Új privát üzeneted érkezett!

Ne haragudjatok a téma miatt, de kb. 1 éve keresek egy kismamát. A neve: Gavló Józsefné, (Erika) Dabason lakik és egy Dóri nevű kislánya van. (aki lassan 1 éves) 1999. májusának közepétől feküdtem vele egy kórteremben a HIETE szülészetén másfél hónapig. Aki tud róla bármit kérem írjon! Én Szegő Anna vagyok, 11 hónapos Zsófi lányommal csücsülök otthon...
Köszönöm a segítségeteket!
Ancsa
 


Szia Szilvy!
Remélem sikeresen megtaláltuk egymást azért írok ide, hogy mégse zavarjak egy témát senkinek. Szóval sikeresen túléltük a nyaralást és végre itthon vagyunk nem tudom hol tudnánk összehozni a randit kocsival vagy busszal jössz Érdről??
Mert ha busszal akkor találkozhatnánk a Feneketlen tónál ott van egy szupi játszótér is a gyerkőcöknek!
Szia várom válaszodat :Szilvia ( Ha már tudsz akkor küldhetsz E-mailt is!!!
Nanácska
 


Szia Szilvi !

Elküldtem a e-mailt. Remélem megkapod, ha mégse akkor itt jelezz vissza !

Szia Szilvy
Szilvy
 

 
 

Sziasztok!

Én is keresek valakit. Egy gimnáziumi barátnőmet, osztálytásnőmet, akivel nagyon jó haverok voltunk. Ő férjhez ment és született egy Alexandra nevű kislánya. Azóta nem tudok róla semmit, pedig ennyi év után szívesen beszélgetnék vele!

A neve: Matizné Németh Ildikó

Kérlek jelentkezz!!
Kriszta
 


Sziasztok J.Judit vagyok!
1987-ben včgeztem a Bňkai J. eů.szk. iskolŕban Szabň Eva osztŕlyŕban, én kůlfňldňn člek čs szivesen leveleznčk valakivel az osztŕlybňl aki rŕtalŕl erre az ůzenetre. Mŕr kčtszer volt o. talŕlkozň, de rčgen.
Jelentkezzetek kňszi. Sok sikert mindenkinek aki keres valakit.
Judit
 


Sziasztk
Én azt a fantasztikus embert keresem akit Csizmazia Tamásnak hívank és mostanra egy feleséggel és két gyermekkel lett gazdagabb az élete.
Veronik
 


Sziasztok! Antal Izabella vagyok. Szivesen leveleznék volt osztálytársaimmal,akikkel 1995-ben éretségiztünk Csepelen a Fodor József eü.-i iskolában.Ha véletlen rátaláltok erre az üzenetre,akkor irjatok! Üdv:Bella
Bella
 


Sziasztok!
Már régóta olvasgatom a babanetet, de csak most szántam rá magam, hogy én is billentyűt fogjak. Január végére várjuk bébinket, és ha minden simán megy, akkor vele együtt költözhetünk új otthonunkba Budaörsre. Sajnos senkit nem ismerek ott és mivel családi házunk lesz, így az ismerkedés is nehezebben fog menni, mint egy társasháznál. Soha nem laktam még családi házban, és kb. 20-30 gyerekkel együtt nőttem fel, így ilyen problémám nem volt. Szívesen találkoznék más kismamákkal a városban! Nem vagyok egy helybenülős ember, szeretek kimozdulni otthonról. Nagyon szívesen látnék vendégül egy kis traccspartira otthonunkba babás-mamákat!
(Isteni pogácsát tudok sütni!)
Remélem nem maradok egyedül!

Sziasztok: Mazsi
Mazsi
 


Mazsi!

Szeptember óta lakunk Budaörsön, van egy 19 hónapos lányom, decemberben pedig megszületik a kisöcsi is. Eddig nekem sem sikerült összebarátkoznom senkivel, pedig úgy látom itt Budaörsön rengeteg kismama, kisbaba van. Ha gondolod akkor összetársulhatnánk...

Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok!
En is ismerost keresek kozuletek. En Rakospalotan lakom, szoval a XV. IV. kerulet mindenkeppen kozzeli.
Az en Marcusom 8 honapos lesz. Isteni pőogikat ugyan nem tudok suti, de ha valamelyikotoknel ez feltetel, akkor megtanulok!!!
Zsike
zsike
 


SZia Zorkanya!

Nagyon örülök, hogy válaszoltál soraimra! Ez szuper jó, hogy a kissrác télen fog születni. Úgy néz ki, hogy nekünk fiú trónörökösünk lesz. Az utolsó ultrahangon (24. héten) láttak a lábai között "valamit". Ez ott van. Úgyhogy majdnem biztos, hogy Dani lesz az első szülött gyermekünk.
Teljesen odáig vagyok, hogy valaki pont Budaörsről válaszolt. Szívesen "társulnék" veletek, biztos sok jó tanáccsal el tudsz látni majd.
Most még csak ki-kijárunk az épülő házunkhoz, de ha kész lesz megsütöm azt az isteni pogit. De addig is várom, hogy többet megtudjak rólatok!

Mazsi
(emil: mszel@freemail.hu)
Mazsi
 


Szia Bella!

A fiam a Fodor Józsefbe jár informatika szakra, s lehet hogy tudna segíteni a régi címek kikerestetésében, feltéve ha erre van szükséged.

Üdv. Klári
Klári
 


Szia Mazsi

Az emilünk tropa, de igérem hogy jelentkezni fogok, bár az nem derült ki hogy mikor költöztök Börsre, ill, hogy melyik részére, mi egészen a végén az Auchan mellett lakunk egy panelházban. Ha nem sikerül az emil, akkor itt mindenképp jelentkezni fogok, és nagyon örülök hogy egymásra találtunk..

Addig is vigyázzatok magatokra üdv és puszi:
Zorkanya
Zorkanya
 


Szia Klári! Örülök,hogy itt is találkozunk! Köszi,hogy felajánlod a segitségeteket,de a cimek nekem is megvannak.Lehetséges,hogy internet hozzáférési lehetoséggel nem rendelkeznek vagy a babanetre nem látogattak még el. Üdv,Bella
Bella
 


Szia Zorkanya!

Remélem én is, hogy még találkozni fogunk! Január végén szeretnénk költözni; azt ígérik, hogy kész lesz a házunk a Baba érkezésére. Egyébként az Odvashegy lábánál áll a ház.
Várom jelentkezésedet!

Mazsi
Mazsi
 


Keresem
Gergőt
aki 2000.május 12-én született
a Szabolcs utcában!

Persze válaszolhat a Mamája is!
Én is akkor szültem kisfiamat, de 1-2 órával később. Hallottam, amikor kérték a kisfiatok nevét. Fantasztikus érzés volt hallani. Erőt adott a hátralévő órákra.
Jelentkezz, ha tudsz!

Dorka
szeredas@matavnet.hu
Névtelen
 


Mazsi

Itt kell tartanunk a kapcsolatot, itt jelentkezz majd jó??

Dia

Bocsi a csüt hajnali chates eltûnésem miatt, megint kilökött a gép, és nem tudtam már visszamenni.
Remélem még majd összefutunk..


puszi nektek:

Zorkanya
Zorkanya
 


Zorkanya!

Semmi gond, sejtettem én, hogy valami ilyesmi történt, tegnap ugyanez volt velem is. Chaten megtalálsz.

Szia:

Dia
Dia
 


Keresem Évát Tihanyból, akivel félbemaradt a kölcsönös élménybeszámolónk debreceni szülésünkről.
Kaboca
 


Sziasztok!

Ha valaki június 21-június 27-ig szült a Tétényiben, szívesedn várnám a jelentkezését. Akár emailben, akár itt...

Dia
Dia
 


Emiled?????
Névtelen
 


Szia Névtelen!

soosbobi@hotmail.com

De csak, ha nem valami buta vírust akarsz küldeni, jó?

Dia
Dia
 


J.Judit,szia
leveledre valaszolva,S.Szilvia vagyok,igaz hogy nem a te sulidban,de en is eü-ben vegeztem 91-ben (Kossuth Zs./Bp.),jelenleg külföldön elek,ha van kedved es idöd ,levelezhetnenk.
..elnezest,szia mindenkinekKépjelenleg 7hetes terhes vagyok elsö babaKép
sziasztok
Névtelen
 


Dia!
Ne aggódj csak okos inteligens vírusaim vannak!
Nevenincs
Névtelen
 


Nevenincs!

Akkor azok jöhetnek...Kép)))

Dia
Dia
 


Szia S. Szilvia!
Orulok, hogy vegre valaki valaszolt nekem, ha nem is a volt osztalyombol. En Italiaban elek mar kb.7 eve es van egy 2,5 eves lanyom. Te hol elsz?
Szia Judit
Judit
 


Sziasztok!
Keresem Jonas Istvant(31eves) aki cipesz volt a budai Skala aruhazban kb. 10 eve es a XXII.keruletben lakott ( Budateteny).
Koszonom.
Névtelen
 


Sziasztok!
Keresem azt az anyukát, aki 1998.július 4-én szülte a Kútvölgyiben Gergely nevű fiát. Egy szobában voltunk, én július 3-án szültem Karolinát.A telefonszám sajna elkeveredett.
Moncsi
 


Sziasztok,

Valahol olvastam Szönyiné Zsuzsa alatt levelet.
Te nem a Metálban dolgoztál?
Írj,

Bóbita
Bóbita
 


űőúóKép Kép
Névtelen
 


Kép


Kép KépKépKépKépKép
Névtelen
 


Hello Zsike!
Én is Rákospalotai vagyok. Wesselényi utcai.(Rákos út). Te merre laksz? Norton 5 hónapos
Üdv
Csiszi
Norti-mama
 


Helló Zorkanya!

Egy kicsit el voltam havazva mindennel ezen az első pár héten.
Képzeld! Ma vették át a gázt (mármint a MEOsok).
Úgyhogy innen már látszik a végállomás. Két hét múlva lesz a ház átadása. Utána még kb. 1 hét a költözés, konyhaszekrény beépítés stb.
De ez is már csak 3 hét.
Az anyósom ebből 2 hetet külföldön tölt, így kezd alakulni a helyzet körülöttem.
A Danibaba nagyon rendes kisManó. Ma különösen.
Vannak napjai, mikor nagyon hasfájós, de éjszaka egy tündér szállt le közénk, és elvitte egy időre a pocakördögöket. Remélemém, hogy végleg, de tudom, hogy ez nincs így!
Szóval nemsokára találkozhatunk!
Apropó!!!! Budaörsön nem tudsz valahol, Babamama tornát?
És csak "Mama" tornát?

Csók a családnak

MazsiDani
Mazsi
 


Puszi Mazsi, puszi Dani

Örülök hogy lassan már összefuthatunk végre. Most hogy itt a tavasz kiözönlöttek az anyukák a babakocsikkal. Tornára én nem járok (itthon gyötröm magam) de a védõnõknél biztos tudják hogy létezik-e itt ilyesmi. A telszámuk:
06-23-440-009/101
Már nagyon várunk benneteket!! Szopi megyeget?? Te jól vagy?? Bírod a strapát?? Dani pocakosodik???

Írjatok!!
Puszkó: Zorkanyáék
Zorkanya
 


Szia Zorkanya és Csemetéi!

Köszi érdeklődésedet. Nagyon jól esik egy kis figyelem.
A kismanóval remekül vagyunk. Bár egy kicsit bajai vannak a szellőkkel, néha fájdogál a pocija, de édes kis gyerkőc.
Ezen problémákra most a Gripe Water-t szedi, bár nem ízlik neki. Mit mondjak, nem is csodálom!!!!
És pár napja egy kis almát adok neki. Azt hiszem ez tesz igazán jót neki. És nagyon ízlik neki. Persze egy kis anyatejcsit keverek bele, így édesebb.
Tejcsim van elég. Nagyon élvezzük mindketten a szoptatást. Meg is látszik rajta. 3 kg-mal született és a 7. hétre elérte az 5 kg-t.
Szerintem ez szép gyarapodás. És nagyon meg is nőtt. A 62-es ruhákat most növi ki. Hordta vagy 3 hétig őket. Gyönyörség.
Én még bírom a nemalvást, bár néha egy kicsit nehéz. De az a mosoly amit tőle kapok, minden fáradságot elfelejtet velem.
És ti hogy vagytok? Tudom, hogy ti már két picivel csináljátok a mindennapokat, de a második babánál sem mehet minden simán.
Nagyon várom, hogy találkozzunk. Most már hamarosan tarthatunk egy kis BABAPARTY-t nálunk.

Puszilunk benneteket: Mazsi Dani
Mazsi
 


Mazsiék

Jó az emilünk végre, ott is folytathatjuk:
zorromegatsa@mail.matav.hu

puszi:
Zorkanyáék
Zorkanya
 


SZiasztok!

Zugloban lakom a picuromat majus legelejere varom. Most hogy abbahagytam a munkat hirtelen rengeteg szabadidom lett es nagyon sokat vagyok egyedul. Keresem hasonlo cipoben jaro anyukak tarsasagat, akik szivesen csinalnanak kozos programokat a pici megszuletese utan, sot akar mar elotte is!

udv> Krisz
Névtelen
 


Szia Krisz!
Nem az Uzsokiban fogsz szülni véletlenül?
Én augusztusra várom a harmadik gyerekemet, és itt szeretném világrahozni.Tapasztalatokat gyűjtök a kórházról, a körülményekről.
Sajnos már elköltöztünk Zuglóból, így nem lehetek kismamatársad.
Szia:Saci
ksaci
 


Sziasztok!

Júniusban szülő kismama vagyok (első baba) és április 1.-én költözünk Budakalászra. Keresem ott lakó kismamák ismeretségét közös programokhoz na és egy kis segítséget a beilleszkedéshez. Írjatok! Lehet, hogy a költözés miatt átmeneti zavarok lesznek az internet hozzáférésemben, de azonnal jelentkezem amint tudok.
Vanda
varga.vanda@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

Kanadában élő ismerösöm megtalálásához kérnék segitséget valakitöl, aki szintén ott él.

Köszönöm
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zsolt

a nagynéném Canadában (Ontario-Guelph-ben) él

Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Zsolt!

En Vancouverbe lakok, Kanada jo nagy de ha tudok szivesen segitenek

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Hajnalka!

Adsz egy emil cimet, ahova irhatok reszleteket?

Zorkanya!

Koszi, megprobalom Hanjnalkaval, hatha tud segiteni, o attetel nelkul van itt.

koszonom
Zsolt
Zsolt
 


Lányok, fiúk!

Akinek van ismerőse az Országos Közegészségügyi Intézetben az írjon az edo@technoid.hu címre!

Köszi!

Mamacica
Mamacica
 


Zsolt

hajni@canada.com

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Sziasztok!A MÁV Kórházban 1997.10.30.-án szültem első babámat,a szobában együtt feküdtem Major Anikóval,a kisfia,Ábel szintén 10.30.-án született,a papa neve:Zoli,ha jól tudom Budakeszin laknak,őket keresem!!!Aki olvassa,adja át!KösziKéprsolya.
Orsolya
 


Sziasztok!

Keresek egy lányt akivel ma chateltem. A felhasználó neve bobby az eredeti azt hiszem Krisztina 9 hetes terhes és Németországban él. Megigértem neki, hogy még ma este írok de a levél nem megy át sehogy!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira sajnálom biztos rosszul írtam le. Aki tudja a pontos e-mail címét, vagy ha Kriszta te olvasod akkor írj te nekem! Szorítottam neked nagyon és izgulok érted. Remélem semmi baj nem történt!
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv. Renáta
Névtelen
 


Kedves Judit,
utoljara februarban jutottam fel a chat-re,Bp-en voltam 3honapot,ne haragudj hogy nem valaszoltam
azota.Svajcban elek közel az olasz hatarhoz(Milanohoz)Most mar a 24.hetben vagyunk Kép
Te melyik reszen elsz?
Szia,
S.Szilvia
 


Szia Szilvia!
Eleg sokaig vartam a valaszodra, de mar egy ideje abbahagytam. Most orommel lattam , hogy irtal.
Egyebkent en is 1 honapig Pesten voltam (apr.) en milanoban elek, ha van kedved megadom az e-mail cimem es levelezhetunk.
Szia J.Judit
Névtelen
 


Szia Judit,
örülök a vàlaszodnak,jo lenne levelezni,jobban megismerni egymàstKépvàrom az e-mail cimedet.
SziaKép
S.Szilvia
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron