Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezer éve nem jeletkeztem a Babaneten.
A lényeg, hogy 2002.jan.14.-én megszületett a
gyönyörû kiscicám Ónodi Tomika.
Képeit a

tamas.technoid.hu

címen láthatjátok.

Mindenkinek egészséget, tejecskét, boldogságot!

Mamacica
Mamacica
 


Édes drága Mamacica!!!

Nem is tudod mennyire örülök hogy hallattál magadról!
Én is nagyon ritkán tudok csak benézni a Babanetre, és olyan jó hogy éppen láthattam rólad hírt, mégha csak ezt a pár sort is! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek pici Cicátokkal! Holnapután már 4 hónapos, hihetetlen hogy repül az idõ! Kép Remélem nagyon élvezed az anyaság örömeit, legalább úgy, mint én az immár 10 és fél hónapos pici Petimmel, aki bármelyik nap elindulhat már egyedül is, olyan ügyesen próbál lépegetni... Kép
Sok-sok puszit küldök Nektek, most sietek megnézni a képeket a pici Tomikáról!

Puszi: Katus

boka@egon.gyaloglo.hu
Katus
 


Mamacica!

Megnéztem az összes képet... szívbõl gratulálok!
A kisfiatok egyszerûen csodaszép! Gyönyörû kisfiú, látszik rajta hogy kicsattan az egészségtõl és igazi kis egyéniség már most! Nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak!


Megragadott egy mondat az egyik foto mellett, ami mintha rólunk is szólhatna.
Remélem már sikerült belerázódni az új életetekbe, ami Vele érkezett. Nekünk sem volt könnyû, még a mai napig akadnak nehéz pillanatok, napok, de megéri! Kép
Mindenkivel így van ez, de cserébe annyi boldogságot adnak egyetlen mosolyukkal, hogy az felér a világ minden kincsével.
Az életünk már sohasem lesz olyan nyugodt és gondtalan mint azelõtt volt, hisz egy ilyen csöppségért mindig lehet valamiért aggódni - hát ez az az érzés amit még csak nem is sejthettünk milyen lehet amíg a hasunkban voltak.
Mikor a babavárásról álmodoztunk, majd várandósan pedig arról, milyen lesz az élet egy édes picivel ha megszületik, akkor a nehezebb részét a dolgoknak nem tudhattuk elõre - én legalábbis mindig egy idilli képet láttam magam elõtt egy finom illatú, karomban pihegõ picivel, hangulatos babaszobával, pici ruhácskákkal és csupa megható, boldog pillanattal.
A valóságban pedig egy csomó felelõsség, gond és kétely szakadt a nyakunkba... vajon jó szülõk vagyunk? Biztos hogy mindent jól csinálok? És néha bizony a türelmünk is véges, fáradtak vagyunk, jó lenne kikapcsolódni, lazítani, de nem lehet, ott a gyerek, minden percünket igényli... Most meg miért sír?.. Jaj ne, már fel is ébredt?... Most éhes vagy nem? Lehet hogy fázik?.. Ma sem tudtam semmit csinálni mellette, tiszta nyügi volt egész nap... Ma nagyon édes volt, képzeld egész nap vigyorgott rám meg gagyarászott!... Már vagy három napja nem kakilt, lehet hogy valami baja van? Nem lázas? Most meg zöld a kakija, ez mitõl lehet? Elég neki a tejem?.. Elfelejtettem a vitamint kétszer is beadni, nem lesz valami baja?.. Foglalkozz már te is vele egy kicsit! Figyelj már ide, milyen édes pofát vág! Egyszer te is felöltöztethetnéd, miért nem segítessz? Ha már tisztába nem teszed soha Kép ... Nna, hát még sorolhatnám! Ilyen az életünk Velük! Kép
Pedig emlékszem Mamacica, még meg sem fogant a pici a hasadban, már akkor is mindenért aggódtunk, közösen, illetve próbáltunk minden kérdésre választ találni itt. (Rubeola oltás, stb Kép) Aztán a babavárás hónapjaiban is volt sok kérdés, minden rendben van-e, egészséges lesz, milyen lesz a szülés? ... De mindez eltörpül azok mellett a midennapok mellett, amióta megszületett, ugye? Kép

Na mostmár lelövöm magam! Bár ezt a sok szöveget tõlem megszoktad, igaz? Kép
Mégegyszer boldog anyaságos perceket kívánok, és ha idõd engedi látogasd meg gyakrabban a Babanetet, egy kis feltöltõdésért, ha kell bíztatásért, vagy akár egy kis vidámságért.
Jó egészséget kívánok a pici Cicátoknak!

Katus
Katus
 

 
 

szio!

Akkor mi egy napon szultunk, majd ird mar meg hany orakor szultel! en 9.28-kor. Minden jot nektek!
Tiduj
Tiduj
 


Szia Mamacica!
Gratulálok a kisfiadhoz, és minden jót kívánok Nektek!
Sajnálom, hogy nem tudunk már naponta "beszélgetni", de remélem majd erre is újra sor kerül!
Puszi: Judó
 
 


Mamacica!
Én is megnéztem a képeket, tényleg gyönyörü a kisfiad!
Az UH-s képek is szuperek, mintha egy újságban látnám!
Puszi: Lara
 
 


MamacicaKép
Tamáska gyönyörû és amint látom a szemeit Tõled örökölteKép
Gratulálok és sok Boldogságot kívánokKép

Puszi: Doris
 
 


Szia Mamacica!

Ezer éve nem "hallottam" rólatok. Megnéztem a képeket. Nagyon aranyos pici fiacskád van.
Gratulálok és puszi neketek!

Kubuka
kubuka
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: