Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
Kép
 
 


Dzsili,

Nagyon jok a kepek!!!! KépKépKép

Es persze gyonyoruek a gyermekeid KépKépKép

A fiaid egyre komolyabbak, Napsugar pedig mar egy kesz holgy.

puszi,
Andysj
 
 


Szia Dzsili!

Annyira jó látni, hogy igy szeretik egymást a gyerekeid.Kép
Szuperek a képek.
Sok puszi Napocskának.KépKépKép
 
 

 
 

Dzsili! Nálatok tényleg igazi boldog nyári strandhangulat van Kép

Márti
 
 


Dzsili!
legszívesebben ugranék én is bele a medencébe! Nagyon jók a képek! Kép Gyerekeid is szépek! Napsi nagyon nôies, a fiúk meg igazi pasi kinézetűek. Jó ez a vár !

mit csinálsz te hajnali 3 -kor???? Kép

Üdv Zsuzsi
 
 


Dzsili!

Hogy ez a lány mennyire szereti a bratyóit!Kép
Olyan jó volt nézni ezekez a képeket!
Riki hogy élvezné,ha lenne ilyen saját medencéje.Vagyis medencéje van,csak nincs hozzá kert.
Te is hancúrozol velük a medencében vagy az Apa reszortja?Kép

Edit
 
 


Dzsili!

SZuperek a képek!!! Kép Én még mindig nem tudtam felállitani a medencénket, mert a faház még nincs teljesen kész, amiatt ahol a medence lenne, még nem szabad hely, a füvet meg, ugye, kimélni kell...
pusz
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Andysj, Linato, Márti
Köszönjük szépen hízik a májam!KépKépKép
Puszikat átadom!

Zsuzsi
Hogy hogy mit hát kikapcsolódom végre csak én egyedül semmi hangzavar!KépKépKép

Edit
Én is szoktam mártózni, bár ez inkább apa és a gyerkők hobbija!

Bogancsi
Egy darabig én is védtem meg kíméltem füvet aztán tele lett aza bizonyos és azóta szépen áll a sátor és minden egyéb rajta, minthogy a fű van értem és nem én érte. A medence az mondjuk betonon van, így viszont agarázsba nem lehet beállni, na ja valamit valamiért! KépKépKépKép

Dzsili
 
 


Teszek fel újabb képeket:
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
 
 


Szia Dzsili!!!


Nagyon jók ismét a képek! A fiaid is egyre szebbek, Napsi pedig természetesen nagyon édes kislány! Irigyeljük nagyon a hosszú haját!!!
Kutyus, cica: kész gyerekparadicsom van nálatok! Kép

Üdv: Zsuzsi
 
 


Szia Dzsili!

Hát, igazi gyerekparadicsom van nálatok! Jó levegő, társaság, állatok: minden gyereknek így kellene felnőnie!
Szegény Laci eléggé strapáltnak néz ki azon a képen, ahol Napoccsal van, biztosan nem lehet neki könnyű ennek a paradicsomnak az anyagi fenntartása. Kép
Te viszont nagyon jól nézel ki, látszik, hogy egész nap csak lógatod a lábad... Kép Kép Kép
A gyerekek pedig még mindig egyszerűen gyönyörűek. Cicátok mióta van?

Szia: Laura
 
 


Sziasztok!
Dícsereteket köszönjük!KépKépKép

Zsuzsi
Ez csak a látszat, amilyen édes olyan hisztis a lekem Napsugaram mostanában, néha kész krimi!
Képzeld máig emlegeti hogy mikor találkozhat a Dórival megint játszani!
Hát hogy paradicsom vagy sem az megítélés kérdése, remélem azért afent említett hely csendeseb és nyugisabb lesz!KépKépKépKép

Laura
Igyekszünk hogy erőnkhöz mérten jó körülményeket sikerüljön kialakítani a srácainknak.KépKépKép
A cica már régen itt lakik amióta ide költöztünk valójában egy kobor állat volt aki jött hogy adjunk neki enni télvíz közepén mi meg megsajnáltuk, na azóta is csak szivattyúzók miata.
Természetessen ő is oltva féregtelenítve és bolha írtva van, de mivel egy csavargó és nem tudni hol mit eszik esetleg össze időnként megy a hasa amit imádok takarítani a teraszon...
Na igen van a paradicsomban is kiszolgáló személyzet aki gondoskodik a kajáról és egyebekről.
A kutyus a fiúk miatt lett véve de imádom annyira édes és hálás a végtelenségig, komolyan megértem ha valaki az állatát néha többre tartja mint sok embert! Persze a kezdeti lekesedés után nekem kell a nagy fiamat irányítani mit hogyan és mikor csináljon, időben kelteni, délben én etetek, délutá felváltva, este meg duma parti van kint, mert hiába nagyobb már nem szert egyedül kint lenni sötétedés után. Az oltásokról és estleges betegségekről nem is beszélve.
Lacinak sem könnyű az biztos szerintem mindannyiónk férje sokat melózik, de azt azért nem szabad ám elfelejteni anélkül hogy magamat fényezném hogy ezen kívül itthon mást nem csinál. Sőt időnként napokig nem jön haza aztán egy két nap és újra el ment vagy ahogyan sikeredik, semmiben nem számíthatok rá. A pénz meg hol ennyi hol meg annyi és ha nem elég akkor is nekem kellene megoldanom hogy legyen. Nálunk nincs és nem is volt soha olyan hogy megvárjuk apukát a fürdetéssel vagy a vacsival amikor jött akkor evett de ha én arra vártam volna hogy valaki segítsen komoly mocsokban fetrengtek volna mindannyian. Így volt ez a kezdetektől mindegy hogy egy kettő vagy három gyereket kell is ellátnom. Ő nem kelt fel éjjel akár betegek voltak akár nem a házimunkáról már nem is beszélek, még a tányérját sem rakja el maga után, mondván neki ennyi kényelem jár.Valóban?
Azért azon elgondolkodnám hogy nekem menyi jár?
A tiszta ruhát és főtt ételt elvárja,ha itthon van lerecsegi a fejünket néha aztán újra el megy. Néha ezért szívesen kipróbálnám és megnézném ő hogy bírná az én helyemben!
Hát ha ez láblógatás???KépKépKép

Dzsili
 
 


Dzsili
Nagyon szépek vagytok! KépKépKép
A nagyfiad, jaj-jajj, nagyon jó pasi már most.Kép
Napocskának tök hosszú haja van, nem semmi. Neki is komolyodnak a vonásai.

Gorsi
 
 


Gorsi
Köszi szépen Márkom már irul-pirul hogy ennyi dícséretet kap!KépKépKép
Napocska még eléggé babás, a haja már hosszú az esze még nem...KépKépKépKépKép

Dzsili
 
 


Dzsili!

Nagyon jo a kep Kép
Tenyleg milyen nagyfius mar a nagyobb fiad.
S a kisebb milyen kis mokas Kép
Es az allatkak is nagyon aranyosak. Murphynek olyan okos pofija van.

Andysj
 
 


Szia Dzsili!

Jaj, a láblógatást csak viccből írtam ám!!! Ilyen komolynak hangzott? Különben sajnos nemcsak Laci, hanem a legtöbb férfi is így gondolja, hogy ő egész nap dolgozik, az asszony meg csak a lábát lógatja. Kép

Szia: Laura
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: