Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lehet, hogy kinevettek, de nagy próblémám, hogy állandóan lecsúszik a lepedonk.
Az ágyunk kb. 180x210 cm, direkt ilyenre csináltattuk.
Szóval imádom ezeket a frottír gumis lepedoket, de pár óra után mindegyik leesik.
Nektek bejött? Használjátok, szeretitek?

Nina
Nina
 


Szia Nina!

Itt nalunk Canadaban mas lepedot nem is igen lehet kapni csak a gumisat, es mivel vannak olyan mertu matracok amikrol leugrana a lepedo, ezert lehet kapni egy olyan dolgot ami egy darab kb. 3 cm szeles gumi, durvan 15 cm hosszu, es mindket vegere ra van varrva egy olyan "kapocs" (nem tudom minek nevezzem) mint amivel annak idejen a harisnyakat kotottek fel a nok. Tehat ami a harisnyatartokon volt. (Talan lehet kapni meg ma is rovidaru uzletekben) Ebbol van 4 db. osszesen, es ugy kell feltenni, hogy a lepedo sarkaira csiptetni, es igy a gumit a matrac ala tudod huzni a sarkokon, es nem ugrik le a lepedo.
Nem tudom mennyire volt ertheto. Sajnos nem tudok rajzot mellekelni rola. :-))

Agi
Agi
 


Sziasztok!

Nekünk anno babaágyhoz volt gumis lepedõnk, ott szépen ráment a szivacsra, nem csúszott le sose. Viszont nekem a vasalása és hajtogatása egy kín volt. Ti ezt hogyan oldjátok meg?
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 

 
 

Sziasztok!

Nem tudom mennyire leszek értheto, de én úgy csinálom a lepedot, hogy ráterítem az ágyra, aztán felemelem az ágynemutartót jól aláhajtom és lezárom.Így oda van zárva minumum az ágy két hosszabbik oldalán, és nem csúszik el.Mondjuk az csak francia ágyra vagy heverore okés és csak akkor ha ágynemutartós.
Mariann
Szabó Marianna (szab&oacu
 


Szia Mariann,
én is úgyí csinálom mint te de egy idõ után mindig elcsúszik. Viszont amit Ági írt, nagyon jó, meg fogom csinálni, egy kis változtatással. Veszek olyan nadrágtartó-csatot, 4 darabot, meg széles gumit, és úgy fogom összecsíptetni a lepedõt. Jó ötlet Ági, köszönöm!
majd megíyrom, hogy jó lett-e (biztos jó lesz).
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsoka!

Hidd el jo lesz, mert nekem tobb lepedom is van ami maskepp lemaszna a matracrol, mert tul vastag a matrac, nem lehet elegge alahuzni a lepedot. Igy viszont fennt marad.

Agi
Agi
 


Sziasztok!

A mi ágyunk ágyneműtartós franciaágy. Kaptunk rá gumis frottír lepedőt, de nem számoltam a lelógással és pont akkorát vettem, amilyen az ágy mérete. Jó móka egyedül felhúzni, mert az egyik sarkán leugrik, amíg felteszem a másikra, de megoldható. Soha nem ugrott még le alvás közben (se)! (Pedig a férjem mocorgós fajta! Kép )Jól kifeszül (a pontos méretnek köszönhetően) és nem gyűrjük. Ezt ugye nem is kell vasalni.

A fiamnak varrtam a kiságyába gumis vászon lepedőt és én bizony csak akkor vasalom ki, ha már fel is teszem. Így a tárolásnál sincs nagyobb gond, egy-két hajtással több lesz benne... Kép

Juca (Most megnézem az ő és ű betűimet...)
Juca (juca)
 


Elnézést,a próbaterületen sikerült... Kép
Juca (juca)
 


Juca, nem nyitottál közben új ablakot? És akkor azért visszatette a beállítást?
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Nem tudom miért csinálja. Amikor elküldtem és megláttam, hogy rossz, megnéztem a beállításokat és ott rendben volt minden.
Juca
Juca (juca)
 


Köszi a válaszokat! Csak ide jutottam végre.

Zsóka bevált a csattos megoldás?

Nina
Nina
 


Nina,
még nem jutottam el odáig, hogy meg is csináljam... De szerintem jó lesz. Csak lenne már idõm megcsinálni...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


De a "csattkat" már megvetted? Hol?
Mert gumit még kapok... Nálunk éjjel kb. egy órát marad a helyén a lepedő. Nagyon unom már, hogy a hátam alatt gyűrödik. (Pedig nincs is mindig igénybe véve....! BOCS!)

Nina
Nina
 


Szia Nina,
ahogy írtam is, én olyan csatot veszek (majd egyszer, ha lesz idõm...) ami a nadrágtartóra kell. Olyat keress. Rövidáruöüzletben lehet kapni, nálunk egy a szomszéd házban van is...
A mi ágyunk 160x200-as és mivel nincs nagy ágyra való lepedõnbk, két normál lepedõ van rajta. Csúszkál össze_vissza...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!
A mi ágyunk 200x210 cm-es. Persze pont ilyen méretű lepedőt venni sem egyszerű. A Metro hirdette, a férjem megvette, de csak 200x200-as. Mondjuk nem pontos a méret és nyúlik is, főleg mosás után.
Szóval a hosentroger (remélem jól írtam) csattjáról beszélünk.
Én is veszek.

Szia
Nina
Nina
 


Sziasztok Lányok!

Nekünk is 200 * 160 az ágyunk, de van fejtámlája. Én a nagy lepedot betüröm az ágy vége és a fejtámla közé ami ált. reggelig ott is marad.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Én a szivacs alá gyûröm, kb. 10-10 centi van a szivacs alatt minden oldalon, egész jól megmarad ott, napokig is, de iszonyú macera azt a marha nagy szivacsot emelgetni amikor betûröm alá. Szóval megyek hózentróger csatot venni meg gumit.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a szatén ágyneműről? Régóta szemezek a dologgal.

Köszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Andi!

Csuszik!
Névtelen
 


Andi!
Szerintem nyáron jó, bár az igaz, hogy csúszik, de kellemesen hüvös. Télen is, úgyhogy akkor inkább kellemetlen. De szép.
Emese
Emese (emese)
 


Most akciós a Metroban! És a szex is jó ezen...!

K.
K.
 


Sziasztok! Lenne egy nagy problémám még nem szobatiszta a kislányom és szeretnék gumi lepedőt venni de olyat aminek textil a másik fele.Köszi
 


Lilitamara! Frottírt szoktak a másik oldalára tenni, textilest még nem láttam... Ezt a fajtát viszont szinte bármelyik nagyobb bababoltban megkapod.
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron