Új privát üzeneted érkezett!

Játszón:

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Az "új" babakocsimban:

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát mindenkinekKép
Dani

KépKép
KépKép
 


Kedves Dani!

Nagyon tetszenek a Rólad készült képek. Anyukád egy igazi fotótehetség!!! Vigyázz rá!
Te pedig maradj továbbra is ilyen kedves, mosolygós kisfiú.

Szép napot kívánok Nektek!

Zsóci néni (Dani, de csak neked!!)

Kép
 
 

 
 

Nah nézzük az elmult két nap eseményeit:


Rácsos világ, bontom a járókámat:
Kép


Felülnézet:
Kép

Tudok én azért sírni is ha kell:
Kép

KépKép
KépKép
 


Itt már majdnem ülök magamtól:
Kép

Már megint fotozol anyu?Kép
Kép

Akkor gyorsan egy bájos mosoly:
Kép

KépKép
KépKép
 


Gumikutya vagy kutyagumi?Kép
Kép


GumikutyaKép
Kép


Séta közben elnyomott a buzgóságKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Ilyen vagyok mikor kicsit elfáradok és megpihenek:
Kép

KépKép
KépKép
 


...Csak ámulok és bámulok....,akarom mondani: csak ámulunk és bámulunk!

Komolyan mondom, már most helyes kis pasi ez a Dani fiú!
És azok a kifejező szemek, szemöldökök!!! Dorkával együtt el vagyunk ájulva! Nézegetjük a képeket újra meg újra. Elölről is megnéztük. Mennyit nőtt Dani!
Még akkor is sármos, amikor épp sírdogálKép

Ági,
lesz majd dolgod az epekedő, és a Dani után síró lánykákkalKép

Puszi és vigyázzatok magatokra!!!

Vic+ most épp alvó DorciKép
Victoria
 


Vic és Dorci!

Köszönjük a dicséreteketKép
Majd várom mikor mutatja be Dani Dorcit mint leendő barátnőtKépKép
Már előre jár az agyam milyen anyós leszek, mennyit fognak szidni vagy éppen szeretni fognak, mit tom én, de olyan nem akarok lenni mint az én régim volt.Kép

Szeretnénk majd új képeket mi is Dorkáról ámKép
Meg ha sikerül összefuthatunk a szigeten végre, mostmár könnyebben fogok közlekedni a sport babakocsivalKép

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
 


Szép jó reggeltKép

Néhány kép a mai tízóraizásomról. Anya egy hete probálkozik különböző gyümikkel, hogy melyiket szeretemKép VAn ami bejön van ami akkor éppen nem, de a legjobban azt szeretem, hogy lehet berregni közben és olyankor anyu olyan jó pöttyös leszKép
Mai menű alma banán volt, ez egész jól sikerült vegyités volt, ettem néhány kanállal, ahogy a kép is mutatja, de igazából azt várom, hogy mikor kapok már cicit????? Anya itt az ideje szopcsizniKép

A kanál titkai:
Kép

Most lenyeljem vagy inkább köpjem anyára?Kép
Kép


De jó ez már azt jelenti, hogy jön a fini anyatej:
Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Benne vagyunk a sziget túrában!!!! Hurrááá!!!Remélem, hogy jobb idő lesz jövő héten, s akkor mehetünk. Mi végülis nem lakunk onnan olyan messze.

Ti is nyűgösek vagytok ma? Dorka igenKép
Na, de ez a topic Rólatok szól, nem írkálok magunkról!!!

Nagyon ügyi ez a Dani fiú, hogy már gyümiket kóstol!! És hogy ízlik Neki? Nem köpködi ki?
Miket szoktatok együtt játszani?

Puszi:

Dorka és Vic
Victoria
 


SziasztokKép

Dorka és Vic
a túra jöhet, majd megdumcsizzuk a pontos időpontotKép Eddig almát, barackot és banánt próbáltunk, és az alma barack vegyes pép ami nagyon bejött, az simán elfogy, sőt még van amikor kevésnek is tünikO Eddig negyed alma és fél barack volt az adagKép Anyának van amikor visszaköpöm, de apának simán megettem, had örüljön, úgy is olyan ritkán látom, mert folyton dolgozikKép

KépKép
KépKép
 


Nagy újság történt velem az elmúlt három napban.
Nézzük csak szép sorjában:
péntek este, amig anya számítógépezett és a lába melett sertepertéltem a hasamon csúszkálva, és úgy döntöttem kéne valami új pozicíó a világ megtekintéséhez, feltornáztam magam a puff segitségével térdre, majd kinyomtam magam állásba anya lehető legnagyobb megrökönyödésére.
Ezt a produkciót most már szinte minden elérhető és stabil helyen megteszem, van is róla kép, anya tuti felrakja majdKép

Másik művem is lenyűgözte anyát, mostmár tettem két három lépést négykézláb is, szépen emeltem a kezem és a lábam, bevallom sokkal jobb volt igy menni mint a hasamon, azt hiszem ezentúl inkább ezt fogom preferálni, gyorsabban odaérek ahova szeretnékKép

KépKép
KépKép
 


Dani újságot olvas a nagyinál:

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Az egyik kedvenc időtöltésem az autókázás:

Kép


Kép

KépKép
KépKép
 


Apa szerint anyától örököltem, hogy kinyujtom a nyelvem:

Kép

Fogzás egyik legprecizebb jele, folyik a nyálam:


Kép

És felhuztam magam állásba, anya karjába kapaszkodva:

Kép

KépKép
KépKép
 


Kirándulni voltunk hétfőn,
elaludtam a kocsiban útközben:

Kép

Kép

Kiváncsiskodtam a babakocsimból:

Kép

KépKép
KépKép
 


Este játszottam egy nagyot a kiságyamban:

Feltérdeltem:
Kép

Elbújtam a takaróm alá:

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


És itt a nagy tett, felálltam:

Kép

KépKép
KépKép
 


Danika, nagggon szép és ügyes baba vagy!!!!!!!Kép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
 
 


SziasztokKép

Erika ,
köszönöm szépen a dicséretet, nagyon jól esettKép

Megint fontos dolog történt velem ma, képzeljétek kibujt a jobb alsó egyes kisfogam, anya ebédkor vette észre, mikor hangosan kacagtam, hogy fehérlik valami alul a szájambanKép Mostantól mostmár én is moshatom a fogacskámat, ugy mint anyuékKép

KépKép
KépKép
 


Kezem anya kezében:

Kép

Erősen koncentrálok
Kép

Unom a banántKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Séta közben elfáradtam
Kép

Dani hatalmas szemei

Kép

KépKép
KépKép
 


Voltunk doki néninél hat hós méricskélésen:

8280 gramm és 67 cm voltam, nagyon meg voltak velem elégedve, sőt a kuszásos tudományom be is mutattam a vizsgálóasztalon, mikor hasrafordultam, mint a kisgyik megnéztem mindent amit a végébe raktakKép

Kiprobáltuk anyuval a sütőtökpürét, hát nem hiszem hogy ez lesz a kedvenc kajám, de az őszibarack az minden mennyiségben jöhet, az komálomKép

Néhány kanál után inkább elaludtam, igy legalább anyut sem sértettem meg hogy nem igazán izlikKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Anyával együtt netezünk:

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Megyünk kicsit autókázni:

Kép

KépKép
KépKép
 


Szép napot mindenkinekKép

Ma vagyok fél évesKép Anya el se hisz, hogy így rohan az időKép

Mostmár baromira unom magam a járókában és a kiságyamban is, főleg ha látom mennyi új dolog van körülöttem, amit megnézhetnék, de a fránya rácsok nem engednek. Azt szeretem amikor anyu lerak a földre és ezerrel teperhetek a lakásban, sőt ha még sikerül valamit megszereznem, hogy közelebbről szemügyre vegyem az már mennyei érzésKépKép
Már nem csak felállok és bögök , hogy elfáradtam, de már van amikor sikerül leülnöm is, igaz van amikor hanyatesés lesz belőle, de azért bőszen gyakorolokKép Sőt a járókában már a rácsba kapaszkodva araszoltam isKép

KépKép
KépKép
 


Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Szia Dani, szia Ági,

Hát nem semmi ez a felállás mutatvány!
Nagy- nagy gratula hozzá! Nemsokára tényleg elkezded kergetni a csajszikatKép

Minden nap bekukucskálunk ide, hátha tettetek fel új fotókat. Már 1 hete várjuk az újakatKép Jó- jó, tudjuk, hogy lakásfelújítás meg ilyenek, de mi akkor is tűkön ülünkKép
Dani, kérd meg anyát, hogy itt az ideje új sztárfotók feltételéhez!

Puszi:

Dorkamanó és Vic
Victoria
 


Ági,
Utólag is köszi, hogy eligazítottad a lányokat, nekem vhogy nem jött össze a topicunk címének kimásolása.

Puszi!
Victoria
 


SziasztokKép

Gyorsan pótolunk egy keveset a nagy lemaradásunkbólKép

Vic és DorkaKép
Nagyon szívesen, de elárulom a nagytitkot és ezentúl te is betudod majd másolni, a hozzászólásoknál a nevünk felett vannak különböző jelek, az utolsó egy kis sárga bigyóKép nah arra kell jobb egérgomb és ott a parancsikon másolása, majd ahova szeretnéd berakni, ott már csak a beillesztést kell használni, és amelyik hozzászólásnál hajtottad végre ezt a mutatványt, arra fog neked mutatni a bemásolt url, én általában az utoljára felrakott képre szoktam megcsinálni, aki akarja az visszafelé megnézheti őketKép

Néhány szó az elmult heteinkről:
Most már kint van a második fogacskánk is és már nem csak a hegye látszik, de szépen fehérlik mind a kettő, anya legnagyobb öröméreKép főleg mikor kicsit reszelem szopi közben a cicijénKép
Sokat sétáltunk a környéken ahol lakunk, voltunk bébihintázni, sőt amikor apa is velünk jött akkor kiprobáltuk a csuzdát is, még nem igazán élveztem, de talán majd ha nagyobb leszek.

Már minden nap kapok fini kajcsit a tejcsi mellé délben, és délután meg gyümiket, az őszibarackot nagyon szeretem, enni is és inni is, a spenót nem jött be, bár anya szerint ez a hippes spenót csak nevében az, izében inkább sóska... igy holnap anya főz nekem igazit, remélem fini leszKép

KépKép
KépKép
 


Fürdés után, dizájn frizuvalKép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


HangulataimKép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Igy alszomKép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

Hol is vagyok?????Kép

Kép

NagynénémmelKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Ma bealudtam a nagy játszás közben a kiságyamban, egyik pillanatban még ugráltam a másikban már csönd és aludtamKép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Naggggggggyon cuki ez a Dani fiú!
Üdv.
Andi+ Kitti+ Petya
 
 


Szia Dani Te szépség!

Továbbra is elbüvölsz! Nagyon ügyesen haladsz a világ felfedezésében! Szuperjók a képeid, talán modell leszel ha nagy leszel?

Puszi neked és anyának is
Orsi (a pöttömökböl, még) és Bence
 
 


Szia Ágimami és Dani!

Már írtam a Dorka topikjában is nektek, de most végre rávettem a mamit, hogy ide is írjon!

Dani, hogy te mekkorát nőttél!

Igaz anyud régen tett fel új képeket, de biza így is látni, hogy jóképű legényke vagy ám! A mami mindig bekukkant ide velem, hátha új képeid is vannak, úgyhogy noszogasd anyudat, hogy ne lustizzon!
Mesélj magadról, mert olyan rég hallottunk felőled!

Baráti puszika: Matyi és mamija(expöttömök)
 
 


Szia Dani és ÁgimamaKép

Sajnos én sem tudok semmi újat írni: ez a gyerek egyre gyönyörűbb, ahogy növekszikKépKép Imádnivaló kis krampusz. És hogy felállt még fél éves kora előt!? Nem semmi! Marci ezt 9 hónaposan produkálta...Dani 1-2 hónap múlva szaladni fogKép
Ki ilyen szép a családban??Kép

Puszi nektek: Koda és Marci

Koda

Kép

Kép
 
 


SziasztokKép

Megjött anyu kedve és végre lekicsinyitette a képeketKép
Mindenkinek köszönöm szépen a dicséreteket, nagyon jól estek ámKép
Most akkor nézzük ennek a másfél hónap kihagyásnak a terméseitKép

Képzeljétek lakik egy süni család a kertünkben, anyával meg is lestük, itt egy foto az egyikről:

Kép

Anya amig takarit berak a kiságyba, amit én néha zokonveszek és kiabálok: Hohó velem mi lesz?Kép

Kép

Ilyenkor anya berakja mellém a bohócomat, bevallom ilyenkor van amikor kicsi lesz az ágyam ám kettőnknekKép

Kép

Olyan is előfordul, hogy játék közben elfáradva bohockámmal alszom egy nagyotKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Képzeljétek kaptam egy szandit a nagyimtól, ugyan még egy csöppet nagy, de nagyon jó izűen lehet csócsálgatniKép

Kép

06.25 Voltunk ám anyával és a barátaival egy játszóházban amit nagyon élveztem, sok babával lehettem együtt, meg végre szabadon skerázhattam mindenfeleKép

Kép

amikor hazajöttünk, alig győztem elmesélni a nagypapinak mennyi minden történt velem:
Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Imádok autókázni, anya ilyenkor mindig megkacagtatKép

Kép

Végre sikerült lencsevégre kapni a kisegér fogaimatKép

Kép

Este fürdésnél már nagyon éhes voltam, igy ham bekaptam a kacsámatKép

Kép

Mielött éles birálat ér az állatvédőktől, itt a kép hogy egészben van a kacsaKép

Kép

KépKép
KépKép
 


07.04 Voltunk vendégsében anyáék barátainál, hatalmas és nagyon szép kertjük van, én rögtön birtokba is vettem a pázsitotKép

Kép
Kép

Délután a nagy izgalmak után jól bealudtam evés utánKép

Kép

Újabb sikeres kép a fogaimról, ugye milyen szép fogpasztareklám mosolyom van?Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


07.11 Meglátogattuk a nagyit aki nagyon örült nekem, végre sokat játszhattunk együttKép

Kép

Kedvenc játékom utazásközben, hogy bekapom a lábamat, ez akkor ám az igazi, ha van rajtam cipőKép

Kép


07.15 Képzeljétek, anya és apa elvitt az Állatkerti Játszóházban, sok sok izgi dolgot kiprobáltam ám ott, mindenkinek tudom javasolni, kérjétek meg anyukátokat hogy vigyen el titeket isKép

Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 


Anya kiprobáltatta velem a játszóházban az etetőszéket. A kaja jobban izgatott, bár a végén egy jót doboltam rajtaKép Anya máskülönben már szokott nekem főzöcskézni is, nagyon szeretem a paradicsomos krumpliját, a sajtos tésztáját, de alapból nem válogatok, amit ad azt mindent beflamozokKép

Kép

Még az orrom is kajcsis lettKép

Kép

07.23 A nagyinál csepelen nyaraltunk egy kicsit, mivel elötte a másik nagyinál kiütéseket szedtem össze, ezért nem mehettünk el a standra, igy maradt az erkélyen a lavorKép

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
 


Imádom a tárgyakat jó közelről megvizsgálni, igy amikor nem néz anya, akkor mindent mozdithatót megszerzek magamnak, most a fényképezőgép tokját loptam éppen elKép

Kép

08.08 Kaptunk meghivót a Libero napra az Állatkertbe. El is mentünk, egész nap kint voltunk, nagyon jó volt sok sok mindent láttam, aludtam is egy hatalmasat mert elfáradtam, addig anyáék nyugodtan nézhették az állatokat. Kaptam egy kalapot is ajándékba, de most még nagy (apa fejére pont jóKép)
Itt egy rövid képes beszámoló hogy mit csináltam és mit láttunk:

Kép
Kép
Kép

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

KépKép
KépKép
 


Sokat gondolkodik ám anyu, hogy mire gondolhatok, főleg mikor ilyen képet vágokKép

Kép

Igy nézek ki mikor felébredekKép

Kép

Szeretek rámolni a lakásban, most éppen a habtapimat szedtem szétKép

Kép

KépKép
KépKép
 


08.20. Kirándultunk apával és anyával a Várba, sétáltunk a Dunaparton, láttunk sok sok repcsit, de azt anyának érdemlegesen nem sikerült lencsevégre kapni, tul gyorsak voltak, vagy anya volt nagyon lassu?KépKép

Én és apaKép
Kép

Huncut félmosolyKép
Kép

A jó levegőn elnyomott a buzgóságKép

Kép

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron