Új privát üzeneted érkezett!

Dzsili!

Hát nagyon-nagyon tetszetek! Úgy tetszik az is, hogy Napocskádnak hívod a kislányod!
Én azt hittem, hogy a menyasszony az iker tesód. Mert õ sokkal jobban hasonlít rád, mint az iker tesód! Kép
Puszi!
Menta
 
 


Dzsili!
Megneztem a gyerkocoket, hat nagyon, nagyon helyesek! Kép Kép
Es az eskuvo se semmi. Nagyon sok boldogsagot tesoeknak ,es szuperjo 5let volt a ruha!!!!! Kép

Norka
 
 


Közönjük a dícséreteket KépKépKépKép !!!

Menta
Már többen is mondták, hogy a Györgyike inkább én vagyok, de ö "csak" sógornö most már! KépKépKépKépKépKép

Dzsili
 
 

 
 

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép
 
 


Kép
 
 


Itt is gyönyörűek vagytok! Kép
Solya
 
 


Na most szállt el az előző írásom. Szóval kicsit rövidebben!
Nagyon helyesek vagytok a képen, te pedig jól nézel ki az új frizuráddal. Akár a nővérüknek is nézhetnél ki, de komolyan!
Napsugár már komolyan bilizik vagy csak játékból?

És köztetek vagyok csak nem írok. Mindennap (majdnem minden nap) olvaslak titeket és néha azon kpom magam, hogy legszívesebben csalnék és vagy más néven, vagy Helena nevéban írnék. De az csalás... Kép
Puszi!
Menta
 
 


Solya
Köszi! KépKép

Menta
Jó, jó csak gondoltam addig szekállak amíg meggondolod magad és újra beszálsz a társalgásba! KépKépKép

Nem bilizek még komolyan sőt el is kerüli, ő sem a nagy fiam példáját követi /ennyi idősen már nem volt pelusa/sajnos amilyen szerencsém van télen küzdünk majd a bilizéssel szerintem akkora érik meg rá.

Helena olyan szép a kalapos képen hogy csak na,a többin meg aranyos főleg ahogy mosolyog .... KépKépKép

Ide írhatsz nyugodtam úgy hogy kérdezek:
Tényleg mit gondolsz a dinnyékről görögöt már ehetnek szerintem és sárgát? Sárga barackot?
Más.
Napsinak már vagy egy hónapja amióta az első nagyon melegek jöttek, időnként megy a hasa mondjuk másnaponta, szerinted lehet a melegtől, bár most is előfordult ahogy enyhült. A sárga répalé nagyon jó rá.
Megint más.
Biztosan olvastad hogy Zsuzsi szeretné laszoktatni Dórit a szopizásról, szerintem már zavarja őt valahol ez, a kicsi viszont ragaszkodik hozzá, nincs valami jó ötleted nekik, ami mind a kettőjüknek beválik?

Szerencsére engem nem zavar ha Napocska szopizni akar, igaz ugyan hogy neki máshol nem jut az eszébe /egyenlőre/ csak itthon ha szomjas vagy ha menne aludni, ez meg nem gond, ennél egyszerübb és gyorsabb altatási módszer nincs is.

Pussz: Dzsili
 
 


Dzsili!
Nagyon szépek vagytok együtt!!!!KépKépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Dzsili!

Én már adtam Helenának görögdinnyét. És ha majd egy kicsit olcsóbb lesz és veszünk sárgadinnyét, akkor azt is adok majd. Már evett sárgabarackot is és málnát is. Mindet nagyon szereti. De képzeld az eper nem ízlik neki. Nem is erőltetem, mert úgysem lett valami finom az ezévi termés.

Helenának most van kifutóban egy hörghurutja. A kapott antibigyótól volt hasmenése. De gyanús volt nekem az is, hogy a szokottnál többet szopizott és olyan volt a kakija, mint kicsi csecsemőként.
Zsuzsinak már írtam pár ötletet, de sajnos saját tapasztalattal én sem rendelkezem. A legfontosabb az, amit te is írtál, hogy végtelenül türelmesnek és fokozatosnak kell lenni. Ha nincs rá semmi sürgős ok, csak az, hogy Zsuzsi már nehezen viseli, akkor kompromisszumként kell kezelni az ügyet. És mindig kell valamit cserébe adni. Nem ajándékra gondolok, hanem több ölelgetésre, együttjátszásra.

És légyszíves mondd meg a többieknek, hogy a szívem majd megszakad az írígységtől, de nem én vagyok a pocakos. Kép Én is Zafira és Gorsira gondoltam) De a tippem most Ladányikata.
Puszi!
menta
 
 


Borcsa
Köszike kedves tőled! KépKépKép

Menta

Nálunk sem lett édes az eper nem is értem miért??? De én nem mertem volna adni neki pedig úgy akarta enni, féltem az allergiától, lehet hogy túl lihegtem.

Ne irígykedj, most majd.....drukk...a lényeg hogy hozzátok egy kiegyensúlyozott családba kerül a kicsi ahol már alig várják, és ez a fontos, nem az az egy két hónap. /Mondom én könnyedén/.

Mire olvastalak már kiderült hogy jól tippeltél, én írtam is hogy szerintem most még nem te vagy, de többiek is annyira szerették volna hogy úgy csináltak mintha nem is hallanák.

Helenának gyógyik a lábadozáshoz! KépKépKépKépKépKép
Anti bigyótol Napocskának is mindg hasmenése, van ami azért jó mert így a láz csillapító nem marad meg ben.

Szegény kis nőm képzeld reggelre annyira fájt valamilye, hogy csak sírdogált a kezembe meg köhögött volna ha tudott volna ezért aztán hányt, mert nyűglödött.
Elvittem az orvoshoz, mind akét füle /bal jobban/ be van gyulladva + a torka is. Kapott fájdalomcsillapító kúpot + fül cseppet és szurira járunk a héten, mert nem eszi meg a gyógyszert.
Annyira sajnálom, hogy sír, de egyszerűen kiköpi vagy elfordul még az ivólevében is megérzi semmilyen gyógyszert nem eszik meg ha mégis beletömjük meg kihányja. A fiuk nem ilyenek voltak szerencsére Helena megeszi a gyógyszert, nincs vele gond ezen a téren?

Na megyek mert felébredt!

Pussz: Dzsili
 
 


Csak őrült gyorsan !
nagyon-nagyon szorítok, hogy napocska mihamarabb meggyógyuljon!!!! KépKépKép
Helena az édes kanalas gyógyszereket szereti. Fülig ér a szája, amikor meglátja, hogy a gyógyit veszem elő.
Mennem kell!
Puszi Nketek!
Menta
 
 


Bocsánat! Már nagyon álmos lehettem:
Napocskát akartam írni és még mindig nagyon szorítunk neki!
Helena és Menta
 
 


Jajj Menta én meg olyan figyelmetlen voltam, nem is láttam hogy itt is kívántál nekünk jobbulást!

Bocsika!

Teszek fel néhány friss képet Napocskáról!

Kép

Kép

Kép

Dzsili
 
 


Szia Dzsili!
Tündéri a kiscsaj ezzel a copffal!!! (Így írják?)
Tisztára nagylányos! De azért a fürdősön látszik, hogy még kislány! Kép Kép Kép
Puszi!
Menta
 
 


Dzsili!

Ahogy Menta írta, tündéri Napcsi!Kép Látom Ti is copf és fülbevalópártiak vagytok. Egy szavad sem lehet, Napcsi bőven kiveszi a házimunkából a részét.KépKépKép

Pussz
Szilvi
 


Dzsili,
nagyon szep a kislanyodKép Olyan sokat kifejez az arcjatekaval, nagyon beszedes a nezese.

-Afonya
 
 


Menta
Köszi én csak csicsának hívom! KépKép
Hát igen ő egy olyan kisnagy lány nekem!! KépKépKépKép:

Szilvi
Igen én is kedvelem a csajos kiegészítőket, ennek esik "áldozatául" a lánykám! KépKépKép
Tényleg sokat "segít" mos és tereget is ugyebár, no meg ágyaz és imád vásárolni!KépKép

Áfonya
Köszönöm kedves tőled KépKépKép, még nem beszél valami profin bár próbálkozik rendületlenül, így muszály valahogy kifejeznie magát!KépKép

Pusssz: Dzsili és Napocska
 
 


Szia Dzsili!

Gyönyörű NapocskaKép Sok örömötök lehet vele! Olyan jó lenne, ha egyszer eljönnétek egy osztálytalira!!! Kiváncsi vagyok, hogy a lányok mit kezdenének egymással!Kép

A nagy fiad nagyon sokat változott a tavasz alatt, nagyon komoly és sportos lett, már nem olyan pici fiú.

Üdv: Zsuzsi
 
 


Köszönjük Zsuzsi!!

Még egyszer majd talira is eljutunk talán -majd ha éretségiznek KépKép-, én is megnézném mit szólnak egymáshoz a gyerekek, főleg mert Napocs álneve mostanában "Pánik" KépKép mert mindenkitől retteg! Most ilyenye van, na jó a gyerekek azért többnyire kivételek!
Márk egyre nagyobb és komolyabb lesz már.....KépKépKép

Dzsili
 
 


Kép
 
 


Kép

Mátéka, Apa, Napocska
 
 


Kép

Mátéka, Anya, Napocska
 
 


Dzsili!
Visszanéztem néhány hónappal ezelőtti képeket, hogy mennyit változott Napocska! Nagyon aranyosak vagytok a képeken, de hiányolom az egyik fiút!Kép

Én is hasonló felállást szeretnékKép(2 fiú 1 kislány)Kép

Pussz
Szilvi + Zsani Kép
 


Szia Dzsili!

Napocska gyonyoru kislany!Mar tényleg nem olyan babas!Nekem azon tetszik a legjobban,amin éppen mosni készul!Ja és a napszemuveges!Hat azon mar kész holgy!KépNagyon jol all neki a copf!Kép

Edit
 
 


Szilvi
A nagyobbik még táborban volt, ezért nincs a képeken!
Köszi Kép


Edit
Neked is kedves tőletek!Kép

Dzsili
 
 


Jaj Dzsili, de jó neked! Gyönyörűek a gyerekeid és annyira látszik rajtuk, hogy boldogok! Kép

Napsi tényleg kész hölgy! Ezek a copfok!KépÉs a mosolya!
Nekem az apás kép tetszik nagyon, jól sikerült fotó!
Máté is olyan édes, kedves fiúcska, csak el ne rontsák majd a lányok! Tudod, hogy nagyon hasonlít Rád!
Szóval jó Rátok nézni!

Vigyázzatok magatokra, szerintem az új házban nagyon jól fogjátok érezni magatokat!

Kép

Üdv: zsuzsiék
 
 


KépZsuzsi
Köszi, remélem tényleg jól alakulnak a dolgaink majd, ránk férne!
Az apjukkal nagyon vigyorognak mert csikizte őket, nekem is tetszik az a kép, csak a Laci meg ne tudj hogy őt is feltettem ide, azt mondta nem szertné valmilyen más honlapon találni magát egy ilyen -olyan hírdetésben pl.mert valaki levette a képeket.
Hát igen ilyen szerény a lekem!
Mátém tényleg hasonlít itt, élőben ki tudja talán, de Napocs éa nagy fiam ők az apjuk az biztos, már mint külsőleg!
Szerintem ezen a képen is látszik hogy Máté egy kis ördög fióka, igazi csínytevő, nála sosem lehet tudni..Kép

KépDzsili
 
 


Dzsili! Nagyon jól néztek ki, Napocska haja már tök hosszú!
Tudod mi tűnt fel a legjobban, hogy tisztára úgy nézel ki, mintha a nővérük lennél, mondjuk 15-16 éves. De komolyan! Kép
Puszi!
Menta és Helena + a picinke
 
 


MentaKép

Így képről talán, de a figurám azért elég terebélyes úgy hogy.....
Ha látnád amikor 15-16 éves fiatalok időnként lecsókolomoznak, ugyebár a három saját gyerkőc ÖREGÍT! Kép

Pussz: Dzsili Kép
 
 


Solya
Köszi hogy emlékszel rá, igen ígértem képeket, íme:

Napocska játék közben:

Kép
 
 


Bratyóval tanulunk!

Kép

Vigyorok:

Kép
 
 


A BÜSZKESÉGEIM!!!

Kép

Napsugaram apájával!

Kép
 
 


Hűvösebb időben is csavarogtunk!

Kép

Nem túl jó kép, de a méretek miatt felteszem!

Kép
 
 


Dzsili!
Ez a kislány tényleg NAPSUGÁR! Kép
Annyira tündér! Kép

Már vártam a fotókat!Kép
Solya
 
 


Dzsili!

Gyönyörűek egytől-egyig! Hogy Napsinak milyen hosszú haja van! Nagyon nagylányos!

Márti++
 
 


Solya, Márti
Köszi!

Kép
 
 


Dzsili!

Tundériek a gyerkocok!
Jol latom,hogy a fiuknak barna a szemuk és csak Napocsnak kék?Kép
Napocs nagyon édes a fejtetos copffal!Kép

Edit
 
 


Edit!
Igen-igen, bár ez a legtöbb képen nem egyértelmű, de afiúk az én sötét barna szememet örökölték, a lányka meg apukája kék szemét.
Azon túl hogy azt sem hittem volna hogy valaha lányom lesz, végig biztos voltam benne hogy ha mégis csak, akkor sem lesz kék szeme mert az enyém erősebb , sötétebb, mint az apjuké, tehát markánsabban öröklődik.
Apja mondja mindig hogy, hogy nézne ki Napsugár barna szemmel?
Neki kék dukált azért csinálta ilyenre! Kép

Pussz: Dzsili
 
 


Dzsili!

Nalunk is Riki az én kék szememet orokolte,pedig mind a ketten apjaval azt hittuk,hogy barna szemu lesz.Paroméknal nagyon oroklodtek az apai vonasok mar generaciok ota.Most én erosebb voltam!Kép
Sajnos mashonnan meg is kaptam,persze a hatam mogott,hogy biztos nem is a parom az apja,mert nem hasonlit ra.KépMintha ram nem is hasonlithatna.Egyébként egy kisgyereknél meg még annyira nem lehet megmondani,hogy kire hasonlit,vagy késobb kire fog hasonlitani!

Napsi igy is ugy is szép!Kép

Edit
 
 


Edit!
Nagy az Isten állatkertje hiába, vannak roppant zöl alakok akik ilyen felháborító dolgokat tudnak összemagyarázni.Kép
Nálunk is volt egy családi összeröffenés mire a nagybátyámék megjegyezték hogy azért nagyon furcsa hogy a három gyerek ennyire nem hasonlít egymásra, hogy csináltam. Mondtam nekik hogy ügyesen, ezt csinálják utánam, nem egy kaptafára!!!
Szóval nekem is mondanak ilyeneket, meg hogy nem is egy az apjuk biztos, főleg mert Máténak /a középső / sötétebb árnyalatú a bőre /mint anyósomé volt/ és fekete a haja, a másik kettőnek világosabb /nem hófehér azért, de látszik/ a bőre és sötét szőke a hajuk mint az apjuknak, az enyém meg barna. Most hogy iskolába jár mind a kettő,meg is jegyezték még a tanárok is hogy nem is tudták hogy az évnyitón a Márk az öccsének mondja a verset!
Nekem mindegyik szép, és én tudom hogy a kettőnk gyermeke, direkt tetszik hogy nem olyan egyformák!Kép
A pároméknál egyébként a vonásaik hasonlítanak az öt gyereknek, de csak a Lacinak van sötét szőke haja és kék szeme, a többiek barna-barna, tehát ő lóg ki náluk a sorból.

Ja és szerintem apárod családja, vagy baráti, ismerősi köre lehet aki felhánytorgatja hogy a trónörökös nem az apjára hasonlít, micsoda dolog ez, hogy anyja is van az már mellékes, tudod! Legalább is én úgy vettem észre hogy mindenki a saját vonásait keresi a kicsiben és ha rájön hogy inkább a másiké látszik jobban...csalódás kicsit!
Érdekes hogy Mátém bár külsőleg nem az apja, természetre teljesen, le sem tagadhatná, annyira egy húron pendülnek.
Márk külsőleg apja, de természetre inkább én vagyok, a kicsi még kérdőjel.

Pussz: Dzsili
 
 


Edit
Megnéztük a profilodat és Napsi boldogan kiabálta hogy BIKI /Riki/ BABA!

Dzsili
 
 


Dzsili!

A vicc az,hogy az aposom ujdonsult baratnoje mondta ezt!Persze bizonyitani nem tudom és aposom tagadja,hogy o ilyet hallott volna tole,de végulis mindegy.Nem tudom neki mi joga van ilyet allitani.Még mondott egy-két dolgot,de tényleg nem akarom ronditani a topicodat ezzel.Szerintem aki ilyet mond,abbol az irigység beszél!

Aranyos Napocs,hogy mondja Riki nevét!KépSajnos Riki még kozelébe sincs a beszédnek!KépCsak a sajat nyelvét hasznalja,de abban mar mindent megkulonboztet és én értem mit mond!Kép
Puszi:
Edit
 
 


Napocska költözik!
Kép

A gyerkőcök:
Kép
 
 


Napocska duplózik

Kép

Kép
 
 


Dzsili!

Tündéri Napocska!Kép Hihetetlen milyen hosszú haja van és mennyi! Volt már vágatva neki? Én épp most szeretném 4. alkalommal elvinni fodrászhoz Zsanit, de most szerintem nem lesz egyszerű, mivel imádja a copfjait. Persze csak egy picit szeretnék vágatni belőle, de lehet, azt is meg fogja siratni.Kép

Boldog szülinapot a fiadnak!KépKépKép
Nem csodálom, hogy elfogyott a torta, bizti nagyon fincsi volt!Kép

Pussz
Szilvi + Zsani
 


Szia Dzsili!
Gyönyörűek a képek.KépMég mindig nagyon irígy vagyok,mert nem tudom,hogy csinálod a feliratozást.Márknak nagyon boldog szülinapot kívánunk.Torta utánpótlás remélem időben sikerült.Nehogymá apjuk bármiben is hiányt szenvedjen.Kép

Linato,Korina,MilénaKép
 
 


Dzsili,
aranyosak a gyerekeid! Napocska már beszél? Bencém sokkal idősebb, és még csak szavakat kiabál Kép
Gratula a csapathoz!
Kíváncsi
 


Szilvi
Napocska még nem volt fodrásznál, én szoktam levágni a haját elől, és egy pindurt az aljából, de nem sokat.
Köszönjük a jókivánságot!

Linato
Torta utánpótlás nem sikerült időben....
feliratozni, meg egyáltalán montázsokat készíteni garfikus programokkal szoktam, ezért nem írtam hogy így-meg így csináld, megmutatom egyszer persze ha lesz időd rá.
Neked is köszi a szülis felköszöntést!

kíváncsi
Igen mostanában már szépen beszél, olyan édes, tegnap is mondta a báttyának hogy:
"Bodog sziminapot!" Márkom nagyon örült neki.
Aranyosan kér enni, inni:
"Kéek inni." vagy Kéek kakaó. -teát "szőpit"/szörpit/
Ma miután kijöttünk az orvostól közölte hogy:
"Bácsi ad papí" - a receptre gondolt.
Meg hát egyálltalán egész nap mindenhez van valami hozzáfűznivalója!

Dzsili
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron