Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg gyönyörû kicsilány! Kép De mit vártatok a gyönyörû fiatok után? Kép
Én is sok örömet és boldogságot kívánok hozzá!
Solya
 
 


Danimama! Köszi! KépKépKép De jó, hogy néha te is jelentkezel! Bár mostanában nem nagyon van/volt idõm rendesen olvasni - de talán egyszer bepótolom Kép

Márti
 
 


Szia Márti!

Nagy-nagy gratula!KépKépKép Nagyon szép a kicsi lány, nem is tudtam hogy megszületett és hogy mikor! Sok boldogságot hozzá!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Márti!
Itt is gratulálok Vilkához, nagyon édes a csöpség Kép

Norci
 
 


Márti
Édes a kis picuri lánykátok (is, mielõtt még Ármin félre érti), örülök hogy láttam!

Dzsili
 
 


Kedves Márti!

Én sok szeretettel garulálok Vilkához! Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Márti!

Szívbõl gratulálok itt is a kis(vagyis nem is olyan kicsiKép) Vilkához!Kép Már most egy igazi kishölgy!
Sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Szilvi + Zsani
 


Márti
Gratulálok a kislányodhoz!!!Kép Teljen sok örömötök benne.Kép

Gorsi
gorsi
 


Szia Marti!

Gratulalok a gyonyoru kislanyodhoz!!!! Milyen bekesen alszika kis tuner Kép
Jo egeszseget kivanok nektek.
Nagyon buszkek lehettek a ket gyonyoru gyermeketekre. Sok boldogsagot!!!!!

Armin,
mint olvastam a masik topikban, mar most igazi nagy teso vagy Kép En mindig szerettem volna ilyen batyokat magamnak, most irigykedem Vilkara Kép

Andysj
 
 


Szia Márti!

Gyönyörû kislányod vanKépKép Én ilyen szép kislányt még tényleg nem láttam!KépKépKépKépKépKép

Sok boldogságot az egész családnak!

Puszi: Nyuszimanó
 


Márti!

Gyönyörû ez a Vilka baba!!!Kép Gratulálok és sok boldogságot kívánok!
Nincs szebb annál, ha az embernek ilyen szép és egészséges gyerekei lehetnek!!!

Üdv: Zsu
zsu26
 


Márti!

Én is gratulálok, tényleg gyönyörõ kislány Vilka! Kép Kérünk közös képet is Árminnal! Kép


BMárti

BMárti
 
 


Szia Márti!

Hát nagyon szép kis csajszi Vilka! Muszáj is neki, ha Ármint nézzükKépKépKép. És igen-igen, kérünk közös képet Árminnal!!!Kép

Szila és Hanga
Szila és Hanga
 


KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Drága Márti!
Ezer GRATULA a kicsilányhoz!!!
Kanga
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Márti!

Ennyi szép gratulácó után én már nem is tudok mit írni... Kép
Tényleg nagyon szép Vilka baba, nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak, és én is kíváncsi lennék egy közös képre Árminnal!

Szia: Laura
 
 


Márti!
Csatlakozom az elõttem szólókhoz!
Vilka gyönyörû!!KépKépKépKépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Márti!

Tényleg nagyon szép Vilka(akár a neve).
Mégegyszer gratulálok nektek!

Szilvi és Peti
 
 


SZiasztok! Kép

És köszikösziköszi KépKépKép mindenkinek a dicséreteket! És persze, lesz több kép is, meg közös képek is - de hát még csak ma egy hetes Vilka! Kép

Márti+Ármin+Vilka
 
 


MÁRTI!!!!
Annnyira szép Vilka!!!! Kép
Már ezen a képen is olyan kis bájos és szívet melengetõ, megértem Zafit, hogy elérzékenyült!!!
Nagyon sok boldogságot nektek!!!
Márti! Tudom, hogy nagyon a szükségét érzed a mosogatásnak, mosásnak, fõzésnek, de azért még 1-2 étig ha lehet pihizz sokat! Megérdemled!!!
Szopival minden rendben?
Puszi!
Menta és Helena
 
 


Menta! Kép
De jó, hogy ide írhatsz! KépKépKép SZopi rendezõdött: megtanulta nagyobbra nyitni a száját! Kép Igaz, fehér lepedék van a nyelvén, ami nem túl szép - a doki szerint nem penész, de azért én bóraxozok egy kicsit... szerinted? pihizek is, ne aggódj: Vilka egy olyan tündér, aki sokat alszik, sokat szopizik és bájosan nézelõdik - alig-alig sír, akkor is abbahagyja, ha felveszem! Kép De 2 hét múlva már András nem lesz itthon, úgyhogy muszáj már most szokogatni, hogy nem csak heverészésbõl áll majd az élet KépKépKép

Márti
 
 


Itt is gratulálok!
Nagyon falatka a lányod és ahogy írod tündéri jó is.Kép
Maci_2
 
 


Márti!
Csak megtanulják ezek a gyerkõcök, hogy mi a dolguk! Kép
Mármint a szájnyitásra gondolok!Kép
Nézd meg, hogy az ajkán belül, vagy a pofazacskóján belül van-e fehéres lepedék. Ha nincs, akkor nem penész, hanem az anyatejtõl fehér a nyelve. Helenának egészen 10 hónapos koráig olyan volt. Most viszont még mindig ezzel a szemét gombával küzdünk. Kép Már egy csomó szert kipróbáltam, de hiába. Most a Bactroban van soron. neked végülis, hogy sikerült számûznöd azt a rusnya gombát?
Persze, szokni kell, de csak módjával. Kb. az elsõ 3 hónap olyan, hogy nagyon oda kell figyelni minden egyébre (pihizés, elég folyadék, jó mellretétel stb) utána már szinte elég az is, hogy szopizik a baba és van elég tej.
Remélem érthetõ volt, amit írtam.

Úgy örülök Lauráéknak. Csak sajnálom, hogy ilyen nem bababarát kórházban szült. Ha egy babán nem látszik az, hogy alacsony a cukorszintje, tehát élénk, szopizik szépen, akkor akkor sem kell cukros infúzió neki, ha néha lecsökkenne akár 0-ra is a vércukorszint. Elég lenne hagyni szopizni, összebújva a mamájával és nem lenne semmi baj. De ezt nem akarom neki megírni, mert így is érzem a férje írásaiból, hogy Laura érzi is ezt és bántja is a dolog.
Ármin meg egy tündér bátyó! Kép
Tudod, hogy nagyon irígylésre méltók vagytok?
Puszi!
Menta
 
 


Márti,

Nagyon eltűntél. Merre vagy? Remélem nincs semmi gond, csak nyaraltok, vagy lekötnek a gyerekek.

Úgy látom nem csak a Friss babák felé nem jársz mostanában...
Ezért itt is leírom:

Boldog névnapot!Kép

Maci_2
 
 


Íme, a legfrissebbek Árminról és Vilkáról is KépKépKép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Íme, a legfrissebbek Árminról és Vilkáról is KépKépKép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Marti!

Lattam,hogy elsore nem sikerult,ezért csak miattad még visszanéztem,hatha ma még megprobalod mégegyszer.Kép
Nagyon szép mind a két gyerkoc!
Armin milyen kis komoly!KépVilkanak pedig olyan szépen mosolyog a szeme az utolso képen!Kép
Tényleg gyonyoruek,gratulalok!!

Edit
 
 


Edit! KÖszi! KépKépKép Olyan kíváncsi voltam, ki nézi meg először ... ez az anyai büszkeség hülyeségbe fordulása KépKépKép

Márti
 
 


Márti!
Büszkélkedj csak, van mire!KépKép
Tényleg gyönyörűek még mindig.Kép
És én is megnéztem őket még tegnap este, csak nem írtam.Kép
Puszi
Andi

Andi
 
 


KépKépKépKépDe helyesek a gyerekek!!!
Jo latni titeket!!!!!KépKépKépKépA profilban is!!!KépKép
Es ez a Vilka mosoly!!!Gyünyörü!!!KépKépKépÁrmin meg mar olyan nagyfius!!!KépKépKép
Puszi Kikka

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Márti!
Csodaszépek!!!És ezek a szemek!!!!Lesz gondotok később, állandóan csöngetnek , meg csörgetnek (telefon) , mármint a csajok meg a pasik!Kép
Nagyon bánt , hogy nem találkozhattunk múltkor a Szigeten (LLL).Kép Már nagyon szeretnélek személyesen is látni Titeket.Régen volt tavaly augusztus!
Pusza
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Márti!

Már mindenki mondta, de számomra is az első, ami megragadott: ezek a szemek!!! Hihetetlen... Kép Kép Kép
Szeretnélek már látni valamelyik talin benneteket, talán ha már nem lesz ilyen ronda meleg...

Puszi: Laura+Romola+Toncsi
 
 


Márti!
Gyönyörűek vagytok!
Mutattam a képeket Lucának, és nagy cuppanós puszit adott Vilkának a monitorraKép.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Márti!

Le se tagadhatnád őket, de főleg Vilkát.Kép
Annyira helyesek!!

Tikk
 
 


Kösziköszikösziköszi!!! KépKépKépKép Nem akarom letagadni egyiket sem KépKép - igaz, szerintünk Ármin az, aki "inkább Márti" és Vilka "inkább András" - de mindegy, mindkettőn látszik, hogy közösek KépKépKép

Márti+Ármin+Vilka
 
 


Márti,
Végre van egy kis időm (igazából nincs, mert oltásra mennénk, de Roni elaludt) és eljutottam ide.
Nagyon jók a képek, a gyerekek édesek, és már milyen nagyok! Nekem az alvós képek a kedvenceim.
Pussz mindenkinek!

Maci_2+Roni
 
 


Maci_2! KÖszi, hogy benéztél! Kép Én is megnézem ám mindig Ronit a másik topikban, akár az orrszarvúval küzd éppen, akár alszik, akár... és őt látva is mindig csodálkozom, hogy hogy rohanhat így az idő?! KépKépKép

Márti+Ármin+Vilka
 
 


Márti,

Grtulálok a 3 hónaphoz!
Hogy viseli Vilka az oltásokat?

Maci_2
 
 


Épp ma 3 hónapos KépKépKép - na, ezt sem értem, hogy hogy mehetett el ilyen gyorsan 3 hónap???? Még csak a 2 hónapost kapta meg, épp egy hete, mert hol a torka volt piros, hol nem tudtam elmenni a rendelőig (egy gyerekkel is messze van, kettővel szinte lehetetlen Kép), plusz a mi dokink is szabin volt - szóval, egy hónapos késéssel lesz minden! Ezt jól viselte: mikor megkapta, nagyon sírt Kép, de utána nem lett lázas (igaz, ebből a szempontból a kéthónapos oltás a legszelídebb). És Roni? Felébredt végül is tegnap időben?

Márti++
 
 


Ja, most olvastam a kérdéseimre a választ Kép))

M.
 
 


Nem számít ha csúszik az oltás. Roninál is volt ilyen. Egyszer a füle miatt egy héttel később kapta. A Menjugate miatt meg majd csak a jövő héten kapja az 5 hósat. Ez is dupla szuri lesz, mint a 4 hós. Azt nagyon nehezményezte szegénykém.
Mennem kell, nyüszög a drága.

Maci_2
 
 


Miért került "Ármin" a lista (Ismerjük meg egymást-on belül) aljára? Először nem is találtam.
Maci_2
 
 


Maci_2! Nem tudom Kép De megyek a szerkesztőkhöz és mekérdezem!

Márti
 
 


Szia Márti,
Hogy vagytok? Megint nagyon eltűntél.
Régen jártál a Friss babáknál. Remélem azért ide néha benézel.Kép
Páran érdeklődnénk a kis korkülönbséggel született testvérekről és a tandem-szoptatásról. Ha lenne egy kis időd, megosztanád velünk a tapasztalataidat?
Előre is köszi.
Maci_2
 
 


Szia Márti,

Régen írtál, mi történt veletek? Hogy vagytok? Mekkora a (még 2 nap és) féléves leányzó? Na és a komoly kétéves?
Képet is kérnékKép Persze, ha van. Árminról is!
Neki utólag is boldog születésnapot kívánok:
Kép

Maci_2
 
 


Maci_2!
Köszi, írtam neked mélt, remélem, jó még a profilodban lévő cím! Kép

Márti
 
 


Márti,
keress meg mélben, a tiéd, ha jól tudom, nem él már! Sürgős-fontos! Kép
 


Szia Márti,

Már régóta terveztem, hogy írok.
Hogy vagytok? (Milyen volt Vilka első szülinapja? Hogy viselte a 15 hónapos oltást?)
Biztosan nagyra nőtt már mindkét csemetéd. Tehetnél fel képeket.

Mi vagyogatunk. Roni nagyon ügyes, bár még csak pár szót mond, de szinte mindent megért.
Pajzsmirigyem még mindig nem az igazi, cukrom jelenleg 2-szeri inzulinnal talán beállt. Így a kistesó terv továbbra is elnapolva.

Maci_2
 
 


Maci_2! írtam mélt, remélem, jó még a régi címed!

Márti
 
 


Szia Márti!

Remélem benézel ide néha,mert úgy örülök, hogy megtaláltalak. Én Dalekorej Edit vagyok és még akkor leveleztünk itt a Babaneten, mikor még csak vártuk a babánkat.Én is Tidrenczel Zsoltnál szültem a MÁVban. Sajnos nem voltam internet közelben, de ez most megváltozott. Próbáltam neked mailt küldeni, de nem sikerült. Gondolom megváltozott a címed. Én szívesen leveleznék veled, ha neked is van kedved és főleg időd, akkor légy szíves írd meg a email címedet. Mi van veletek? Hogy fejldőtök? Meg mindent, olyan kiváncsi vagyok. Küldj képeket. Majd én is, de csak mailben, mert itt biztos elbénázom. De lehet, hogy megpróbálom.KépKép

Kép
Kép
 
 


SZia, Edit! Örülök, hogy lett netetek és hogy megkerestél Kép a neth@index.hu -ra írhatsz Kép Látom, Edina is szereti a kukoricát! Vilkának is nagy kedvence! Ha írsz, küldök majd képet is mélben - ide sosem sikerül feltennem Kép

Márti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron