Új privát üzeneted érkezett!

Én arra gondoltam édes vagy sós amit vinni akarok enni.a közösbe. :P Én nem vagyok szégyenlős,csak tudom,hogy valakit zavar a szoptatás látványa. :roll:
 


Hehe én még nem tudom mit viszek.De lehet a gyerekeknek sütők ki rólokat vagy húsiérméket.szerintem a fasirt is marha jó ötlet.vagy fini sülthús zsir egy kis húsival?????Hmmmmmmmmmmmm és lesz mikró ahol meg lehet melegíteni!!supiiiii
pzs te mit vigyorogsz?????
enyém apa nem szégyelős éééén annál inkább.fogok irulni pirulni.De ha meled lesz akkor inkább vadászozni kéne nem???!!!!!!
amugy nem vagyok valami nagy piás csak hogy ne izguljak annyira
 
 


puccos:vigyek bort???te meg hozz colát:)) :lol: :lol: :lol: :D :D :D
 

 
 

Domcsika na és ki vigyáz a gyerekekre???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D majd az apukák mi lesz belölük ugy hogy ozd az innivalót :lol: :lol: :lol:

szia
 
 


Docsika oké!!!!!!!!!!Viszek colát
 
 


na akkor gooooo booor:D:D bár én nem iszok:D:D
 


Szóval erzsi most lebuktam?? :D :D :D
Hiszen Domo=====Domcsika :wink: :wink: :wink: :!: :!:
 


Lányok!

A sült hús is tök jó ötlet, csak kést is hozzatok.:)

Szerintem a gyerekek nagyrészt egymásra fognak vigyázni, na, jó, a legkisebbek kivételével. De van egy olyan érzésem, hogy a 2 évesnél nagyobb korosztály tagjai órákra el fognak tűnni a játszótéren.:)

Tökmagi, na, ez lesz az a közeg, ahol SENKIT sem fog zavarni, ha netán mellre csapod a dedet. Ettől ne tarts.:) De ha nagyon szégyenlős vagy, majd sorfalat állunk előtted (neked háttal természetesen). Úgy jó lesz?:)
dia
Budapest
 
 
 


Csajok akkor ki hoz végülis sült húst???Mert akkor én viszek kenyeret:D:Dcsak mondjátok meg,hogy mennyit süssek:D:D:D
kösziiiii :wink: :mrgreen:
 


tényleg zavarna valakit a nyílvános szopi? Engem személy szerint nem zavar, csak Lara eléggé konfortszopis még... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép


Domcsika, szerintem egy kamionnyi elég lesz:) De csak frissen, melegen, ropogósan szeretjük.:D
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok itt is! :D

(A régi nevem inaktív, így kicsit meg kellett variálnom :lol: )

Én is nagyon várom már a talit. Azt hiszem, valami pogit sütök, nagyon nem készülök lakomával... A szoptatás látványa engem nem zavar, bár én nem tudnék ekkora tömegben. Ha valakinek a sok ember és a nyüzsi nem akadály, sztem tegye nyugodtan.

Pusszancs!
 
 


Sziasztok!!!!

Hát azt nem garantálom,hogy meleg és ropogós lesz :)
De azt megígérem Dia,hogy egy kicsit meg autóztatom :D :D :D :D
pusszza
 


Domcsika, és ülés alatt puhítod majd?:)

Jédé, örülünk, hogy jössz, pogiból nálam a tökmagos a nyerő.:) Gondoltam, bedobom, mint ötletet. :lol:

És mostantól mindenki sűrűn imádkozzon, hogy a felhők végre húzzanak el a Millenáris közeléből is.
dia
Budapest
 
 
 


de most komolyan ........én mit vigyek.Rendeltem kókuszkockát és piskóta tekercset.........?????????, az jó lesz???
 
 


pzs, tök komolyan. Teljesen jó lesz. :lol:
dia
Budapest
 
 
 


Hosszú vívódés után kitaláltam hogy a sok kajához viszek műanyag tányérokat és poharakat....

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Ana! Zseniális ötlet.:) A többiről se feledkezz meg, jó? :lol:
dia
Budapest
 
 
 


pzs:én is viszek kókuszkockát:D:D:D
meg viszek italt és kitudja még mit:D:D:D

pussz
hozz italt is:D:D
 


dia drága!!te mit hozol??
egy kis borocska???
 


:D :D :D :D :oops: :oops: :lol:
 


domcsika, még mindig sajtkrémet.:) Bort nem, azt hoz majd Puccos.:)
dia
Budapest
 
 
 


dia:D:D
okés csaj:))

izgulok már előre:D:D:D :lol: :lol: :lol:
 


Azt látom.:) De nyugi, biztos jól fogjuk magunkat érezni.

No meg, asszem, a legtöbb mamira rá is fér egy kis kikapcsolódás, nemde?
dia
Budapest
 
 
 


Mégsem tudok menni :(
Több családtag összehangolt programjával próbáltam sakkozni és egészen tegnap estig úgy nézett ki, hogy sikerrel...
Nagyon sajnálom...:( :evil:
Kívánok mindenkinek nagyon jó szórakozást, Dia, Puccos, ha isztok, feltétlenül gondoljatok rám:)
erzsi2:a kávédat majd egy másik alkalommal tudom csak meginni.
Reni74: pedig már a poharaidat is becsomagoltam, ütésállós guzmancba...

Mindenkit pusszantok ott, aki megérdemli és szép időt kívánok ♥
 
 


Vaxi nemáááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!
Amugy bort nem én viszek én csak colát!!!!Nem lesz ciki hogy alkoholizálunk!!!!De csak kicsit!

Vaxi nagyon sajnálom! :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:
 
 


Kisvax, nemáááááá, akkor hogy foglak visszajelölni a wiwen?:)
dia
Budapest
 
 
 


Ja, és tényleg: BRÉKING azoknak, akik nem Budapesten ébredtek ma reggel!

A főváros felett kitisztult az ég, a felhőzet felszakadozott, a hőmérséklet egyre emelkedik és a nap már tartósan süti az aszfaltot!
dia
Budapest
 
 
 


kisvax, elmondhatatlanul szomorúúúúúú vagyok..... :(
apa
 
 


Sziasztok!
Sajna mi nem megyünk :((( Nagyon szeretnék ott lenni, kicsit amolyan első diszkós fílingem van ezzel kapcsolatban, de sajna nem megy. Érezzétek jól magatokat és egyetek rengeteget helyettem is :D

Betti, Lola, Domi


Betti, kicsit olyan is, mint az a bizonyos első diszkó.:) Kár...
dia
Budapest
 
 
 


andy29, semmi baj, az a lényeg, hogy gyertek....:))
apa
 
 


szioka sajna az idén én sem tudok meni de remélem jövöre igen.nagyon szép idöt és jo szorakozást kivánok millio pusz szilvo
szilvo
Szeged
 
 


szbernadettsz, biztos, hogy nem tudtok jönni?
apa
 
 


Na, most már elég, lányok! Írjanak már olyanok is, akik jönnek! :lol:
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!
Mit kell vinni ere a talira?valószinű,hogy mi is megyünk ! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kisvax:sajnálom,hogy nem tudsz jönni:(:(:(:(:(:( :cry: :cry:
Szbsz!!!!!!Légyzsi gyertek már el!!!!!!!!!!!!!!menjetek ma le Tárnokra és valaki elmegy értetek!!

Na légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


nitacska007, szia, kaját, innivalót, annyit amennyi nektek kell és még valamennyit, hogy másokat is meg tudjál kínálni... ha szeretnél... esetleg plédet a piknikhez... de elsősorban magatokat!!!! :))
apa
apa
 
 


Nitácska, de jó! Kaja, pia, gyerek, férj, te magad.:) Várunk!
dia
Budapest
 
 
 


fél órája nem volt új hozzászólás....... :oops: gyerünk gyerünk......így nem lesz meg a három oldal
 
 


Pzs, én máris írok egyet, mert látom, nagy szükséged van a vállonveregetésemre. :lol:
dia
Budapest
 
 
 


:D
 
 


Na, a cseten most hangzott el a PALACSINTA szó.....

Valaki???
dia
Budapest
 
 
 


Esetleg, ha valaki hoz palacsintát akkor hozzájárulok a saját készítésű sárgabaracklekvárral. :D :D

Kép
Kép
Kép


Pzs 6666666666
 
 


Apám!
El se hiszem, hogy megbírkóztam a regisztrációval :lol:

Szóval csak azért jöttem, hogy Diám örüljön és pzs-nek is jól jövedelmezzen a melója. :lol:

És hajrá tali :D :D :D :D :D

xandra
 
 


mennyi palacsinta kéne? :D

Kép
Kép
Kép


de most komolyan. :D

Kép
Kép
Kép


Palacsinta: szerintem übersok, és natúr! És akkor mindenki töltheti olyan lekvárral, amilyennel akarja!

Xandra, te annyira, de annyira ügyes vagy.:)))
dia
Budapest
 
 
 


Dia jajj ez annyira, de annyira jólesik (fetrengős szmájli :lol: )

Én viszek ám meglepi nasit :wink:
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron