Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamák !

Édesapám németországban szülész-nõgyógyász és a kisfiam születése elõtt meglepett egy ottani újdonsággal.
Van egy készülék, ami segít felkészülni a szülésre,lazítja a gátizmokat - ezáltal elkerülhetõ a gátmetszés és a késõbb velejáró komplikációk. Nagyon egyszerû és higiénikus a használata és bevált !
Úgy döntöttem, ezt nálunk is mindenkinek ismernie kell, ezért behozattam néhány darabot. Akit érdekel, küldök prospektust és tájékoztatót.Hamarosan lesz weboldal is hozzá. Érdemes kipróbálni!
Nem csak szülés elõtt, de utána is nagyon jó, hüvelyizom erõsítésre, tehát a szülés után sem kell eldobni, sõt jöhet a második, harmadik baba is!

Hívjatok telefonon: 430-1766, vagy: 20-562-5304

Üdvözlettel, Detti
Névtelen
 


Detti!

Engem érdekelne. Van már weboldal? Akár angolul is
Névtelen
 


Sziasztok!

A gátizom megerõsítésére egyszerõ gyakorlatok vannak, nem kellenek mûszerek!!! Az intimtornával!!!

Nikie
 
 

 
 

Nikie!

Egyszerûen hihetetlen, hogy te mindenhez milyen jól értesz!
Te próbáltál már akár egyikkel, akár másikkal szülni?
Névtelen
 


Kedves Névtelen,
a névtelenségrõl inkább ne is beszéljünk, mert fura módon akinek negatív hsz-a van, sosincs neve...

Nem zavar, hogy Kriston Andrea a Rókusban évek óta tart intimtornát szülés elõtti felkészítésre is, bizonyítottan jó hatásfokkal???

Az egy dolog, hogy vki mindenhová beír, de ha igaza van, nem értem, miért kell szapulni. Különben is, miért ne írhatna minden topikba, akár napjában négyszer is???!
Zs.

Zsóka
 
 


Engem nem zavar sem a Kriston Andrea tornája, sem a mechanikus segédeszközök, engem csak az zavar, ha valaki mindenben kompetensnek érzi magát. Szerintem ezt a készüléket ismeretlenül leszólni ugyanúgy negatív hsz. volt, mint az enyém. Nem írtam a hsz-ok mennyiségére vonatkozóan semmit. Aki próbált már gátmetszéssel is, intimtornával is és ezzel a cuccal is szülni, az nyilatkozhat ilyen kategorikusan, más nemigen. Én ugyan életemben nem láttam, nem hallottam ilyen szerkezetrõl, de talán épp ezért nem is veszem a bátorságot arra, hogy közöljem: semmivel sem jobb, mint a torna. Hiszen, ki tudja?
Névtelen
 


Én csak mint lehetõséget írtam le, hátha még nem hallott valaki az intimtornáról, én is csak néhány napja ismerem.
Csak átadom az infót, aztán mindenki maga dönti el. Nem kell semmit sem elhinni azonnal(én sem hiszek el szinte semmit)

Nikie
 
 


Névtelen!
Ennyi badarsághoz nem csodálom, hogy nem vállalod a neved.
Ezek szerint szülész orvos is csak az lehet, aki már szült, különben nem ért hozzá. Gyerekorvos, védönö csak ha van gyereke stb. Ugy látom te csak ahhoz veszed a bátorságot, hogy beleköss másokba. Nem hiszem, hogy jogod lenne kijelenteni ki és miben nyilatkozhat.
Maradj inkább a Névtelenségben
Kriszta
Nyanya
 


Detti!
Nagyon kiváncsi lennék erre a készülékre.
Mennyibe kerül és hol lehet megnézni?
Van már Web oldala???
Én elvégeztem Kriston Andrea intimtornáját és szerintem nagyon jó, de sajna azt mondta az orvosom, hogy elsö szülésnél mindenképp csinálnak gátmetszést. Másodszorra talán sikerül megusznom.
A tornát mindig elfelejtem csinálni, meg lusta is vagyok, talán ez a szerkentyü jobban bejön.
Kriszta
Nyanya
 


En Angliaban szultem gatmetszes nelkul, ertelemszeruen varras sem volt. Szerintem Magyarorszagon meg mindig el az az elavult nezet, hogy muszaj a borotvalas, beontes, gatmetszes, varras,stb. Kép
miszisz
 


miszisz,
én meg Magyarországon. beöntés nélkül és minimális borotválással. Gátmetszés kellett, mert 38 cms volt a fejkörfogat. Ja és mindez egy klinikán, ahol tudvalevő, hogy nem mindig a legfrissebb nézeteket vallják. A gyakorlat valóban az, amit mondtál. De lehet így is és még ígyebbül szülni.

Szóval nem él mindenhol ez az elavult nézet, sőt, ahol él, ott is sokszor kikerülik.

De, ha nem muszáj, inkább nem repednék, tudom, milyen az, ha időváltozáskor sajog a hüvely. Pedig nem repedtem, vágták. És nem szeretném megtudni, milyen, amikor a végbél záróizom nem működik.
 
 


Sziasztok!

Nyanya!
En is megcsinaltam a K.A.-nal az intimtornat es en is elfelejtem allandoan csinalni. Szerintem is nagyon jo, csak, konzekvensnek kene lenni, de ennel a csodagepnel(amiröl en is mar hallottam es olvastam is) szinten szükseges naponta leülni es edzeni.
Ez a keszülek el tudom kepzelni, hogy tenyleg segithet a gatmetszes meguszasaban, mert tagitja, rugalmasitja a szöveteket. Talan ezt gatmasszazzsal nem lehet ugyanugy elerni...De utana böven eleg az intimtorna.
Pedig Kriston Andrea azt mondja, ennek a tornanak ugy hozza kene taroznia az eletünkhöz, mint a fogmosasKép! Hat fogat azert mosok minden nap, de...Legalabb az az eszembe szokott jutni, amit köhöges, tüsszentes eseten javasol...Kép
Az elsö szülesnel kellet a gatmetszes, a masodiknal nem volt ra szükseg!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Kryss
Igen tényleg hasznos, még ha nem is alkalmazom. Nekem még tornázás közben is eszembejut, bár szülés ota nem tornáztam Kép
Te is a Király u.-ba jártál?
Nem tudod van e ennek a készüléknek neve, ami alapján rá tudnék keresni a Net-en?
"Az elsö szülesnel kellet a gatmetszes, a masodiknal nem volt ra szükseg!"
Huuuu de jó, akkor van remény Kép
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!
Nyanya!

Ezt talaltam!Jo böngeszest!Kép
http://www.epi-no.de/

Nem, en nem a Kiraly utcaban voltam, valami hotelban, a földalatti vonalan.(Legalabb is ugy emlekszem, hogy az nem Kiraly utca volt.) Mar 4,5 eve...Kép

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Kryss!
Hu de bizarrrr. Lehet pumpálni, mint a vérnyomásméröt. Nem is lehet rossz KépKépKép
Megyek vissza megnézem mit írnak róla.
köszi
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron