Új privát üzeneted érkezett!

2004.05.15.
Már 2 napja oldalra fekve alszom, jól átölelve a Bohóckát. Ezen a képen az este 1/2 8- as alvásnak vagyunk tanúiKép
(Mert én már több, mint 1 hónapja este 1/2 8- kor fekszem le aludni, és kis dumcsi után el is alszom).
Kép
Victoria
 


A Margitszigeti sétánkon lett megörökítve, ahogyan Vencelkével (Kisbuksi kisfia) dumcsizunkKép
Kép
Victoria
 


2004.05.12.
Így ébredtem a délután 2- től 4- ig tartó csendes pihi után:
Kép
Victoria
 

 
 

2004.05.22.
Ilyen huncut vagyok. Persze a legjobb barátaimmal, Bohóckával és JúliávalKép
Kép
Victoria
 


2004.05.24.
Ma először próbáltam meg mászni, magam alá húztam a lábaimat, de a mászás még nem ment, orraestem, és inkább megpróbálkoztam a hasonkúszással. És forogtam a hasamon körbe- körbeKép
Kép
Victoria
 


És ugyanezt a produkciót próbálgatom kint a habtapin isKép
Kép
Victoria
 


2004.05.24.
Csendes pihi után ismét megpróbálkozom a mászással, ugyanazzal az eredménnyelKép
Kép

Közben az első utamba kerülő játékot jól megrágcsálom:
Kép
Victoria
 


2004.05.25.
Mami készen vagyok, mehetünk sétálni!!
Kép

Na, mostmár füttyentek egyet, hogy mozogjon már a mami! Kép
Kép
Victoria
 


2004.05.26.
Ma az a legújabb, hogy az oldalom fekszem, és így nézelődöm és játszom:
Kép
Kép
Victoria
 


2004.05.27.
Ez az oldaltfekvős jó szokásom megmaradt, most már a csendes pihi alatt is így alszom. Persze Bohóckát jó szorosan átölelemKép
Kép
Victoria
 


2004.05.28.
Ma először hallgattam a nevemre!

2004.05.29.
Ma először ásítottam úgy, hogy hangot adtam ki hozzá (édes babahangon)Kép
Victoria
 


Ma a csendes pihi alatt bohóckodtam, nevetgéltem, dumcsiztam Zümivel és Bohóckával. Aztán a Papi és a Mami nagy csendre lettek figyelmesek. Bejöttek, hogy megnézzenek engem... Így találtak rám, miközben én vígan lökdöstem a lábaimmal azokat a csillagokat:Kép
Kép

(Természetesen úgy fektettek le engem, hogy a Zümi mellett voltam hosszanti irányban)
Victoria
 


Szia DorkaKép

Meglestük mamival a képeidet, és nagyon jó sikerült mindegyik, nagyon csini vagy ám rajtukKép Ezt egy igazán szakértő férfi mondja ám nekedKép Amit rögtön kiszurtam, hogy neked is van olyan maslis macid, ami nekem vanKép Te áruld már el, hogy hogy csinálod, hogy ilyen nagy hajad van, nekem még mindig csak nagyitóval kell nézni, hogy hány szál is van a fejembubmján, a hátulját meg ne nézd mert az tök kopiKép

Dorka hozzuk már össze azt a randit a jövőhéten a szigeten, nógassuk meg egy kicsit anyáékat, hogy kimozduljanakKép

Anya üzeni, hogy nagyon ügyes kiscsaj vagy, és mindig örömmel olvassa, mi történik veled, miket alkotsz és mindig el is mondja nekem. Csak így tovább, és sok sok egészséget, még több tejcsit kivánunk neked, és a kacagásodtól legyen hangos a családKép

sok sok puszi
Dani és mamija Ági

KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Nektek is jó volt a gyereknap?
Mi kint voltunk a Margitszigeten, ami szerintünk most nem volt nagy durranás. Végülis nem is ez volt a lényeg, hanem az, hogy egy jó nagyot sétáltunk a friss levegőn.

Tegnap (hétfőn) pedig Budaörsre voltunk hivatalosak, mert jött külföldről egy rokon, és én még nem találkoztam Vele. A kerti party első felében még egészen jól elvoltam (beszélgettem ezzel- azzal), de aztán jól kieresztettem a hangomat, egyszerűen sok volt már nekem az a sok új ember körülöttem. Így 3- 4 óra ott tartózkodás után elindultunk hazafelé. Persze a kocsiban már vígan játszottamKép
Amikor hazaértünk, már tök jó kedvem volt:
Kép

Ja, kaptam többek közt egy vonatot, amin gombok vannak, és azok különböző hangokon szólalnak meg. Értelemszerűen amilyen gomb, olyan hangot hallat. Szerintem nagyon mókás, a Papi és a Mami szerint is nagyon mókás, de egyben nagyon hangos isKép

Kép
Kép

Utána pihiztem egy kicsit, de persze úgy, hogy a lábaim folyamatosan a magasban legyenekKép
Kép

Ezután 7- kor fürdi- mürdi, és 1/2 8- kor már alukáltam is.
Victoria
 


Szia Dani és Ági (néniKép),

Köszönjük szépen a bókokat!
Reméljük, Nektek is jó volt a gyereknap, mindjárt átkukkantunk a topicotokba, és meglessük az újabb produkcióitokat.

A szigetes túrában benne vagyunk, írjatok, hogy Nektek melyik nap lenne jó!!! Remélem, hogy továbbra is ilyen jó idő lesz, habár a Mami épp ma olvasta, hogy állítólag ismét lesz egy kis lehűlés záporokkal tarkítvaKép

Ja, a maslis macit az egyik nagyimtól kaptam, és nagyon szeretem, mindig ott őrzi az álmomat az ágyikómbanKép

Mitől van nagy hajam?! Hát azt én sem tudom, csak nő és nő. Elöl már olyan hosszú, hogy copfiba kell kötni, hogy ne zavarja a szemeimet. Viszont hátul kikopott egy kicsit (szerencsére nem kopasz), és már nő is az új hajacska a hejébeKép

Ezt a ma készült fotót Nektek küldöm:
Kép

Puszi:

Dorka és Vic
Victoria
 


Elszundiztam az autósülésben:
Kép
Victoria
 


Mostanában már kézzel- lábbal játszom a babygym alatt:
Kép
Kép
Victoria
 


Múlt csütörtökön iszonyatos pocakfájásom volt, és végül a nagy ágyban kötöttem ki a mami mellett. Jól összebújtunk, hogy együtt elűzzük ezeket a pocakfájást okozó gonosz manókat.
Aztán amikor elmúlt a pocakfájás, oldalra fordultam, és úgy aludtam, mint a nagyokKép
Kép
Victoria
 


És ismét pózolok, imádom, ha fotóznak!
Kép
Victoria
 


Szombaton Ausztriában jártunk. Egész úton nevetgéltem, beszélgettem a barátaimmal és énekeltem a Halász Judit dalokat.
Kint kaptam egy csomó szép ruhát és játékokat. Többek közt ezt az érdekes labdát, amiben valami olajos folyadék van, és ebben az átlátszó labdában egy édes kis teknősbéka úszkál. Amikor elgurul, akkor igyekszem utánakúszni.
Kép
Victoria
 


Úgy aludtam el csendes pihinél, hogy a Bohóckát begyűrtem a fejem alá...
Kép
Victoria
 


Játszom az új játékokkal:
Kép
Kép
Kép
Victoria
 


Ma reggel:
Kép
Victoria
 


Kép
Victoria
 


Nagy nap volt a tegnapi:

Megtörtént életem első hajvágása is:
Mami levágta elöl egy kicsit a hajamat, hogy ne lógjon a szemembe!
A levágott hajat a Papával együtt gondosan beletették egy kis dobozkába.
Victoria
 


SziasztokKép

Wow, hogy neked milyen gyorsan nő a hajad DorkaKép Nekem anya még nagyítóval keresi, de az is lehet, hogy szőkés leszek és azért nem találja anyuKép

Megnéztem a képeid, és bevallom irigykedtem a szép játékaid láttánKép Hu és neked már van útleveled??, de ügyi vagyKép

Csütörtök délutánhoz mit szóltok egy nagy sétához a szigeten?

puszi
Dani

KépKép
KépKép
 


Ági, Dani
remélem, hogy mihamarabb tudunk találkozni. Majd e- mailezzük le, jó?!


Mi tegnap kaptuk az 5 hós szurikat. A szurikat nagyon jól viseltük, és az éjszakát is szépen végigaludtuk (mint mindig), de ma reggel volt egy kis hőemelkedésKép Reméljük, hamar elmúlik.

Képeket most sajna nem tudunk feltenni, mert nem akar felgördülni az a melléklet feltöltése ablak, de ígérjük, hogy többszörösen bepótoljuk, mihelyt lehet.

Addig is puszi!
Victoria
 


No, itt vagyunk ismét, s ha sikerül, akkor képeket is teszünk fel.

A lábaim mindig az égben:
Kép
Victoria
 


Szerintem ebből lesz egyszercsak a mászás nevezetű mutatványKép Még nem megy flottul, de addig is szorgalmasan gyakorlom azt, ami megy:
Kép

Kép
Victoria
 


Kép
Victoria
 


Mamiék pénteken eperlekvárt készítettek. Így nézett ki az a sok eper a mosogatóban:
Kép

Mami mondta is, hogy kár, hogy még nem ehet epretKép
Victoria
 


Játék közben:
Kép

És még énekelek is:
Kép

Hasonfekve is szeretek most már játszani:
Kép
Kép

Játék közben alaludtam:
Kép
Kellett is az erő, mert alvás után jött a doktor néni beadni az 5 hós szurikatKép
Victoria
 


Csendes pihi (haverjaimmal nagy egyetértésben):
Kép

Ébredés:
Kép
Victoria
 


Elkezdem leszedni a zoknimat, hiszen úgy finomabb a lábujjam:
Kép
Kép
Kép
Kép

De a mami észreveszi, s én gyorsan bevágok egy "én nem csináltam semmit" mosolytKép:
Kép
Victoria
 


Imádok fürdeni:
Kép
Victoria
 


Reggel jót játszottam a tekis labdával:
Kép

Utána pedig egy nagyot kirándultunk. Nagyon meleg volt, de jól éreztem magam. Hazafelé nagyot aludtam a kocsiban.
Victoria
 


Szia Vic!A Zsámbéki topic kihalóban van...a Dorka egyszerűen gyönyörű...hogyvagytok?????elveszettek?????üdv.vera

Kép
Kép
 
 


Szia Vic, DorkaKép

Nagyon szép az album, és Dorka csak nagyon ügyes!
Sajnálom, hogy ma már csak igen ritkán, és csak így hallunk egymásról valamit, de a képek is nagyon tetszenek!KépKépKép

Imike, manóka

manóka
 
 


Sziasztok,

Vera,
Mindjárt írok a Zsámbéki topicba, jó?!

Imike, Manóka,
Örülünk, hogy benéztetek hozzánk, s hogy írtatok nekünk, köszönjük szépen!
Írjatok nekünk nyugodtan, s akkor többet fogunk megtudni egymásról. Ti hogy vagytok? Megkukkantottuk az albumotokat, és meg is jegyeztük, hogy nagyon dögös kis cuccai vannak Imikének!

Nemsokára teszünk fel vadiúj képeket és mesélünk is, mert annyi minden történt velünk, addig is puszi!
Victoria
 


2004.06.18.
Így néztem ki az almaléevés/ivás után (most kezdtük el kóstolgatni, mert sajnos már nincs annyi tejci, mint régen, de nagyon ízlik ez a friss almalé):
Kép
Victoria
 


Tegnap (Vasárnap) kaptam meg a hatalmas és gyönyörű járókámat. Nagyapa csak nekem készítette, ahogyan mi szerettük volna.
Az oldalán még angyalkák is vannak.
Jó mély, így amíg nem tudok állni, addig feljebb tettük az alját.
S én így örültem Neki, azonnal birtokba vettem:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Victoria
 


Nézzük, mit kéne venni:
Kép
Victoria
 


Le kéne vennem/rúgnom a zoknimat, hogy be tudjam venni a lábujjam a számba:
Kép

Így:
Kép
Victoria
 


Mehetünk sétálni:
Kép

Séta után jólesett a pihi. Pihi után pedig hatalmasat tornáztam.

Már tudatosan fordulok át a hátamról a hasamra, s ezt ma többször is megismételtem!
Victoria
 


Kép
Victoria
 


SziasztokKép

Annyira csini vagy a képeken Dorka, és már milyen ügyes vagyKép Gratula a forgolódáshoz, anya mostmár minden percét melletted tölthetti, mert mostmár tied a világ és bárhova eljutsz a lakásbanKép

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
 


Sziasztok csajokKép

A sétákat én is élvezem, csak azt nem szeretem, ha anya le akar fektetniKép, ilyenkor jókat sírok, aminek általában meg is lesz az eredménye, és én is függőlegesen nézelődhetekKépAnyukám szokott vmi olyasmit mondani, hogy fél kézzel nem bírja tolni a kocsit, de sztem csak meg kell tanúlnia.
Én leginkább a zöld színt szeretem, a fákat nézegetni, de nagyon sok csoda van ámKép
Dorka,
te is próbáld ki ezt a módszert, nagyon hatásosKép
A forgás is csuda jó, én is gyakorlom már egy ideje, és érzem is, hogy nagyon jól fejlődöm.
Az a nagy rácsosod, az nagyon jópofa, pláne a sok játék benneKép
Már én is szoktam enni almát minden nap, nem rossz, sőt, most a sárgarépát is ki fogom próbálni, kérj te is, és aztán majd megdumáljuk, hogy milyen, ok?

Ja, és anyukám tett fel új képeket rólam, mindenkép nézd meg!

Imike

manóka
 
 


Sziasztok!

Nagy hírem van: úgy tűnik, hogy 1/2 órája elkezdtem nagyon forogni.

Rájöttem, hogy milyen jó dolog hasról hátra, aztán kis idő múlva (2 perc játék után) hátról hasra átfordulni, s ezt gyakorlom már 1/2 órája.
Nagyon tetszik! Abba sem akarom hagyni, hasról hátra, hátról hasraKép Már körbeforogtam a járókámat, még szerencse, hogy jó nagyKép
Victoria
 


Szia Dani, szia Ági (néni)Kép

Köszönöm szépen a bókokat, mindig jólesnek. Hát igen, a csajok már csak ilyenek, folyton dícsérni kell Őket a pasiknak, de még akkor is mindig van valami bajunk magunkkalKép
Most pl. épp az a bajom, hogy szerintem a mamitól és a papitól is örököltem 1- 1 forgót, így néha olyan bénán áll a hajam, főleg ébredés utánKép
Meglestünk ám mi is Titeket, és látjuk, hogy jól vagytok! Ági néninek írt a mami egy mailt valami sétárólKép

Puszi!
Victoria
 


Szia Imike, szia Manóka (néni)Kép

De aranyosak vagytok, hogy ismét meglátogattatok minket! Megnézegettük az albumotokat, és megállapítottuk, hogy Te is csuda helyes kiskrapek vagy, Imike. Biztosan már bolondulnak Érted a kiscsajokKép
És nagyon jól áll az új frizurád!
Én is nagyon szeretek sétálni, és egészen jól elvagyok a babakocsiban, nem szoktam sírdogálni, sőt. Sokat dumálok, még nevetgélek is, ha olyat látok. Nézegetem a fákat, bokrokat és hallgatom a madarak csiripelését. A madarakat nagyon szeretem, gondolom, Te is. Mami direkt úgy állítja a babakocsi tetőt, hogy lássam a fákat is.

Répát mi még nem kóstoltunk, de előbb- utóbb biztosan megejtjük, mert sajna a tejci csak apad és apadKép Egyelőre maradunk a friss gyümileveknél, és próbálunk tejcizni, ameddig lehet.
Neked ízlik a répa? És még miket esztek? Volt már olyan, amit kiköptél?

Puszi!
Victoria
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron