Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretném, ha megismernétek gyerkőceimet, és persze másokkal is szivesen társalognék.

Kép

Kép
 
 


Nagy vonalakban bemutatkoznék.(Bővebb info a profilomban) Kb. 1,5 éve vagyok babanet-megszállott, és ezáltal már sok ismerősre is szert tettem. Nagyon jó dolognak tartom ezeket a fórumokat.
Régóta nézegetem már az "ismerjük meg egymást" is, sok babát ismerek képről.
Ezért úgy gondoltam, én is bemutatom a 2 csemetémet.
Először is a kisebbik egy hónaposan:
Kép

Itt már nagyobb, 4 hónapos:
Kép

Itt pedig a nővérével látható:
Kép

Igyekszek még képekkel szolgálni, addig is írjatok!
Ditta

Kép

Kép
 
 


 
 

Köszi Panka!

Meg voltam róla győződve, hogy ide senki sem fog írni...

Akkor még egy fotó, csak neked! Ezt egy hete csináltam.

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Most fedeztelek felKép Már régen nem tettél ide képet, pedig Attila sokat változott!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Szia Ditta!

Én is idetaláltamKép Levélke mentKép
Kérünk ide további képeket és nem csak a nagy legényedrőlKép

Puszika
Hriczom
 


Szia Ditta!

Szégyen ide, vagy oda, de én most találtam rá erre a topicra, mit szépítsem a dolgot.Kép

Úgyhogy ha szabad, akkor bekopognék!Kép

Csatlakozom az előttem szólóhoz:"kérünk ide további képeket..."

Pusssz!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Marika, Kata, Betti!

Bevallom be sem néztem ide már napok óta, mert sokáig senki nem írt....(
De most nagyon megörültem nektek!

Lefektetem a gyerkőcöket, és dobok fel néhány képet!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Na, kis családom elcsendesedett, akkor dobok pár fotót:

A kicsi hintalovazni akar: (azóta már feláll mellette, és néha el is dől, amit pityergés követ)
Kép

Ez meg én lennék a lánnyal:
Kép

Ez ébredés után van, még mindkettő pizsiben:
Kép

És két kép a vagány "csávóról":
Kép

Kép

KataKép
Nyugodtan bekopoghatsz ide máskor is!! Talin jó lett volna már végre találkozni!
Lányok belerázódtak a sulikezdésbe?


Jó éjt!
D.

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Ezt a vagány srácot megtarthatod a 2. lányomnak, ha végre összejönne már.
Szóval igényt tartok rá, bár Dorka is csak 1 évvel idősebb, ez később nem számít. Talán neki is jó leszKép
Veronika megszokta már a szobáját?

Puszika, Marika
Hriczom
 


Szia DittaKép

Örülök, hogy tettél fel újabb képeket.
Vagány csávó nagyon édes és már milyen nagyfiúKép

Marika, hát már nem akarod, hogy én legyek Dorka anyósa?Kép

Puszi, Panka

 
 


MarikaKép

Én nem akarok Pankával ujjat húzniO), úgyhogy legyen a Beni Dorkáé, majd a 2 lányodé (ha lány lesz!) lesz Attila! O)
Szobáját úgy-ahogy megszokta, de sokszor az éjszaka közepén jön át az apjához, és ő visszakiséri, és lefekszik a földre, mert ot kell lenni, míg el nem alszik.

Ne aggódj, talán túl erősen akarod a tesót! Én az elsőnél voltam így, és csak a 8. hónapban sikerült, a kicsinél nem gondoltam semmire, igazából be sem terveztük, mégis 2 hónap alatt összejött.

Puszi, Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Nekem már van is egy facér lányom, korban is elmegyKép.
De a Te fiad már nem is csecsemő, hanem igazi nagyfiú. Jó, hogy végre Rólad is van kép.

Marika, nekünk Matyi véletlen, bezzeg Gerda nem akart összejönni hónapokig.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Hú lányok, akkor ide írok vissza.
Panka!
Majd a gyerekek eldöntik helyettünkKép Nekem teljsen mi1 ki lesz, csak normális legyenKép

Ditta, Betti!
De édik vagytok, akkor kezdek megnyugodni. Én is arra gondolok, hogy ezt nagyon akarjuk, hogy összejöjjön.

Ditta!
Hol a többi kép?
Majd megszokja Veronika a szobát, még hiányolni is fogodKép Nekünk is le van terítve a gyapjútakaró a földre, meg rajta egyebek, ha este gond van, ott lehet ledölni Dorka ágya melléKép Mára már csak este ugrálunk rajta, meg reggelKép

Puszika, Marika
Hriczom
 


MarikaKép

Nyugi, lesznek még képek (jelenleg kb. 800-900 db van a gépen) csak kicsinyítenem kell ide.
Akkor én is megnyugodtam, nem csak mi pakoltunk le a földre. Akkor ezek szerint már Dorka is egyedül alszik?
Én is szerettem volna hamarabb külön szoktatni, volt is egy időszak, kb. 8 hós korától 1,5 évesig, onnantól nem tudom mi ütött bele, üvöltött, ha magára hagytuk. Ezért együtt aludtunk. Talira remélem jöttök! Ja, remélem mi is!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia!

Igen, Dorka egyedül alszik. Már első perctől külön szobában. De voltak hullámok, amikor problémák voltak, így ez lett a legegyszerűbb megoldás. Most egy rendes ágyon filózunk, de ahogy elhallgatom, hogy mit művel alvás közben, talán így biztonságosabbKép
Talira megyünk, remélem ti isKép Már alig várom, hogy lássam a nagy bébiketKép Jó sokan leszünk, remélem lesz idő beszélgetni isKép

Puszika, Marika
Hriczom
 


Sziasztok!

Én elvesztettem a fonalat! Mit tesztek a földre? Éppen változások vannak az alvásban mifelénk. Hátha nálunk is célszerű lenne azt a valamit a földre tenniKép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


BettiKép

Szóval van a kis heverő, és mellette a földön berendezkedett az apja is, arra az esetre, ha éjjel le kell feküdni mellé. Ami abból áll, hogy egy vastag birkabőr, rá pléd, és úgy a takaró.
Nálatok mi az a változás? Írj róla! Lányka szopizik még?

MarikaKép
Hát én is remélem, hogy lesz időnk többet beszélgetni! Úgyis fogom keresni a társaságodat, mert téged ismerlek leginkább.
Ti mikorra mentek?

Ditta

Kép

Kép
 
 


Íme néhány friss termés, kb. 2 hete voltunk egy rendezvényen, Veronika az óriáskeréken a hugommal:
Kép

A nagyfiú álldogál:
Kép

Itt pedig az ölemben(szintén ugyanott, háttérben anyukám feje):
Kép

Mosásnál elkél egy kis segítség!
Kép

Ez már a kerti partin készült a hétvégén. Veronika egy potenciális férj-jelölttel. Külön figyelmet érdemel a macska testhelyzete!Kép
Kép

Ilyen szép virágokat kaptunk:
Kép

Veronika "férfi-gyűrűben":Kép
Kép

Sziasztok, Ditta

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Kop-kop!!!!Kép

Szuperek a képek.Kép
Attila már tényleg kész férfi, igazi minipasi.Kép
Ringbe szállhatnék a kegyeiért a három lányomnak, de ezek a lányok neki már túl vének.KépKép
Veronika pedig kész hölgy. Dancsi egészen megnyugodott amikor mondtam neki, hogy nem csak 1-2 éves gyerekek lesznek a talin.Kép

Pusssz!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit megviselt a másik topic, de ide másért jöttem.

Ditta!
Nagyon Boldog Névnapot!
Kép
Virág nagyon szép. Gyerekek még szebbek. Látom Veronikát lestoppolták idejében.
Attilát mikor utoljára láttam még a hordozóban ült, most meg már mos is neked. Egy szót se halljak panaszkodástKép

Betti!
Igen-igen, csak nálunk pléd, gyapjúlepedő, még egy paplan, hogy puhább legyen a talajKép és már kész is a kis ágyikó. Egy-két napra átmeneti megoldásnak tökéletes. Most meg már megszerettükKép

Kata!
Dancsinak ott lesz Viktor is, vele jókat játszottak a vízbenKép

Ditta!
Talira mi kb 3 felé (de inkább után) érkezünk, mert déltől alvás van, mikor meddig.
Alvás javul már Attilánál? Nem a foga jön, vagy a sok front, esetleg a hirtelen hideg idő és a ház sem olyan meleg már. Néha nem elég ha csak megsimogatod és nem rögtön kapod ki? Bocs, hogy belepofizok, de Dorkánál is volt egy visszaesés alvás terén 8 hónapos kora után és néha elég volt annyi is és aludt tovább. Azt gyorsan megszokják, ha rögtön cicit nyomsz a szájába és akkor utána is megmarad.(gondolom én)

Puszi, Marika
Hriczom
 


Betti!
Írtad hogy nektek sem akart Gerda összejönni. Elárulod mennyit vártatok rá és mit csináltatok, hogy összejöjjön. Jöhet magánban isKép
Pussz
Hriczom
 


MarikaKép
Köszi a köszöntést! Hát mi is az alvástól tesszük függővé az indulást, valószínű 3 utánra érünk mi is. Esetleg majd megcsöröglek út közben, hogy hol vagytok, jó? Nem kapom én ki rögtön, sokszor van, hogy visszaalszik egy kis nyöszi után, de ha már rázendít, csak a cici segít.
Hát én is nagyon sajnálom, ami Krisztáékkal történt. Értelmetlen halál!

KataKép
De jó, hogy a lányod is jön! De azért a kicsit is hozod, ugye?
Most néztem a híreket, elég szép időt mond vasárnapra, szerencsére.Kép

Sziasztok, Ditta

Kép

Kép
 
 


Ja, Kata, azt még elfelejtettem, hogy akár a lányaid is szóba jöhetnek a fiamnál, most úgyis divat a 10-15 évvel fiatalabb pasi!!KépKép

Ditta

Kép

Kép
 
 


DittaKép
Fotók most is szupik (na persze ilyen szép gyerkőcöket nem is nehéz fotózniKép). Nekem a macska is tetszikKép

Puszi, Panka

 
 


Szia Ditta!

Boldog névnapot kívánok!
Kép

Visszaolvastam és abból is világos lett, hogy mit csináltok a földön, de köszi, hogy leírtátok. Én elférek mellettük az ágyon, ha kell.

Ditta!
A tesód nagyon hasonlít rád! Képek jók!

Marika!
Majd küldök mailt, annyira nem érdekes a történet, hogy a többieket untassam itt vele.

Jó éjt!
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


HiKép
Mi megyünk ne izguljKép
Puszi, majd hívlak, ha indulunk
Hriczom
 


Na, megvolt a kirándulás, nagyon jól sikerült, Veronika csak ritkán borított ki 1-2 hisztivel.Kép
Az idő is szupi volt.Íme néhány kép:

Ez még Mo.-on készült, Szögligeten. (Aggtelek mellett) Itt azért kellett megállni, mert a párom itt volt katona, és nosztalgiája támadt!
Kép

Szintén ott, elindultunk az erdőbe, mert a párom úgy tudta, ott lenni kell egy tónak, de 2 km után feladtuk!KépKép
Kép

Ez már Szlovákiában van, a gyönyörű betléri kastély! Ha még nem jártatok erre, érdemes! Nagyon szép!! (mellette a hugom ül, nem én!Kép)
Kép

Szintén ugyanott a kastély parkja!
Kép

Ez pedig már bent van, Veronika egy medvét ölelget!
Kép

Hiába na, tudtak élni az Andrássyak!KépKép
Kép
Ez is egy szerény hajlék!
Kép

Kassa központja:
Kép

Sajnos Kassára már nem sok időnk maradt, mert du. 4-re értünk oda, ide egy nap is kevés volna, ugyanis rengeteg a látnivaló! Na, de majd legközelebb!

MarikaKép
Amikor hazafelé jöttünk, Szikszót érintettük, azon filóztam, vajon melyik lehet a ti házatok!

Sziasztok!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Olyan mehetnékem támadt. Tényleg jó időt fogtatok ki, úgy látszik a képeken, jól éreztétek Magatokat. Csak kirándulni mentetek vagy összekötöttétek a kellemeset a hasznossal? Veronikának ugye kellett útlevél?
A múlt héten mi is átmentünk, de csak tankolni. (Arra jártunk.)

Marika!
Most jut eszembe, holnap mi is megyünk Szikszóra, majd én is nézem melyik lehet a Ti házatok.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


HiKép
Szuperek a képek. Azt a jó kis ágyat elhozhattátok volna, DorkánakKép
Már mi is régóta tervezünk egy szlovákiai túrát és már Dorka útlevele is kész. De vhogy még nem jutottunk át.
Sajna nem a főút mellett lakunk, hanem a postával szemben, szóval a "belvárosban". De kb 200 m-re van a főút.

Betti!
Nyugodtan csörögj és ugorjatok beKép Útlevél kell, amíg nincs személyiKép

Puszika, megyek fürdetniKép
Hriczom
 


Szia Ditta!

Nagyon jók a képek, mostmár nekünk is el kell menni 1×. Már 1 év megvan Beninek az útlevél, direkt azért csináltattuk, hogy átugrunk Kassára, de ebből még azóta sem lett semmi.Kép

Puszi, Panka

 
 


Szia Ditta!

Már olvastamtöbbször a topicodat, csak nem volt időm írni is.
A fotók remekek, Kassára én is szeretek átmenni, mert olyan szép a belváros. Hát volna mit a mi városunknak tanulni. Az épületek csodálatosak, és a főutcán nincs kínai bolt. A szökőkút hangjátékát is volt szerencsétek megcsodálni. Nekem a lányoknak nagyon tetszett. Na és persze a Kisvakondos kifestő, amit ott vettünk neki.

Puszi

Gyöngyöske


Sziasztok!

Panka, GyöngyöskeKép
Hát tényleg gyönyörű Kassa! Tervezünk még egy kirándulást, mert ide már délutánra értünk, és még egy nap is kevés volna, ráadásul a Krasznahorkai várat is ki kellett hagynunk időhiány miatt!

Panka, főleg neked mondom, ha már nem leszel ennyire rosszul (nagyon együttérzek veled!), menjetek el, még addig, míg egy csemetéd van!
Miskolchoz meg még közelebb van, mint hozzánk.

Gyöngyöske, igen, csodálatos a szökőkút, mindig más-más zene szólt! Nem is figyeltem, de most hogy így mondod, tényleg nem volt kínai bolt!
Bementünk a Dómba is, épp akkor volt egy esküvő, és énekelték az Ave Mariát! Annyira gyönyörű volt, még a hideg is kirázott!
És tök jó, hogy lehet személyivel menni, persze gyerkőcöknek még kell az útlevél.
És egyébként is kellemesen csalódtam, minden olyan rendezett, tiszta volt!
Beültünk egy igen elegáns étterembe ebédelni, és négyen 4000 Ft-ból megebédeltünk! Ez igen jó árnak számít!

MarikaKép
Ágyra Veronikának is fájt a foga! Azt mondta, az az Odett Barbi ágya! Mindenhol őt kereste!KépKép

Sziasztok!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Néhány új kép:

Jelenlegi 2 kedvencem:
Ezek a héten készültek, az esti szopi után. Annyira édes, az egyébként sajtkukac kisfiam ilyenkor már nem akar elmászni, csak a vállamon pihen, szerintem már hozzászokott ehhez a minden esti rituáléhoz, és tudja, hogy nemsokára alvás van.
A vállamra hajtja a fejét, és néha a hajamat birizgálja! Imádom!KépKép
Kép

Kép

Ez meg egy kis barátnőjénél készült:
Kép

Ditta

Kép

Kép
 
 



Ditta, Panka!

Az enyémeim nem csinálnak így. Állandóan ficeregnek, akár fáradtak, akár nem. Hol kell átkapcsolni pihenő üzemmódra????

Ditta!
Nekem ezért tetszenek különösen ezek a képek, Olyan aranyos rajta Attila, hogy csak úgy pihenget.

B.

Betti
KépKép
KépKép
 
 


HIKép

Ditta!
Képeket már megtárgyaltukKép Várom a következőtKép

Betti!
Nézd meg alaposan azokat a gyerekeket, majd csak megtalálod rajtuk. Dorka is így csinál és ilyen pozícióból megy ágyba aludni.

Panka!
Ezek a fiuk már csak ilyenekKép

Pá, M.

 
 


Na, szóval a többi kép:

Veronika Játszóházazik:
Kép

Családi hancúr (szigorúan apával!)
Kép

Ezek a képek a héten készültek az oviban. A hugom ovónőnek tanul, és itt volt gyakorlaton, ő csinálta.

Veronika cica a répa-mesében:
Kép

Bámulják az ovónénit:
Kép

Rajzolás:
Kép

Lefekvéshez készülődés:
Kép


Marika, drágaKép
Igérem, ma írok!

Sziasztok, Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia DittaKép

HúúúKép Remekek a képek! Ezek az óvodai ágyak semmit sem változtakKép Mikor én jártam oviva, ugyan ezek voltak..
Kassa tényleg szuper lehet, nagy kedvet csináltál vele mindenkinek úgy látomKép

Koda

Koda

Kép

Kép
 
 


Köszi, Koda!

igen, az ágyak őskövületek!Kép Szerintem én is ebben feküdtem!

Pá-pá!

Kép

Kép
 
 


Szia DittaKép!

Nagyon eltüntél mostanában! Látom, azért máshol olvasgatsz.
Elfoglalt vagy? Gyerekek hogy vannak? Attila jár már?

Szia!
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Szia Betti!

Igen, olvasgatok, de néha egyszerűen nincs mit írnom! Szerencsére semmi rendkívüli nem történt velünk, elvagyunk!

Igen, a kisfiam 11 hónapos volt amikor elindult! Mára meg már szinte szalad! Bár néha rosszul méri fel a terepet, és jön az esés! (küszöb, papucs, földön heverő játékok...stb.)
És a pakolás is elkezdődött! A konyhában kialakítottam egy részt a konyhaszekrényben, ahonnan kedvére pakolgathat, amikor ott van dolgom. A WC is nagy kedvenc, azon belül a WC kefe! KépKép

Szóval nem unatkozok!

Szia!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Attilának:
Kép

Lássuk azokat az egyéves fotókatKép!
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Szia Ditta!

Attilának nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!

Gyöngyöske


Köszönöm nektek is a köszöntést!

Majd lesznek képek!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Szégyellem magam, de én nem köszöntöttem itt a kisfiadat.Kép
Most viszont láttam a képeket és mondhatom nagyon tündériek. És az a torta...KépKép

Úgyhogy itt utólag Boldog szülinapot a kis Attilának!

Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Néhány friss termés, 1-2 napja készültek:

Az egyik barátnőméknél voltunk, ahol a kisfiam egyből kiszúrta magának a kis Csillát, bár először, ahogy úriembernek illik, csak méregette:
Kép

Itt már bátrabb, egy szerény mosolyt is elenged:
Kép

Na, és itt a nagy összeborulás!
Kép

Ez pedig a kedvenc foglalatossága mostanában! (nemhiába, vendéglős az apuci!)
Kép

Kép

Kép

És végül egy kép Hófehérkéről! (de írhattam volna Anasztáziát, Barbiet, Hamupipőkét, Csipkerózsikát,Fionát, Pocahontast...stb... amit éppen megnézettKép)
Kép

Sziasztok!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Ja, és Attila rájött, milyen jó, ha furikázom a játék babakocsiban!

Kép

Kép

Kép
 
 


HiKép

Szuperek a képekKép Mint látom mind a két gyermeked kapos fajta (nem is tudom miértKép)
Az edények nálunk is hasonlóan néznek ki és állandóan pakolás alatt vannak. Szerencsére a babakocsira még nem jött rá (egyszer kellene megmutatniKép)
Hófehérke is gyönyörűKép már csak a törpék hiányoznak

Jó éjt, Marika

 
 


Szia Ditta!
Attila elég rámenős. Gyorsan a kislány nyakába borult. Apukájára hasonlítKép?

Marika!
"Mint látom mind a két gyermeked kapos fajta" Ezt nem értemKép! Mit jelent?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: