Új privát üzeneted érkezett!

Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 

 
 

Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Marti!
Tunderi babad van,gratulalok.Kép
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Márti!

GYönyörû a kis Ármin! Minden képen nagyon szép, és együtt is olyan szépek vagytok! És milyen nagy, kék szemei vannak! Hát nálunk Bánk születésekor sem volt már kék a szeme, meg a lányokkal is így voltunk valahogy.
Félig kész van már a levelem, hamarosan elküldöm.

Sok puszi, sziasztok!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Márti!

Olyan szép tekintete van. Gratulálok hozzá.

Tikk
 
 


Márti!
Nagyon szépek vagytok! Helyes fiú ez az Ármin! Ezt Helena küldi neki: Kép

Menta
 
 


Szia Marti!
Kemkedtem,illetve ez nem helyes kifelyezes,de beleolvasgattam a temakba,amikröl irtok!Es igy akepeket is megneztem!Milyen nagy mar Armin!
Jol fesült,mosolygos kis ficko!
(Kikka)

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Szia Márti!

Én gyorsan lestoppolnám Ármint võlegénynek Hanga számáraKépKépKép Nagggggyyyyyyon helyes kiskrapek! Mennyi haja van....Kép Én kb. 2 hete megkopaszítottam Hangát...

Szia

Szila
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönjük mindenkinek a szép szavakat, dicséreteket! KépKépKép
Mivel nekem Helena Kép és Hanga Kép is nagyon tetszik, Árminra bízom a választást, de ígérem, jó anyós leszek! KépKépKép

OFF
Kikka, neked küldtem ám mailt is! És örülök, hogy olvasod!

Márti+Ármin
 
 


Szia Márti!

Nagyon szép a kisfiad, gyönyörûek a szemei, ahogy a többiek is írják.
Gratulálunk hozzá.

Szia, Evey
 
 


Szia MártiKép
Ármin csodaszép azokkal az óriási kék szemeivelKép GratulálokKép

Puszi: Doris
 
 


Evey, Doris! Köszi!!!KépKépKép

Márti+Ármin
 
 


Szia Márti!
Csak most vetõdtem erre. Mit is tehetnék még hozzá a fentiekhez? Nekem nincs kislányom Kép. De a következõ - remélhetõleg lányka - babámmal mi is benevezünk a võlegénystoppolók közé.Kép Bevallom, nem is emlékeztem rá, hogy ilyen gyönyörû a kisfiad.

Gorsi
 
 


Armin irul-pirul! KépKépKép
Most pedig megengedem neki, hogy személyesen válaszoljon:
nl bb b mmmmmmmmm htxcv ttttttx6gchvj

Hát, a fentieket írta! 1:ö ÉS EZT HOZZÁ KépKépKép

Márti+Ármin
 
 


Márti,
Hanga is hasonlókat írKépKép. Most ugyan alszikKép, de holnap próbálunk Árminnak írni.Kép

Szila
 
 


SZila!

Végül is, nagyjából azt írja, amit mond Kép SZerencsére most már Ármin is alszik, bár elõttte még "kiolvasta" Apája újságát is (számítógépes szaklap, arra szüksége is van!)
Várjuk Hanga levelét, aztán majd dekódojuk!

Márti+Ármin
 
 


2x q TFB 3 mk,

Na, ezt írta Hanga ÁrminnakKépKépKép!

Szila&Hanga
Szila Hangája
 


Szia MártiKép

Szóval tényleg jól emlékeztemKép Zabálnivaló kisfiad vanKép És mindig nevet?!KépKépKép Gratula hozzáKép

sasha

Kép
 
 


Szia Márti!!


Nagyon helyes a csöpp fiad ! Na, majd hajkurászhatod a csajokat 15 év múlvaKép))

Sok boldogságot és egészséget nektek!

Puszi: Ladányi Kata (Peti anyukája)
ladanyikata
 


Sasha, Kata!

Köszi! KépKépKép Persze, nem mindig nevet így, néha nagyon is dühösen kiabál, de szerintem akkor is nagyon édes (és nagggggyon hangos!) Kép Most, hogy ennyi dicséretet kaptam Árminért, fel kell tennem a kérdést: Nem emiatt hízom én így????? KépKépKép(jaj, sajnos nem! A csokiktól, stb.... Kép) Sasha, a múltkori diétás csirkéd.....! Nagyon jól hangzott ám!

Márti+Ármin
 
 


Sziasztok!

Szerintem nem a dícséretek lehetnek a +-ok okozói mert akkor soooookal nagyobb darab lennél!
Szép szemünek küldünk napocskával egy Kép hátha tetszik neki!

Pusssz: Dzsili + Napsugár
 
 


Márti!!

Új képek a csöpprõl???????


Puszi: Ladányi Kata
LadányiKata
 


Kata!

Csak papírképek vannak, nem tudok újat feltenni, mert se digitális gépünk, se scannelési lehetõségünk nincs Kép De amint lesz, felrakom! Kép KÖszi az érdeklõdést! KépKépKép
 
 


MártiKép
LadányiKata (ladán
 


Márti!

Mi újság veletek? Miket mûvel a gyerkõc? Képzeld, Peti elindult!

Puszi Nektek: Kata és Peti
LadányiKata (ladán
 


Kata! Lassan talán lesz új kép! KépKépKép SZöveges info van az osztálytársaknál!

Márti
 
 


Márti!

Milyen osztálytársaknál?

Béna bagyok, nem találom........Kép

Kata+Peti
LadányiKata (ladán
 


Márti!

Olvastam a Friss-be, hogy babót vársz! Sok-sok gratula hozzáKépKépKép

sasha

Kép
 
 


Nahát Márti!
Nekem is a frissbõl kell megtudnom!!!
Mindenesetre nagyon gratulálok, de ugye nem baj ha nem irigykedek?Kép Majd megtudod miért!KépKépKép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Márti nagyon örülök!! Kép Még el is pityeregtem magam!! Lehet, hogy nekem is vennem kéne egy tesztet??

Nagyon nagyon gratulálok!!!

Puszi: Kata + Peti

Sasha, Norcsi: No, mi kispestiek vagyunk a leggyorsabbak??
LadányiKata (ladán
 


KataKép

Valamilyen oknál fogva mi olvassuk a leggyakrabban a Friss-t. Én még "ismerek" ott kismamikat, Te...., Norcsi???KépKépKép

na puszi
sasha
(MÁrti bocsi az offértKép)

Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Márti! Gyönyörû Ármin! Nagyon-nagyon büszkék lehettek rá! És a kistesójára is! Kép
Menta
 
 


Menta! Köszi, büszkék is vagyunk! KépKépKép És persze elolvastam ám, amint írtad, csak akkor nem volt idõm írni is, aztán meg mindig elfelejtettem Kép De most végre olyankor jutott eszembe, mikor gép elõtt is ülök! Lesznek majd Helenáról is új képek? Elképesztõ, hogy most már Helena majdnem annyi idõs, mint Ármin volt, mikor utoljára találkoztunk!

Márti+Ármin
 
 


Hát igen! Szerintem is elképesztõ. Emlékszem egyszer amikor telefonon beszélgettünk, akkor mondtad, hogy olyan jó hallani azokat a kis csattanásokat, amiket a kezével csap, amikor mászik! Na akkor én nagy optimistán azt gondoltam, hogy Helena soha nem fog ilyet produkálni. És azóta egyre sebesebben mászik. olyan jó!
Tudod még mire gondoltam! Hogy azért is lehet jó érzés, hogy ennyien dícsérjük Ármin szemét, mert tisztára a tied. Kép
Már vannak Helenáról újabb képek csak lusta vagyok feltenni, de ami késik, nem múlik.
Menta
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

SZiasztok! Ezeken a képeken nem Ármin látható, hanem a snugli mibenlétét próbálom bemutatni - mert elmagyaráznom nem sikerült tökéletesen! Itt látható lesz, hogy milyen módon csukható háton (keresztbe), hogy néz ki szembõl és oldalról. Ami még hiányzik, hogy milyen egy még nagyobb gyerekkel, háton hordva õt - de elõbb-utóbb az is meglesz! Kép Minden esetre: a színes zsebek melletti lyukon tudná egy nagyobb gyerek akár elöl, akár hátul ülve kilógatni a lábát! A "modell" az unokatesóm (Kryss) és fél éves kislánya, Rebecca, aki most már közel 8 kg - tehát egy újszülött pici baba még inkább belefér a feje búbjáig. Vagyis, Rebi is beleférne még, csakhogy õ már nézelõdni akart és kidugta a kobakját! Kép És hamarosan lesz új kép Árminról is! KépKépKép

Márti
 
 


Sziasztok!

Hûû kész férfi már ÁrminKép Nagyon szép kölökKép még egyszer gratula, és a tesóhoz isKép De irigykedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Kata + Peti
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Hu de nagy fiu mar Armin! Lesz meg bajod vele, jol lerohanjak majd a lanyok az utcan Kép))))

Nagyon jok a kepek, igaz ilyen szep fiurol nehez lenne rossz kepet csinalni Kép)))

gratula hozza es a kis pocaklakohoz is,
Andysj
 
 


Kata! KépKépKép
Andysj! KépKépKép
Nagyon köszönjük az elismerõ szavakat! Kép Tolmácsoltam Árminnak is, azt mondta: "bruuu! Mamama! Gli-kot-kot" Legalábbis nagyjából így hangzott! Kép

Márti
 
 


Szia Márti!

Ármin természetesen még mindig nagyon jó hapsi, és nagyon hasonlít rádKép!

Szila
Szila
 


A festett lámpákról készült fotók:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Csodálatosak ezek a lámpák!!! Nagyon ügyes vagy! Lehet, hogy - ha engedélyezed a copyright-ot - akkor a következõ karácsonyra megvan a gyerekek ajándékötlete a családnak???

Ármin pedig egyszerûen nagyon édes, szép, kedves, bájos, aranyos, tündéri ...

bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Marti!
Arimin meg mindig nagyon tunderi! Kép Tehetnel meg fel kepeket. Vagy csinaltal albumot neki?
A lampak is tuti jok!

Norka
 
 


Norka!
Örülök, hogy megnézted Ármint Kép annak meg pláne, hogy tetszik is! KépKépKép Én is meg szoktam nézni Jázmint, meg mindig bele is olvasok a "Friss kisbabák"-ba - csak lusta dög vagyok, és nem írok - de most már fogok, mert nekem is nagyon jólesik! KépKépKép
És remélem, hamarosan lesznek fent új képek is Árminról, csak sosem jutok odáig Kép

A többieknek is köszi a dicséreteket - nektek legalább az "osztály"-ban válaszoltam anno - ha ez mentség! Kép

Márti
 
 


Íme, itt van Vilka, Ármin húga! Kép

Kép
 
 


Szia Marti!
Nagyon aranyos es szep Vilka! Gratulalok es nagyon sok boldogsagot es jo egeszseget kivanok Nektek! Kép

Danimama
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: