Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Megkésve ugyan, de boldog karácsonyt kívánok!

Mi megvagyunk, Máté túl egy fitymaműtéten, Réka gyűri a sulit..:)
Szilveszteri fogadalom okés:)

Nyári elmaradt találkát is be kéne pótolnunk....
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk és mindenkinek itt is kívánunk NAGYON KELLEMES ÜNNEPEKET!

Én írok, nézem, de soha semmi :(....

De legen, fogadjátok meg :lol:!

Mi is jól v agyunk, suli megy, ovi is megy....és hát röpülnek a napok :(...

Szakdolgozat kész, leadva, még nem dobták vissza :).

Államvizsga januárban, előre parázok. Apának is elvileg akkor, érdekes lesz az a hét :roll:...

Na akkor jöhetnek a beszámolók :).

Áfonya

Máténak rendben ment a felépülés? Nekünk ugyan ambulánsan megcsinálták, de azt a két napot a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám :(...

Zsuzsa

Jobban már? Luca hogy bírja egyedül az ovit? Nálunk eleinte volt sírás, mert "hiányoz a Bulcsú" :(... de ma már minden rendben :).

 
 


Sziasztok!

Ha már Óév vége, adjuk meg a módját:)

Kép

Boldog új évet kívánok!
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek BUÉK!!!!!

Áfonya, húúúú, gondoltál ránk :wink:! Micsoda pasi :).

Zsuzsa

Sajnálom a megbetegedést, mi egyenlőre kicsikkel megúsztuk. Illetve Villőnek volt mononucleosisa, az egy kicsit macerás volt, pláne a vérvétel. Meg ijesztő, amikor este fektetésnél észrevettem, hogy egy nagy dudor van a nyakán :?... Persze sokáig nem ovizott, mert ilyenkor nagyobb a fertőzés esélye, de amúgy baja nem volt, nem is kapott gyógyszert, mert még láza sem volt tőle. A vérvételtől kicsit megijedt, de bent hős volt, kint meg rosszul lett, de csak éppen hogy,szt az ijedségtől. Azt mondta, hánynia kell, de végül nem lett semmi. Igaz,sokáig sajnálta magát :).
A legszebb,hogy végül a mononucleosis markert elfelejtették megnézni :?... De "szerencsénkre",amikor a drnő telefonált,mondták,hogy még megvan a minta és meg tudják néni és pozitív lett az eredmény.

Amúgy még nekem sem volt hányás-hasmenésem, de az óvodát kétszer zárták be H1N1 miatt. Az első esetben 1 db fertőzött volt, az is a bezárás előtt 3 héttel, így értelme nem volt, 1 hétig senki sehova. Utána a magas hiányzási arány miatt, megelőzési céllal, de senki nem volt H1N1-es, inkább sima megfázás, hányáshasmenés volt :?... Na de ekkor már dühöngtek a szülők, kicsit húzós volt másfél hónapon belül megint 1 hétre elrendezni a gyerekeket... :roll:
Az egész olyan propaganda szagú volt :?...

No igen, HA meglesz az államvizsga, akkor utána a nyelvtudásomat akarnám frissíteni, mert idegesít, hogy fosok beszélni, hiába tudok elvileg angolul és németül is :?...
Amúgy meg szívem szerint csinálnék gyógypedagógiát, illetve konkrétan tanulási nehézségek diagnosztizálását, és lehet,hogy jövőre meg is próbálom, idén már nem tudok jelentkezni. De ez nem főiskolai képzés, hanem tanfolyam keretében egy bizonyos módszer elsajátítását célozza. Hát majd meglátjuk :).

Nyarat lebeszéljük, remélhetőleg otthon leszünk, mert Apa is augusztusban szokott jönni.

Bringával találkoztam, jól néz ki, jól vannak,de hosszabban nem tudtunk beszélgetni, mert ős is rohant, én is :).De majd megkörnyékezem, ő is jöjjön a talira :).

Aztán mesélj, mi mindent csináltok otthon ? :)

Farsangi ötletek?????

Na megyek, én most kitettem magamért azt hiszem, ti jöttök :).

 
 


Sziasztok!

Remélem,mindenki jól van,élvezi a havat :):).

Nálunk minden OK, megvolt a félév Bulcsúéknál, minden rendben :). Kivéve,hogy nehezen tartja a száját és nem bírja elviselni,hogy valaki nem tud vmit és mindenki helyett dolgozna :?...Ezt még alakítanunk kell :roll:.

Farsangi jelmezt most csak magamnak varrok, Villőnek szereztem, Bulcsú az lesz,mint tavaly,oroszlán :).

Apa is levizsgázott, így mindketten túl vagyunk a sulin,egyenlőre :).

Zsuzsa

Tihany pont jó úti cél szt, van ott is olyan kalandpark, igaz nem nagy, de egy csomó játékkal, a Belső tó partján. Túrázni is lehet,szuper utak és helyek vannak :).
Na végül Luca a markoló mellett döntött? :)

Nekem kell a tavasz tündér jelmezemet összedobni, mert ugye gombhoz a kabátot :?... Vettem egy szuper maszkot és ahhoz találtam ki a jelmezt...

Na most futok, mert sosem lesz ebéd :).

Pusztok!

 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Látom,megint ketten maradtunk :).
Köszönjük a gratulációt :). Apa BMI-re megy tovább,ha minden igaz, én meg esetleg a mesterképzést megcsinálom,de csak ha lesz pótjelentkezés :).

Gratulálok Elődnek, nagyon ügyes akkor ő is. Nálunk is gáz az énekhang, pontosabban " kissé pontatlanul intonál",ahogy meg van fogalmazva :):).

Nekem mindegy a tali, hol, csak időben egyeztessünk :). Augusztusban Apa szokott itthon lenni és jövünk megyünk, tényleg nem a legjobb,de majd találunk időpontot,ami mindenkinek jó.

Nem irigyellek az eseményekben gazdag hetek-napok miatt. :( Kocsidnak nagy baja lett? Karambol :?... na nem kellemes ilyet látni :roll: Még jó,hogy nem lett bajod.

Tavasztündért majd mutatok, csak még nincsenek nálam a képek :).
Villő Jázmin hercegnő lesz, kaptunk kölcsön jelmezt, bár most már én is megvarrhattam volna. De ebből az ötletből merítve jövőre apával már megvan a jelmezünk :). Vagy majd meglátjuk, mert még a fűszoknya is nyerő :).

Zavarjál csak skype-on!!! Ha éppen én vagyok ott, válaszolok is, mert néha a gyerekek játszanak, vagy csak be van kapcsolva a gép. Szl ha nem válaszolok, az nem azért van,mert nem akarok beszélgetni :).

Na megyek, összeszedem magam, tegnap báloztunk, fél5-re értünk haza :?....

 
 


Szia Zsuzsa!

Na akkor írok :).

Mindig benézek,hogy írtál-e,aztán egyszer csak nem és akkor.... :)

Suli még nincs kilátásban, asszem augusztusban szokott lenni pótjelentkezés...de még nagyon gondolkodom rajta... :wink:

De most van program a suliban is bőven, meg az egyebek,ez a hetem nagyon gázos lesz, csoda,ha a hajamat el nem hagyom :?... Le sem írom, hosszú.

Bringával találkoztam, egyszer egy buliban,jó volt, aztán meg az Intersparban, dumcsiztunk kicsit. Jól vannak, Hanna is sulis, Beni ovis, szl megy az élet :).

Ja,egyszer írtam is vissza skype-on, de sokszor be van csak kapcsolva a gép, és nem vagyok ám ott...Néha a gyerekek bohóckodnak rajta, akkor pláne észre sem veszem, hogy vagy :).
Na de sebaj, azért elnézem neked :wink:.
Meló sok, elhiszem, azért túlzásba ne vidd! Milyen képzéseket kaptál? Húúú,mint nálunk a másfél napos továbbképzések. De szeretem őket :?..

Hajózás lesz, megint 2 hét, Pestről Amsterdamba. AZtán maradunk Hollandiában pár napot, körülnézünk és repcsivel jövünk haza. Az eredetei változat szt fordítva lett volna, kifelé repülünk,de apa megkönyörült rajtam,nem kell a 2 gyerekkel egyedül repülnöm :).

Aztán nyaralás, kollégákkal, családdal. Ilyesmi lesz a nyár :).

Május közepén megyünk Rómába gyerekekkel, kisebb osztálykirándulás, na fosok is repcsitől,de majd csak lesz vhogy. VAsárnap indulok osztálykirándulni, na az sem lesz semmit, erdei iskola-szerű, 3 nap. Túrák, egyebek, jó lesz :).

Elődék már most mennek erdei suliba? Bulcsúék asszem csak jövőre.
Gatyacsere megvolt? :D
Én már azt is elértem Bulcsúnál,hogy délután,ha mennek ki a játszótérre,akkor cserélje le a rendes naciját melegítőre, mert már a 4. gatyája lyukad a térdén, meg egyszerűen nem győzök mosni :?...

Amúgy megvagyunk, én most a lovaglás szerelmese vagyok, Bulcsú is jön már szombaton terepre, nagyon izgi lesz :). Illetve kicsit félek is tőle, de majd csak alakul :).


Áfonya????????????????????????????????????????????????????????

Megyek, asszem bevágom a szunyát, tegnap éjjel nem sokat aludtam,mert megy a VEN és ment a tuc-tuc zene, bosszantott is :evil:.

Tényleg,kocsid kész?

Pusz

 
 


És igen, sikerült belépnem, idetalálnom :)

Sziasztok!

Miről is írjak, már oly' rég jelentkeztem.
Év elején először Máté kapta el a bárányhimlőt. Rajta alig jött ki pár pötty, doki szerint nem is biztos a védettség, hurrá. 2 héttel utána jött a Réka, na, ha a pöttyök száma mérvadó, akor ő tuti védett lett :lol:

Suli zajlik, tanulással nincs gond, kopp-kopp. Tornaórán fáj a lába futáskor, a tanár szerint nem szimulál, most épp az ortopédiát céloztuk meg, hátha van valami gond tényleg. Sajnos a tényői tragédiában meghalt kislány pont Réka padtársa volt, emiatt voltak/vannak nehéz pillanataink.
Lovagolni Réka is nagyon szeretne menni, egy nyári tábort beígértem neki, ha jó lesz a bizonyítvány :)

Máté is nőddögél, okosodik. De marad még egy évet oviban, ráfér, olyan még, mint egy kis kölökkutya :) Pénteken megvolt az anyák napi műsor náluk, 2 zsepivel megúsztam :lol:

Én is megvagyok, kertészkedem, amit nagyon szeretek csinálni, csak épp nem értek hozzá és ez meg is látszik :wink:

Visszaolvasgattam, irigykedem, mennyi mindenre van időtök, én csak úszom az árral, néha úgy érzem. Kocsitéma:(

Nyáron a találkát mindenképp meg kell ejtenünk, nálunk, Balatonon, akár többször is lehetne...
 
 


Áfonya íííííííííííííííííííííííírt :):):):)!

Majd jövök :)!

 
 


ok, figyelek :)
 
 


Na sziasztok!

Látom, Áfonya , most belehúztál :wink:!

Bárányhimlő, legalább egy felvonás már megvolt :). Hát igen, ha kevés a pötty, kicsi volt a dózis, annál lehet,hogy nem volt védettség... De majd kiderül :).
Szegény Réka, nem lehet neki könnyű feldolgozni akkor ezt a tragédiát :(. Én ezért már híradót sem nézek, de vannak helyzetek,amiket elkerülni sem lehet :(. Mondjuk a híradóra is kitenném a 12-es karikát. Vagy a 16-ost :?...
Szl Mátét visszafogod :). Hihetetlen,hogy hamarosan ő is iskolás lesz :shock:!
Na majd mutass képeket a kertről,meg a gyerkőcökről is,mert lassan meg sem ismerem majd őket :).
Találkákban benne vagyok, bár megint elég szoros lesz a nyári program. Alapvetően a júniusi hétvégék szabadok, meg a július egy része is, ott már hét közben is mobilak tudunk lenni :).

Zsuzsa

Hajóár: Szt azon is múlik, miylen a kiszolgálás. Legalább is gyanítom,nem mindegy,hány csillaggal megy a hajó :). Vagy mittudomén :). Hát még jó,hogy Apa révén be tudjuk járni fél Európát :).
Lovaglás: csak ügetés van, ahhoz sokat kell még kimennünk,hogy megpróbálhassuk. Még én sem csináltam :).
Na mi lett Apa kocsijával??? A baj csőstül jön :?...Szuper :(.
Akkor képzésben nincs hiány, Te is baromi okos vagy :). Az a jó :).


Jaj,megyek, mert sosem lesz este :(...

 
 


Na itt vagyok :).

Mi is benyaltuk a hányás-hasmenést, természetesen nekem jutott a java :?.... Villő "csak" hányt, de vagy 5ször, Aztán én jöttem, alul-felül :(. Azt hittem,Bulcsú el sem kapja,mert ő még 2 napig bírta. Igaz, csak 1-et hányt,aztán kész, de csak végig ment mindenkin :evil:!

Szl akkor Ti már elvileg jól, de nektek is kijutott :(.

Na, találka inkább júni vége, júli eleje, hétvége elvileg OK, felőlem mehetünk Győrbe is :). De akinek jó,jöhet ide is,már itt is nagy kert van :). Vagyis úgy értem,ha jó nektek,jöhetünk ide is. Az állatkert kb 5 perc gyalog, szuper a környék :).

Tehát Te vagy a cég egyszemélyben :D. Remélem, a honorárium is olyan :wink:!

Na most futok, még van dolgom a jegyzőséggel a gépen és holnapig készen kell lennie!

Pusztok!

 
 


Sziasztok!

LÁtom, más sem jött gyakrabban :).

Mi apáztunk 2 hetet, na meg ment az érettségi, elég húzós volt, egész héten reggeltől estig bent voltam, szinte nem is láttam a családot. A másik héten meg jöttek a barátok sorban, naponta, pótoltuk a kimaradt dumcsikat, grilleztünk, jó volt :).

A gyerekek táboroznak, múlt héten mindketten úszótáborban voltak, ezen a héten Bulcsú ott-alvós lovastáborban, Villő megint úszótáborban :). Meg is lepődtem, de ő mondta,hogy menni akar még :).

Rékának és Máténak nagyon utólag nagyon boldog születésnapot :).

Zsuzsa

Na, szabadságon már? :)
Előd hogy bírta a tábort?
Akkor nyelvpótlék azóta sincs? :roll:

No, mi még a héten és jövő héten itthon vagyunk, ha van kedvetek, gyertek akkor hozzánk :). Nagy a kert, van medence, lehet sokat és nagyot játszani :). Mehetünk az állatkertbe is, 10 percre van tőlünk gyalog (vagy annyi sem)...

Szeretettel várunk mindenkit :).

Pusztok!

 
 


Bakker, tényleg nem írtam,hogy elköltöztünk :shock: :shock: :shock: :shock: ...
Hát elköltöztünk :).
Majd dobok fel képeket, ha otthon leszünk,mert erről a netről nem lehet :(....
95 nm, 3 szoba, nappali, konyha, fürdő, gardrób, mosókonyha, erkély :). 4-es társasház, saját udvarral, alattunk ovis csoporttársék laknak, rengeteg közös játék az udvarban, nagy trambulin, medence stb...

Szl gyerekeknek is egy álom :).

 
 


Sziasztok!

Én ráérek, de Réka nagymamánál lesz még a hétvégén, "csak" Mátéval tudok menni. De mindenképp megyünk, nagyon jó lenne már összefutni.
 
 


Sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat, Máté hazafelé az úton 2 perc alatt elaludt :) Nem tudom, ki mennyire ér rá még a suli előtt, én itthon vagyok, várok sok szeretettel mindenkit!
 
 




Boldog, békés ünnepeket kívánunk mindenkinek!


 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet kívánok mindenkinek :)!

Bocsánat az eltűnésért, és nincs is de....csak ahogy teltek a napok, hetek, egyre nehezebb volt magam rávenni,hogy írjak, mert ugye annyi minden történik...és azt leírni... :?

Na de most erőt vettem magamon, mert Zsuzsa megpiszkált ( :oops: ), és igaza is van :).

Voltunk már betegek, én még most is :(. Nehezen tudok kikeveredni, már a második antibogyó kúrán vagyok. A gyerekek megúszták, nem volt nekik vészes, Bulcsú volt itthon pár napot lázzal. Olyan brutál vírus ment végig az osztályon, ami szép sorban mindenkit ledöntött...

A félévet jól zártuk, "csak" a magatartás lett 4-es, drága kicsi fiam ugye nem tudja a száját tartani az órán, neki mindenről azonnal véleménye van :). NA de dolgozunk az ügyön, mindig mondom neki,hogy ott nem az ő dolga beszélni,ne vegye el a tanító néni kenyerét :D.
A technikával és rajzzal azért küzdünk,mert szereti összecsapni, neki úgy is jó, és 20 lány mellett fiúként szépet alkotni elég nehéz :D. Na de gyötröm,nem hagyom, így azért tud produkálni és örül is neki.

Villő bírja az ovit, nagyon nagylány már, imád a kicsiknek segíteni. Megeteti őket,öltözteti őket alvás után stb. Nagyon cuki vele :). Kezdi leküzdeni a szorongását is,kiáll verset mondani. A beszédhiba is javul, sikerült kiveszekednem a logopédust (mivel nem megy suliba, nem akarták bevenni), 2 hónap alatt megtanulta, mit kell csinálni, így már egészen jól működik a dolog,ha figyel.
Most jár keddenként ovis tornára,ami az atlétika alapozója, nagyon meg van vele elégedve az oktató , azt mondta,ha kinövi az ovis tornát,akkor is szívesen foglalkozik vele,mert nagyon jó a mozgása, jó lesz utánpótlásnak :). Hát csak foglalkozzon vele,de versenyző biztosan nem lesz belőle...Azt nem szeretném...


Hamarosan farsang lesz, már nagyjából készen vannak a jelmezek. Bulcsú cápatámadás lesz, Villő meg pompom lány, ha már van hozzá szerkó :).

És akkor itt ragadom meg az alkalmat,hogy megmutassam, idén, a szalagavatón milyen táncot sikerült lejtenünk :)

http://www.ipari.vein.hu/index.php?q=node/429

És persze az általános iskolás bálra is kell koreográfiát gyártanom,már az is megvan, ha lesz róla felvétel, majd jövök azzal is :).

Na,most akkor Ti jöttök,az elveszett fonalat felvesszük, meséljetek,mi újság :)!!!

Zsuzsa

Megnéztem akkor a képeket,amikor belinkelted, annyira jók lettek :). Jól sikerült ez az összeröffenés :). Gondolkozhatunk, idén kinél lesz :wink:!

 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsuzsa

Látom, csak te értél ide, sebaj, majd Áfonyát nógatjuk telefonon :wink:!

Remélem, már jól vagytok, és újabb betegség nem is jön! Nálunk egyenlőre semmi (kop-kop), de már megint megy a hányás-hasmenés :?...

Szl akkor suliban detto, ez azért jó hír. nálunk most kezd szóródni az osztály, van is belőle galiba. Van néhány "okos" szülő,aki ért a tanításhoz és problémázik, pont a héten volt rendkívüli szülői értekezlet, mert a tanító néni háta mögött mondták a szentenciát, nem is akárhogyan...mi meg megvédtük a mundér becsületét :). Na de felháborító, hogy tanmenetnek, vagy a diplomának néznek utána a szülők a neten!!!

Így néz ki egy cápatámadás :):
Kép

itt meg a makikirály a Madagaszkárból :):
Kép

Nálunk a magatartás továbbra is 4-es, mondta a tanító néni,hogy lesz ez még jobb is, csak végre had mondjon el egy mondatot úgy,hogy Forrai Bulcsú nem szól bele :D!
Biztosan eljön ez az idő is :D.

Villő is sokat nőtt egyébként, meg olyan nagylányos már :). Ha végre felrakom a farsangi képeket, majd őt is megmutatom! Nálunk általában jó a farsang, az iskolai is, sok jó programmal, nagyon élveztük idén is. persze ez nagy meló, megcsinálni, megtervezni...

Nyarat mindenképpen megbeszéljük, pláne az időpontot :).

Rakjatok képeket, mert el sem hiszem, hogy nőnek a gyerekek :D!

Nálunk Apa lassan megkezdi a szezont. Már elment meetingelni, 1 hetet még itthon lesz, aztán tényleg kezdődik a szezon :?...

puszi, írjatok!!

 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Utólag is Kellemes Húsvétot! :)
Remélem, a lányok nem hervadnak, a fiúk meg sok-sok piros (vagy csoki) tojást gyűjtöttek!!!!

Zsuzsa

Na, most már itt a jó idő :).


Na csajok, visszaszoktatok a szünet után? Én már most ki vagyok purcanva. Ránk még csak most vár a nagy menet :?... A hét végén ballagás, a mi évfolyamunk a felelős, intéznem kell mindent, tarisznya, virágok, díszítés... :(
Jövő héten érettségi, ráadásul kedden.szerdán délután is tanítunk. Így ki tudjuk adni az utolsó két napot, amikor már mennek a szóbeli érettségik. Szl 11-ig felügyelet, déltől órák :?...
Már előre kidöglöttem :D.

Írjatok!!!!

 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, nem rég kezdődött csak a szünet :(.... Addig nagyüzem volt. Most úszótáboroznak a gyerekek, így van egy kis időm, bár csomó dolgom lenne itthon :?...

Suli mindenkinél lezárva, remélem, a lurkók bírják a nyarat :D.

Zsuzsa

Részvétem,akkor Te is pörögsz... :( Na igen, az öregedés...én is érzem néha...leginkább azon,hogy kevesebb a türelmem, és a suliban is nehezebben bírom a gyűrődést.... De lehet,hogy csak pihennem kéne néha :). Most elkezdtem rendszeresen sportolni. Fallabda, hetente többször futás, néha súlyzózás. Ez mondjuk jót tesz :).

Milyen nyelvet tanulsz még??? Szimultán többet? Nekem a német rémlik.. Meló most is van,mi?
Luca meg már elsős lesz,nem semmi :). Nekünk meg utolsó év az oviban, kicsit már várom :). Az óvónéniket sajnálom,de egyébként örülök,hogy már nem kell két helyre majd mennem...de ez még messze van :?...

Lehet,hogy 27-én már nem leszünk itthon :(... Apa 24-én jön meg és lehet,hogy elhúzunk egy hétre. Meddig lesztek itt?
Áfonyát mindenképpen lepjük meg, mondjuk augusztus végén? Vagy szeptember elején? :) Igaz,akkor már suli van... :(

Na megyek fektetni :). Lázad az ifjúság :twisted: !

Pusztok!

 
 


itt vagyok:)

mikor és hol?:)
 
 


Sziasztok csajok! :D

Boldog karácsonyt mindenkinek!

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: