Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gondoltam felrakok magunkról 1-2 képet. Bemutatom kis családocskámat. Még hiányos, hiszen a pcaklakó október 4.-re van kiirvaKép Addig is a kutyámat és a macskámat bemutatnámKép No meg a szerelmemet!Kép

Kép
Itt a párom és én vagyunk láthatóak. Sasha és Domed.

Ha megfelelõ a méret akkor jön a többiKép

sasha

Kép
 
 


Oké tehát sikerült!

Itt az elsõ UH kép a bentlakóról 18. hetesen.

Kép

Kép
 
 


És a többi kép rólam pocakkal és a kedvenc kutyusom Kevin, és Vackor cica. Õket is illik bemutatni, hiszen velünk élnekKép

Nos! Ez én vagyok 22 hetes pocakkak
Kép

Ez késõbb készült azt hiszemKép
Kép

Ehhez a képhez azt hiszem nincs mit hozzáfüzniKép
Kép

És akkor az állatkák:
Kevin kutya másfél éves
Kép

Kevin az erkélyen bámul kifele, persze széken áll!
Kép

Kevin a fürdõben kiváncsikodik.
Kép

Párom "régi" kutyája Dennis
Kép

Ja igen és Vackor cica
Kép

cupp mindenkinekKép
sasha

Kép
 
 

 
 

Sasha
Hát ez nagyon édire sikerült! Kép
bringa
bringa
 


Köszönöm Bringa!

Alig várom, hogy még édesebb képeket rakhassak fel, de az még vagy 2, 2 és fél hónapKép

sasha

Kép
 
 


Sasha!
Nagyon helyes kis családod van!Kép És az a 2 hónap is hamar eltelik már!
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Sasha!
Aranyosak a képek, gratula hozzá!
Sajna én egy ideig nem leszek internetközelben, most fogunk csomagot váltani,de elõtte még nyaralunk egyet. Mindezt azért irtam,mert az email cimem is változni fog,de a telefonom él (T:0620/3503835)
Tehát ha esetleg szükséged lesz majd kisruhákra,akkor telefonon jelentkezz.
Puszi és vigyázz Magatokra!
Giti
Giti
 


Sasha!

Nagyon helyes a kis családod, hát még ha majd a kis pocaklakó is már kívülrõl szemléli a dolgokat!Kép A macskáról nem is tudtam! A kutyi ismerõs volt!Kép

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Sasha "Kishúgom"!

Nagyon jó lett az album,a négylábúak is édesek,
látszik rajtuk, hogy nagyon boldogok Veletek!!
(minden állatkának ilyen gazdit kívánok )Kép

csodálatos lesz, ha a várva várt kis pocaklakó is megérkezik!!!KépKépKép
már nem is olyan soká...

sok BOLDOGSÁGOT kívánok Nektek ehhez a remek "nagycsaládhoz"

puszi: Sheila Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sasha

Igazan aranyos kis csaladod van! Kép
Mar tenyleg nem sokat kell am varni es megerkezik kozetek a babo is!
Mar tobbszor is akartam irni, de allandoan elfelejtettem, Boldog Nevnapot! igy utolagosan is.

Edina
 
 


LÁNYOK!

Iszonyuan aranyosak vagytok!!! Annyira jól esett amit irtatokKépKépKép

Norcsi! Nem emlitettem a gonosz kiscicámat?Kép Pedig most is itt lovagol a kutya hátánKép

Sheila!KépKépKép Köszönöm! Az már egyszer bizotos, el vannak kényeztetve, de szerencsére én vagyok az úr azértKép

EdinaKép Köszönöm! És KÖszönömKépKépKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Sasha,
Örülök, hogy feltetted ide a képeket. Nagyon aranyosak vagytokKép Látom szép pocid van márKép

És legalább a cicus jól belemélyeszti körmeit kutyuka hátába?KépKépKép az aztán a jó muri.

Pusszancs
Moni
mj
 


Sasha,

Nagyon edi mindenki ,az is aki meg nem is altszik csak domborodik a hasadban.KépKépKép

Pusz
Kataa

Kép
Kép
 
 


Szia Sasha,
Nagyon jo lett az oldal, ugyi vagy.Gratula hozza.

Annak meg kulon olrulok, hogy vegre en is negnezhettem a kutyid es a macsekod. Nagyon helyesek. A pocakbaba is hamarosan megerkezik, mindjart itt az oktober.
Nagyon izgi lesz.Kép

Varom a tovabbi kepeket,
sok pusza
Timici
Timici
 


Szia Sasha !

Nagyon édi a család! Kevi egy csúcs jó fej kutyu! Nemsokára itt lesz a babóca is!!!! Két hónap, az már semmi. Nekem olyan, mintha Peti most született volna, aztán már lassan 10 hónapos. Repül az idõ!!

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Te jó ég Sasha!
Már most ekkora a pocakod? Mondjuk én sem voltam semmi - állítólag - de nekem akkor nem tûnt fel.
Mi lesz veled októberig? Kép
Egyébként nagyon aranyosak vagytok! :o)
 
 


Köszönöm lányok!

Móni, Edit, Edina, Timci, Kata, KataaKépKépKép

Borcsa!Kép

Köszi! Nekem sem tünik fel, de már többen lepõdtek meg a pocakméretemen! Mindenki azt hiszi szülni megyekKép Már holnapKépKépKép

pusszancs! Jaaa ha minden igaz akkor holnap lesznek új UH-s képeimKép Már váromKép
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha!

Nagyon helyes a kis csaladod!Kép Es ha majd a pocaklako is megerkezik, akkor lesz csak igazan teljes a boldogsag!A parod is biztosan nagyon varja mar!Kép

Kitartas, bar emlekszem en is milyen turelmetlen voltam, de tenyleg gyorsan eltelik az a ket honap. Foleg hogy a vegen ugye gyakrabban kell dokihoz is jarni.

puszi

Nyuszi es a 22 napos Emilia
Nyuszi
 


Nyuszi köszönöm!

Emiliababa is nagyon édi, mert meglestem ámKép

Sajnos az új UH-s képekbõl nem lett semmi. Nem adtak képet, mert a gépen nem volt nyomtató. Viszont felvetettük videókazira, és itthon derült ki, hogy az orvos rossz csatornára állitotta a felvételt és egy nagy 7 perces feketeséget vett fel!!!
Nem az bosszantott, hogy fizetni kellett érte, mert csak 1 ezres volt, hanem az, hogy már úgy beleéltem magam, hogy majd itthon megleshetem többször is! Meg nem abban a hülye kitekeredett pozicioban kell majd néznemKépKép Úgyhogy kaptam egy fél órás idegrohamot (nem is értem, hogy miért volt) és 30.-n megyek megint de már 3D-sre és addig el nem jövök a vizsgálóból, amig meg nem bizonyosodtam, hogy rajta van.
A felvételt az István kórházban csinálták és Dr. Deák ronotta el. Azt hogy milyen orvos nem tudom, most láttam elõször.

Na cuppantok mindenkit
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha,

Kevin kutyus nagyon szigorú ahogy az erkélyen örködik...Nagyon sok örömetek lehet benne. Te jársz vele sétálni, bírsz még?

Ne szomizz, pár nap múlva beszerzed a felvételt a babáról. Kép

Cupp
Pálma
 
 


Sasha!

Mikor bicegtek Kevinnel napközben? Peti teljesen kutyafüggõ lett, meg van veszve a kutyákért. Sétálhatnánk (biceghetnénk) néha együtt.......

Már mondja a kutyára, hogy vauvah....
Péntek óta mondja, ari volt, lenn kutyáztunk, mondogatta, a kutya gazdája mondta, hogy te, nem azt mondja, hogy vau vau? (biztos ismered, egy 5 hónapos zsemleszínû labrador, és a "tesója" egy tacsi barnás-szürke. (úgy tesó, mint Vackor Kevinnek).
Na, aztán feljöttünk, és tájékoztatta az apját, hogy : vauvahh. Legalább fél órán keresztül majd megszakadt, úgy mondta, aztán Apa is rájött, hogy: "csak nem kutyáztatok?"

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Oké sétálhatunk együtt! Már elég jól megyKépKépKép Holnap 9:30-kor lekisérem a párom a villamosmegállóba és mondjuk 10:00-tól bármikor. Ha jóû nektek a reggel 10:00 a játszón akkor én ott leszek!Kép

pusz
sasha

Kép
 
 


Szia mindenkinek!

Van új kép rólam és a még mindig bújkáló babámrólKép Éppen kutyasétáltatás közben vagyunk...
Kép

Kép
 
 


Sasha!
Belegondolok hogy repül az idõ, amikor még kezdõ pocakos voltál írogattunk egyet-kettõt a MÁV Kórházzal kapcsolatban, most meg?! Jól megnõtt a babuka-tényleg már csak az õ fotója hiányzik a gyûjteménybõl.
A sok dícséret mellett egy elmaradt és azon nagyon jót mosolyogtam:A BABANETES MONITOR Kép Kép Kép Kép
Kitartást a finishez, üdvözlet:Moncsúr
moncsur
 


Szia Sasha!

Végre én is benéztem, megérte! Hát, ez az utolsó kép többet mutat a pocidból, mint amit élöben láttam. Kép Ilyenkor úgy, de úgy szeretnék bekukkantani, mit müvel Gabi! Remélem olyan lesz a 3D-s uh, mint amilyennek szeretnéd, nomeg, hogy a felvételek ezúttal sikerülnek. Feltétlenül mondd meg a dokinak a vizsgálat elött, hogy szeretnél képeket is, nehogy a végén derüljön ki, hogy csak videózott. Nekem így csinált 6 képet, amiböl 3 nagyon jól sikerült.Kép Minden jót kívánok!KépKépKép

Csipkebogyó


MoncsurKép

Eddig még senkinek nem tünt fel a babanetes monditorKép A párom készitette sutyiban! Van olyan is amin csak az látszik hogy a bill.t veremKép Köszönöm!

Csipkebogyó!

Üdv itt! Azért mutat ilyen sokat az a kép a pocakból, mert mióta nem találkoztunk akkorát nõtt, hogy csak na!!!! A bordó nacim már nem jön fel. Kipróbáltam! Igaz amúgy sem hordtahó már hiszen kilukadt mikor elestemKép Ne izgulj! Képet is csináltatok, hiszen ha megint elrontják a felvételt akkor mi marad nekemKép))) Meg persze azt könnyebb felrakni ide, mint a videótKép))))

puszi
sasha

Kép
 
 


Sasha!

Mi az a monditor???

Hol a 3D-s kép?


Kata
LadányiKata (ladán
 


KataKép

Türelem! Én mondom ezt aki itt ül tükön, hogy mikor csinálja már meg a páromKép Még egyelõre vidókazi van. Azt át kell venni a számitógépre, hogy normális képet lehessen késziteni. Ehhez én nem értek, a párom meg el van havazva, mert persze mikor legyen k**va sok dolgaKép Most fejezte be a gép szerelését installálását (az egyikét) és elment aludni. Holnap meg egész nap mehet szerelni.... Sajna. Ez számomra azt jelenti,hogy egész hétvégén egy használhatatlan hapsim leszKépKép

Na puszi, és igyekszem nyüstölni, hogy csinálja meg mihamarabb, de amikor olyan nyügös...
sasha

Kép
 
 


Hello Sasha!

Szép nagy a pocid, remélem, Gabibaba még húzza egy kicsit, hogy aztán teljes életnagyságban elöbujhasson! A kutyi meg irtó aranyos, a cica is édes, de sajnos most el vagyok tiltva a cicáktól (pedig nagyon szeretem öket), úgyhogy öt nem nézegettem sokat, csak a szivem fájna ... Kép

Pussz
Kangi
 
 


Kangi!

Köszi, nagyon jól estek a szavaidKépKépKép

Mindenki!

Nézzétek meg ezt az oldalt. A párom lepett meg vele ma reggel. Felrakta az egész UH vizsgálatot. Az eleje méricskélés és miegymás. Az "igazi" látvány a vége felé látható, a kicsi pofikájaKépKépKép
[url=http://kisdomed.freeweb.hu/" TARGET="_top]http://kisdomed.freeweb.hu/[/url]

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha!

Klassz ez az oldal! Ügyes vagyKép
Nagyon aranyosak az állatkáid isKép

Hajrá Gabi baba!

Puszi
Pemeske
 
 


Sasha,

Nagyon tetszettek a képeid, mert erõt adtak, mivel én is majdnem úgy nézek ki, mint Te a 22 hetes képen. Legalább látom magam elõtt a célt.

Vigyázz magadra továbbra is fõleg kutyasétáltatás közben.

Nyúlandi
nyulandi
 


Pemeske! Nyulandi!

Köszönöm,hogy meglátogattatokKépKépKép
Pemeske, köszi a dicséretet!

Nyulandi!
Remélem a "cél" hamarosan megérkezik, mert már tükön ülökKép Még 2 hét és itt a kiirt idõpont!Kép

cupppi
sasha
38

Kép
 
 


Szia Sasha!!!KépKépKép

Itt is szeretnék gratulálni Nektek Gabikához, és SOK BOLDOGSÁGOT kívánok nektek a következõ sok-sok évtizedhez!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Puszi: Sheila és MelissaKép
Sheila
 


Szia Gabóca!

Köszöntünk, itt a "kinti" világban!
Nagyon örülünk, hogy egészségesen megérkeztél. Kívánjuk, hogy nõljél nagyra, okozz sok-sok örömet a szüleidnek.Kép


A Ladányi családKép
LadányiKata (ladán
 


Sheila!

Köszi szépen! Biztos meglesz, ilyen édes kisbabóval mint GabiKép

KataKép
Köszi! Remélem is, hogy nagyra növök és leszek akkora mint az apukám.Kép

puszi
sasha

Jaaa ha valaki még nem látta volna Gabi-babát akkor itt megtekintehetiKép
[url=http://kisdomed.fw.hu" TARGET="_top]http://kisdomed.fw.hu[/url]

Kép
 
 


Sasha, gratulálok!!! Isten éltesse a kis Gabit, legyetek nagyon boldog család!

Puszi
Iboly
 
 


Sasha!

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Szeretnék mégegyszer gratulálni Gabibabához!

Ugye, hogy nem Te lettél az elsõ nõ aki örökre kismama marad??? Kép

Sok boldogságot nektek!

Tündéri kisfiatok van!


Kata és Dóribaba aki ma 20 hetes Kép

Ui: Képzeld, napra pontosan 19 hét van Gabibaba és Dóribaba között! Kép

KépKép


KépKép
 
 


Húha pedig már a lekicsinyitettet raktam fel, na mégeccerKép

Szóval 5 hetesen kicsit hisztisen...
Kép

Aztán amikor sétához készültünk... 6 hetesen
Kép

Így alszom napsütéses reggelen... 6 hetesen
Kép

A pelenkázón... 6 hetesen
Kép

Ismét a pelenkázón... 7 hetesen
Kép

A nagyival. Azt mondja úgy nézek ki mint egy féléves! Cáfoljátok meg!!!!!Kép 7 hetesen
Kép

A babaülésben meztelenkedem kicsit anya kedvéértKép 7 hetesen
Kép

De ez a mesztelenkedés nagyon tetszik, vagy inkább anya bénázik? Jól kinevetem mindenesetreKép 7 hetesen
Kép

Na egyelõre ennyi! Kép Itt az óriásbébi kisfiam GáborKép
puszi
sasha

Kép
 
 


Sasha, nagyon édes a kisfiad! Ez már igen!Kép Hát való igaz hogy kinéz vagy félévesnek!KépKépKép

Legyen továbbra is ilyen kis nyugis, mosolygós baba!

Pusssz:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Köszönöm a jókivánságotKép Szóval nem cáfoltad meg anyukámatKép Nem is féléves!Kép

Kép
 
 


Sasha!!

Naaagyon nagyon édes!!!

Gratula gratula!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Ez a vigyor!!KépKépKép Gabi babó gyönyörûûûû!!!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Sasha!
Gyönyörû a kicsipasi!!!Kép
Nekünk (nekem és BlankámnakKép) a legjobban az akt Kép képek tetszettek!!!
Kanga
Kanga
 


Láááányok!Kép
Kata! Boszi! Kanga!

Csak úgy hizik a májamKép Köszönöm szépen Gabim nevében, de nem mondom neki, hogy mennyien tartják szépnek, nehogy túl hiú pasi legyen belõle... bár amennyit pukizik és büfög gátlástalanul...KépKépKép

Kanga!
Hát igazán az akt képeken látszik hogy milyen kis hordót növesztett ez a pici fiúKépKépKép

puszilok mindenkit!
sasha
Gabi egy nagy cuppanósat küld Blankának!Kép

Kép
 
 


Sasha!

Nagyon édes ez a Gabibabi! KépKépKép

Márti
 
 


Sasha, gyönyörû babád van! Igazán büszke lehetsz rá! Gratula! KépKépKépKépKép
Pusz
Franyo
 
 


Sasha!Kép

Kedves ferjecskem 7(!) honaposnak tipplete az orias-babodat!KépKépKép Teljesen elkepedt mikor mondtam, hogy majdnem eltalalta, csak honap helyett hetet kellet volna mondania! Kép

Gratulalok a gyonyoru vasgyuro kisfiadhoz!

Maci
 


Szia Sasha!

Egyszerûen zabálni való! Kép
Tündéri!!!
Gratulálok

myssnia
30
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Franyó, Maci, Myssina, Márti!

Nagyon szépen köszönöm a dicséretet, igazán olyan mintha mézzel kenegetnénekKép

Maci!

Na neeeeeeKép 7 hónaposnak tippelte a férjed?KépKép Most sirjak vagy nevessek? Inkább nevetekKép Hát igen! 2 hete az egészséges rendelésen az 5-7 hetesekhez hasonlitottam (6 hetes volt) és fele akkorrák voltak a babákok! Volt ott egy ülni tanuló baba és inkább ahhoz hasonlitottKép))))

puszika
sasha

Kép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron