Új privát üzeneted érkezett!

Linda!
Látom hanyagolszKép. Zárás után megyünk Balatonra. A laptopot visszük magunkkal, de nem tudom mikor lesz ténylegesen időm netezni. Azért próbálok jönni. Remélem nálatok is minden rendben. Dinó baba?

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci, látod,hogy nem hanyagollak, hiszen már beszéltünk is telefonon. Kép Kép
Egész délelőtt kóvályogtunk, vásároltunk kaját, vettem Tenát, extrát, betettem a babaruhákat mosni, főzök...Dani tisztára fúria, nem bírunk vele, valszeg a front teszi, vagy ki tudja.
Néztem neked nézni valót. KépJó lenne ha el tudnál jönni. Kép
Más: valahogy úgy érzem nem bírok ki még 5 hetet, sokszor fájdogál a hasam, néha meg is ijedek, de a bébi mozog ezerrel, gondolom akkor nem lehet baj, csak esetleg a méhszalagok nyúlnak...
Jövőhéten kedden megyek CTG-re,vérvételre, azután héten dokihoz...
Hétfőn nagyon szorítok, puszi!

Linda
 
 


LinduskaKép!
Nagyon drága vagy, hogy megnéztedKép, köszi. Mindenképp megpróbáljuk valahogy összehozni, hogy meg tudjam nézni. Ha valamiért mégse sikerülne hétvégén, akkor mi lesz? A hétköznapok teljesen kizártak?
Gyurci szintén fúriáskodikKép, nem tudom mi bajuk van ezeknek a lurkóknak. De ezt hallhattad is a telefonban.
Látom te már nagyon készülődsz a babyreKép, 1-2 hétig még azért tarts ki valahogyKép. Biztos hogy nincs vele semmi baj, max. te hajtod túl magad. Ez mondjuk Dani mellett nem is csoda.
Nem is mondtam, hogy ha minden terv szerint alakul, akkor kedden végre elkezdek autóssuliba járniKép. Kicsit bonyolult lesz összeegyeztetni mindent (gyerek, üzlet, szervezés..., most még vezetés is), de remélem sikerül megbirkóznom a feladattal.
Köszi hogy szorítaszKép, én is neked nagyonKép.

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 

 
 

Banyóci!

Jók a hétköznapok is, bár gondolom lurkókkal nehezebb lesz. Tőlünk a belváros úgy fél óra gyalog, persze ha jön a lurkó, ha nem... Kép Mehetünk taxival is, nem drága. Csak a másik hely az vonatos lenne, úgy még én sem voltam ott. Azért gondoltam inkább a hétvégére, mert akkor Ádi fuvarozhatna minket. Kép
Autóssuli: jól teszed!! Én nagy ökör voltam, hogy nem tettem le míg csak a Dani volt. Kép
Puszi:
Linda
 
 


Linda!
Hát legfeljebb egy lurkóval, ugyanis én nem vállalkozom rá, hogy magammal vigyemKép. Még szerencse, hogy egyenlőre itt van anyukám, akivel jól ellesznekKép. Ha véletlenül hétköznapra esne, akkor menjünk taxival. Az azért neked is sokkal kiméletesebbKép. Ok? A másik helyet meg majd meglátjuk. Amúgy hétvégén hogy vannak nyitva? Erről tudsz valamit? Csak szombaton, vagy vasárnap is? Egész nap, vagy csak délelőtt? Bocsi, hogy ennyi kérdéssel bombázlak, csak hát jó lenne tudni, hogy hogyan szervezzem az életünket.
Jogsi: 2 gyerekkel már biztosan kissé bonyolultabb lesz a dolog. Főleg nem hiszem, hogy az 1. évben nagyon ugrálhatnál a pici nélkül. Én is sokszor szidom magam, hogy miért nem csináltam meg Gyurci előtt, de legalább tavaly. Akkor most sokkal egyszerűbb lenne minden. Mindegy, ez van.
Gyurma alszik már majdnem 1 órájaKép, nehezen de sikerült letenni. Én meg pakolom a koffertKép, és várom az uram. Megint lesz vagy este 8 mire leérünkKép.

Puszik

KépKép
KépKép
 


Banyóci, remélem rendben leértetek? Kép
Meddig maradtok??
Ruhakölcsönző: na, látod a nyitvatartást nem néztem meg...
A váci szombaton is nyitva van, de hogy meddig?
Na, akkor egyik nap bevándorlunk megnézem, de gondolom délelőtt. Itt 12-13 körül megáll az élet. KépA másikat meg egyáltalán nem tudom, de ígértek nekem 1 telcsiszámot ahol értekezhetek a tulajjal. Lehet, hogy a vácival kéne kezdeni?
Hétköznap: jó az is, de akkor Dínóval megyünk. Kép
Jogsi: na én nagy ökör vagyok az tuti, de hát csak le kéne tenni, bár gondolom majd akkor ha Gergő nem lesz szopós.

puszik.
Linda
 
 


Szia Linda!
Nem vesztem elKép, tudom, hogy azt ígértem, hogy jelentkezem lentről, de képtelen voltam. Majd elmesélem, hogy miért.....Brutálisra sikeredett ez a hétvége...
Oké, kezdjünk a vácival, egy gyerekkel meg csak elbírunk valahogy, de lehet, hogy jó lesz a szombat délelőtt is. Majd meglátjuk, hogy mikor kell mennem órákra, meg az üzletbe.
Most lépek, mert összeesek.
Holnap jövök, ez tutiKép.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyócim, én is megvagyok. Veletek mi volt hétvégén? Tegnap nekünk is elég kimerítő napunk volt, Dani egyszerűen meg volt zavarodva, olyan rossz volt mint az ördög. Egész nap ordított, semmi sem volt jó, a séta alatt végig üvöltött, nem akart jönni,viszont vinni sem engedte magát és ülni sem akart a földön... Rémes volt. Enni nem volt hajlandó, aludni sem...
Már nagyon aggódtam, majdnem felhívtam a gyerekorvost, hogy ilyenkor mi van...
Itthon este 6-kor megfürdettük, aztán elaludt az apján és kis megszakításokkal reggel 7-ig aludt.
És reggel a régi Dani ébredt fel.
Viszont ma új dolgot talált ki, mégpedig, hogy kirohan az úttestre!!! És közben röhög!
Ne tudd meg mit rohanok utána! Eddig eltudtam kapni, de kétségbe vagyok esve nagyon. Kép

Tali: jó a szombat, úgy néz ki Ádi - a változatosság kedvéért- megint dolgozik, de attól mi még mehetünk.

Meglepi: még mindig nem tudom mi lehet. Kép

Labor: mi volt, csak vérvétel? Szolidarításból én is ma mentem el az utcsó vérvétlre. Kép
Na, meg, hogy jövőhéten már tudjam vinni a dokihoz. Kép

Jelentkezz, sok puszi:
Linda
 
 


Szia Linda!
A hétvégét majd inkább mailben mondanám elKép.
Gyurcinak is vannak ilyen napjai, tudom milyen idegörlőKép. Nálunk általában a frontok, vagy a fogzás áll ezeknek a hátterében.
ÚttestKép. Nincs ötletem, hogy mirt lehetne csinálniKép. Nálunk eddig még sosem fordult elő szerencsére. Remélem nem is fog. Az esetek 98 %-ban jön szépen kézenfogva, az úttestnél megáll, és csak akkor megy tovább ha mondom hogy mehetünk.
Tali: megtudtam ma az órarendem, nem lesz jó a szombatKép. Ezen a héten holnap délelőtt megyek, csütörtökön délután és szombaton délelőtt. A jövő héten kedd, csütörtök, péntek. Valahogy azért összehozzukKép.
Meglepi: Szomorú vagyokKépKépKép.
Labor: Drága vagy, hogy szolidarítaszKép, de végül nem mentem elKép. iszonyú szomjas voltam reggel 6-kor, és nem birtam ki, hogy ne igyakKép. Holnap reggel megyek, viszont igy meg loholhatok, hogy beérjek 8.30-ra a suliba.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci, akkor várom a mailt. Kép
Milyen suliba jársz? Autós?
Labor: én is ittam előtte egy kis vizet. Kép
Hát aztán. Kép A cukorterhelésen nem ettem ,ittam, majd felfordultam. Ezeknél a sima laboroknál ha enni nem is eszek,de egy kis vizet simán iszok. Nem hiszem, hogy ettől extrán változik valami, pl. vas szint vagy ilyesmi. Legfeljebb a cukor egy kicsit.
Remélem holnap már kiderül a meglepid, mert már nagyon kiváncsi vagyok. Kép
Tali: Kép

Puszi:
Linda
 
 


Lindus!
Oké írom majd, de nem igérem hogy még ma. Igen, autósiskolában kezdek holnap, erről beszéltem eddigKép. Jó lenne, ha 3 hónapon belül a kezemben lenne a jogsi. Remélem nem csak álom marad.
Labor: hát vízzel még szerintem én is elmentem volna, csak én félkómában az ice teaért nyúltam. Azt mondta a doki, hogy július 5-7-ig bármelyik nap mehetek, igy gondoltam inkább megyek holnap, mint hogy téves eredményt mutassanak ki.
Én is remélem, hogy holnapra meglesz a meglepi, szerettem volna ha már hamarabb összejön.
Ne szomorkodj Drága, fogunk talizniKép, csak ezek szerint nem szombatonKép.
Gyurcim ma megint nem alszik itthonKépKépKép.....

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci!

Milyen volt az autós suli?
Laborban voltál?
Én ma voltam CTG-n, vártam eleget, de minden oké.
Megjött a papír a meglepidről a tegnapi dátummal!
A postás meg sem próbálta átadni, azt hiszem ráférne egy kis panasz. Kép Úgy tűnik csak csütörtökön tudom átvenni, mert Danival bemenni a városba elég húzós. Ha meg babakocsit is viszek, nem tudok felmenni a posta ezer lépcsőjén...
Csütörtökön lesz segítségem csak. Kép
De legalább itt van már Vácon. Kép
Előre is köszi és most már nagyooon kiváncsi vagyok. Pusziözön:
Linda
 
 


Szia Linda!

Nem régen értünk haza. A suli baromi unalmas voltKép. Majd elaludtam rajta, főleg hogy előtte még labor is volt. Utána mentem be az üzletbe, kicsit tengtem-lengtem ott, aztán mentem ki a tesómékhoz Dunakeszire, mert náluk volt Gyurci. Gyuri meg este zárás után jött el értünk.
Örülök, hogy minden rendben volt a CTG-nKép, annak már kevésbé, hogy csak papirt kaptálKép. Az úgy lett volna jó, ha át is veszed rögtön. Nálunk is zűrös mostanában a postás, én be is szóltam a postára. Nevetséges, hogy folyamatosan az értesitőket dobálják be, anélkül, hogy megpróbálná átadni a levelet, holott itthon vagyok.
Nem egy nagy dolog, csak egy kis apróság, Dani szülinapjára szántamKép. Remélem tetszeni fog nektek, Gyurcinak is akarok majd ilyet venniKép. Jó kis kézügyesség és szemkoordináció fejlesztőKép. Persze nem biztos, hogy egyből fog neki menni, de gyakorolni kell. Hátha leköti majd őt egy kicsit, és addig is tudsz lazitaniKépKépKép.

Csók

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Nagyon édes vagy, hogy így gondolsz Danira. Kép
Már nagyon-nagyon-nagyon kiváncsi vagyok mi lehet!
Holnapig már csak kibirom. Kép
Remélhetőleg én sem felejtem majd el a nagy babázás közben Gyurci szülinapját. Kép
Most megyek leheveredek, hátha a jó példa Atomantira is hatással van. Kép
Puszik:
Linda
 
 


Linda!
Ma kivételesen itthon vagyok, de elég ramatyul érzem magamKép. Nem tudom mitől, de nagyon fáj minden porcikám, rossz a közérzetem. Holnap megyek megint suliba, csak még nem tudom, hogy mikor, délelőtt vagy délután. Jó lenne, ha délelőtt tudnék menni, csak nem biztos, hogy tudom kire hagyni Gyurcit. Anyukám egész délelőtt dokinál lesz, a tesómék meg úgy néz ki, hogy nem érnek ráKép. Nekem meg semmi kedvem sincs este 8-ig ott ülni.
Holnapig már biztosan ki fogod birniKép.
Jó pihenéstKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Linda!
Megvagyok, csak hát mikor lennék beteg ha nem akkor amikor majd minden nap suliba kell mennem. Az órákat alig birom végigülni, utána itthon meg csak fekszem és örülök, hogy élek. Dokival beszéltem, a labor meg a rákszűrés jó lett, az izotóp laboros eredményekre még 2-3 hetet kell várni.
Nem tudom mikor jutok gépközelbe. Holnap egész nap iskola, hétvégén tanulás, hétfőn megint egész nap iskola, utána este meg még vizsga. Szoríts majd. Hétvégén úgy néz ki, hogy egyedül leszek. Apa felajánlotta, hogy lemennek a fiacskájával kettesben a Balcsira, hogy nyugodtan tudjak tanulni. Na erre majd még kiváncsi leszek.

Remélem nálatok minden rendbenKép.

Puszik
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci, örülök, hogy megvagy, már aggódtam!
A többit majd mailben, jobbulást!!
Puszi:
Linda
 
 


Linda??????????????????
Mi újság? Mail se jött, itt se jelentkezel.

Ma volt a közúti elsősegély vizsgám, sikerültKép. Holnap délelőtt lesznek az uccsó óráim. Aztán már csak tanulni kell, jövő héten KRESZ vizsga. Utána mehetek vezetni végreKép. Most lesz kb. 1 hetem, amikor bár tanulnom kell, de mindenképpen ki akarok nézni hozzátokKép. Persze csak ha nem bajKép. Aztán hamarosan majd már kocsival tudok kigurulniKép.

Hogy vagytok?????????Most gyorsan bekukkantok egy picit a nyáriba, hogy megnézzem egyáltalán egyben vagy e mégKép.

Sok sok puszika
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci!

Megvagyok, csak nem bírom a meleget...
Gratulálok a vizsgádhoz!
Mikor jönnél? Lehet, hogy mire ideérsz már kettőben leszek? Kép

Puszi:
Linda
 
 


Linda!
Látom most se voltál valami beszédes kedvedbenKép. Megértelek a meleg miatt, emlékszem én is hogy szenvedtem anno. Légkondival sem elviselhető az élet? Vagy még mindig nem jó?
Köszi a gratulátKép, remélem a KRESZ-nél is gondolsz majd rámKép.
Nem irtad, hogy nem lenne e baj ha mennék/mennénk. Nem akarlak zargatni, ha úgy érzed, hogy ez nyűg lenne már neked.

Csók

KépKép
KépKép
 


Banyóci, ne haragúdj, tényleg elég kába vagyok, nem is igazán történik semmi. Ma le se tudtam vinni a lurkót, mert nem óhajtok kifeküdni az utcán...
Nem lenne baj (hogy lennél már nyűg, ejnye!)ha jönnétek, csak mikor?
Szombaton lesz itt valami felhajtás Vácon, oda szeretnék elmenni -ti is jöhetnétek-, vasárnap meg Ádi dolgozik. Kép
Amúgy a légkondi működik, csak éppen időnként nagyon csikorog...

Puszik:
Linda
 
 


Lindácska!
Dehogy haragszom, ne viccelj márKép. Ebben az időben én se szivesen viszem sehova a kölköt. Egyrészt én is kivagyok, másrészt őt is megviseli ez a hőség. Inkább kint pancsol a teraszon egész nap, hétvégén meg Balaton.
Szivesen mennénk a felhajtásra is, csak sajna lent leszünk a BalcsinKép. De mit szólnál a csütörtökhöz?

Puszillak
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyócim,csütörtökön jönnek anyósomék...
Pénteken meg ha minden igaz itthon marad Ádi!
A pancsi jól hangzik, biztos Dani is nagyon élvezné!! A Balcsit meg én. Kép
Bettiről van híred?
Puszik:Linda
 
 


Lindus!
KárKép.... Helyette valami ötlet?
A pancsi tényleg nagyon jó, annyira élvezi a Drágám, és legalább nem kell egész nap utána futkosniKép. Ilyen kis felfújhatós csúszdás marhaság, toronnyal. Szivesen meginvitálnálak titeket egy kis pancsolásra ide is, Balcsira isKép. De gondolom már nem igen vállalkozol ilyen túrákraKép. De ha mégis, akkor szóljKép.
Betti: semmiKép

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci, nincs ötletem, már nem merek nekiindulni a nagyvilágnak vonattal...
Jövöhéten jó nektek valamikor? Akkor is jöhetnétek. Bár lehet, hogy a végén már csak babanézö lesz belöle. Kép
Puszi:
Linda
(megint nem veszi be a hosszú ö-t)
 
 


Linda!
Gondoltam, én se mernék a helyedben elindulni. Nekem jó a jövő hét is, csak a csütörtök nem, tudod akkor lesz vizsgám. Azért jó lenne, ha még a baba előtt össze tudnánk hozni valahogyKép. Bár babázni is nagyon szivesen mennék ha nem bánodKép. Már hiányérzetem van nekem isKépKép.
Képzeld, Gyurci kb. fél órája kifeküdt itt a nappaliban az ülőgarnitúránKép. Azóta is alszik. Gondolom kifáradt nagyon, egész nap vizben volt.

Majd rakok fel képeketKép. Te nem?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Pár kép az ájult GyurcirólKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Nagyon édes!! Jól beájult, ha állva elaludt! Kép
Nekünk most nem nagyon vannak új képeink.
Jövőhéten mikor lenne jó???

Lindagi
 
 


Na figyeljen ide kismami! Miért mondod hogy dagi vagy? Ez nem is igaz. Szép nagy pocid van, mert benne lakik a babyd. De ezen kivül egy gramm háj sincs rajtad. Nem szoktál tükörbe nézni???
Állva alvásKép. Azért nem igy aludt elKép, hanem háton fekve. Át akart fordulni hasra, csak mivel nem túl széles amin fekszik, igy ebbe a pózba érkezettKép. Annyira cukorka volt, hogy le kellett fotózniKép. A fényképezés után tettem fel a lábait, hogy azért ne állva aludjon egész éjjelKépKépKép.
Előreláthatólag csütörtök kivételével bármelyik nap jó. Neked?
Megnéztem a képeiteket a másik topikbanKép, nagyon jók lettekKépKépKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Nekeünk bármelyik nap jó,feltéve ha addig nem duplázódom meg. Kép
Jól van, na, nem dagizom magam. Kép
Gyurci: öt is hozod????
Alvás: akkor már fel sem kelt éjjel??

Puszi, megsülök:
Linda
 
 


Linda!
Mindenképpen a duplázódás előtt szeretnék kijutniKép. Nekem is jó bármelyik, majd próbáljunk olyan napot választani amelyiken nem 50 fok leszKép. Oké?
Gyurci: Miért? Őt nem vihetemKép? Bevallom, én már félig-meddig letettem a ruhanézegetésről, lesz ami lesz alapon. Jelen körülmények között, ahogy állunk a szervezéssel, még az se lenne meglepő, ha elmaradna az egész. De azért remélem nem igy leszKép.
Arra gondoltam, hogy csak simán kiugranánk hozzátok látogatóba. Téged sem akarlak már terhelni azzal, hogy kisérgetsz a ruháshoz.
Alvás: De felébredt a telefoncsörgésre, igy apja is csak képen láthatta a kiterüléstKép.
Nekem is rohadt melegem van. Gyurci alszik, igy megyek és belefekszem a pancsolójábaKépKépKép.

Puszik
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Eszembe jutott, hogy mit akartam még:

Daninak nagyon boldog névnapot!!!

és még annyit, hogy megkaptad amiket este küldtem neked?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci: jaj, dehogynem hozhatod Gyurcit!
Mailben küldtél valamit, nem jött semmi. Kép
Köszi Dani nevében is! Kép
Linda
 
 


Na, megjöttek a képek!
Köszönjük. Kép
Nem értem mi tartott nekik ennyi ideig, hogy csak most értek ide...

Puszi!
 
 


Hát ez tényleg fura, hogy 1 egész napig tartson mire átérnek... Na mindegy, a lényeg hogy átértek. Tetszenek? Szerintem iszonyú jól néznek ki.

Pusz

KépKép
KépKép
 


Szia Lindus

Nemsokára indulok egy állásinterjúra. Nem így terveztem az életem, de ez most egy elég jól hangzó munka lenne. Majd kiderül. Egy baj van vele. Mégpedig, hogy valószinüleg azonnal kéne kezdeni, és azt nem hiszem, hogy meg tudnám oldani. Majd jelentkezem.

Puszillak

KépKép
KépKép
 


Banyóci, akkor most szorítsak, vagy ne? Kép Kép
Puszik:
Linda
 
 


Linda!
Magam sem tudom, hogy mi lenne a jobb. Mivel nem sikerült babót összehoznunk, így mindenképpen mennék dolgozni a közeljövőben. Csak nem ilyen hirtelen terveztem. Már most augusztustól kéne mennemKép. A bölcsi csak szeptemberben kezdődik, és még akkor is ki tudja, hogy hányadiknak szokhatunk be. Apuci tud segiteni a beszoktatásban, de az egészet bevállalni nem tudja. EZt mondjuk én sem akarnám, én is részt akarok venni ebben az egészben. Anyukámat szeptember közepén műtik, szóval őrá is csak addig tudok számítani. Tanácstalan vagyok....
Tegnap végül nem volt megbeszélés, az embernek el kellett mennie. Hétfőn megyek újra, talán akkor már okosabb leszek.

Ma 18.00-ko légy szíves intenzíven gondolj rámKép, és szoríts nekem, ugyanis ma van a vizsgám. Annyira tele van a fejem mindenfélével, hog nem vagyok benne biztos, hogy sikerülni fog. Viszont ha mégis, akkor jövő héten már vezethetek (persze még csak oktatóvalKép).

Már kezedem nagyon kellemetlenül érezni magam, hogy még mindig nem jutottam ki hozzátokKép. Lehet, hogy tényleg már csak babanéző lesz a dologból. Gondolom neked is kisebb gondod is nagyobb annál az uccsó héten, mint hogy látogatókat kerülgessélKép.
Hogy vagy? Érzel már valamit? Vagy még semmit?

Most lépek, mert kicsit magam alatt vagyokKép.

Puszik
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Sajna okosat nem tudok mondani meló ügyben. Kép
Ez így nehéz dió.
A vizsgádhoz nagyon szorítok!!!
A talit sajnálom. Egyébként nem mindegy, hogy ki jön az utcsó héten. Nektek nagyon örültem volna.
Persze babásan is nagyon fogok örülni. Bár ott tartanék már. Jóslóim már vannak rendesen, már sehogysem vagyok. Nehéz Atomantival is.
Biztos sikerülni fog nálatok is a tesó, csak még kéreti magát. Kép A vizsgálat kimutatott valamit??
Ne legyél magad alatt, sok puszika:
Linda
 
 


Szia Banyóci, na, hogy sikerült???

Linda
 
 


Szia Linda!

Most értem haza az előbb. Úgy látszik hatásosan szurkoltálKép. Sikerült, ráadásul nagyon jólKépKépKép. Pedig jó nehéz tesztlapot kaptam, na meg a többiek is. Nagyon sokat meghúztakKép. De mindegy, az a lényeg, hogy nekem össz-visz 1 hibám volt, azt is csak félrenéztem.

Vizsgálati eredményért hétfőn hivom a dokit.

Folyt. köv., csak mennem kell fürdetni...

Pusz

KépKép
KépKép
 


Hű, de ügyi vagy, gratulálok!!! Kép
Ádi is éppen Danit fürdeti. Kép

Puszi:
Linda

Kép
 
 


Itt vagyok, ragyogokKép.
Köszönöm a dicséretetKép, meg is érdemlemKépKépKép. Tudod, én nem vettem olyan félvállról a dolgot, mint a sok 17-18-19 éves. Nekem tényleg kell a jogsi, ráadásul minnél hamarabb. Sokan csak hóbortból jöttek, vagy mert anyuci, apuci igy akarta. Velem a gyerekem fog egy autóban ülni, én akartam rendesen tudni. Na agyon én sem gyötörtem magam a tanulássalKép, sőt konkrétan nem tanultam. Figyeltem az adott szitukat és sokat teszteltem itthon is. Hétfőn vagy kedden megyek autót, oktatót választaniKép.

Más:
Nagyon édi vagyKép, jól esik, hogy mi a kivételhez tartozunkKép. Most még jobban szégyellem magam, hogy még mindig nem tudtam összehozni. Hétvégén mit csináltok? Mert mi kivételesen nem megyünk balcsizni. Ha nektek jó lenne, akkor megdumálom Gyurival, hogy kimenjünkKép.

Meg van már hogy ki lesz Danival, ha mennetek kell???????????

Itt is apával ment a fürdés, de közben folyamatosan ment az "anyaanyaanyaanyaanya"KépKépKép.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Jogsi: na igen, azért az más ha gyerekkel furikázik az ember. Bár akinek nincs annak is meg kéne tanulnia, mert balesetet okozhat.

Tali: nem tudom mit csinálunk hétvégén, lehet, hogy már szülünk? Kép

Dani: anyósom ajánlkozik, de nem hinném, hogy időben ideér... Úgyhogy az van, ha beindul a buli, akkor én elmegyek taxival a kórházba, Ádi meg utánam jön ha tud. Ha nem akkor nem. Kép
Mondta, hogy jön a gyerekkel, de annak nincs értelme, úgyse hozhatja be, szegény manót meg mit rángassuk esetleg az éjszaka közepén...
Mindegy, lesz ahogy lesz, nem tudunk mást csinálni...

Puszi:
Linda
 
 


Jó reggeltKép!

Persze, mindenkinek tudnia kéne rendesen, de az a korosztály akit emlitettem (tisztelet a kivételnek) nem vette komolyan a dolgot. Úgy voltak vele, hogy vagy sikerül valahogy átvergődniük, vagy kifizetnek még 2000 Ft-ot a pótvizsgára. Nem szapulom őket, mert emlékszem ennyi idős koromban én is hasonlóan gondolkodtam, és hasonló felkészültséggel mentem a vizsgáimra. Ilyenkor nagyon vénnek érzem magamKép.

Tali: Ha nem szültök, akkor mehetünk? Vagy ne zaklassunkKép? Valamiért úgy érzem hogy vasárnap lesz a nagy napKép. Szerinted? Danit milyen napon szülted? És melyik napszakban? Én szivesen bevállalnám a lurkótKép, nekem már oly mindegy, hogy hány "atomanti" vesz körbeKépKépKép.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron