Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Nemsokára jön a 2008-as Babanetes tali, és mivel régebben mindig volt hasonló topik, gondoltam, nem árt egy most sem.

Szóval, ki lesz ott 2008. július 26-án a Millenárisban?

Mivel a hagyományoknak megfelelően ismét batyus ellátás lesz, esetleg megdumálhatnánk azt is, ki mit hoz...
Én spec. a sütéshez béna vagyok, de a hagymás sajtkrémet - az érdeklődéstől függően - szívesen elkészítem idén is.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dork@ a chat-ről már jelezte, hogy jön.

Még esetleg valaki? Vagy tényleg csak 10 fő alatti lesz a létszám? :lol:
dia
Budapest
 
 
 


Dia na azt meghiszem hogy csak 10 fő bár várjuk ki igaz a végét de tuti nagy csapat lesz én érzem mi megyünk ha minden ugy alakul ahogy elterveztük!!! :D :oops:

szia
 
 

 
 

Helló!

Mi is megyünk, de még csak 70% :lol: :lol:
Uram még vonakodik, hogy mi legyen...de még puhítom :lol:

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Tyűha, lassan már most túllépjük a tizes álomhatárt. :D

És reménykedjünk, hogy nem jön egy olyan kis cunami aznap, mint tegnap éjjel. Akkor kissé elmosná a talit.
dia
Budapest
 
 
 


Mi is megyünk,anyósommal sütettek sajtos kiflit...erre gondoltam,de még változhat:)
 
 


Megyünk mi is :D Rita:)) vagyok amúgy. :lol: Sütök, ha hagynak a lányok. :D

Kép
Kép
Kép


Én is megyek,vagyis mi is megyünk a talira.Bizony ám tavaly nem volt időnk elmenni idén ott leszünk. :lol: :lol:
 
 


wáó az előző volt az ezredik hozzászólásom :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép


Megyünk mi is!!!
Cukkinis kuglófot sütök ha minden jól alakul!
Reni74 :lol:
 
 


Pattogóbolha! Ezredik? Ezt meg kell ünnepelni.:)

Reni! Hú, cukkinis kuglóf, ez nagyon jól hangzik!

Egyre csak gyűlünk, király! A tizes álomhatár immár hivatalosan is túlteljesítve.

Kenyeret ki tud sütni?:D
dia
Budapest
 
 
 


Na én sütök csokis-banános sütit!!!! :D :lol:

szia
 
 


Na szóval:D Én is illetve a kis családom is megy,jön a babatalira,de sütni sajna én nem tudok:(:( :oops: :oops:
De viszek,mást :D :D
Én már nagyon várom :lol: :wink: :wink:
 


Dia:Na kenyeret szerintem én tudok sütni?:D Mit hozol hozzá,melléje?? :D :D
 


Én sem tudok sütni,légyszi mondjátok meg mit vigyek süti helyett.Nem szeretnék és ne akarok üres kézzel menni. :idea:
 
 


domcsika, hagymás sajtkrémet, meg egy üres hasat.:) De lehet, hogy kettő üres hasat.

Andy, sztem a gyümölcs sem rossz ötlet, egy nagy tál cseresznye, meggy egész biztosan nagy népszerűségnek örvend majd a kölkök között.
dia
Budapest
 
 
 


Kisvakond vagyok, célom a világbéke!
Szeretnék menni a találkozóra, ha tudok menni, akkor sós és édes muffint, sós és édes töltelékkel bíró olajos kiflit viszek.
 
 


Hehe megjöttem!!!Kéretik nem röhögni!!!
Megyünk mi is!Talán gofrit vagy sörkiflit viszek,na meg laposüveget!!! :D
 
 


Kisvax, tudod, ha békét akarsz, akkor megjelensz a kiflikkel. :lol:

Puccos! Nem fogok röhögni.:) Csak egy kicsit.:) Laposüveget meg csiszatold. :lol:
dia
Budapest
 
 
 


Halihó lyányok,

mi is megyünk.
Asszem meggyes pitét viszek, azt a legtöbben szeretik. :)

CsöppkeCsillus

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Hát ahogy olvasom csak az írt aki megy a talira,de most én leszek a kivétel.Sajna nem tudunk menni,agyon messze lakunk.Kár hogy nincs szervezve közelebb is,de lehet azért mert amerre én lakok nem chatelünk olyan sokan.De azért nagyon jó ötlet hogy ilyen van szervezve(tali).És sok sikert hozzá,és minél többen legyetek.
solya051020
Káld
 
 
 


Kolbászt, sült hurkát ki vállalja? Gondoljunk már az apákra is. :lol:

Csöppke, a meggyes pite nagyon tutin hangzik.

Tényleg inni mit fogunk? Merthogy puccos laposüvege gondolom, hamar kiürül. :wink:
dia
Budapest
 
 
 


Dia!!Sült kolbi??hmm...fini :lol: :lol:
Inni én spec vizet fogok,de viszek gyümi levet,és....:D:D
Csöppke:mi is szeretjük a meggyes pitét :D :D :D

Na,akkor én mit is viszek,kenyérrel azért mégsem állíthatok oda.....

Pussza
 


A kolbász és sült hurka tényleg jól hangzik,de meg tudjuk-e melegiteni valahol???Mert ezt talán én betudom vállalni,és innit is viszek,ásványvizet,szörpit vagy valami rostosat netán.Hm?????
 
 


Csajok miből mennyit kell szerintetek vinni??
Nekünk ez lesz az első babatali és még tudatlan vagyok :oops: :oops: :oops:
 


Csajok és apáink mit fognak egésznap csinálni??Mert az én Norbertem nem egy ilyen gyorsan barátkozós ember,és hát kicsit izgat,hogy ő vajon mit is fog ott csinálni,
Tipp??
 


andy, nem tudom, mennyire lehet melegíteni, de talán meg tudjuk dumálni a büfésekkel. Ha meg nem, esszük langyosan vagy hidegen, úgy is jó. :)

domcsika, minél többet, annál jobb.:) Éhes hadseregek lesznek ott. :D Á, viccelek, annyit hozz, amennyit gondolsz, nem kell közüzemi konyhás ellátásra gondolni.
Apukák meg vagy eldumálgatnak egymás közt, vagy gyereket pesztrálnak, míg az anyák teszik ugyanezt, vagy aranyhalat etetnek majd a tavacskákban. :lol: Hogy megnyugtassalak, eddig még szemmel láthatóan minden apuka is jól bírta érezni magát, bármennyire is a csajok jelentik az összetartó erőt a Babaneten.
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok

Végre sikerül regelni! :D Szóval valószínüleg mi is megyünk. Fogalmam sincs mit viszek, bár már volt szó egy kis jófajta szilvapáleszről! :D Meg lenne egy olyan kérdésem, hogy melegíteni lehet majd valamhol? Nekem tápszert is, meg bébiételt is kéne melegíteni... Tényleg, és mennyit visztek ezekből a cuccokból? :)

Ja, -Gabika- vagyok!!!
 


Gabika!

Melegítésnek utána kell járni, Apa azt mondta, megkérdi.

Ha tudok valamit, mindenképp szólok.

Egyébként nem is pálesz, hanem vodka-kubu. :lol:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Én is megyek a férjemmel! Mostmár törhetem a fejem, h mit vigyek, lelőttétek az összes ötletem(pálinka,hurka, kolbi) :)
Mikor érdemes érkezni? Gondolom nem baj, ha nem pont 9-re érünk oda!??
zsuzska88
Üllő
 
 


Mi is megyünk!de én nem tudom mit viszek.majd meglepi lesz. :lol:
 


Sziasztok, a melegítést megoldjuk, viszünk ki mikrót!
apa :)
apa
 
 


Sziasztok!
Végre sikerült regelnem.
Ha megyek akkor arra gondoltam, hogy fasírtot viszek meg valami üditőt és talán ha elbírom még kenyeret is a fasírthoz :D .
Vagy a fasírt helyett vigyek inkább kókuszgolyót?


Dabraka hozzál inkább kokusz golyót én viszem afini kis fasirtkát na hem gond oké??,na meg hát az elmaradhattatlan jo kávé azt beigétemvaxinak de nem csak naki aki kávézik én állom csajok??oké??,ezt megdumálltuk húú már várom a talit nagyon!!!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :P :P

szia
 
 


domcsika írta:Csajok és apáink mit fognak egésznap csinálni??Mert az én Norbertem nem egy ilyen gyorsan barátkozós ember,és hát kicsit izgat,hogy ő vajon mit is fog ott csinálni,
Tipp??


Az enyém Dominót fogja kergetni. :lol: De amúgy feltalálják magukat szerintem.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
 


Sziasztok!
Legnagyobb bánatomra az idén nem tudok menni..Sajnos csupán anyagi okok miatt.De érezzétek nagyon jól magatokat, sokat gondolok majd rátok.. : :) :(
Puszi mindenkinek aki ott lesz!

3lányos anyuka vagyok
 


Húúúú, a fasírt gondolatára már most összefolyt a nyálam! Az se baj, ha ketten is fasírtot hoztok.:)

Erzsi, azt tudod, hogy kisvax hedonista, így a kávéjához fagylaltot, tejszínhabot, némi whiskey-t és fahéjat, esetleg kakaóport is kell prezentálni... Mindezt talpas pohárban, pingvin-felszolgálóval, hófehér asztalkendővel.:) És két félmeztelen, pálmalegyezős rabszolgával. :lol:

Andianyu, de kár! Remélem, jövőre már jobb lesz a helyzet, és akkor személyesen is találkozunk!
dia
Budapest
 
 
 


Csajok hütőszekrény lesz??Mert azért a bébikajákat meg a tápit odakéne rakni,nem??meg az üdítőket is:D:D:D
 


Csajok van egy olyan gondom hogy ha apa nem tud jönni Én sajna nem tudom vinni amit beigértem mert vonattal 3-om gyerekkel a babakocsival nem fogom tudni oda cipelni.Sorry :cry: :cry: [/b]
 
 


domcsika, hűtőszekrény szinte biztos, hogy nem lesz, legalábbis eddig nem volt. De a bébikaja, mivel hőkezelt, tűri azt a pár órát, amíg odaadod, anélkül, hogy megromlana. A tápszernél meg szerintem érdemes azt csinálni, hogy kiméred a port, és a vizet csak ott, helyben akkor adod hozzá, amikor aktuálisan a gyerek éhes.

andy29, szerintem így sem fogunk éhen-szomjan veszni.:) És még Nektek is jutni fog... :lol:
dia
Budapest
 
 
 


:D na??? belekotyogok ám én is most már.
 
 


Dia mondom alaposan :D :D :D :D
http://www.babanet.hu/chat/ itt is tudsz üzenni nekem :D
 
 


:P
 
 


Mi hütőtáskát viszünk.abba rakjuk a babykaját. :wink: de én még nem tudom mit vigyek.sósat vagy édeset? :?:
 


:P
 
 


Ja meg azt akartam kérdezni:szoptatásra hol lesz lehetőség?
 


tökmagi babykajából édes vagy sós?? hát mit szeret az a gyermek??
 
 


tökmagi! Már sós vagy édes hűtőtáskát? Ha lehet választani, a cukrosra voksolok!

Pzs, milyen szép, hosszú, piros nyelved van.:D
dia
Budapest
 
 
 


Töki hát pléden padon kinek hol szimpi majd apáink elfordulnak :D :D :D :lol: :lol: :lol:

szia
 
 


Tökmagi, lesz pelenkázósátor, ha máshol nem, ott tutira.

És mielőtt aggódni kezdenétek: SZOMBATRA KÁNIKULÁT MONDANAK!
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: