Új privát üzeneted érkezett!

Akkor jöjjenek a tegnapi képekKép. Kezdjük Linda DanijávalKép:
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 

 
 

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Anyukámnak feltétlenül ott kellett hajlongania a képeken a háttérbenKépKépKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci!

Micsoda topikcím! Kép Kép
Dani nagyon cuki!! Na nem is vagyok elfogult. Kép
Pusziiii:
Linda
 
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Most jönnek a Gyurcival közös képekKép:
Kép

KépKép
KépKép
 


Ezt a két kiscsávótKép:
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Dani itt már meglépett félig-meddig:
Kép

KépKép
KépKép
 


Dani felpróbálta a fülmelegítős sapit, és már le se akarta többet venniKép. Nagyon cuki benneKép:
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Ez utóbbit véletlenül sikerült 2-szer feltennemKép.
Kép

KépKép
KépKép
 


És most jön az én DrágámKép:
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Ennyi. A többi nem sikerült jólKép.
LindámKép, látom ide találtál közbenKép. Mi a baj a topik cimmelKép? Nem vagy elfogultKép, tényleg nagyon drága a kis Atom AntiKép. És milyen az enyém? Hogy tetszenek a képek?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyócim, megjöttek a képek a mailcímre is. Kép
Hát azt hiszem méltán lehetünk büszkék és elfogultak mindketten! Kép Kép
A közös képek is annyira édesek!!!

A képeken kívül mi várható még ebben a topikban? Kép Kép

Linduci. Kép
 
 


Nekem is nagyon tetszenek a közös képekKép, főleg az a befekvés nagyon tutiKép.

Hogy mi várható mégKép? MindenféleKép. Pl. képek Daniról és a kis Gergő babáról, amiket ide teszelKép, képek Gyurmáról, amiket én teszekKép, és "más egyéb" levelezésKépKépKép.

Danaaaaaaa! Ezt hallgatom folyamatosanKépKépKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Nálunk meg időnként felharsan a "Gyuci": Kép
Most is éppen. Kép Képzeld bepakolta a tatyómat : poharát, traktort,autók labdát amit tegnap kaptunk bekerült az esküvői tortadíszünk, valamint apa telefonja is a menetfelszerelés része lett... Kép Kép
Szóval indulhatunk. Kép Kép

Pusz:
Linda
 
 


Olvasom fel anyámnak, hogy felharsan nálatok a "Gyuci", erre a kölök is elkezdte mondogatniKép. Idáig hiába próbáltam neki "tanitani", sose próbálta kimondani. Úgy látom Danaaaa jó hatással van ráKép.

KépKépKép És hova mentek?

puszkó

KépKép
KépKép
 


Hova megyünk? Hát azt nem tudom, "sihu"-val valahová. Kép Kép
Örülök, hogy Danaa jó hatással van Gyucira. Kép
 
 


Jó reggeltKép!

Én nem tudom mi van velem, de tegnap délután óta álomkórral küzdök. Este elájultam a nappaliban, uram úgy ébresztgetett a meccs után, hogy talán a hálóban folytassam az alvástKép. Azóta is nagyon ki vagyok. Gyurci egész éjszaka alig aludt valamit, szegény anyukám virrasztott vele. Van valami a levegőben? Vagy csak ez az idióta időjárás az oka?

Lindám! Nálatok mi újság van? Vajon a kis atombaby ma hajlandó lesz aludniKép? Én Gyurcit most fektettem le, remélem bepótolja az éjszakai kimaradást. Szivem szerint én is ledőlnék, de úszik a lakás...Kép.

pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Ja, amit még akartam: látom szép kis vita alakult ki nálatok a nyáribanKép.

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Én is tudnék aludni, de ha Atomanti nem akar...
Akkor most már nekiállok előhorgászom a babaruhákat. Kép
Megkaptad a mailem amit este írtam?????
Vita: na most mondd meg! Azért úgy tűnik enyhült a feszültség. Kép remélem is, mert olyan kedves, barátságos az a topik. Kép
Pusza:
Linda
 
 


Linda!
Nem kaptam mailtKép. Szomorú vagyokKép. Biztos hogy nekem küldted elKép? Nem valaki másnakKép? Csodálkoztam is, hogy semmilyen beszámolót nem kapok a szülésznőről. De nagyon fúrta az oldalam a kíváncsiság, ezért kukkoltam be hozzátokKép.
Na igen, a babaruhák..Kép. Azokat szerintem is lassan elkezdheted rendszerezniKép. De jó nekedKép, irigyellekKép. Nemsokára megint lesz egy kis picurodKép.
Vita: Nincs is azzal semmi gond, hogy az emberek más véleményen vannak. Lehet egy topik bármilyen barátságos is, mivel nem vagyunk egyformák, igy az ember ha valóban magát adja, akkor időnként előfordulnak kisebb-nagyobb "viták". Ami engem inkább meglepett, az az, hogy olyan valaki inditotta el, aki nem "nyári kisbaba kismamája"KépKépKép. Na ezt most jól megmondtam.

Pusz

KépKép
KépKép
 


Banyócim!

Nekem sem volt szimpi amit az egyik tagunk írt, de azért hogy egy "idegen" így rátámadjon!
Mail: nem is értettem miért nem válaszolsz.
Mindjárt átküldöm megint. Amúgy tegnap este küldtem el, de akkor kinek??? Kép

Mail ment

Linda
 
 


Na? Csak nem megelégelte Dani az atomkodástKép? Mégis lefeküdt volna aludni? Én meg hiába várlakKép. Persze örülök ha tudsz egy kicsit pihenniKép, de én meg itt unatkozom magamban a nagy takaritás közbenKép.

KépKép
KépKép
 


Látom írtál közbenKép. Mindjárt megyek olvasgatniKép Nekem lenne egy tippem, hogy hova küldted a másikatKép!!!! Na jó, nem gonoszkodomKép.

KépKép
KépKép
 


Banyóci, na hova küldtem? Kép Kép

Takarítás:délelőtt összerántottam a terepet. Kép
A kisruhákat szeretném már előszedni, de ahhoz kéne hely ahová majd elteszem. Szóval pakolászni kéne már...
Atomanti most olvasgat, de nem alszik...
Hiába a név kötelez. Kép

Linda
 
 


Linda

Én is benne vagyok már jócskán a takaritásban, na de hol van még a végeKép!? Nem egyszerű ám ezt a kéglit rendben tartani. Persze én nem a kisruháknak csinálom a helyetKép, hanem hogy az uram ne kapjon infarktust ha megjönKépKépKép.

Anyukám azóta is ezen az Atomanti néven vihorászikKép. Ma épp megjegyezte, hogy Gyurci talán még atomabb is mint DaniKép. Na meg folyamatosan azt hangoztatja, hogy hihetetlen mennyire egy a természete, a szokásai .... a 2 gyereknekKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci, remélem túl vagy a pakoláson. Kép
Végülis én meg nem ruhácskáztam, mert Dínó elaludt, úgyhogy kihasználtam az alkalmat némi henyélésre. Kép
Anyukád nagyon jó fej,üdvözlöm. Kép
Tényleg hasonló a 2 lurkó a 2 atomanti. Kép
Mail ment. Kép

Pusza:
Linda
 
 


Linda!
Most csak itt irok, mert kb. 2 percem van. Csak akartam szólni, hogy nem tünök el, csak elég "kalandosra" sikerült a délutánunkKép. Megjártuk a János kórház gyereksebészetétKép, most hétfőig megfigyelés alatt van GyurciKép. Mármint itthoni megfigyelésen. Ha hányna akkor azonnal be kell vinni, és akkor bent is tartják. Remélem nem kerül erre sor. Délután "atomkodott", megbillent, hátraesett, fejét teljes erőből az asztalba vágtaKép. Mindez hátul a hálószobában. Dőlt a fejéből a vér és totál szétnyíltKép. Most egy hatalmas kötés díszeleg a fejénKép.

Örülök hogy tudtál pihenniKép, pusszantom DanitKép. Anyukám is üdvözölKép, Ő is odáig van értedKép.

Jó éjt, holnap próbálok jönniKép. Remélem nem lesz semmi gond.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Jézusom!!! Szegény kicsi Gyurci!!!!!
Nagyon bízom benne, hogy nem lesz baj!!
Emlékszel, hogy nem is olyan régen pont ez történt Danival??? Mi megúsztuk, bár pont közbejött egy vírusos kórság, ezért éjjel 2-kor hányt és rohantunk vele vissza...Remélem nálatok nem lesz ilyen!!
Nagyon szorítok, sok puszi neked is és Gyurcinak is!!

Linda
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: