Új privát üzeneted érkezett!

Nahát, én is kizárólag csak ülve és a TV-t nézve szoktam vasalni és Nekem is Tefal vasalóm van, teflonos, és szuper, csak úgy siklikKép Azért magától még nem vasal...nem úgy, mint a TV SHOP-os szörmedvényKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Klára, az orrszívás nálunk is sarkalatos kérdés, amiatt is fontos elsősorban a szívóteljesítmény. De a trutymó nekünk soha nem ment bele, nem tud. Az orrszívó egységnek kell jónak lenni. A miénkkel ilyen gond nincs, de hogy büdös, az van, mert azért csak van nedvesség benne, meg hát a kosznak szaga van... Kép
Nos, épp ezért szimpatikus az Oxigene, mert abból talán nem olyan koszszagú levegő jön ki. Az orrszívásnál idegesít például nagyon, hogy a teljesen tiszta gyerekszobában éjjel egy orrszívás miatt micsoda szörnyű szagot csinálunk néha. Szóval ez az egyik jópont az Oxigen mellett.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


porszívó:
Ezért is jó az illatosító, ha jól sikerül az illatát kiválasztani. Kép Porszívózás után kellemes illat terjeng és nem olyan doshos szerű szag. Kép Kép

vasaló:
Nekem Philipsem van teflonos talpú és bár vasalni én sem szeretek, de ezzel nagyon jó és könnyű. Kép
Az sem utolsó, ha van az embernek egy jó kis vasalódeszkája is.
Lánykoromban mindig mosolyogtam amikor az idősebb kolleganők az ülve vasalásról regéltek. Aztán eljött az én koromba is. Kép
Meg van ujja vasaló fája. Egyszer egy ruhás szakember tanácsolta, hogy próbáljam csak ki majd meglátom milyen könnyen, szépen lehet vele vasalni. És valóban az ingek, blúzok ujja, válla, háta sokkal szebben vasalható, mint ha csak a deszkán vasalnám.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Megvettem a porszívót, szuper! Már fel is porszívóztam vele! A fej-része nagyon kis intelligens, mindenhová elér, és a széle is szív. Nagy bűz egyelőre nem árad belőle, de ez nem mérvadó, hisz még üres.

A boltban érdeklődtem teflonos vasaló után, és az eladó azt mondta, nagyon jó a teflonos, míg le nem kopik róla a teflonbevonat. Kép
Zsinórnélküliből a Philips Azur Cordless-t javasolta. Ismeri valaki? Habár most egy ideig szüneteltetjük az ilyen kiadásokat, de nem lehet tudni... A régi vasaló kicsit már dögrováson van, ha elromlik, kell majd új.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!

Míg le nem kopik... Kép
Az enyém több mint 10 éves és még nem kopott le! Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


vasaló..
a vezeték nélküli eltát én is lecseréltem, mert zserintem se volt megfelelően forró, hamar kihűlt, sokat kellett várni amíg felmelegedett, úgyhogy hihetetlen sok idő volt egy ingnek a kivasalása.
senkinek nem ajánlom.
anita
 
 


Hadd kotyogjak ide is bele...

Én egyszer vasaltam az anyósom zsinórnélkülijével, és emlékszem, idegbeteg lettem attól, hogy PONTOSAN vissza kellett illeszteni az állványba, különben nem fűtötte. Na én maradok a zsinórosnál. Azt csak lecsapom magam mellé a deszkára... De az is nagyon fontos szempont lehet, hogy a beöntőnyílás hogy helyezkedik el, mert pl. az enyémből beöntés közben :-))) állandóan visszabugyog a víz. De hogyezt a boltban hogy nézed meg, arról ne kérdezz! Szóval nem a legjobb konstrukció. (Philips Mistral 312)
Én meg csak gőzzel vasalok, és KIZÁRÓLAG DESZTVÍZZEL!!!

Takarítógép-ügyben a Philips Thriatlonra szavazok, igaz, hogy bazi nagy (az íróasztal alatt van a helye), de olyan gyönyörűen tisztít szőnyeget, hogy öröm nézni. És majdnem szárazra szívja, 2 óra után rá lehet menni. És ablakot is pucol. (Meg be is vásárol:-)))


Na, Cili, akkor azt küldd már át hozzánk isKép
 
 


Régebben amikor még nagyon akartam takarítőgépet, akkor és is a Philipset néztem ki magamnak.
Létezett abból egy Pentalon fajta is.
Az még felmosni is tudott. Kép)))

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csi,
az ágyat sikerült végre összecsukni?:-)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: