Új privát üzeneted érkezett!

Hello Linato!
Szegenykeim.Remelem kislanykad jobban van es Te is ki tudod magad pihenni egy kicsit.Ez tenyleg nagyon keves alvas meg nekem is nem egy kismamanak.Gondolom Milena is nagyon faradt lehet.Sok sok puszikat kuldunk neki.Nalunk azert nem volt ilyen rossz a hejzet.Kisfiam megkapta a gyogyszert es par ora mulva elmult a ful fajasa.Orvoshoz majd kedden megyunk vissza ellenorzesre.Linato a levelet nem felejtettem el amilyen gyorsan tudom megfogom irni.Megegyszer is jobbulast kivanok kicsi lanyodnak es kellemes hetveget mindenkinek.
Tundi
 
 


Szia Linato!
Megint elokerultem.Hogy vagytok?Kozben olvasgatok de nem sok idom van irni meg hat sokszor a lustasag is.Sokat vagyunk kint megerkesztek a varva vart jo idok.Ha idod engedi irj par sort magatokrol.Remelem mindenki jol van.Hogy birod a meleget?Nagyon aranyos pocikad van.Nem is tudom most pontosan hol latam azt hiszem az ikrek topic-ba.
sok puszoka!!!!
szia Tundi
 
 


Szia Tündi!

De aranyos vagy, hogy gondolsz ránkKép
Köszönjük, mindenki meggyógyult, és remekül vagyunk. Aludni illetve elaludni csak nehezen tudok, mert fájnak a bordáim, de ezen kívül minden rendben. Jövő héten terheléses cukor vérvétel aztán doki valamikor. Uh még nem tudom mikor lesz. Ha még 12 hetet bent töltenek a babáim akkor már teljesen jók vagyunk. 37 hetes koruktól már jöhetnek, amikor akarnakKép De addig odabent növesztgetem őket.
Itt is jó idő van végre, bár nagyon nem hiányzik nekem a 30 fok, de azért még jól bírom.
Lusta vagyok sokszor én is írni.Kép
Teszek fel néhány képet.

puszi linato
 
 

 
 

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép
 
 


Helló lányok!

Linato: a lányaid továbbra is csodaszépek és bájosak!! Kép Mikor voltatok állatkertben? Mi a múlt vasárnap. Lehet, hogy el is mentünk egymás mellett? A terheléses miatt nem irigyellek. Kép
Nekem már csak 1 vérvétel van szerencsére. Kép

Puszi:
Linda

Ui: 4d-re mentek??
 
 


Szia Linato!

Minden oké? Úgy olvastam, hogy Miléna bárányhimlős lett. Jajaj! Kori elkapta?
Te és a pocilakók jól vagytok?
Láttam, hogy még mindig nem vettél ki a topikotok táblázatából. Kép Aranyos vagy nagyon, pedig nem is járok oda. Pedig ott én lennék az első babás. Kép
Puszi:
Linda
 
 


Linda!

Minden okéKép Kori még nem kapta el, bár jó lenne. Én voltam bárányhimlős, úgyhogy nem lenne gond. Inkább most, mint amikor már megszülettek a babák.
Ti jól vagytok? Pocak?
Puszi linato
 
 


Linato: kitartást a kórsághoz! Gondolom Kori is elkapja szegény, de igaz inkább most, mint a picurik mellett.
Mi jól vagyunk,csak megsülünk,pedig van légkondi, nemrég szereltettük be és nem jó!! Nyikorog mint a nyavaja. Holnapra várjuk a szerelőt. Kép Jól kezdődik. Poci jól van én már egyre nyűgösebb és van még 8 hét. Szegény Dani biztos nem könnyű most neki velem. Persze mindig viszem játszótérre, ide-oda, csak már nehézkes vagyok és jó lenne pihenni.

Puszi: Linda
 
 


Draga Linato!
Ne haragudj most megint egy idore eltuntem.Olvastam hogy baranyhimlo meg latogatott benneteket.Remelem azota jol vagytok.
Korinanak rendbe jott a kis labikoja?Mindig tortenik valami.Mi jol vagyunk.Elvezzuk a szep idoket.Meg hat dolgozok egy heten 4 alkalommal.Anyueknak van ket tisztitto szalonjuk es en is ott dolgozom.Ilyenkor a kisfiamat is viszem magammal.Vegul is csak delutan dolgozom egy par orat.Ferjem computerekkel dolgozik.O meg csak 6 eve van itt en 15.Szuleimmel jottem ide Amerikaba van egy noverem es egy ocsem.De hidd el meg most is nagyon sokszor honvagyam van.Most nyaron lesz 3 eve hogy otthol voltunk.Szeretnenk gyakrabban menni de hat eleg sokba kerul meg hat ferjemnek szabija sincs sok.Ezzel nem panaszkodni akarok de nem konyu nagyon hianyoznak a baratok nekem csak ti vagytok itt a baba net-en.Kedves Linato ha valami kerdesed van gyugodtan kerdez.Megprobaltam roviden kicsit irni rolunk.Remelem te is es a babucik is jol vannak.A terhelesi cukor vervetelen mar tul vagy gondolom orulsz neki.Latom allatkertben is jartatok.Edesek nagyon a kis lanykaid.Milena mar kesz kis holgy Korina meg egy kis ballerinara hasonlit ezen az utolso kepen.Nagyon szepek.Meg a kis fiam is megnezegette lanykaidat.Azt hiszem Milenaval majdnem egy koruak?Na most mar tenyleg hosszura sikerul ez a level.Huzom a csikot megyek aludni.Jo ejszakat.
sok puszika
Tundi
 
 


Draga Linato!
Hogy vagytok?Regen nem hallottam feloletek.Nem mintha En olyan gyakran irogatnak.De azert olvasgatok mindenfele.Hogy birod ezeket a meleg napokat?Epp vasarnap beszeltunk telefonon Anyosomekal mondtak eleg nagy a kanikula.Egyebkent En Kapuvari vagyok ferjem szinten.Vegul is gyerek korunktol fogva ismerjuk egymast.Otthol hazasodtunk ossze 8 evvel ezelott.Serettem volna egy szep nagy eskuvot de nem ugy alakultak a dolgok.Csak egy kis unnepejes osszejovetel volt a tanacson az volt az egesz.Kicsit faj hogy meg menyasszonyi ruham sem volt de hat most mit lehet csinalni.Ferjem egyebkent nagyon jo ember jol megvagyunk nem is tudom miert panaszkodok.Na ok nem akarlak ilyenekkel untatni.Csak jol esett kicsit leirni.Gondolkozunk hogy ha minden ugy alakul jovo nyaron hazamennenk egyet nyaralni.Na ez a levelem is jo hosszura sikerult de olyan ritkan irok.Remelem mindenki jol van.Lanykaid elvezik a nyarat?Na megyek En is mert kisfiam kiakar menni jatszani.
Sok puszika
Tundi Irj ha idod engedi.
 
 


Szia Tündi!

Mostanában ritkábban jut időm írni, mert itthon van mind a két lányom, nincs már ovi. Aztán ha jó idő van, főleg a kertben vagyunk. És amíg még beférek a kormány mögé, próbálom elintézni a dolgaimat és a babáknak a vásárlást.
Mi nem vagyunk összeházasodva, de megértem, hogy szép nagy esküvőt szerttél volna. Én is, de nem így alakult. csak néhány napig volt kánikula, most olyan 23-24 fok van. Egész elviselhető.
Remélem azért a következő két hétben jobb idő lesz, mert a gyerekeknek jó lenne a Balatonban fürdeni. Sajna idén ezt most kihagyom, de majd jövőre. Addig marad a zuhany. Még 80 napom van a kiírásig. Kíváncsi vagyok már nagyon a babákra.
Szép napot nektek
Puszi linato
 
 


Kedves Linato!
Orommel olvasom hogy jol vagytok elvezitek a nyarat.Szeptembertol mar kisebbik lanykad is elkezdi az ovit? Hihetettlen szinte hogy meg ket es fel honap es itt lesznek a kis ikrek.Habar gondolom neked nehezebben telik az ido mint nekunk.Remelem majd teszel fel kepeket mert en is kivancsi vagyok am.Hat tudod az eskuvovel kapcsolatban mar nem nagyon tudunk (tudok) mit csinalni .De nagyon jo kis ferjem van ami sok mindenert karpotol csak kozbe eszembe jut hogy maskepp is lehetett volna marmint az eskuvo.Balaton meg jovore is ott lesz es akkor mar negy kis gyerkocel mentek.Addig sajnos tenyleg csak a zuhany marad.
Kellemes hetveget!
Udv Tundi
 
 


Szia Tündi!

Korina még nem megy oviba, mert január végén lesz majd három éves. Csak egy év múlva fogja elkezdeni. Lehet, hogy amikor a babák megszületnek, pár hétig Miléna sem megy majd. Képeket majd teszek fel természetesen. Igen, nekem sokkal lassabban telik az idő.
Nektek is szép hétvégét
linato
 
 


Draga Linato!
Te en ugy szegyenlem magam de hat olyan ritkan van idom irni de sokat gondolok rad hogy birod ezt a nagy meleget?Olvasgatok is csak az iras nem megy.Olvastam a kis ikrek szepen nodogelnek.Mit szoltak lanykaid hogy egyszerre ketto picurka erkezik? Voltatok nyaralni valahol? Mi augusztus vegere tervezunk par napra elmenni valahova egy kicsit pihenni mivel ferjem munkahelye most koltozik ugyhogy nem tud szabit kivenni egyenlore.Kisfiam viszont mar augusztus vegen megy iskola elokeszitobe ugy hogy lehet hogy nem megyunk sehova meg nem tudni.Erre fele is nagy hoseg van de szerencsere van legkondi a lakasba igy azert elviselheto.Hol tartotok a lakasfelujitassal?Elkesztetek most vagy majd a babak utan?Mi is most tettunk le parketat Michael szobajaba.Nekunk mindenhol szonyegpadlo van ki nem allhatom.Aztan majd lassacskan megyunk tovabb parketat szeretnek mindenhol.Megyek mert kisfiam kiabal.Mielot elalszik mindig olvasni kell neki egy meset.Ma este en vagyok a soros.Vigyazz magatokra.Irj ha van idod.
Puszoka
Tundi
 
 


Szia Tündi!

Én sem vagyok sokszor képes írni, inkább olvasok.Kép
Voltunk Siófokon nyaralni 10 napig. Nagyon jó volt. Lányok be vannak sózva a pici tesók miatt, már nagyon várják. Felújítást lent befejeztük, de itt fönt nem kezdtünk hozzá. Hiányzott hozzá a lelkierő és a kedv. (részemről)
Nálunk nincs légkondi, de majd remélem ha eladtuk ezt a házat és újba költözünk, ott lesz.Kép
Én is a parkettát szeretem a padlószőnyeget nem. De a gyerekszobában olyan hideg volt, hogy mégis leraktunk padlószőnyeget.
Teszek fel pár új képet a csajokról.


Kép


Kép


Kép


Kép
 
 


Hello Linato!
Ez gyors valasz volt.Ilyenkor megjobban szegyenlem magam.Kislanyaid gyogyoruek.Nagyon sokat nottek.Olyan edesek ahogy olelik egymast.Hat most jol ramijesztettel a parkettaval.Telen esetleg majd veszek Michael szobajaba valami kis szonyeget vegul is nem tul nagy a szobaja.Csak mar ugy utaltam a padloszonyeget.Nehez volt tisztan tartani hiszen gondolom neked is ismeros.Kiborul valami leesik valami,aztan csak ugy gyultek a foltocskak.Ti mit csinaltatok a hazba?Persze ha nem vagyok tolakodo.Gondolom szep lett.Jo hosszu idore voltatok nyaralni.Gondolom a kis csajok elvesztek.Te hogy vagy?Magadrol nem is irtal.Na megyek mert kisfiam reggelizni szeretne.
Szep napot.Sok puszika.
Tundi
 
 


Linato drága!!

Most olvastam az őszis topikban hogy már megszülettek a babáid!
Gratulálok!! Remélem mindnyájan jól vagytok! Sok tejcsit és kitartást kívánok neked!
Ha lesz egy szusszanatnyi időd neked, vagy az uradnak, rakjatok egy képet a babucikról, jó?
Ha tudok segíteni valamiben írj priviben nyugodtan!!
sok-sok pusszancs nektek!

Betti

KépKép
KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron