Új privát üzeneted érkezett!

Szeretném nektek is megmutatni a kisfiamat, aki 2002 november 6.-án hajnali 2 órakor született. 4050grammal és 53 centivel. Most majdnem 6 hetesen 4 kiló 60 deka.

Betti

Kép

Betti
 


Itt még anya pocakjában a 34. héten
Kép
Ultrahangon a 22.héten
Kép
és a 31. héten
Kép
A születése után 10 órával
Kép
Kép
Két hetesen
Kép
Kép
Kép
Kép
Anyával
Kép
De legjobban a mi ágyunkon szeret aludni
\image {Ádám8}
Keresztanyukájával
Kép
És újra a mi ágyunkban
Kép
1 hónaposan
Kép
és ordítva pucéran
Kép

Hát ennyi lenne egyenlõre.

Betti és Ádám

Kép

Betti
 


Na, nem lett tökéletes, picit elcsúsztak a képek és a szövegek, de remélem a lényeg látszikKép
Kép
ez kimaradt

Betti

Kép

Betti
 

 
 

Szia Betti!

Igazan szep formas hajasbaba AdamKép Nekem az a kep tetszik a legjobban, ahol ketten alusztok, ott olyan kis picinek latszik.

-Afonya
 
 


Szia Betti!

Nagyon szép kisbaba! És a neve is nagyon tetszik. Az én fiam is Ádám Kép

Hol született a te Ádámod?

Adrienn
(Kecskemét)

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!

Az én Ádámom Kecskeméten születettKép És Veled is beszéltünk már a kecskeméti topicban!Kép

Betti

Kép

Betti
 


Betti!

Ádám csudaszép! Gratulálok! Nagyon édes!Kép

sasha és a ma 10 hetes Gábor

Kép
 
 


Betti!

Nagyon édi Ádam baba!! Ismerõs az angolpólyája...
A Napsugár is ilyenben volt a kecskeméti kórházban.
És Õ is nagyon szeret a mi ágyunkon aludni!


Ildikó
 
 


Ádám 3 hónapos

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Betti
 


Szia Betti!

Adam is milyen nagylegeny mar! Foleg a negyedik kepen, ott mar komoly ferfiKép Igaz, a kov. is olyan, mar csak a sör hianyzik a kezebol es nezheti a meccsetKép

-Afonya
 
 


Betti
Nagyon édes Ádám! És a hajáért egyenesen odavagyok! Kép )majdnem utoléri Afi Rékáját Kép )
bringa
 
 


Akkor még pár képet rakok fel, hátha nem lesznek ekkorák.
Ádám érdekes arcot vág a pelenkázón:
Kép

Kép

Betti
 


A fej emelgetése azóta már jobban megy, itt egy kis próbálkozás
Kép

Kép

Betti
 


Egy kis délelõtti alvás-ébredés (a gyerek nem nyúl, se nem horrorfilmszereplõ, csak pont a vakuba nézettKépKép)
Kép

Kép

Betti
 


Itt pedig a habtapilapjával ismerkedik
Kép

Kép

Betti
 


Betti,
jok a kepekKép Tenyleg hajasbaba Adam is. A hajszine mintha kise megvaltozott volna a szuleteskorihoz kepest. Vagy csak a fenykepezogep teszi? Nekem a puposfeneku alvos kep tetszik a legjobban, nagyon edesKép

-Afonya
 
 


uhh, nem engedi mar javitani, de cikiKép, "kise" temeszetesen "kisse" akart lenni, gepelesi hiba csak
Afonya
 


Áfonya!

Köszi! Igen, kicsit sötétedett a haja, meg egy kicsit vöröses beütésû, de a fényképezõ is csal egy kicsit, mert élõben azért világosabb a színe. És megmértem, vannak 10 centi hosszú hajszálai is! De a többi is 6-8 centi! Ha kislány lenne, simán lehetne csatokat rakni a hajába! De nekem nagyon tetszik, hogy ilyen kis hajas, naponta többször fésülgetem, ami tetszik is nekiKép
És általában ilyen kis púposfenékkel alszikKép Vagy a másik variáció, amikor teljesen kinyújtja a kezét, lábát, mint egy kis béka, teljesen lelazul.

Betti

Kép

Betti
 


Betti
Nagyon aranyos Ádi baba! Igazi helyre kislegény!! Gratula hozzá Kép Kép Kép
bringa
 
 


Betti
nagyon szuperek a kepeek,es Adam nagyon ugyes baba, nektek mar hajatok is van nekunk meg nincs.Kép)
Emese
 
 


Betti,
hogy csinalod, hogy Adam engedi fesulgetni a hajat? Reka mindig meg akarja enni a hajkefetKép

-Afonya
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép

Betti
 


Zsuzsa!

Hát nem tudom, hogy korai-e, mindenesetre kúszik! Bár elég érdekesen, maga alá húzza a lábacskáit, feltolja a fenekét és így kidõl oldalra, meg a lábaival is tolja magát. Így egyszerre halad oldalra és elõre. Ha esetleg mgára hagyom az ágyon, mostmár körbe párnázom, nehogy leessen.
Gyere máskor is!

Betti

Kép

Betti
 


Ezen a képen én vagyok babaKép A felsõn anyukám szerint 4-6 hetes lehetek, az alsón már 3 éves.

Betti

Kép

Kép

Betti
 


Zsuzsa!

Igen, rám is hasonlít a törpe, de öcsémre(aki most 19 éves), szóval az õ kiskori képeire méginkább! Majd scannelek be képeket, megmutatomKép Ádám apájától csak a fejformáját, meg azt örökölte, hogy a második lábujja hosszabb egy kicsit, mint a nagylábaujjaKép De mind a két lábán. De még csak 4 hónaposak voltunk! Bár néha nekem is el kell gondolkoznom, hány hetes is...úgy rohan az idõ!
Jó volt látni Titeket a talis képeken! Elõd nagyon ararnyos!!! Aztán hátha legközelebb jobb kedve lesz!
Ádám se lát kisbabát(csak a tükörképét, ami tetszik nekiKép) Tegnap kapta a 4 hós oltásokat. Volt ott egy 5 hónapos kislány, aki elkezdte nézni. Ádám meg vigyorgott rá ezerrel. Tök cukik voltak. Szóval sajnálom, hogy mi nem tudunk menni ilyen babatalikraKép

Betti és a holnap már 18 hetes Ádám

Kép

Betti
 


Betti
Nagyon édik vagytok! És tényleg nagyon ügyi a kis Ádám!
bringa
 
 


Bringa!

Köszi, hogy megnéztél minket! Hannáról mikor csinálsz albumot??? Még a profilodban lévõ képet is levetted, pedig az olyan aranyos voltKép

Betti

Kép

Betti
 


Kép
Kép

Kép

Betti
 


Betti!

Nagyon aranyos a kis legeny! Es ez a szerko! Kép

Norka
 
 


Csinos legenyKép Es gratula a hatrafordulashoz is!!!

-Afonya
 
 


Szia Betti!

Csodálkozom, hogy nem tévedtem ide hamarabb, ahol ilyen stram kisfickónak a képeit csodálhatom! KépKép

Tündéri a kisfiad! KépKépKép
Olyan igazi kisfiú, amilyenre mindig vágytam, de mégis csak lányaim lettek. Kép Sebaj, majd hoznak õk fiút a családba! Kép
Tényleg nagyon aranyos Ádám és milyen ügyes!!! KépKépKép
Talán már próbálkozik a mászással is, ugye? Kép
Elég még az ágyat körbepárnázni, vagy már földet kell az ágy körül??? Kép

Puszi Nektek!

Kata és Dóri

KépKép


KépKép
 
 


Kata!

Örülök, hogy idetévedtélKép Köszönjük a dícséretet! A legnagyobb lányod nem hozza még a fiúkat a házhoz?Kép róla nem nagyon írsz!
Eredetileg Ádám is lánynak készült, bár én már egész korán éreztem, hogy kisfiú lesz. Nem is adnám semennyi lányért semKép Majd a kistesója lány leszKép
Hát mászásnak nem nevezném amit csinál, csak hason kúszásnak, de haladKép
Hát az ágyról már leköltöztünk a földreKép Van egy 220*220-as hatalmas plédünk, azt félbehajtva tettem a földre, az ébren töltött idõt azon múlatja a fiatalúr. Azon lehet csúszni, forogni, lejjebb már nem esikKép
Aztán gyere máskor is!

Betti

Kép

Betti
 


Betti!

Elhiszem, hogy nem adnád semennyi lányért sem Ádámot. Én sem a lányokat!!!! KépKép
A nagyobbik lányom nem velünk él. Kép Ha többet akarsz megtudni róla, [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/2828.html?2002Janur26szombat00h19" TARGET="_top]ITT[/url] elolvashatod (11.24-kor írtam). Sajnos még mindig elég nehéz beszélnem róla, ezért nem írnám le újra. Kép
Tudod jár hozzánk. Akkor jön amikor akar, sõt mióta ide jár a városba suliba gyakrabban is jön, de ez nem olyan.

Igazad van, a földrõl nem tud leesni, de nem sokáig tart majd ez a boldog állapot hidd el. Fölösleges lesz a pléd, mert úgyis legurul róla. Kép

Ígérem jövök! De Te is hozzám!!

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
 
 


Kata!

Hú, hát nem lehet könnyû Neked ezt a dolgot feldolgozniKép De ha a nagylánynak jó így, akkor helyesen döntöttél. Aztán majd figyeld meg, ha idõsebb lesz, még jobb lesz a viszony köztetek. Nálunk ez úgy volt, hogy 14 éves voltam, mikor a szüleim beadták a válópert. Mind a kettõ azon volt, hogyha megkérdeznek kivel akarok maradni, õt válasszam. Anyukámtól valamit kaptam, apukámtól még drágább valamit. De a veszekedések végighallgatását nem lehetet semilyen ajándékkal feledtetni. Végül én költöztem külön. Õk aztán csak nem váltak el, de a mai napig marják egymást. Képzelheted, anyukám 51 éves, apukám 72. Milyen sok közös témájuk van...Kép Most a 19 éves öcsém hallgatja a veszekedéseket, csak õt sajnálom.
Szóval ha ezt nézzük, jól döntöttél, mégha Anita az apjával is maradt, nincs azért rossz érzése, mert a szülei marják egymást.

Ádám most azt játsza, hogy bekúszik a plédrõl a sarokgarnitúra sarkába. Miért jó ott neki? Nem gyõzöm visszahúzni a játékai közéKép Amúgy tök várom már, hogy még ügyibb legyen. Pedig már most is állandóan mozog. Csak ha alszik, akkor van nyugton. Biztos azért nem hízik havi fél kilónál többet, mert lemozogjaKép
Holnap megyünk a neurológiára kontrollra, mert 2 hónaposan enyhe nyaki-háti hypotóniát állapítottak meg nála. De én úgy látom, már semmi baja. De holnap kiderül.
Na most átmegyek hozzádKép

Betti

Kép

Betti
 


Betti!
Bocsi, az én topicomat hamarabb olvastam és nem tudtam miért mentek ma orvoshoz.
Nagyon várom, hogy jelentkezz! Szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem Dóri a lehajtot heverõ alá mászott be mindig. Sokszor csak az ordításra figyeltem fel, amikor nem tudta felemelni a fejét! Kép
Ja, és Dóri sem hízott már olyan ütemben amikor elkezdett mászkálni. Ez természetes, lemozogják!

A másik témához csak annyit, hogy szerintem is jobb, hogy nem marjuk egymást. Igaz nem vagyunk puszipajtások a volt férjemmel, de vita nélkül meg tudunk mindent beszélni. A gyerekek úgy járnak a másik szülõhöz, hogy egyik hétvégén Dancsi megy hozzájuk a másikon Anita jön hozzánk, aztán a következõ hétvége szünet. Most hétvége szünet lenne, de épp az elõbb küldött egy sms-t a lányom, hogy mi lenne ha most is itt lenne hétvégén. Dancsi még nem is tudja. Kép

Zsuzsa!
Itt is találkozunk, juhéjjjj! KépKépKép
Csúcs az a fenékfelhúzás Elõdtõl! Meg is mutatom a páromnak, mert amikor Dóri csinálta, akkor az marhára tetszett neki! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Na ez is megvolt! Ádám teljesen rendbenKép Bemutatta az összes tudományát a dokinéninek. Majd egy évesen kell mennünk még egy kontrollra, hogy akkor mit tud. De most nem is mondta, hogy tornáztatni kéne(kéthósan mondta). De gyerekecske mozog így is elegetKép
Aztán még kimentünk az Auchan-ba, ott bealudt(ott mindig bealszik, ha megyünk, mondtam is, éjszaka is jövünk) De most okosabb voltam, mint eddig, mert vittük a kengurút, így azért jobb volt cipelni.
És kibirt 5 órát evés nélkül! Vittünk teát, de nem kellett. Itthon akkor miért eszik 3 óránkért???
2-kor hazaértünk, bekajált, most alszikKép

Zsuzsa!

Igen, olvasom ám, hogy Elõd is napról-napra ügyibb! Jó ez a székrágásKép Milyen gondolatok lehetnek ilyenkor a kis fejükben?Kép Kép szuper!
Te milyen babakocsival közlekedsz? Mert Ádám még nem tud ülni, viszont pár centi és kinövi a mózeskosarat. De a sportkocsi részét addig nem szerelném rá, amíg nem ül.Támasszam ki a mózeskosárban?
Szopi okKép De néha tiszta gyagyaKép a kis kezét is bedugja a cici mellé a szájábaKép És nem érti hogy úgy miért nem mûködik a dologKép De ha fogom a kezét, hogy ne csinálja, felháborodik, hogy de! Ha meg elpakolom a cicit, akkor azon háborodik fel, hogy hol a kajája!

Na igen, de Ádám még soha nem hízott havi fél kilónál többet. Akkor eztán még kevesebbet fog? De apja se egy nagy darab, inkább én vagyok a hízósabbKép

Kata!

A nagy lányok hogy vannak a kicsivel?

Na megyek olvasni a többieket, amíg alszik a manó és apa sincs még itthon(mert ha hazajön, egybõl elfoglalja a gépet)

CsumiKép

Betti

Kép

Betti
 


Szia Betti!

Én is idetaláltamKép-ha nem baj.
Örülök, hogy Ádámmal minden rendben, és végignéztem a képeket, nagyon helyes kislegényKép!

bera
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Köszi a babakocs leírást! Én is fontolgatom, hogy kéne venni egy könnyebbet, mert ez elég nagy és nehéz. Meg a mi sportkocsinknak nincs lábzsákja. Na, egyenlõre, amíg férünk, maradunk a mózeskosárbanKép
És gralula a 222. napi felálláshoz!Kép Nagyon jó! Tényleg pár hét és szaladhatsz utánaKép! Kérünk az állásról is képet! Szóval nem csak az én fiam akr mindent egyszerre a szájábaKép Evéssel mi újság?

Bera!

Dehogy bajKép Köszönjük a dicséretet! Lilirõl nincs több kép, amit meg lehetne nézni?Kép Ami a profilodban van, nagyon aranyos!
Gyere Te is máskor is!

Betti

Kép

Betti
 


Ezeken a képeken nem Ádám van, hanem az öcsém, Attila(aki már 19 évesKép) Csak annyira aranyosak ezek a képek, hogy gondoltam megosztom Veletek is. És Ádám nagyon hasonlít rá, csak neki kisebb a feje, de amúgy teljesen AttilaKép
Ezen a képen velem látható. 8 éves voltam. Nagyon lány kistesót vártam(egy Anitát) Mikor meglett és mondták, hogy kisfiú, mondtam, hogy haza se hozzákKép Aztán csak hazakerültKép De megláttam és egybõl megimádtam. Mindig azon vitáztunk anyukámmal, hogy én akrtam öltöztetni, pelenkázni, tologatniKép
Kép

Kép

Betti
 


Itt pedig fél és egy éves.

Kép

Kép

Kép

Kép

Betti
 


PucérKép

Kép

Kép

Betti
 


Itt meg már 4 éves nagyfiúKép Folyton fényképeztem, van róla több száz aranyosabbnál aranyosabb kép.

Kép

Kép

Betti
 


Hát ennyi lett volnaKép Különben ez a hajszín dolog érdekes. Tesóm is fekete hajjal született, egy évesen majdnem szõke volt, most sötétbarna. Én is fekete hajjal születtem, aztán lettem szõke(amit a sok vörösre festés után most próbálok visszanöveszteni) Ádám is ilyen érdekes sötétszõkés-vöröses most. Mi lesz belõle?...(apja barna)
Egyébként ki hogyan látja, mennyi idõ legyen a tesók között? Mert mi valószínû két éven belül 'legyártjuk' a hugicátKép
Na befejezem, mert az úr nagyon nyügi, megyünk sétálni.

Betti

Kép

Betti
 


Betti,
jok a kepek, az elson olyan a tesod, mint egy porcelanbabaKép

Teso: en ugy szeretnem, ha akkor szuletne meg, amikor Reka kb. 2 eves lesz. Egyreszt most epp ugy hiszem, hogy a masodik gyerekem is ilyen tunder lesz, tulelem majd az elso par honapot, ferjem nagyon besegitos fajta. Es akkor utana 2 evre johet majda harmadikKép
Masreszt a korom miatt is bele kell huznom, harmadreszt a GYES nevetsegesen alacsony volta miatt is.
Ugyhogy ha a pajzsmirigyemmel minden ok, akkor nyaron elkezdjuk a felkeszulest es osszel jon az olimpia, ot karika helyett 2 csikkalKép

-Afonya
 
 


Jó reggelt!

Már megint reggel vanKép Na mindegyKép

Zsuzsa!

Kép nagggyon jóóó! Elõd szuper ügyes! És az a vigyor, nagyon cuki, jót mosolyogtam én isKép Milyen fényképezõtök van?

Áfonya!

3 manó, hûha!Kép Tök jó! És szerintem a korodba még belefér, nem vagy olyan öreg! Mi nem vagyunk ilyen merészek, egyenlõre kettõ van tervbe véve. Aztán ki tudja...Kép

Na megyek pakolászni, mert mindjárt jön értünk a nagyi, megyünk Félegyházára, mert Ádámot otthon még nem láttákKép

Sziasztok!
Betti

Kép

Betti
 


Sziasztok!

Betti!
Ez klassz, hogy minden rendben van!!!KépKépKép
Kajcsival kapcsolatban csak annyit, hogy mi is jártunk már így Dórival, hogy nem vittünk kajcsit, gondolván, hogy a cici úgyis ott van ha mindenképpen éhes, de kibírt már õ is ennyi idõt. Talán mert mással vannak elfoglalva!

Kérdezed, hogy a nagyobbak, hogy vannak Dórival. Imádják! Kép Még akkor is amikor nem tudják lerázni, mert mászik utánuk mindenhova.KépKép

Aranyos az öcséd a képeken! Képzeld, az én öcsém is Attila! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok itt isKép!

Betti!

Hogy tetszett Ádámnak a kiruccanás? Jól viselte? Több napra mentetek?

Szép napot nektek is!

bera
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk!
Pénteken reggel mentünk, este jöttünk. Ádám nagyon aranyos volt, minden gond nélkül tûrte a kalandozástKép Voltunk anyukám munkahelyén, az irodában egybõl kiszúrta a monitortKép FelismerteKép Ott is a sok csaj körbeugrálta, aki tetszett, arra vigyorgott. Az utcán is tök sokan megnézték, mert anyu szinte minden második embert ismeri Félegyházán. Voltunk a butikos barátnõnknél, piacon, kávézóban, boltban. De mindenki el volt tõle ájulva, hogy milyen kis nyugis, cuki. Apukámmal elsõ látásra megbarátkoztak, pedig most találkoztak elõször(apunak õ már a nyolcadik unokája, de lánya csak én vagyok+4 fiú) Olyan aranyosan tapogatta apu arcát, mert jó 3-4 napos borostája volt és szúrt, Ádámnak furi volt. De jól elbeszélgettekKép Aludni kicsit nehezen aludt el, ismeretlen volt a hely, de már délre nagyon elfáradt. Délután még átmentünk a szomszédba, ott is szétnéztünk. Aztán 6 óra felé jöttünk haza, be is aludt egybõl. Szóval jó volt, örülök, hogy mentünk.
És képzeljétek, ha felültetem, megtámaszkodik a kis kezeivel és egyedül ücsörögKép Igaz, hogy csak 10 másodpercig, aztán kidõl hasra, hátrafordul, és kiabál, hogy újraKép Majd megpróbálom lefényképezni. (bolond apja valamelyik nap egy üres sörös dobozzal fényképezte le)
És ha tartom a hóna alatt, egyfolytában ácsorog. Meg mindent pakol, amit elér. A konyhaasztalról húzná le a terítõt, ha engedném. Ha fürdetem, szoktam egy kicsit zuhanyozni is, csak hogy szokja azt is. És a vízsugarat is megpróbálja elkapni, nem érti miért nem sikerül megfognia, ha egyszer látjaKép
Hason is állandóan szerel, rág mindent. Már rájött, hogyan kell a zenélõ játék gombját megnyomni, hallgathatom állandóanKép
Zsuzsa!
Köszi a gépleírást! Videó nálunk valahogy kimaradt az életünkbõl. Anyuéknak se volt, most sincs nekünk se. Fontosabb eseményeknél mindig van valaki ismerõs, akinek van kamerája. Bár egy digikamerára benveznék, csak éppen az anyagi oldala hiányzik a dolognakKép
Na megyek továbbKép

Sziasztok!

Betti és a ma 21 hetes Ádám

Kép

Betti
 


Szia Betti!

Elõször is boldog 21 hetességet Ádámnak!!!! KépKépKép
Másodszor, gratula az üléshez!!!! KépKépKép
A zenélõ játékok már nekem is a könyökömön jönnek ki, de Dórinak nagyon tetszik. Most már kedvtelésbõl nyomogatja, de amikor elkezdte, akkor olyan édi volt: megnyomott egy gombot, elég suta mozdulattal, rámnézett és elkezdett vigyorogni. Most meg elkezdi csapkodni, rámnéz és megtapsolja magát! Kép
Hi-hi, ezek szerint nem csak az én párom lökött kissé. Õ is a kezébe adja a sörös dobozt! Kép Jó, hogy írtad, én is lefényképezem vele Dórit. Ma a tejszínhabot kóstolta meg! Kép Nézd meg a profilomat!

Kérdeznék valamit! Ha túl indiszkrét csak szólj nyugodtan! Hogy lehet, hogy a papád még csak most látta elõször Ádámot?

Na, én is megyek tovább!! Kép

Kata

KépKép


KépKép
 
 


Kata!

Tök cuki lehet Dóri, ahogy megtapsolja magátKép Nagyon tutin eszi a kiscsaj a tejszínhabotKép Biztos nem elõször próbáltaKép Nagyon tudta, hogyan is mûködikKép Cuki az a kis elégedett vigyorKép Már korábbi képeteken is kinéztem ezt a micimackós bodyt. Nekünk is van, csak már rég kinõtte az uraság. De ha kapnék, vennék neki, mert szerettem nagyon. Nem tudod milyen márka/vagy hol gyártják? Mert mi örököltük és nincs benne cimke. Meg micimackó mániás vagyok, próbálom Ádit is rászoktatniKép (nagyon nem szeretném, ha majd nagyobb lesz, ilyen szadista japán rajzfilmeket nézne, mint amik most vannakKép)
Ádám is a napokban szokott rá, hogyha az ölemben van és pakol, néha hátrafordul a kis sumák, nézi, hogy figyelem-e?Kép
Várjuk a sörös képet!!!
Hát apukám több okból kifolyólag nem látta idáig a fiacskámat:
72 éves, és ugye az öregek...egészségileg szerencsére semmi baja, csak a gondolkodása nem olyan, mint rég. Szóval a lustaság, ami miatt nem jött el, merthogy majd elmegyünk mi.
anyukám hetente átjár, de vele nem jött, mert folyton marják egymást
az útviszonyok mostanában lettek olyanok, hogy nyugodtan einduljunk(30 km)
hát ezért. Én nem is haragszom, persze egy kicsit rosszul esik, de már beletörõdtem, hogy õ ilyen.

És kopaszodik ÁdámKép Hátul egy csíkban, meg a feje búbján isKép De ebben a hónapban is nõtt 2 centitKép most 65 centi. Súlyát nem tudom, mert a mérleget már visszavittük. De hétfõn megyünk oltásra, meg méreckedni.

Most befejezem, mert itt ül az ölemben, és egyfolytában próbálja az ujjaimat elkapni, nyálazni, és nyomkodni a billentyûzetet. kicsit nehéz így írniKép

Betti és a nyálasszájúKép

Kép

Betti
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: