Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egypar fenykeppel szeretnem az esztetikai erzeketeket kicsalogatni a napfenyre. Kép Elvezzetek a csaladomat legalabb annyira, ahogyan en teszem azt nap mint nap!
Kép

vito
donvito
 


Szia Vito!
Végre látni titeket is!!! Kép (No és nem utolsósorban tusdni, hogy Te is élsz még...) Kép
Csuda helyesek a pockok. Jó végre látni Évát is Kép
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves Eva !

Jo hogy ide is betetted a kepet, (remelem lesz meg tobb is !), igy mindenki megcsodalhatja a picurjaidat ! kisfiadra vigyazz nehogy tul sok lanynak vegye el a szivet !!!
Puszi,
Csilla
LCsilla
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép
Eva
 


Kicsit nagyok lettek igy a kepek, szoval itt a fiam, Dani es a pici lanyom, Dorka.
Eva
 


Nem baj ha nagyok Eva, legalabb jobban lehet latni oket :-))))
Milyen jo Nektek hogy a gyerekek sokat lehetnek a szabadban ! Es hogy Dorka milyen nagy !
Hany Kg ??? Szerintem "duplaja" Sophienak !
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Kedves Éva!

Nagyon aranyosak vagytok a képeken. Danit le sem tagadhatnád Kép (Most jöttem rá, hogy Te szültél Debrecenben. Ugye?)

Jó egészséget, még több képet!
Juca
juca (juca)
 


Kedves Eva!

A gyerkocok nagyon szepek, tenyleg lehet bennuk gyonyorkodni. Hala istennek en is tudom milyen az, mikor az ember egesz nap azon gondolkodik, hogy lehet neki ilyen edes, szep, okos gyereke. Te is igy vagy igaz?

Ugy latom, mi vagyunk itt Debrecenbol harman:Te, Juca es en.
De most hogy lathato is vagy, nagyon ismerosnek tunik az arcod. Nem lehet, hogy esetleg a TAG-bol vagy a Kossuth Egyetemrol ismerlek?

Udvozlettel:Janka
inkabb emilben irj, az hamarabb eljut hozzam
Janka
 


Kedves Éva!
Viszonoztam látogatásodat, megnéztem kis családod képeit: Gratulálok, gyönyörűek! (Bár Dorkán nem csodálkozom, egy Dorka csak tündérke lehetKép

Sok boldogságot mindnyájatoknak: tmóni (Dorkás anyuka)
tmóni (tmón
 


Szia Éva!
Bevallom, én már jó néhányszor megcsodáltatok titeket... gyönyörüek a gyerekeitek!
Kép
Adri
KAdri
 


Megint én vagyok és megint esztétikai aknamunkámat végzem a családom fényképén keresztül.

Kép

Egészen friss - 2 nappal ezelőtti - felvétel, amellyel az alkotó ([size=-1]) megleste a [size=142][/size].
Feleségem somolyog, ami érthető is egy szabadfoglalkozású vigyorgóművésznél, illetve mint a család táplálékcentruma hordozza magával a mindet formát és alakot öltő tartalékokat.
Dani, az apjától tanult fimon udvariassággal és tapintattal - magyarán tettlegességgel -, helyére teszi a célszemélyt, de eközben látszik a materializálódó és az anyja felé irányuló szeretet.
Dorka meg csak szimplán kajol, de potenciálisan bármi lehet még belőle.


Üdv mindenkinek
vito
donvito
 


bocs az ékezetekért
ő
ű
í
donvito
 


Vito, folytassátok bátran a sort, a kölkök aranyosak!
üdv: zsolt
Zsolt
 


Örök optikai élmény maradtok számunkra Kép.

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Folytassam vagy fojtassam?
Kép
vito
donvito
 


Tok mindegy Vito, nekem j-vel is jo, csak jojjenek az uj kepek :-) :-)
(azert az utolso kepen mar lehet latni,hogy a csemetek testverkek ! Nagyon hasonlitanak egymasra !:-) )
Csilla
LCsilla
 


Vito!
Nagyon helyesek a gyerekek, gratulálok hozzájuk!
Emese
Emese (emese)
 


OK, ti akartatok Kép

Kép
donvito
 


Szia Éva és Don!
Gratulálok a gyerekekhez és a szüleikhez! Olyan jókedvűek vagytok minden képen, és látszik, hogy ez nem a szokásos "itt repül a kismadár" mosoly!
Üdv: Judó
Judó
 


Szia Eva!

Nem tudok szohoz jutni!Egyszerüen tüneményesek!Azt egyböl felfedeztem, hogy a Te gyerköcöd képe làthato a nyitolapon!Ugye? Gratulàlok az egész csalàdodhoz!Az làtszik, hogy nagyon jol megvagytok együtt!Büszke lehetsz ràjuk!
Nagyon tetszett az akép amelyiken a két lurko együtt van! a cime:budos kolkok.
Szuper!na és a fürdös is!! Kiràly!!
Köszi, hogy àtnéztél a Marc albumàba!
Sajna nem vagy ismerös nekem és én neked?
Szia
Judit
juju (juju)
 


Megnéztelek benneteket újra. Hamarabb kellett volna Kép
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Tisztelt Eva!

Azert ide irok, mert ez kifejezetten neked szol.
Ha beakarsz kapcsolodni a kettonk harcaba pocokkal akkor szolj! En eddig nem "szoltam hozzad", de ....

A gyermekeid valoban nagyon aranyosak.

Angela
bagolyka
 


rrrgrg
Névtelen
 


Helló Eva!
Mostmár ismerlek benneteket. Örülök a dolognak, szépek a kicsik, tényleg drágák.
Jó légy.
Szió Vikus.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron