Új privát üzeneted érkezett!

Nos, úgy gondoltam, hogy ide töltsük a talis képeket. Mindjárt hozzá is kezdek! Kép
 
 


Borcsa!
Van már egy másik topic erre, Osztálytalálkozók álnéven az Ismerjük meg egymást!-ban.
Szóval itt.
Másik Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Köszi Borcsa! Mostmár mindegy. Itt legalább egymás mellett van a két rovat. Tehát hozzákezdek. A fotók 2002. augusztus 26-án, hétfõn készültek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Többhöz most nincs türelmem. A megmaradt 15 fotót majd máskor felrakom.
Pussz!

SzaBori
 
 


Szia SzaBori!

Nagyon jók a fotók és nagyon szépen megszerkesztetted!
Köszi:
Zsuzsi és Dorottya
 
 


Szia SzaBori!
Vegre megtalaltam a kepeket! Kép Nagyon jok! Nagyon tetszik ahogy a neveket odairtad! Jo latni Titeket akiket csak nevrol ismertelek eddig a babaneten. Tunderiek es gyonyoruek a babak!
Sajnalom, hogy mi nem lehetunk ott. Kép

Koszi, hogy feltetted a kepeket ide!
Danimama
 


Sziasztok!

Na, felrakom a hétfõi képeket Kép (jobb késõn, mint soha Kép)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SzaBori!
Szupik a képek és pöpec a feliratozás!
Cory!
Jók a képek. Jó lehetett a tali! Én meg vártam itthon a gázszerelõt Kép.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Ollllyan lassú a gépem, hogy õrület, de most csakazértis kivárom!!! (ezt csak utána küldöm el persze)

Na, végre letöltöttem! Megérte kivárni. Nagyon klasszak a képek. A gyerekek pedig tündériek! Hú, mekkorát nõttek! Kép Van 1-2 igazi kiállításra való kép is! Alig várom, hogy mi is "felkerüljünk" ide Kép
A SZIP különben a gyerekkoromra emlékeztet, mert 1-11 éves koromig a Hegedûs Gyula utcában laktunk, 11-25 éves koromig pedig a Pannónia utcában (lánykori nevén Rajk László utca).
puszi minden fotósnak Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Itt elfelejtettem írni, hogy aki szeretne esetleg papírképet is a fotóimról, az rendelhet a tártól. Mi már készíttettünk náluk, és nagyon jó.
Itt vannak nagyítható minõségben, feliratozás nélkül: http://kep.tar.hu/borcsa/index.phtml?aid=27531305
És most jöjjön az a 15 kép, amihez a múltkor lusta voltam: 2002. augusztus 26, hétfõ
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Ez az utolsó fotó...
 
 


Úgy látom, hogy a 46-os kép nem jó! Felteszem újra
Kép
 
 


Az egyszerûség kedvéért ide teszem a négy többé-kevésbé sikerült képet. Feliratok vannak, ha elszúrtam javítsatok!
Borcsa
Kép
Kép
Kép
Kép

Borcsa
KépKépKép
 
 


Kicsit homályosak! Úgy tûnik igazán jót csak szabadban és/vagy álványról lehet csinálni. De majd belejövök!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Borcsa
Nem olyan rosszak a képek, én mindenkit felismerek.Kép
gorsi
 


Sziasztok!

Akkor felteszem a szeptember 30-án készült képeket.
Láthatjátok Csenge bohócot, Petit és Hannát a tükör varázsában, Henit és Barnit, Andit. A feliratozás nekem most magasnak tûnik, meg sietek is.Kép
pussz mindenkinek

Tikk
Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: