Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Horgolni szeretnék babacipõt és egyéb kis apró dolgokat babának. Van valakinek mintája hozzá?
Köszönöm a segítségeteket: Gabri

p_gabri@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!
Húsvétkor az RTL-klub adta a Nagymadár kalandja (vagy valami hasonló volt a címe). Nem vette fel valaki ????? Nagyon szeretném átvenni Gergőnek , mert imádja a Szezám utcát!!!
Kérem ha valakinek megvan , jelentkezzen!!!!
kanga-zsebibaba@freemail.hu

Köszi köszi köszi

Kanga
kanga-zsebibaba
 


Sziasztok lányok!
Egy nagyot csalódtam amikor a Mókus-Luca tanodája második kötetét megvettem,. a 180-as bevezető árból 320 lett. És szerintem ennyit azért nem ér az egész a Dörmögő Dömötör szerintem sokkal tartalmasabb, és 170 forint. Igaz, nincs hozzá ajándék mappa, meg centi, de még igy is inkább amellet maradok.
Moncsi
 

 
 

Szia Moncsi!
Én is hasonlóképpen jártam! Kép Adj tanácsot, hogyan magyarázzam ezt el a négy éves fiamnak!
Megérdemlem, megint elkapott a marketingvilág szines mézesmadzagja!
Ha kiszámolod a négy heti szám árát, már egy jó mesekönyv is kijön belőle!
Üdv: Judó
Judó
 


Judó!

Az utolsó mondatod mondd el neki is!! NÁlunk, amikor küldik a Tudás fája típusú gyûjtögetõs akármik reklámanyagát, akkor jön ez elõ, igen, kisfiam, hasznos is, szép is, az elsõ kör még nem is drága (eljátszottam, hogy elsõt kértünk, megjött és rögtön másnap lemondtam....), de kettõ árából megveszem neked a könyvet, amiben mindaz benne van, amit majd 2 év gyûjtögetés után összeszedsz.
Higyjétek el, megértik! Egy 4 éves gyerek már egész jól látja a világ anyagi dolgait. Beszéld meg vele, hogy inkább veszel neki x hetente egy mesekönyvet!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia Ildi!
Megpróbálom! Majd kiszámolom neki érmékben a pénzt, és félretesszük. Így Neki is megfogható lesz.
Judó
Judó
 


Sziasztok!
Nincs meg valakinek a "Szezám utca" című könyv?????? Szeretném megvenni a Manómnak , mert odavan érte!
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
Ismeri, olvasta valaki Kalovits István Babaúszásról szóló könyvét? Mi a véleménye róla?
Dandy
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is keresem az SOS! válaszok a gyermeknevelés problémáira címû könyvet. Tud valaki segíteni?

Beus
Beus
 


Egy kicsit más: aki szereti a tartalmas könyveket ajánlom Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek c. kkönyvét.

Nagyon jó.
Névtelen
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Tõletek!
Évek óta várom a Duna Tv-én,hogy megismételjék Beatrix Potter meséit(magyarul:Nyúl úr kalandjait),még levelet is írtam a tévének(nem sokat segítettek) és ma reggel látom, hogy az egész sorozatból már csak egy rész van vissza, az összes többirõl lemaradtam ismét!!!!!
Kérlek, ha valakinek megvan videón, nagyon jó árért megvenném!!!!!
www.hsport@axelero.hu
Névtelen
 


Mesekönyv ajánló:
Enid Blyton: A büvös hómadár és egyéb történetek.
CSUPÁN: 750 Ft, téli, karácsonyi témájú mesék is, tündérek, manók, Télapó országa, de egyebek is, szelid, aranyos formában, kiszinezhetö kedves fekete fehér képekkel. Egyszerü mesekönyv, semmi Disney-beütés, de elalvást segitö igazi kedves gyermekmesék.
http://www.gyerekkonyv.hu/index.php?tod ... &prod=7029
Rövid Ismertetö: "A híres angol írónö közel száz meséskönyvet írt, melyek közül ez a kötet az elsö magyar nyelven. A mesefüzérben 14 rövid, szépen illusztrált történet található, amelyek a kisgyermekek és szüleik kedvelt olvasmánya lehet gyerekekröl, állatokról, törpékröl és a természetröl. A mesékben a reális és a fantasztikus elemek egymást kiegészítve keverednek, egybeolvadnak a kis olvasók legnagyobb örömére."
Nagyon szeretjük ezt a mesekönyvet! Lányom 5 és fél éves.
Tartalom:
Hogy veszett el a mogyorós pele titka 5
A csodálatos fekete szeder 11
A büvös hómadár 21
A manócskák és a kankalinok 42
Manózsebek 46
A buta kis kacsa 51
Mese Ollóról, a törpéröl 56
A kislány, aki a körmét rágta 61
A kék nadrág 66
A feketerigók titka 70
A legkedvesebb ajándék 75
Újévi vendégség 80
A fiú, aki nem akart fürdeni 84
Bújócska 89
Varró- és gombostük 94
Mintha rá szabták volna! 100
A szerencsét hozó borsószem 106
Robi büvös zoknija 116
Juli és a vörösbegy 157
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: