Új privát üzeneted érkezett!

Mostmár enyém az egész lakás, nincs akadály amit le ne küzdenék, mit nekem egy székKép

Kép
Kép
Kép

A szobában amiben vagyunk együtt van az étkező a nappalival, csak egy lépcsőfokkal magasabban helyezkedik el. Nekem már ez a lépcsőfok sem jelent akadályt, simán megy a fel és le mászásKép

Kép
Kép

Az a sok pötty az utolsó képeimen mind mind ronda szunyogcsipésKép sajna imádnak, és anya hiába irtja őket mindig megtalálnak, de már mulófélben vannak, anya bőszen kenegeti, persze ha engedem nekiKép

KépKép
KépKép
 


Mivel már nagy fiu vagyokKép apával is sokat játszom, élvezem hogy feldobál, meg lehet vele sokat incselkedni. Kedvencem mikor ellophatom tőle a sörösdobozát, csak azt nem értem, hogy mért csak akkor kaparinthatom meg amikor már üresKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Voltunk 8 és fél hós méricskélésen:
kereken 9 kiló voltam és 70 centi, doki néni meg volt velünk elégedveKép
A héten kibujt a két felső egyes fogam is, igy már nem kell anyunak a protkon gondolkodniaKép Be is bizonyitottam neki egy párszor, amikor jóizűen beleharaptamKép

A gyümiket ezért már anya nem is nagyon pépesiti nekem, ugy eszem mint a nagyok, szépen elrágogatom. A kenyérhéj amugy a kedvenc rágcsálni valóm és az őszibarack a kedvenc gyümimKép

Ennyi minden történt velem dióhéjban, jajj majd ki felejtettem, hogy egy hete ha van kedvem mondom és mutatom hogy pápá, igaz a mondás néha hápnak sikerül, de na és?Kép Integetni egyre jobban szeretek ám, olyan jó mikor visszaintegetnek nekem isKép

Most mindenkinek jóéjt kivánok és majd anyát noszogatom, hogy sürűbben tegyen fel képeket.

puszi
Dani

KépKép
KépKép
 

 
 

Szia Dani!

Jó nagyot nőttél, mióta nem láttalak! Gratu a lépcsőmászáshoz és a fogacskákhoz. Nagyon ügyes vagy!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Kedves Danimanó!

Többször végignéztem a fotóidat. Gyönyörű manó vagy! Anyát noszogasd légy szíves, hogy tegye szorgalmasan a képeket, mert belőled sohasem elég!

Az Állatkertben mi is kint voltunk augusztus 8-án. De jó lett volna találkozni! Szerintem nagyon sokan voltak akkor kint és az állatokat nem is lehetett annyira élvezni. Még egy kis futó zápoban is volt részünk. Ti az ázást megúsztátok?

Danimanó, jó legyél, fejlődj továbbra is ilyen szépen!

Puszi az egész családnak: Zsóci

Kép
 
 


Szijjja Danianyu!
Mekkorát nőtt ez a fiú, és mennyi mindent tud már!!!
Sok puszi nektek:
Zsu

Kép
Kép
 


Ennek az a címe itt, hogy szólj hozzá!, de én csak ámulok és bámulok ezen a csodálatos kis emberkén. Teljesen rabul ejt. Anna
annaa
1133
 
 


Szia Danimanó!

Szólj Anyunak, hogy tegyen fel egy-két új képet rólad, mert már régen tette!!!

Petya és Zsuanyu
 


Danimanó!

Sok boldogságot szülinapod alkalmából!!!
Jó lenne, ha anyuci írna rólad pár sort, mit csinálsz már, na meg újabb fényképeket is szeretnénk ám látniKép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Danimanó!
Hiányzol ám!! Hol vannak a friss sztárfotóid?! brühühüKép Légyszi szólj a Mamidnak, hogy tegyetek fel új fotókat! Légyszilégyszilégyszííííí!
Pussz: Dorci
vic
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron