Új privát üzeneted érkezett!

Dzsili!Köszi.Majd kerítek időt rá,bár valószínüleg már csak tavasszal.Tudod tavaly megcsúsztam a jégen és kicsit összetörtem az autót.KépAzóta nem vagyok valami hűde oda a téli utaktól.Lehet,hogy tudunk menni Henkéékhez.Kép

Napocs meg nagyon cuki lehet.Kép
 
 


Linato
Én meg amúgy sem vagyok oda az autózásért megértem, hogy télen meg nedves csúszós úton nem akarsz vezetni,de hát még előttünk az élet jöhettek még sokszor!

Ha mentek Heniékhez mit viszel?

Dzsili
 
 


Fasírtra gondoltam meg valami sali félére,de még nem bizti.Lehet,hogy eszembe jut valami fincsi és akkor más lesz.
Tényleg előttünk.Ti is jöhettek ám.Nálunk is van nagy kert:csúszdával,hintával,homokozóval,de az is csak szép időben jó.Mi a neve a grafikai programnak?Nekünk is van olyan csak még nem tudom hogy kell használni.Kép
 
 

 
 

Linato
Több progim is van, igyekszem őket kicsit öszegyúrni, bővítem a Photo Studio 2000-t a többiből kiszedegetett dolgokka, de van Photoshop,és Corel-em is.Gyakorlat teszi a mestert, ha lesz géped, majd biztossan több kedved is lesz hozzá hogy probálgasd mit hogyan kell!
Köszönöm a meghívást kedves tőled ha jobb idő lesz még visszatérünk rá!

Dzsili
 
 


Nagyon köszi.Igen egy digitális fényképgép rendel a jézuskától.Hi-Hi.Még hiszek a mesékben,pedig már 31 éves vagyok.Kép
 
 


Néhány Karácsonyi pillanat:

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Dzsili!

Nagyon jók a képek!Kép
Szomorúan olvastam, hogy neked nem sikerült jól a karácsony!Kép Viszont a képek alapján úgy tűnik, a gyerkőcöknek nagyon szép karácsonyuk volt!Kép
Nagyon szép játékokat kapott Napsi, nagyon édesen játszik velük!Kép
A haját továbbra is irigylem, bár most már Rékának is lehet hébe-hóba coffokat csinálni...Kép

Sikeres, egészségben gazdag boldog új évet kívánok neked és a családodnak!

Puszi,
Zafi
 
 


Dzsili!

Tényleg gyönyörűek a képek.Kép
A múltkor én panaszkodtam neked, most ha akarod te is elmondhatod mi bánt. Várom priviben, ha úgy érzed megosztod velem.

Nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK NEKED ÉS A CSALÁDODNAK!

Még annyit, hogy minden álmod valóra váljon, békességben, szeretetben, egészségben, boldogságban és gazdagságban.

Puszi Miléna, Korina és Linato
 
 


Zafi
Köszönöm, láttam már mintha Rékának is lenne a képen kicsi csicsája, nem?
Jókívánságokat is köszike!KépKépKép

linato
Éppen az előbb kérdeztem hová lettél, kicsit hosszú levél lenne, de lehet hogy egyszer megíródik mindenestre kedves tőled hogy érdekel!KépKépKép
Jó volna ha csak az álmaim fele valóra válna, de azért..

Dzsili
 
 


Teszek fel ide néhány talis képet,
bocsi de nekem így egyszerűbb minha helyet keresgélnék valahol, mert sokkal kevesebb képet készítettem mint Zsuzsi és nem is mind jó inkább csak szemezgettem belőle!

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Dzsili!

Nagyon ugyes vagy, nagyon jok lettek a kepek. Kép

Ha mar itt jartam megneztem a korabbi kepeket is. Kép Nagyon szep gyermekeid vannak. Gratula.

Andysj
 
 


Dzsili!
Nagyon jók a képek! Jó, hogy feliratoztad őket (na nem azért, mert nem tudom, ki-kicsodaKép)

Zafi
 
 


Dzsili
Szuperek a képek!Kép

Gorsi
 
 


Dzsili:
Nagyon jók a képek, látszik, hogy van hozzá tehetséged!!! Komolyabban kellene ezzel foglalkoznod!Kép

A Karácsonyi képek is nagyon jók, milyen nagyok már a fiaid!Kép

Üdv: Zsuzsi
 
 


Néhány téliesített kép, a tavaszt várva!!!!
Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Húsvétos képek, ha valaki betér írna néhány sort más nem csak annyit hogy itt jártam puszi, az olyan jól esik.
Köszi!

Napocska csinibe:
Kép
 
 


Ilyen dolgokat gyártottunk Nyusziváróra a gyerekekkel:
Kép
 
 


A képeken még mindíg nem jó adátum most látom csak, de mindegyKépKépKép
Még egy utolsó Napocska játszik a nyuszi csokikkal.
Kép
 
 


Dzsili!

Nagyon jók a képek, persze Napsi hozta a formáját és még mindig szép kislány! Kép Ez a ruha !!!!Kép
Nagyon izgik azok a tojások, elmagyaráznád, hogy mivel mit tettél, mivel varázsoltad meg őket? Egész nagy tojásaid voltak!Kép
Na és ez a sok nyuszi! Nálunk sajnos érkezett pár avas nyuszi Kép Remélem ti szerencsésebbek voltatok! Szóval minden egyes csokit jobb megkóstolni a gyerek előtt!

Az írót vettem, nagyon drágán tavaly 700,-Ftért, de viasszal. A Néprajzi Múzeumban volt kiállítás és ott vettem.


Fiúkról nincs fotó?Kép

Üdv: Zsuzsiék
 
 


Dzsili!

Csodaszépek a gyerkőcök! Kép Szeretnék én is ilyen nagy családot. Kép
Napocs ruhája nagyon édi tényleg! És a haja! Igazi kislány! Kép


Rita
 
 


Szia Dzsili!
Napocs igazi pici nőci! Olyan szépKépKépKépKépKép És ahogy vigyorog a nyuszifalka fölött Kép

Ha netán megérkezne végre a jó idő, visszavinnénk végre Napocska babáját!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Szia Dzsili!

Itt jártam... Kép

Elképesztően NŐ már Napocska! Kép Kép Kép És nagyon csini!Vágtátok már a haját?
Tényleg, a fiúkról nincs kép?
Ez a sok csokinyuszi mind Napocskáé?

Szia: Laura
 
 


Szia Dzsili!

Jöttem, láttam .... Kép és csak ámulok!Kép Nagyon csini a ruhája Napcsinak éshát a haja csak nő és nő...Kép Nagyon hosszú már!
A locsolkodókról is kérünk képeket!Kép

Pussz
Szilvi
 


Elmentek a srácok suliba Mátémnak még kelett egy vers ami tuti reggel jutott eszébe így kinyomtattam neki /még jó hogy már van egy pár a gépemen,/ szóval mondom beugrok bár korán van még hátha...
És lőn... Örül a szívem hogy ennyien írtatok, de tényleg!!KépKépKépKép

Zsuzsi
Hű avas nyusziKépKépKép
Az az igazság hogy nagy részét én vettem én meg mindig megnézem a szavatosságát is, de azért sosem lehet tudni így még nem jártunk.
na most aztán nem lettem okosabb honnan juthatnék írókához, persze gondolhattam volna hogy esetleg a Kreatív Hobbi-nál megrendelem ha van ilyen náluk!KépKépKép
Ó a tojcik meg voltakép egyszerűek ennyi maradt mire fényképeztem több félét is próbáltunk. Láttam volt minta Dóri előtt, én is adtam nekik és próbálkoztak rajzolni a tojásra meg festeni, de ez elég nehéz belátom.
Azt szerették hogy rajzoltak szemet szájat meg orrot a nyuszink és ragasztanak rá fület esetleg volt lábuk meg kezük is.
Aztán a másik dolog amikor sárgaborsót meg lencsét, és borsot ragasztottunk rá, lehet az egészre körbe is vagy ebből is nyuszifélét készíteni csak lelógó füllel.
Aztán nagyon jópofa ha ugyan ezt kisebb terményekkel csinálod pl. mák, gríz, pirospaprika /ugye szeretsz takarítani, utánna? KépKép/ akkor lehet hogy egy ecsettel rajzolsz fel mintát atojásra pl. virágot aztán belehenpergeted a paprikába és hát csak a ragasztós részen marad úgy hogy szép piros virág lesz belőle. A tapatéragasztó nagyon jó erre a célra.
A csibét meg darabokból kellett öszeállítani, ezt Máté készítete, körbe rajzoltam neki ő kivágta a kisebb daraboknál segítettem mert el nagyolja, aztán felragasztotta és megrajzolta a szemét és egyebeit, egy kis darab szalmán ül, mind a két fele ilyen, igazság szerint több tyúknak kellene egymás felett lógnia az az eredeti dísz de a Máténak nem volt türelme hozzá.KépKépKépKép
Mi volt még?
Ja tört tojáshéjba lehet kis csibét gyártani, vagy szinezett só liszt gyurmából,vagy sima gyurmából akár, kis gömböc a teste, még kisebb a feje, bors a szeme és papír a csőre.
A decoupage tojás nem is látszik pedig azzal is próbálkoztunk mindannyian de annyira lassan szárad hogy a gyerekeknek nem volt türelme hozzá így jóformán csak az enyém maradt.
Jó sok türelem meg kifújt tojás, hungarocel tojgli kell hozzá még.
A Fiúk locsolni voltak! KépKép:o
Amikor éppen nem volt itt senki gyorsan lefényképeztem Napsugárt. A srácok meg végeztek olyan 10 fél 11 felé, és mindjárt meg is szaporodtak mert hogy hogy nem, kettővel többen jöttek haza "ugye itt maradhatnak játszani?" felszólalással így...elmaradt az össznépi fénykép mert mindjárt át is öltöztek.

Rita
Jó is nagy család! KépKépKép /időnként!Kép/
Én nagyon bízom bene hogy lesz is hozzá szerencséd nem sokára!KépKépKépKép
Két fiú után ha az embernek kislánya lesz akkor élveszkedik kicsit a ruhácskák, haj és egyéb csajos dolgokban, legalább is én. Mondjuk én a lányos kislány és fiús fiú típust kedvelem ebbe nem feltétlenül tartozik bele a hosszú haj mert van akinek a rövidebb sokkal jobban áll és ugyan olyan csajzis tőle de sok-sok egyéb kiegészítő dolog igen.

Borcsa
Persze gyertek csak.KépKépKép Nem a baba miatt már el is felejtettük, de szólj ám időben nehogy úgy járjak mint múltkor hogy pont azanp nem néztem be és másnap már jöttetek volna.
Most iszonyú víz és sár van mindenütt a sok eső miatt de remélem hamarossan felszárad! KépKépKép

Laura
Hát ezt csak azért írtam /Itt jártamKépKép/ mert sokszor volt hogy írtátok hogy megnéztük a gyerekeket stb. de azért olyan jól esik ha írtok is valamit, nem a bókok miatt persze tudom bizti hogy nem írok senki topicjába bíráló szavakat, csak ....nekem ez fontos.
Folyamatossan vágom a haját előlKépKépKép most tegnap megint rövidebb lett, hátul is, csak kicsit a végéből ezért az nem feltűnő. Én mindig szerettem volna ha oviban hosszú a hajam meg kisiskolás koromban, de le lett vágatva bili frizurára mert az volt a kezelhetőbb /praktikus anyukám/ nem számíttt hogy nekem nem tetszett, így ebből okulva most kap a lányom egy esélyt, ha neki nem kényelmetlen marad, ha majd úgy akarja jöhet az olló de ő dönthet.
A nyuszkók mindenkié, szó szerint, kevés dologban van amúgy is szigorú határ, de egyébként közössen kapták, keresgélték össze persze azt számba vették hogy mindenből három legyen de innentől közössen faljuk a csokit mind az öten. Apuka ha dolgozni megy egy nyulat a hóna alá csap, máskor meg srácok végeznek ki egyet vagy Napocs ha úgy gondolja nincs ilyen enyém-tied, mindenki eheti amíg van.....KépKépKép

Puszi: Dzsili
 
 


Szia Dzsili!

Én is megkukkoltam a tojásokat és a sok-sok nyuszit, no meg Napsi-ladyt!Kép

Puszi nektek!Kép

Zafi
 
 


Zafi
Köszi!KépKépKépKép

Kép

Puszi: Dzsili
 
 


Szia Dzsili,

en is ittjartam es megcsodaltam a nagyon szep lanyodat. Kép Na meg persze a regebbi fenykepeket is amin a fiuk is rajta vannak. Gratula a szep gyermekeidhez!!!!

Andysj
 
 


Andysj
Köszi, aranyos vagy!Kép

Dzsili
 
 


Dzsili!
Nagyon szep Napocska a husveti kepeken es nagyon tetszenek a tojasok!Ugyik vagytok!Kép

Edit
 
 


Edit
Köszike!Kép

Dzsili
 
 


Dzsili!

Továbbra is nagyon tetszik (tényleg) Napsugár Vikinek is és nekem is!
A fiúk is nagyon helyesek!! Kép
Kép

Erika és Viki
 
 


Szia Dzsili!

Napocska gyönyörű nagy lány már.Kép Csak lesek, hogy mennyit nőtt amióta nem láttam.
Remélem nemsokára talizunk és megcsodálhatom élőben is.
Puszi linato
 
 


Sziasztok!
Közönjük a kedves szavakat, teszek még fel képeket amik mostanában készültek.

Napocs mászókázik:
Kép

A gyerkőceim:
Kép
 
 


Az elmúlt hétvégén állakertben voltunk ott készültek a következő képek:

Apa + a gyerkőcök...
Kép

ugyan ez csak anyával...
Kép
 
 


Napocsomat nagyon lekötik az oroszlánok így rám sem hederít...
Kép

A macikat is megnéztük.

Kép

és még egy apával.
Kép
 
 


Szia Dzsili!

Gyerekeid még mindig gyönyörűekKép
Mi most hétvégén készülünk az állatkertbe. Majd én is fényképezek.Kép

Sok puszi: linato
 
 


linato
Köszi, majd írd ám meg hogy lehet őket megnézni, mármint a képeket.
Talizni nem igen jutunk el, de majd egyszer jól meglepünk benneteket ha már nem felújítotok, jó? Mondjuk ahhoz képest hogy nem tudjuk merre is laktok tényleg meglepő lesz! KépKépKépKép

Puszi: Dzsili
 
 


Szia Dzsili!

Aranyosak a gyerkőceid, tetszett a "mindenki nyalókával" kép.Kép Már kérdezni akartam, hogy a mászókát csináltattátok vagy készen vettétek? Már nekünk is elkelne egy kis "játszótér" a kertbe...

Pussz
Sztigris
 


Sztigris
De furi így írva látni a neved...KépKép
Köszönjük a dícséretet mi ezt két éve így készen vettük így is hozták el csak néhány dolgot kellett rátenni pl. a tetőt.
Azért választottuk ezt a megoldást mert erre garanciát vállaltak min. egy évet, és vot papírjuk arról hogy bevizsgált termékeket árulnak ami megnyugtató. Nem is volt vele semmi baj amikor átköltöztünk és ugye mi szállítottuk át jobban szét lett szedve hát kicsit lett rajta horzsolás de nem vészes, most már rendessen ráférne némi felületkezelés de ennyi.
Én remélem hogy az unokáim is játszhatnak még rajta ha szépen rendben tratom ezért is választottam ezt, meg aztán műanyagból is hasonló lett volna ami nekem nem is tetszik.
Ez így 230 ezer volt a csúzsda jó drga benne különben de pontosan arra nem emlékszem érdemes körülnézni, nekünk ilyenre csinálták meg ez elég nagy is mert a fiaim is már nagyobbacskák de lehet más és más felszereléssel és kivitelben is kérni. Akkor nem vettünk homokozót most azon vagyunk hogy az is legyen ilyenből, egy hinta ágyat vettünk még hozzá.

Puszi: Dzsili
 
 


Szia Dzsili!

Nagyon szép Napsi!!! És igazán jó, hogy mindig teszel fel új képeket Kép
Apa mintha megemberesedett volna, nem? Kép
Gratulálok a gyerekeidhez!!!
pusz
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Bogancsi
Hát ha nem is mindig...KépKép
Sajna nem figyeltem hogy valaki benézhet, előzetes "na légyszi nézzétek meg" stílusú önreklámozásom nélkül is úgy hogy bocsi, hogy nem reagáltam a kérdésedre. Apa megemberesedett néhány kilókával, valóban bár ő maga azt hiszi hogy folyamatossan fogy, de nekem így is tetszik!KépKép

Néhány kép nyárról, a kertből:

A gyerkőckéim fürdőznek!
Kép

Apa és a fiúk.
Kép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: