Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy gondoltam nyitok egy könnyebben bővithető albumot manócskámnakKép
Magunkról:
2003. december 9-én született Dani a II. női Klinikán, 3440 grammal és 52 cmrel, 16 óra 51 perckor.

KépKép
KépKép
 


Első képünk:

Kép

KépKép
KépKép
 


Kórházban 2 naposan:



Kép

KépKép
KépKép
 

 
 

Végre itthon vagyunkKép

Kép

KépKép
KépKép
 


6 hetesek vagyunkKép

Kép

KépKép
KépKép
 


10-11. hét terméseiKép

Kép

folyton mosolygok:

Kép

ugye milyen pajkos vagyok?:

Kép

KépKép
KépKép
 


Kedvenc állatom a maci, ez gondolom látszik is a kiságyambólKép

Kép

Anya szerint van amikor olyan vagyok, mint egy kis méregzsákKép

Kép

Mint egy jólakott óvodásKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Megyünk sétálni végreKép

Kép

Anya és apa legújabb szerzeményében feszitekKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Csak kíváncsiságból rákattintottam... Ó, de gyönyörű baba, fantasztikus! Én is ilyet szeretnék majd!
 
 


Méri!

Nagyon szépen köszönjük a dicséretetKép

Legyen szép napod

Ági és Dani

KépKép
KépKép
 


Ténylet nagyon aranyos, mosolygós kiskrapek!
Öröm nézni!
Csocsi!
Andi
 
 


Ma töltöttem be a 12. hetemet.
Anya szerint délelött nagyon aranyos voltam, ciciztem és aludtam vele a nagyágyban egy hatalmasat. Délután viszont hoztam a rossz csont formámat, 10 percnél többet nem voltam hajlandó aludni egy huzamban, és folyton ehetnékem támadt, amit intenzív bömbizéssel hoztam anya tudtára. Szegény már mindent kipróbált de én elég kitartó voltam, hogy csak a fürdés utáni evéskor keljen aludnom.
De van egy fegyverem amivel anyát mindig leveszem a lábáról és az a gagyarászós vigyorgásom, olyankor mikor ezt bevetem teljesen elolvad anyaKép
Nah elég volt sok beszédből, inkább nézzük a fotókat:

imádok fürödni, mindegy hogy kiskádban:
Kép

vagy a nagykádban:
Kép

KépKép
KépKép
 


Még mindig lubickolok:

Kép

KépKép
KépKép
 


A türülközés nem a kedvenc elfoglaltságom közé tartozikKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Aztán kérem tudok én ám sírni is, a nagyi kezében vagyok és fogalmam sincs mért tört el a mécses:

Kép

KépKép
KépKép
 


A következő pillanatban meg már semmi bajom nincs, ki érti ezt?Kép


Kép

Jól megy a szemem a ruhámhozKépKép

KépKép
KépKép
 


Felfedeztem hogy egész jó kiegészítő táplálék a kezemKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Esdeklő pillantás egy kis tejcsi után:

Kép

Meg még hozzáteszünk egy kis kaján mosolyt és kész is a siker:

Kép

KépKép
KépKép
 


A szopizós képem most nem mutatom, szégyenlős anyaKép de a következő kép láttán úgy is elhiszitek, hogy jól belakmároztam:

Kép

KépKép
KépKép
 


Ezt ma este az anyu kimerítése után produkáltam, szerintem ez volt az a pillanat amit anyáék egész délután vártakKépKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Ágiboszi gyönyörű!!!! a Gyermeked.
 
 


Ági!

Nagyon-nagyon édes a srác!
Majd megmutatom Dorkának is, biztos el lesz ájulva töleKép

Krisz

Krisz
 


Ági!

Nekem az alvós meg a fürdős képek (főleg a közeli)tetszenek a legjobban.
Nagyon fiús! Kép

Orsi

Orsi
 
 


Szép napot mindenkinek!

Ma vendég volt nálam, eljött anyukám barátnője és elhozta a kisfiát is hozzánk. Attila 11 nappal fiatalabb nálam, jó fej srácKép Igaz nem sokat dumcsiztunk, mert miután anyukája megetette el is aludt, hiába bögicséltem neki, ő bevágta a szunyát.
Igy nem is láthatta a produkciómat: képzeljétek ma kétszer is átfordultam hasról hátra, anya legnagyobb megrökönyödésére. Ezentúl nem hagyhat egy percre sem magamra, ha kivesz a kiságyambólKép
Ez persze nekem a legjobb a világon, igy folyton velem leszKép

KépKép
KépKép
 


AttilaKép
Kép

Attila és énKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Attila tejcsizés utánKép
Kép

Én még várom a fini nedűtKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Ma nagyon rendes kiskölyök voltam ámKép
Anya lerakott este 11 kor és reggel félhatig aludtam, apa telefonjára ébredtem fel, ha nem szólal meg, lehet hogy tovább is ment volna.
Ettem egy nagyot, majd még visszapihiztem. Nagyi átjött meglesni mit csinálok, utána játszottunk anyuval, majd a nagyágyban kaptam cicit és szépen elaludtuk anyuval. Apa takarójával takarozhattam, tök jó volt, ha már szegény nem lehetett itthon, mert dolgozni ment.
Fél egyig aludtunk, majd mindketten megebédeltünk anyával, megint játszottunk, kétszer is hajlandó voltam átfordulni hasról hátra, had örüljön anyuciKép
Este fürödtem egy jót, és apát is megörvendezettem a produkciómmal, nagyon örül neki hogy milyen ügyes vagyokKép
Most már alszom, hogy nagyra nöljek.
Jó éjt nektek isKép

Dani

KépKép
KépKép
 


Szép napot Mindenkinek!

Hétvégén voltam anyáékkal bulizni, megünnepeltük nagybácsim szülinapját. Anya tök vagányul felöltöztetett, farmerban és mellényben voltam. Az elején egész jól birtam a strapát, de aztán hirtelen annyian lettünk, hogy beadtam a kulcsot, nyüsziztem, sirtam, aztán a kimerültségtől elaludtam anya kezében, arra ébredtem fel itthon, hogy anya a kádba tesz fürdeniKép

Farmerban:
Kép

Gondolkodom:

Kép

Ezt a tortát anya csinálta:
Kép

KépKép
KépKép
 


Tegnap voltam három hónaposKép
Ennek örömére kaptam szuritKép Anya szerint nagyon ügyes kislegény voltam, csak akkor bömbiztem egy kicsit mikor lefogta a lábamat, a szurás után már mosolyogtam a dokinénimre. Apa is itthon volt velünk ezen a jeles napon, ennek is nagyon örültem ám.
Reggelre megleptem őket azzal, hogy átaludtam az éjszakát, hagytam végre aludni őket, rájuk is ráfér a pihenésKép
Délután játszottam apával és együtt elaludtunk a nagyágyban. Este fürödtem egy nagyot, bekajcsiztam és huztam a lóbőrt reggel hatig, anyu végre aludhatott 7 órát egyhuzamban. Evés után folytattam a szunyát, ma ilyen napom van, úgy is pocsék az idő, inkább alukálok egy nagyotKép

Apával a nagyágyban:
Kép

Fürdés elött:
Kép

Kicsit meztelenkedem:
Kép

KépKép
KépKép
 


Ági,

A Farmeros és az alatta lévő gondolkodós engem is gondolkodóba ejtett:-) Mihelyt felébred a Dorka, azonnal megmutatom Neki!
És még egyszer Boldog 3. hónapos fordulót!

Puszi:

Vic
Victoria
 


Ági!

Dorkával megnéztük a képeket, lelkesen hö-hö-ket mondott. Egyértelműen tetszik neki a pasiKép
Gratula Daninak!

Krisz

Krisz
 


Szia Danika!

Mond meg anyának és apának, hogy gratulálok nekik, nagyon jól dolgoztak, mikor összehoztak Téged! Nagyon szép kisfiú lették, hasonlítasz az én 10 hónapos Marci fiamra.
Imádnivalóak a csupasz képeid! Hát még a farmeros! Tudod nekünk is van ilyen és mikor ráadom Marcira, mindenki meg akarja zabálni. Gondolom Veled is így vannak.
És eszel szépen? Hány kiló vagy már? Tejcsin kívül anya mást is ad neked?
Okozz örörmöt anyának és szopizz nagyon sokáig, nem úgy mint az én Marcim!Kép
Danika! Szeretnélek megkérni még valamire. Engedd néha, hogy anyu tudjon egy kicsit szalvétázni. Tudod most tanulja és biztos neked is fog nagyon sok szép képet készíteni!
Addig is mond meg neki, hogy a lányok várják újboli jelentkezését!

Puszilom a családodat és Téged is!

Koda néni Miskolcról
Kép

Koda

Kép

Kép
 
 


Ági! Tündéri a kisfiad! Nagyon jó képeket sikerült csinálnotok! (Az én Dani fiam is dec 9-én született, csak '97-ben.)
Mostanában miért nem raktál fel újabbakat? Légyszi pótold a kedvünkért! Kép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Mindenkinek szép napotKép

Sikerült végre beszereznünk egy saját fényképezőgépet, így tudjuk folytatni a képek feltételétKép

Koda,
nagyon szépen köszönjük a jó kivánságokat és Dani igéri, marad anyának ideje alkotni isKép

Erika,
megkezdjük a pótlástKép

Nah nézzük mi történ az utolsó bejelentkezésünk óta, ami jó rég voltKép

Szép sorban:
Megfordultam hátról hasra, pont mikor betöltöttem a 4. hónapom, és azóta meg se álltam, forgom mint a ringlispir, anya és apa legnagyobb örömére, már nem lehet otthagyni sehol, ahonnan leeshetek, mert egy percre sem maradok egyhelybenKép

Megkaptam idénre az utolsó szuriaimat is, hála az égnek most vagy tiz hónapig nem piszkálnakKép Az utolsó adatok szerint 8 kiló és 66 cm voltam.

Négy és félhónaposan négykézlábra álltam és szépen kutyázom, menés még nem megy, meg rá is érek még vele bőven, de a kuszás az már nagyon, főleg ha valami nagyon érdekes dolgot látok, akkor fél perc és már meg is vizsgálomKép

Három napja megkostóltam az almát, lehetne édesebb is, de azért egy kis változatosságnak elmegy, de még nem cserélem le a dizájn csomagolású anyatejemet, holmi reszelékreKép

Ma meg ittam egy kis alma és baracklevet vegyitve, nah az már fini volt, jól be is aludtam utána, lehet hogy ezentul valami hasonlót kérek uzsiraKép

Jelenleg az probálgatom, hogy hogy lehet felülni, mert kicsit unom már a háton meg hason levést, azért ülve már kicsit többet is láthatok a világból, a kiskádamban egész ügyesen megy már, az ágyon még csak háromnegyedes könyöklésig jutottam, de nem adom fel, már nem kell sok, hogy teljesen sikerüljön.

Ennyit dióhéjban, és most jöjjenek a fotokKép

sok puszi
Dani

KépKép
KépKép
 


Itt még négy hónaposan
Kép

KEdvenc macimmal:
Kép

KépKép
KépKép
 


Így állok négykézláb:
Kép

Nagyon elgondolkodtam:
Kép

KépKép
KépKép
 


Szeretek a járókámban játszani
Kép

Imádom a kacsáimat

Kép

KépKép
KépKép
 


Szeretem a fotózást
Kép

Egy igazi művészi beállításKép
Kép

A sok fénytől hunyorítokKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Elfáradtam, jól jön egy kis pihi:
Kép

Tudok ám nagyon huncut is lenni:
Kép

Most igyak vagy telefonáljak ez itt a kérdés:
Kép

jah, hogy ez egy távirányitó, tök mindegy telefonálni ezzel is lehetKép

KépKép
KépKép
 


A cumisüveggemmel fél perc alatt:

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Apával a nagyágyon:

Kép

a kádban relaxálva:

Kép

a medvémmel a járókában:

Kép

KépKép
KépKép
 


Ilyen vagyok ébredés után:

Kép

Hm mi az a kezedben? csak nem egy fényképezőgép?Kép

Kép

Ezt közelebbről is meg kell vizsgálnom:

Kép

Egy breakes figura :

Kép

KépKép
KépKép
 


Most jó éjt mindenkinek, igérem most már rendszeresen rakunk fel anyuval képeket:

Kép

KépKép
KépKép
 


Ágikám!

Véletlenül erre jártam! Szuperek a képek! (Nekem még fejlődnöm kell fényképezésügyben, de azért haladok...) Nagyon ügyes a Dani! És olyan szép!
Fulescsacsi
 


Szia Ági!

Figyelmetlen vagyok tudom, de eddig nem vettem észre, hogy van topicod, de most megütötte a szemem a sok "Ágiboszi" hozzászólás.Kép

Nagyon szép a kicsi fiad, büszke lehetsz rá!
És azok a nagy szemek...Kép

Pusssz!

K.

KépKép


KépKép
 
 


SziasztokKép

Ma voltunk Halászteleken bulizni, és stilszerűen halászlét föztünk a kertben bográcsbanKép
Jó volt, mert volt ott több baba is, így volt kivel beszélgetnem egy kicsit, nem csak a felnöttek süket dumáját kellett hallgatnomKép
Délután egy jót aludtam a kocsimban kint az udvaron, és utána meg benyomtam egy fél banánt, hu az nagyon fini volt, kár hogy anyu nem adta oda a másik felét isKép

Este alig lehetett az ágyba dugni, hisz annyi élmény ért, alig győztem feldolgozni, most meg itt van egy két kép hogy miket műveltem fürdés elött a nagyágyon:

Itt olvasok
Kép

Hm azt hiszem ezt a szerkentyűt közelebbről is szemügyre kell vennem:

Kép

KépKép
KépKép
 


Ez már a fürdés után, lefekvéshez készülödve, várom epekedve a dizájn csomagolású anyatejemetKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Ági! Köszönjük a pótlást!Kép Megérte, nagyon szépek a képek! Édes Danika mindegyiken, de a kukucskálós képek verhetetlenek...
A súlya is nagyon szép!
Várom a folytatást!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szép napot mindenkinekKép

Ma tök sok dolog történt velünk.
Meglátogatott minket újra Attila, hogy mekkorát nőt ő is már, hogy rohan az időKép
Jót dumcsiztunk a nagyágyon kuszva, majd mindketten kajcsiztunk és hunytunk egyet. Délután elmentünk anyáékkal vásárolni, és megkaptam az börzén vásárolt babakocsimat. Most már anya végre könnyebben tud majd velem közlekedni és emelgetni kocsistól.
Utána meg elvitt anyu a játszóra és egy jót hintáztunk, meg felavattuk a babakocsinkat is, vagyis jó tartalmas volt a mai napunk.

KépKép
KépKép
 


Lássuk képekben is :

Attila és én az ágyon:
Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: