Új privát üzeneted érkezett!

Banyóci!

Már nem merem bevállalni a szombatot. Kép
Valszeg ez lesz az utcsó szombatom egészben. Remélem. Kép Még gyorsan vásárolunk egyet utoljára, hogy a hapsik ne maradjanak éhen itthon. Kép
Remélem nem bántalak meg ezzel???
Nagyon sajnálnám ha így lenne, mert tudod, hogy nagyon kedvellek??? Kép
Dani reggel 6:10-re volt meg, egy csütörtöki napon. Most is csüt.re vagyok kiírva... Kép

Puszi:
Linda
 
 


Linda!

Dehogy bántasz megKép. Megértelek, én valszeg ugyanigy gondolnám a helyedben. Akkor most már tényleg csak babanéző lesz a talinkból, legalábbis egyenlőre. Meglátogathatlak majd a kórházban?
Igen, most már tudom, hogy nagyon kedvelszKép:KépKép, eddig nem tudtamKép.
És most hogy érzed? Mikor lesz babó?


Puszik

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Voltunk CTG-n. még 100-as fájásokat is mutatott a ketyere, pedig csak keményedtem. Ez ugye vajúdás alatt már elég durva fájás...
Szóval ki tudja...
Én már nem bánnám ha osztódnék,szörnyű ez a várkozás. Már szeretném látni ki lakott a pocómban. Kép
Bejönnél a kórházba? Ilyen messzire??? Kép Kép
Nagyon kedves vagy, tényleg utaznál ennyit értem??

Én már ugy érzem bármikor lehet babó. Kép

puszik:
Linda
 
 

 
 

LindácskaKép!

Na, ez már kezd nagyon izgi lenniKépKépKép. Olvastam, hogy érted nem szurkol népes táborKép, de ez szerintem nem igy van. Tudom, hogy Te a családra gondoltál, de mi akkor is nagyon izgulunk értedKépKépKép, meg gondolom a csajok is a nyáribanKép.
Hogy bemennék e????? Ne viccelj már. Hogy a fenébe neKép? Nagyon szivesen, és már nagyon várom is a lehetőségetKép. Persze csak ha nem zavarokKép. Ugye nem?
Üzenem Gergőnek, hogy lassan készülődhetKép, és vasárnap már ki is bújhatKép.

Puszika
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Örülni fogok ha jönnél. Kép
Szólok Gergőnek, hogy mit üzentél. Kép
Édes vagy, hogy szorítasz, már alakul a népes drukkoló táborom. Kép

Puszi:
Linda
 
 


Linda!

Örülök, hogy alakul a táborKép. Küldesz majd egy sms-t, ha esemény van? Csak hogy ne rágjam a kezem tovább mint kéneKép. Mindenképpen fogok/fogunk menni meglátogatni. Gyurcika is puszilKép, és már Ő is nagyon izgulKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Hahó, Lindám!

Nem szép dolog igy elhanyagolni az embert, és hagyni, hogy az összes körmét lerágja izgalmábanKépKép. Mi a helyzet? Van már valami jele annak, hogy Gergő esetleg szót fogad nekemKép? Vagy semmiKép? Lesz sms-em?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci!

Gergő, egyenlőre fütyül mindenre. Kép
Jól elvan odabennt. Neki van igaza, olyan jó dolga soha többé nem lesz mint a pocakomban volt.
Ne aggódj, már akkor is küldenék sms-t ha végre elkezdődne valami. Kép
Az esküvő, hogy áll???
Gyurcinak mi is sok puszit küldünk, már megvettem neki a szülinapi küldeményét. Kép
Remélem feltudom adni még a kórház előtt. Kép
Ha nem akkor majd Ádi.

Puszik:
Linda
 
 


Sziasztok csajok!

Linda! Te csak ne aggódj, hogy bentmarad a baba a pocidban. Olyan még senkivel nem fordult elő!Kép
Már várom, hogy megszülj és az őszi babákban megnyisd a babás táblát. Képzeld én vagyok a 26. rajta, de szerintem nem keveset be fogok előzni az ikrekkelKép

Banyóci! Gyurcinak sok puszi.Kép Te is vigyázz magadra, jó nyaralást ha még nem voltatok.
 
 


Linda!

Bocsi, hogy csak most jövök, de egész nap nem volt időm irni. De azért folyamatosan lestem a telcsim, meg ahogy volt rá módom bekukkoltam ide is, hogy nincs e eseményKép. Ezek szerint még mindig semmi? Örülni fogk nagyon ha jön az smsKép.
Esküvő: Nem áll valami fényesenKép. Épp megy a variálás a meghívón, hogy melyik legyen, ugyanez a gyűrűre is igaz. Ruhám vanKép, viszont még se cipőm, se semmilyen kiegészítőm nincs még, Gyurinak nincs ruhája, fodrász, kozmetikus sincs még lefixálva, sőt még a hivatalba is mennem kell egyeztetni a dolgokat. Szóval elég ramatyul állunkKépKépKép. Már az is megfordult a fejemben, hogy talán napolni kéne a dolgotKép.
Munka: Voltam ma az embernél, és nem akármilyen ajánlattal állt előKép. Majd elmesélem. Utána tiszta happy voltam egész nap, és végre VALAKINEK éreztem magamKép.
Jogsi: Voltam bent a suliban is, jövő hétfőn megyek először vezetni egy Nissan Almeraval. Nagyon kiváncsi vagyok mit fogok ott bénázniKép.

Szülinapi küldemény Gyurcinak??? Igazán nem kellett volna ezzel foglalkoznod, de nagyon drága vagyKép. Előre is köszönjük szépenKép.

Linato!
SziaKép. Ezer éve nem hallottunk felőled. Hogy vagytok? Hogy viseled az ikreket? Kislányaid jól vannak? Átépítéssel hogy álltok?
Köszi a pusszancsokatKép, átadtam az illetékesnekKép. KösziKép, de mi max. "telelni" megyünk, nekünk szezon van ilyenkor a boltban.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!Még csak most néztem be ide először.Banyóci:nagyon édes a kisfiadKépBellana:gondolom azóta már megszületett a baba,gratulálok hozzáKépLinato:veled a cseten beszéltem már,de nagyon rég eltüntél onnanKépmi van veled és a pocilakóiddal?Na és a többi csemete?Amúgy csak ti hárman jártok ide,vagy vannak mások is?Bocsi ha letámadtalak benneteket,csak próbálok ismerkedni,ha lehetKépMost megyek,jó éjt minenkinek,Tünde.

Kép

Kép


Ők az én törpjeim:Kép

Kép

Kép


Küldök egy jobbat:Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Banyócim: ma feladtam Gyurci ajándékát!! Remélem egészben odaér és a fiatalúr örülni fog neki. Kép
Viszont utólag jutott eszembe, hogy nem mellékelem hozzá egy sort sem... Égő. Kép
Szóval: Nagyon boldog szülinapot kívánunk Gyurcinak előre is: Dani, Linda, Ádám Kép Kép
Jelentkezz ha megkaptátok és, hogy mit szólt a manó!

Linato:olyan ari vagy, hogy megtartottál az őszi babákban. Nem nehezményezik a topiktársaid?
Veled mizújs? Ikrek? Lányok? Pocak, lélek?
Sok puszi neked. Kép

Tündérke: édesek a gyerkőceid. Kép
Köszönöm a gratulációt, elteszem későbbre, mert még egyben vagyok. Kép
Ide csak mi járunk, de gyere nyugodtan te is. Kép
Amúgy van a társalgón millió téma. Ha a bal oldalon a társalgó címszó alatt a legfelső legördíthető sorra mész és rákattintasz az "elmúlt napon"-ra, akkor meglátod mik az éppen aktuálisan folyó beszélgetések. Ha tudtad ezt akkor bocsi az okoskodásért. Kép

Linda
 
 


Na én is megvagyokKép.

Tünde
SziaKép. Gyere bátran közénkKép. Mesélj magatokról egy kicsit. Mint már Linda irta, csak mi irkálunk ide, de ez nem jelenti azt, hogy más nem jöhetKép. Csak eddig igy alakult. Aranyosak a gyermekeid. Köszi a bókot Gyurma nevében isKép.

Lindám
Köszi a szülinapi jókivánságot előre isKép. Te már nagyon készülsz valamire, ha 2 héttel hamarabb köszönteszKépKépKép. Vajon mireKép? Persze, szólok, ha megkapjuk. De addig ne is jelentkezzekKépKépKép?
Én pont igy jártam mint te. Feladtam Daninak a csomagot, és utána kaptam észbe, hogy nem irtam semmitKép. Na ezek vagyunk miKép.
Jöhetne már végre Gergő, már jobban várom, hogy szüljél, mint anno a sajét szülésemetKép.

Puszik
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!Köszönöm a szives fogadtatástKépNem akartam betolakodni,csak kiváncsiskodtam,hogy itt miről van szó,de ha nem zavarok,akkor maradnék.Magamról:a fiúk egy régi kapcsolatból vannak,9 és 8 évesek,sajnos az apjuknál élnek.A kislányom 20 és fél hónapos,az ő apukájával össze is házasodtunk.Pár hete elvetéltem,de hamarosan újra próbálkozunk.Egyébként a VII.kerületben lakunk.Röviden ennyi.Linda:mikorra vagy kiirva?Most megyek,mert Viki szörnyű hangon "énekel"KépSziasztok,Tünde.

Kép

Kép


Szia Lányok!

Banyóci, dehogynem írj!! Azért adtam fel most a csomagot, nehogy a nagy kavarodásban elmaradjon és kicsi babával ki tudja mikor jutok el a postára. Kép Legfeljebb elteszed 18-ig és akkor adod oda Gyurcinak, hogy Dani küldi. Kép
Nem győztem ám dugdosni előle. Kép

Tünde: most csüt.-re vagyok kiírva...
Hogy-hogy az apjuknál vannak a gyerekek??
Jó, nem kell ám ideírni ha nem akarod, csak kiváncsiskodtam. Ha gondolod mailben is leírhatod, persze önkéntes a dolog, nem fogok megbántódni ha nem akarsz beszélni róla. Kép
A vetélés szörnyű dolog, sajnos magam is kétszer átestem rajta. Kép

Puszi:
Linda
 
 


Hahó CsajokKép!

Tünde
Szó sincs itt tolakodásról, nem zavarsz egyáltalán. Amúgy miért pont e topik cime keltette fel az érdeklődésedet?
Nem akarok én sem pofátlannak tünni, de engem is nagyon kiváncsivá tettél azzal, hogy a fiúk az apjukkal élnek. Persze nekem se kötelező leirnod, ha nem akarodKép. Azért róluk is mesélhetszKép, legalább Lindával felkészülünk, hogy mi vár majd ránk a későbbiekbenKép. Kislánykádról meg főleg mesélj, hisz nem sokkal fiatalabb a mi csemetéinknél.
VetélésKépKépKép. Nagyon sajnálomKép.
Mi is rajta vagyunk a projecten egy fél éve, de sikertelenülKép. Ha olvasgattál minket, akkor ezt láthattad is. Nem jó a hormonszintemKép.

Lindácska
Értem énKép, csak költői kérdés volt részemről, hogy miért ennyivel hamarabbKép.
Rá volt indulva a fiatalember az ajándékraKép? Gyurci is Daniéra. Mivel ott volt velem amikor vettem, meg volt róla győződve a drágám, hogy az neki lesz, és folyamatosan követelte rajtam. Azért kiváncsi leszek, ha meglesz a baba, akkor milyen gyakran tudsz majd jönni. Remélem azért jut majd ránk is egy kicsi időd.
Elfelejtettem irni tegnap, hogy beszéltem a dokival, és alacsony a progeszteron szintemKép, nincs peteérésem egyáltalánKép.

Pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci és azt lehet tudni, hogy miért alacsony a progiszint?
És mit lehet tenni??
Ajándék: én nem Dani elött vettem, mert akkor valszeg nem tudtam volna elküldeni. Kép
Pont emiatt rejtegettem. Kép
Képzeld ma itt volt anyósom és elmentek Danival a játszóra (én meg a postára) és ott egy gyerek kiszúrta magának az én kincsem és egyszercsak szó nélkül rátámadt és fojtogatni kezdte.
Arra mentem oda, hogy szegénykém hüppög anyós ölében és mikor meglátott sirva szaladt hozzám. Ekkor derült ki, hogy mi történt. Állítólag a kölyök anyja közbelépett meg anyós is. Anyós magyarázott rendesen a kölyöknek, az anyuka meg szánta-bánta...
Mondtam anyósnak, hogy ezer és 1 szerencséjük, hogy nem voltam ott, mert az biztos, hogy a gyereket kivágom a homokozóból!
Állítólag anyós is mondta az anyukának, hogy még örüljön, hogy nem láttam mi történt.
Na, én vagyok a mumus. Kép
De igaza van, mert nem türöm, hogy a Danit bántsák.

Puszi:
Linda

Ui: megint nem enged hosszu magánhangzot irni.
 
 


Sziasztok!Köszika e befogadást!KépBanyóci:nem tudom miért pont ide jöttem,rákattoltam,és megtetszett az irásotok,így gondoltam maradok.Egyébként megkérdezhetem a neved?Linda:az én lányom is kapott már játszótéren,de csak azért nem csináltam jelenetet,mert a kölyök cigány volt(bocs),és az egész pereputtya ott volt,és hát nem a legjobb fajták,féltettem az életünket.Inkább felcuccoltam,és hazajöttünk.De azóta se megyünk oda,csak,ha kevesen vannak,pl.délelőtt.Mindkettőtök kérdésére válaszolva:a fiúk azért vannak az apjukkal,mert amikor szétmentünk,nekem nem volt semmim,se lakás,se semmi,és megegyeztünk,hogy amig nem találok valami lakhelyet,addig ott lesznek.De aztán úgy alkult,hogy se az albérletem,se a munkám nem volt biztosnak mondható.Így ott maradtak,és legalább családba nőnek fel,mert az én életem 2 évvel ezelőttig elég zűrös volt,csak munka,munka...Sokan elitélnek azért,mert nem vettem őket magamhoz,de szerintem igy volt a legjobb.Nem leht úgy élni,hogy a lakás,is a meló is bármikor megszünhet.Szóval,most ott élnek,és onnan is van egy huguk,meg innen is.Ha valamire kiváncsiak vagytok,csak kérdezzetek bátranKépEgyébként mekkorák a gyerkőcök,és ki hol lakik?Jaj,most már megyek,mert mindjárt reggel vanKépPusszantás nektek,majd jövök.Pá,Tünde.
Ui:hol találok képeket rólatok,és a babókról?

Kép

Kép


Sziasztok!

Banyóci! Köszönöm jól vagyunk. Nyár elején egymás után mind ea két lányom bárányhimlős volt. Aztán 10 napig Siófokon voltunk. Lányok nagyon élvezték a Baalatont. Én kevésbé a homokban ülést.Kép
Hogy örüljek Milénának sikerült begyűjtenie némi fewjtetűt odalenn. Így mindenki velem együtt nitttyforban úszott a boldogság helyett. Hiába nem volt a mi hajunkban le kellett kezelni, megelőzés képpen. Nem kicsit volt büdös.
Felújítás kész van, de csak a lenti lakásban. Itt nem kezdtünk hozzá, mert nem volt hozzá idegem, meg erőm. Különben is el akarjuk adni.
télen is lehet nyaralni valami jó meleg helyen. Én erre vágyom jó pár éve. De még egy ideig nem lesz benne részem.Kép

Linda! Nem kérdeztema többiek véleményét. Te vagy az első a táblán és kész. Legalább inspirál mindenkit ha már az első baba megszületikKép
TEgnap megvettem a kójkuszmatracot az egyik kiságyba. A régit ami pelenkázós és nekem túl nagy, mert két ágy kell ma jönnek megnézni. Remélem elviszik. Bár több jelentkező van rá.Kép
ÉS akkor veszek még egy 60X120-as kiságyat.
Pocakom még mindig 130cm már vagy két hónapja.
Lelkem is jól van. Kicsit kezd izgalmas lenni ahogy közeledünk a vége felé. Azért remélem az Olimpia végéig kitartunk egyben. Utána már nem gond ha kibújnak a babákokKép

Tünde! Szoktam chatelni még most is csak ritkábban, mert nincs ovi és a naygobbik lányom is itthon van. Így azért nincs annyi időm. Meg hosszú távon nem kényelmes már a gép előtt ülni. Bár a pocakomtól még ideférek, de a lábaimat nem tudom kényelmesen felrakni egy székre itt a gép előtt.
Azért a fiúk sokszor vannak veled? A babaneten az albumban Miléna és Korina címen vannak rólunk képekKép
 
 


Sziasztok!

Linato: jól esik, hogy megtartottál. Kép
130-as pocó??? Hű a mindenit! És én még az én 117-emre hittem, hogy nagy. Kép Tőlem is kérdezték, hogy ikreket várok-e. Kép
Szorítok, hogy egyben kihúzzátok amíg kell. Kép
Beakarnak fektetni előbb??

Tünde: képek: ha rákttintasz a nevünkre baloldalt (esetemben :Bellanára), akkor bejön e profilunk és ott van mindenféle. A Daniról van kép ha a "saját weboldalra" kattintasz és van itt is:

http://babanet.hu/album/main.php?album=848 (katt ide)

Sajna elég régen nem frissítettem Kép
Majd pótolom, valamikor.

Banyóci: pusszzanccsok!!

Linda
 
 


Sziasztok

Linda
Fogalmam sincs, hogy mitől alacsony, ez nem is került szóba a telefonba. Valamikor be kéne mennem hozzá, hogy adjon gyógyszert, meg gondolom akkor kicsit tüzetesebben vizsgáljuk majd a témát. Viszont elgondolkodtató, hogy ha eddig nem jött össze, akkor lehet, hogy most meg nem kéne erőltetni. Tudod, itt a munkalehetőség, amit baromság lenne kihagyni. Nem hiszem, hogy lenne még ilyen lehetőségem az életben. Viszont az sem lenne szerencsés, ha mondjuk rögtön az első hónapban babás lennék. Tehát most vagyok a gondolkodó stádiumban.
JátszótérKép. Szegény DaniKép. Ez valami hihetetlen, hogy milyen brutális gyerekek vannak. Én is mindig megdöbbenek, hogy sok gyerek mennyire durva, és a szüleik mennyire nem tesznek ez ellen semmit.

Tünde
Persze, megkérdezheted, bár nem szoktam itt nagy dobra verniKép. Brigi a becsületes nevemKép. Köszi, hogy leirtad, hogy mi volt. Ez igy tényleg nem hangzik túl jól. Gondolom nem egyszerű a gyermekeid nélkül élniKép. Sokat találkoztok? Ők elfgadták ezt a helyzetet? A volt pároddal jóban vagytok?
Enyém gyermek augusztus 18-án lesz a 2 évesKép. Ez valami hihetetlen, még csak most született. Nagyon megy az idő. Majdnem szülinapi ajándék lett Ő anno nekemKép. Ha 4 nappal hamarabb születik, akkor együtt ünnepelnénkKép. Mi egyébként a II. kerületben lakunk.
Képek: Volt nekem is valamikor albumom a Babanetes fotóalmumban, de már nincsen. Egyszer gondoltam egyet, és kitöröltem az egészet... Viszont van kép nekem is a profilomban (katt a Banyócira oldalt), ebben a topikban az archivban, illetve van még egy jó pár az "Ismerjük meg egymást"/ "Szabobetti" topikban is. Ha van kedved nézegetni, ott is találsz az archivban sokat. És rólatok?

Linato
Örülök, hogy minden rendben veletekKép, bár sem a bárányhimlő, sem a tetű nem hangzik túl jólKép. De a lényeg hogy túl vagytok rajtaKép.
El akarjátok adni a lakást? És hova akartok költözni??? Tudom én, hogy télen is lehet nyaralniKép, tavaly januárban voltunk isKépKépKép. AZ valami isteni volt. Elmenni innen a -20 fokból, hóból, fagyból, és belecsöppeni a nyárba, leirhatatlan élmény. Gyurci akkor még nagyon picur volt, igy vele sem volt semmi probléma. Most is tervezünk majd valami hasonlót, de ha megyek dolgozni, akkor nem biztos, hogy lesz belőle valamiKép.
Gratula a pocakodhozKép, és megy a drukk, hogy addig bent maradjanak a babók, ameddig szeretnédKép.

Pusza
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!Nézegettem a képeket,nagyon édik a fiúkKépLinda:Vikinek is ilyen szinű motorja van,csak még elég ügyetlenke,valamelyik nap pl. felborult,mert olyan gyorsan ment veleKépLinato:nem semmi ekkora pocivalKépÉn mikor bementem szülni,akkor volt 101 cm.De nekem egyikkel se volt valami nagy hasam,az elsővel még az utolsó napokba se adták át a helyet sehol,mert annyira nam látszott.Banyóci:akkor hogyan szólitsalak?Egyébként a fiúk teljesen elfogadták ezt az egészet,amikor csak ráérnek jönnek,az apjukkal elég jóba vagyunk.Lassan megyek,rólunk képek itt:http://babanet.hu/album/main.php?album=2699 Ez itt pedig a saját oldalam,itt is vannak képek:http://vikci.gportal.hu Na,a pocisoknak további jó babavárást,szép napot mindenkinekKépmajd jövök,sziasztok.Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

Itt az enyém is: http://linato.gportal.hu
 
 


Szia lányok!

Banyóci, nem tudok okosat mondani gyerkőc ügyben, ha bizonytalan vagy, akkor tényleg inkább várjatok, addig kiderül milyen az új meló. Írhatnál ám róla. Kép

Linato: voltam az oldaladon, nagyon jópofa. Kép
Én is szeretnék egy ilyet, lehet, hogy megpróbálom. Kép Látom szintén "Hősember". Én még a Tétova Teve Klubot is szeretem. Kép Kép

Tündi: a te képeidet is megnézetem4 Olyan ügyik vagytok azzal az oldallal. Nem nehéz megcsinálni??

Puszi:
Linda
 
 


Szasztok!Tuti hülyének néztek,hogy az éjszaka közepén irok,de én ilyen későig fenn vagyok.Linda:ha belejössz,akkor egyszerű egy ilyen oldalt csinálni,nekem az elején akadtak nehézségim,mert nem vagyok egy sz.gép zseni,de szerencsére volt segitségem.Linato talán ismered is,a Z Timea volt a segédem.Most raktam fel pár képet,ami a Balcsin készült,és feltöltöttem a linkjeimet is.Majd nézzétek meg,hátha találtok benne valami nektek valót.Na,most már megyek én is aludni,majd holnap,vagyis ma folytatom a munkát az oldallal.Jó éjt,holnap/ma szép napotKépPussz,Tünde.

Kép

Kép


Majd jövök Csajok, talán este. Most el vagyok havazvaKép. Lindánk még egyben van ezt tudom. Remélem estére már nem igy lesz, bár remélhetőleg kapok értesitést rólaKép.
Még csak annyit Lindus, hogy nem abban vagyok bizonytalan, hogy akarok e gyereket, hanem ebben az egész helyzetben. Nehéz ez igy.

Pusz

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!Linda még mindig egybe,vagy már kibújt a picurka?Megyek is,csnálom a kaját,aztán megyünk valahova játszani.Sziasztok,írjatok!Pá,Tünde.Ui.:ma elromlott a kávéfőző,nem tudta időbe kávét inni,ezért most fáj a fejemKép

Kép

Kép


Hát mi lett mindenkivel???Ugye nincs semmi baj?

Kép

Kép


Tündérke!

Linda babája megszületett már. Hétfőn mennek haza a kórházból azt hiszem. 4000gramm és 57cm és Gergely.
 
 


Sziasztok!Linato köszi az infótKépLindának hatalmas gratulaKépRemélem mindenki visszatér mielőbb!Sziasztok,Tünde. ui.:Banyóci te hova lettél?

Kép

Kép


Bellana

Itt is gratula a nagy Gergely babához!Kép

Anyapoc

 
 


Hahó!!!!

Jár még erre valaki???? Szépen elmaradtam, mert gondok voltak/vannak. Összetört a gépünk, be kellett szereznünk egy új masinát. Ezzel nem is volt gond, meg van már több mint 1 hete. Viszont valami nem akar stimmelni, nem megy a netKép. Már ezerféleképpen kipróbáltuk, de semmivel nem akar működni. Most intézünk valami kis kártyát, amivel állitólag menni fog a dolog. Most úgy sikerült jönnöm, hogy nagynehezen kiügyeskedtem, hogy infrán keresztül menjen a net. Fogalmam sincs hogyan sikerült ezt beállitanom. Na most ennyi, majd még próbálok jönni később, ha a gépezet is úgy akarja, na meg ha valamelyikőtök erre jár.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci! Pont ma gondoltam rád, hogy mi lehet veled.Kép
Bettiről tudsz valamit?

linato(35+4)
 
 


Szia LinatoKép. Bettiről nem tudok én se semmit. Mivel nem volt netem, nem tudtam senkivel értekezniKép. 1-2 sms-t váltottunk a múlt héten, akkor még egyben voltak. Veletek mi újság?

Teszek fel szülinapi képeket, aztán majd valamikor én is irok kicsit bővebben magunkról.

Az első pillanatban nagyon megszeppentem:
Kép

KépKép
KépKép
 


Aztán kezdtem kicsit feloldódni:
Kép

KépKép
KépKép
 


Végül nagyon megtetszett nekem a dolog:
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 


Igy nézett ki egyébként eredetileg a tortám:
Kép

KépKép
KépKép
 


Ami nagyon izlett nekem..
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Aztán kipróbáltam a csúszdámat amit kaptam:
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Linato, Banyóci,
köszi hogy hiányoltok, igazán jól esik, hogy értem is izgul valakiKép. Még egyben vagyunk, nyitott méhszájjal és fájásokkal, frontokkal és lassan négy kilósan.. Azthiszem Kevin megvárja az öt kilós súlytKép. Ha van valami írok, vagy küldöm Banyócinak az sms-t.

Gyurcinak itt is nagyon boldog szülinapot kívánok!
Jók lettek a képek, látom örült a csúszdánakKép.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
 


Anyapoc, ha véletlenül erre járnál: Utólag is nagyon boldog 2. szülinapot kivánok BulcsúnakKép!!!

Na én itt vagyok, de látom nem túl nagy a mocorgás erreKép. Sebaj, majd legfeljebb magammal levelezgetekKép.

Betti
Jé, rólad is hallani néhaKép? Hogy vagytok? Minden oké? Várom az sms-tKép. Kiváncsi vagyok mikor fog pérkezni a fiatalúr! Köszi a köszöntést, meg a lapot is Gyurma nevében. Bocsi, hogy még nem reagáltam, de még csak tegnap sikerült megnéznem.

Rólunk:
Szóval, azért nem tudtam jönni az utóbbi időben, mert állandóan sz@rakodott a net, erre kedves uram begurult és összetörte a gépetKép. Persze megigérte, hogy s.o.s intézkedik a javittatásáról, vagy egy másikról. Ez meg is történt, de ettől a net nem lett jobb..., sőt, már egyáltalán nem működött. Azóta is várok a kis kártyára, de valahogy ez a dolog nem akar intéződniKép. Kinomban már kénytelen voltam én internetet csiholni valahogy. Mondjuk fogalmam sincs róla, hogy ez igy meddig fog működni, de azért remélem hamarosan meg lesz most már a végleges megoldás.

Időközben járok ugye vezetni, az oktatóm sajna egy igazi balf...Kép. De már ott tartok, hogy nem nagyon merek váltani, mert félek, hogy bekavar nekem. Elég nagy az összefonódás ezek között... Igy viszont nem tudom mikor érek a végére.

Túl vagyunk a bölcsis szülői értekezleten is, szeptember 06-án kezdi a Drágám a beszokástKép. Ez miatt el vagyok eléggé kenődve, képtelen vagyok belegondolni, hogy mi lesz, ha nem lesz mindig a közelemben. Na meg kérdés, hogy hogy fogja birni. Az utóbbi 2 hétben újra olyan lett mint egy matrica, 2 lépést nem lehet nélküle megtenni. Keserves zokogásba kezd, és úgy szorit magához, hogy majd megfulladok. Szóval nem lesz egyszerű menet, az biztos. De már nincs visszatáncolás, ugyanis végül elvállaltam a munkát, most szerda óta dolgozomKép. A munka rengeteg, baromi sok mindent kell megcsinálni, kialakitani, de szerencsére egyenlőre úgymond kötetlen, tekintettel a gyerekre, meg a leendő beszoktatásra. Magyarul ez azt jelenti, hogy nem kell sehova bejárnom időre, ott dolgozom ahol akarok, a lényeg, hogy fel tudjak mutatni valamit.

Szülinapok jól teltek, főleg Gyurcié, teljesen oda voltam, hogy az én csepp csecsemőm már 2 évesKép. Voltunk állatkertben, délután jöttek a látogatók. Kapott egy halom ajándékot, mindennek kifejezetten nagyon örült, legnagyobb sikere a csúszdának volt, meg egy másik játéknak, aminek nem tudom hogy mi a neve, de majd teszek fel egy képet róla. Golyókat kell végig vezetni kacskaringós pályán, fejleszti a szem-és kézkoordinációt.

Na egyenlőre ennyit rólunk, igy is kisregény lettKép. Ti hol vagytok???

LINDA? Nagyon el vagy tünve! Gondolom, hogy nincs túl sok időd, de azért néha hallathatnál magadról. Vagy haragszol? Én már nem nagyon merlek hivni, vagy irni, nem tudom mikor nem zavarnék.

Tünde?

Itt van a kép a játékról:
Kép

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Banyóci!
KösziKépÉs viszont kívánom GyurcinakKépKépKép(igaz,csak utólag)!Megnéztem a képeket,szuperek!Mi csak most tartjuk vasárnap,mert a kiscsaládot eddigre tudtam összerántaniKép.Olvastam,hogy mentek bölcsibe!Mi már ezt a hetet ott töltöttük,tk teljes beszokással végződött.Az utolsó két napon ott is aludtunk,semmi gáz nem volt.Gyurci is biztosan szeretni fogja,csak legyél Te is magabiztos,amikor viszed!
A játék tök jó,én is láttam már ilyet,de azt hittem,kisebbeknek való.De ahogy írod,nem is olyan rossz ötlet...Bár én már bevásároltam.
na,hogy az autós dolgokban ne csak te érezd magad sz@rul,én most éppen alkatrészeket hajtok a mienkhez,mert tönkrement a mtor leleke és igen drága hozzá itthon minden.KépNamegnem is nagyon kapni...
babaprojekt?KépKépzeld,megegyeztünk mi is,és februában megpróbálkozunk egyet összehozniKép(vagy kettőtKép!).Húúú,már nagyon várom,pedig messze van még.

Na,én is lelövöm magam!

Puszi,Anyapoc

 
 


Anyapoc!

Utólag is köszi neked isKép. Biztos szuperul fog telni nálatok is. Majd én is megnézném a ti képeiteket róla.

1 hét alatt beszokott Bulcsú??? Gratula hozzá, nagyon ügyi. Ő mennyire tapad egyébként rád? Vagy vigan elvan másokkal? Próbálom nagyon magabiztosnak, határozottnak mutatni magam, remélem nem lesz nálunk sem gond.
Ilyen játék van kisebbeknek való is, de ha jól tudom egészen 6 éves korig gyártják különböző változatokban.
A mi autónknak is ripityomra van törve az eleje, ráadásul nem fizet a biztositó. Nagyon örülök neki, különösen igy 1-2 héttel az esküvő előtt.
Babaprojekt nálunk sehogy sem áll. Azóta se akar jönni a baby, de pillanatnyilag nem is foglalkozom a kérdéssel. Ezer dolgom van, itt az új munkám, ahol szeretnék bizonyitani. Igy még akár az is előfordulhat, hogy csak nagyon sokára lesz utánpótlás. Ha lesz egyáltalán...., mert hát gondolom a progiszint nem fog csak úgy magától megjavulni. Viszont annak nagyon örülök, hogy ti is belevágtokKépKépKép. Mennyi időtök van rá? Mennyit lesz otthon az urad?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: