Új privát üzeneted érkezett!

Néhány kép Milénáról és Koriról:

Kép



Kép



Kép



Kép



Kép



Kép
 
 


Szia LinatoKép!
Még mindig cukorfalatok ezek a kiscsajokKépKépKép! Hogy vagytok? Minden rendben?

Puszika

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci!
Te nagyon figyelsz!Kép
Köszöntelek, mint első vendéget a topikban. Érezd magad otthon nálunk.Kép
Köszönöm, jól vagyunk.KépKépKép
Ezt a havazást már nagyon utálom.Kép
Szép tőmondatokban írok, de közben fürdetem a huncut brigádot.Kép
Puszi neked is:
linato
 
 

 
 

Itt a második vendég! Kép
A lányok nagyon édesek. Kép
Pusziözön:
Linda
 
 


Megláttam a neved a topik mellett, és először azt hittem, hogy Bettihez írtál. Ahogy pörgettem le a listát, vettem észre, hogy rászántad te is magad egy saját bejáratú topikraKép. Már nekem is megfordult a fejemben, hogy nyitok egyet magunknak, de aztán letettem róla. Betti azt mondta, hogy pakolhatok hozzá képeket, így nem láttam értelmét.
Én is rühellem most már ezt az időtKép. Hétvégén le akartunk volna menni Balatonra, de így szerintem nem indulunk elKép.
Te is jól vagy? Babóca növeget? Kezed rendben van már?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Linda befurakodott elémKép.

KépKép
KépKép
 


Bocs, Banyóci! Menj a Betti topikjába, meglátod milyen csodás napom volt. Kép
Puszi!

Linato, megint puszi!
 
 


Lányok! Nagyon örülök nektek!KépKépKép

Linda! Köszönöm a csajok nevében.Kép

Banyóci! Kezem jól van. Babóca növöget. 22-én megyek uh-ra.Kép
Megyek olvasni Bettihez.
 
 


LindaKép!
Semmi gondKép, csak nem írtam semmi megszólítást, de gondolom Linato így is rájön, hogy neki írtamKép. Megyek, nézem, hogy mi történt már megintKép. Gondolom semmi jóra nem számíthatokKép.

Puszik

KépKép
KépKép
 


Na, most meg Linato írása csúszott elémKép!!!!

KépKép
KépKép
 


Szia Linato!
Nagyon szep kislanykaid vannak.Hogy vagy?Kozben en is megjelenek nem vagyok valami jo iro de azert sokat olvasgatok a babanet-en.Sok puszika.Vigyaz magadra.
Tundi
 
 


Szia Tündi!
Most jól megleptél. Nagyon ritkán írsz.
De akkor legalább olvasgatsz.Kép
Köszönjük jól vagyunk, minden rendben.
Szeptember végére várom a harmadik babát.
Veletek mi újság?
Puszi neked is.
linato
 
 


Na ezt nem bírom kihagyni.Kép


Kép
 
 


Kép

Lánykák tündériek Kép most láttam néhány képet Milénáról is, szerintem ő hasonlít rád jobban nem?
A huncut szemük az mindenképp, egy szöszi és egy kis barna. Nálunk is a középsőnek fekete haja van a legnagyobb meg Napocska meg sötét szőke.
Kíváncsi vagyok a kisbabátoknak milyen lesz.
Apuka titokban fiucskát remélem?

Puszi: Dzsili
 
 


Szia!
Cuki ez a képKépKépKép! Ezt az alvástKép! Nálunk is olyan kifekvések vannak hogy mégKép!!!

Pusszancs
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Dzsili!
Igen Miléna hasonlít rám, Korina csak a kiskori képeim alapján. Egyébként ő tiszta anyukám, és tiszta apja is.
A legkisebb biztos vegyesfelvágott lesz.Kép

Banyóci! Annyira édes volt, le kellett fényképeznem.Kép

puszi nektek
linato
 
 


Szia Linato!

Nagyon szépek a csajokKép. Látom nálatok is megy az alvásKép.
Azért remélem írsz még hozzánk is!
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
 


Hello Linato!
Gratulalok a harmadik es negyedik pocaklakokhoz.Valahova mar irtam nem tudom hogy lattad e?Mi meg probalkozunk azt hiszem megkenem latogatni az orvost.A kisfiammal egyszerre terhes lettem most meg valahogy nem jonnek ossze a dolgok.Megegyszer is sok puszi.
Tundi
 
 


Szia Tündi!
Nagyon szépen köszönöm.Kép Láttam, hogy írtál nekem a Bettinél csak este nem volt erőm válaszolni.
Menj el orvoshoz, biztos minden rendben, de legalább megnyugtat és akkor jöhet a babó.
 
 


Kép

Ők itt a 13 hetes kétpetéjű iker babáim.Kép
Nagyon meglepődtem az orvosnál, de már kezdem megszokni.Kép
 
 


LinatoKép

Aranyosak a lánykáid! Az alvós képet érdemes volt felraknod, nagyon jól sikerült kép. Nagyon kedves arca van a gyerkőceidnek, biztosan nagyon jó pajtásai lesznek az ikreknekKépKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Szia Csirkesz!

Köszönöm a lányok nevében. Szerintem is édesek, de én elfogult vagyok.Kép

Teszek fel egy képet, aztán majd a többit hétfőn.

Kép
 
 


Szia Linato!

Csak jöttem köszönni. Kép
Remélem minden oké, sok puszi:
Linda (Bellana)

Ui: helyesek a babáid! Kép
(Bettinél tettem fel az enyémről UH képet.)
 
 


Hello Linato es kedves csaladod!
Kellemes husveti unnepeket kivanok mindenkinek remelem a nyuszika sok piros tojast hoz Milenanak es Korinanak.Mi ujsag veled?Gondolom nodogelnek a picurkak is.Megegyszer is kellemes unnepeket az egesz csaladnak.Lehet hogy kicsit kesik a jokivansag az idoeltolodas vegett.Ugyanis mi 6 oraval hatrebb vagyunk.
sok puszi:Tundi
 
 


Szia Linato!
Most mar egy ideje nem valaszoltal ez nem jellemzo rad.Remelem csak elfoglalt vagy de minden rendbe.Ha van idod legyszi irjal.
Tundi
 
 


Linato!

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Mi van veletek?
Aggódom érted, a Bettinél is kerestünk már!
Ha van egy kis szüneted írj nekünk!

ölel:
Linda (Bellana)
 
 


Sziasztok!

Rossz a gépünk vírus volt rajta kilenc. Most egy kávézóból írok. Mindenkinek köszi a jókívánságokat. Estére talán már visszakapjuk a szervízelésből. Addig is mindenkinek aki hiányolt millió puszi.

Linato
 
 


Drága Linato!

Örülök, hogy nem veletek van baj! Kép
Várunk vissza!
Puszi:
Linda
 
 


Hu de jo hogy irtal Linato!Mar kezdtunk izgulni mi van veletek.Nagyon orulok hogy jol vagytok.Majd meg jelentkezem de most a fiacskamat kellem vinni az oviba.
Sok puszika
Tudi
 
 


Hopsz
Tundi
Nem tudom mi van mostanaba mindig beragad az "n" betunk.
 
 


Linato: minden ok??
Hogy vagytok??????
Puszi:
Linda
 
 


Varom az uj kepeket.Nagyon edesek a kis lanykaid.En is probaltam magunkrol feltenni egyparat de nem sikerult.Azt hiszem a draga ferjem segitsegere lesz szuksegem.
Szia Tundi
 
 


Tündi! Majd délután teszek fel újakat.Kép
Várom a te képeidet is.Kép
Szia Linato
 
 


Kép


Kép





Kép


Kép



Kép
 
 


Szépek a lányaid!! Kép
Tudod már az ikrek nemét?
Hogy álltok kocsi ügyben, mi lesz a befutó?

Vali
 
 


Vali!

Köszönöm.Kép
Még nem tudom a nemüket, majd 10.-én megyek uh-ra és reménykedem hátha megmutatják.Kép
Kocsi ügyben valószínűleg Zafira lesz, de egyenlőre még biztos nem. Előbb még kell hozzá némi tőke, ami nem csak tőlünk függ.

linato
 
 


Hú! Micsoda csinibabákKép! Korinak van már udvarlója? Ha még nincs, akkor nekem lenne egy jelöltemKép! Köztük nem olyan vészes a korkülönbségKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Az igaz, hogy a lányok csinibabák, persze én elfogult vagyok, de a természetük hagy némi kivetni valót maga után. Szerintem majd nekem kell fizetni a férj jelölteknek, hogy elvegyék őket. Minden esetre nem irigylem a jövendőbeli pasijaikat.KépKépKép

Azért nem zárkózunk el a kis udvarlóktól.Kép
 
 


Szia Linato!
Lanykaid csuda aranyosak.Nagyon kis huncutoknak neznek ki.Nekem legjobban az a kep tetszik mikor Milana es Korina egyutt nevetgelnek valamin."Lehet hogy ellened keszulnek valamire". A kis mosolygosok.Mig el nem felejtem.Ez uton szeretnek neked nagyon boldog anyaknapjat kivanni!!!!
Tundi
 
 


Szia Linato!

Minden rendben? Nagyon édesek a lányok! Kép
Puszi:
Linda
 
 


Tündi! Nekem is az az egyik kedvenc képem a lányokról.
Köszönöm az anyák napi köszöntést, aranyos vagy.Kép

Linda!
Minden rendben csak lakásfelújítás miatt ritkán jut időm írni. De azért igyekszem. Meg Miléna sincs oviban, így azért sokkal kevesebb az időm.
Puszi
linato
 
 


Hello Linato!
Ha jol emlekszem ma voltal orvosnal? Mi van a picurikkal?Talan meg is tudtatok a nemuket?Kivancsi lennek.Gondolom ti is.Hogy halad a lakasfelujitas?Mi is tavaj csinaltuk meg a konyhat.Szep lett nagyon de borzalmas volt az a par honap.Na jo ejszakat megyek aludni.
Sok puszika Tundi
Ha idod engedi irjal mi van veletek.
 
 


Szia Tündi!

Igen tegnap voltunk orvosnál. Babák jól vannak. Egy kisfiú és egy kislányKép
A konyhához még nem kezdtünk hozzá. Falat kell kiverni, meg ajtót befalazni és vágni egy ablakot az étkező és a konyha közé. Ha ez kész jöhet a konyhabútor, ami most nincs.Helyette csak két asztal van. De egyszer majd csak kész lesz.Kép
Lányok is jól vannak. Miléna oviba jár, Korina meg itthon van velem.
Legközelebb terheléses cukor vizsgálatra kell menjek úgy 4 hét múlva. Aztán ha meg van az eredmény akkor a dokibácsi megnézi, hogy zárt-e a méhszáj. A többit egyenlőre nem tudom.
Szerencsére jól vagyunk, eddig minden olyan, mint egy babával, csak sokkal nagyobb a hasamKép

Sok puszi linato
 
 


Sziasztok!

Linato: nagy gratula a babákhoz! Milyen klassz, hogy egy fiú egy lány! Kép
Bár a csajok így is többségben lesznek. Kép
A terhelésesen én már túl vagyok, nem volt vészes.
Az eredményt még nem tudom, még nem telcsiztem a dokinak. Kép
Pociképed van?

Puszi:
Linda
 
 


Linda!

Nincs pociképem, de ígérem hétvégén csinálok egyet és felrakom, hogy megnézhessétekKép Nem ér majd röhögni, jó nagy már most.Kép
Ma megyek védőnénihez.
 
 


Szia Linato!
Orommel olvastam a babucik jol vannak es az meg egy bonusz hogy az egyik kisfiu.Hat tenyleg jo nagy munkaba kesztetek.Falat kiverni meg a hatam is borsodzik bele.De biztos szep lesz ha elkeszultok.Nekunk is sok mindent kene csinalni a hazon.Lefesteni kivulrol szonyegpadlot ablakokat kicserelni meg meg sorolhatnam.De hat idovel is mindig hadilabon allunk meghat anyagilag sem olcso.Majd szepen lassacskan.Vigyazzatok magatokra,elvezetek a szep idot.
Puszi Tundi
 
 


Szia Tündi!

Nagyon aranyos vagy, hogy így figyeled mi van velünk. Kicsit írhatnál te is magatokról bővebben.Kép
Még nem kezdtük el a konyha szétbontását, majd kb. 3 hét múlva lesz rá "keret". Addig meg csak kibírom valahogyKép
 
 


Linato!
Nagyon orulok hogy te mindig gyorsan valaszolsz.Igerem estere bovebben irok magunkrol is de most indulok dolgozni.Ugy hogy keszulj fel egy jo hossssssszu levelre.
Ollelek bennetek!
Tundi
 
 


Kedves Linato!
Nem tudtam eddig jelentkezni.Kisfiam megbetegedett.Kohoges fulgyulladas a velejaro roszz kedv.Most rohannok dolgozni hamarosan jelentkezem ujra.Remelem nalatok mindenki jolvan.
Sok puszoka.
Tundi
 
 


Szia Tündi!

Nálunk meg Miléna beteg, köhög szárazon, folyik az orra és tegnap éjjel lázas volt nagyon. Már harmadik napja nem alszom, ma is csak 4 órát sikerült három részletben. Jobbulást a kisfiadnak és majd írj, ha lesz időd.Kép
linato
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: