Új privát üzeneted érkezett!

Igazad van, ek vagyunk kényelmesedve ebben a technikai vívmányokkal teli világban. De egyébként csak az eső miatt mentem volna kocsival a boltba, mert nem túl élvezetes gyerekkel esőben biciklizbi, meg a kenyér is elázik a kosaramban... :lol: Egyébként ide a helyi boltba csak kenyérért meg tejért járok, de ugye azt minden nap veszek frisset, így minden nap megyünk... A töbi élelmiszert a közeli város valamelyik nagyobb üzletében vesszük.

Én is írtam, hogy a baba klubban Szonja félénk volt. Remélem, megszokja a nagyobb társaságot... Bár anyósékat a mai napig nem szokta meg (ők mindig sokan vannak, és hangosak), meg a tesóm gyerekeitől is tart néha, ha hangoskodnak. Valószínűleg rám hasonlít ebben, mert én a mai napig nem szeretem az ilyesmit. Ha már többen vagyunk, általában kicsit visszahúzódok, nem szeretek úgy beszélgetni, ha többen beszélnek, ha ricsaj van. Ilyenkor inkább csak figyelek, hallgatom a többieket.

Én holnap rántott húst csinálok rizzsel, mert apa vett két fej salátát, és már előre csorog a nyálam, ha rágondolok erre a kajára.... :wink:

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Hopocsi: Jó a menü nálatok is. Végülis tegnap este megfőztem: Husileves+tejfölös csirkepörkölt. Most eszek :D

Képzeljétek visszamentem a piacra. A néni, megismert ott volt a nadrágom zacskóba a kocsiülés mellett. Azt mondta a néni, hogy már múlt héten várta hogy visszamenjünk, aztán végülis eltette, hátha most megyünk. Nem hittem a szememnek. Mondtam is néninek, hogy ezt el sem hiszem. Na de nem? a mai világba!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend?

Ádibaba!
Ez nagyon jo!

A nagyokrol is egy kép, de nagyon utálják ha féyképezem őket.
Kép Sziasztok
Vendég
 

 
 

Én itt vagyok, vagyis még Ádám ki nem nyomja a gépet!

Tök jó, hogy ilyen nagy gyerekeid is vannak. Bár ki se nézni belőled. Se alakra, se korra! :)

Ök is szoktak vigyázni Robikára? Vagy inkább már Jajj hagyjál anya, megyek csavarogni.

Azt nem is mondtam, hogy a babatalin 3 gyerekes anyukánál voltunk. A picit bevitte a szobába lehúzta a redőnyt becsukta az ajtó. A kisfiú 1,5 óra múlva sírt, hogy felkelt. Mi meg csak lestünk, hogy most mi van :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Na még egy, mert azokon az arca nem is látszik

Kép

Kép

Kép
 


Szia Ádibaba!

Én is találkoztam egy másik lánnyal a babanetről. Eljöttek hozzánk, mert vettem nekik egy kiscipőt és itt van telkük. Sajna elaludt a kicsi a kocsiba igy nemtudtak játszani.

Nálunk is igy van az alvás! Csak nálam függöny van. :lol:

Igazi pasi a kisfiad, még igy babakorában is látszik hogy nagy genszter lesz.

Tegnap táncon a fiam már a bordásfalra mászott!

Szoktak rá vigyázzni de inkább hétvégén mert hétközben mire hazaérnek Pestről, tanulás is ugye.

Szia


Arivirág merre vagy? Manó?
Vendég
 


ádibaba: rendes volt a piacos néni!
Édes a kisfiad!
Altatás: Szonja a mai napig ölben alszik el, tudom, ez az én hibám is, de így alakult. Sose volt erőm megtanítani az egyedüli elalvásra. Így meg pár perc alatt elalszik. ez mindenkinek jobb, mintha sírna. És nem érzi rossz dolognak az elalvást, mert nincs róla rossz emléke. De hogy mikor fog megtanulni elaludni, nem tudom...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Vendég
 


Hopocsi: A keresztfiam, mikor másfél éves volt, csak cicin aludt, vagy ha járkált vele a tesóm. Amikor anyuéknál volt, akkor elég volt neki a tea, és ha anyu lefeküdt mellé.
Neked ha mással van akkor is el kell dajkálni?
Én még nem hagytam Ádámot senkire. Mármint alvásra és evésre mindig érkezek, ha valahova el is kell mennem. Pedig biztos, hogy a gyerekek hamarabb alkalmazkodnak. Majd mi is megyünk lagziba, úgyhogy majd akkor lehet, hogy egy éjszakát anyuékra hagyom :roll:
Ti már voltatok? Vagy mikor is lesz? Vettél ruhát?

Judit: Robika nagyon vagány! Nálatok sincs megállás!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Kint a jo levegőn? Irjatok! Kép
Vendég
 


Szia Judit!
Hát igen ma kihasználtuk a jó időt egy kis fűnyírsásra, akkora a terület, hogy két órán keresztül nyírtam megállás nélkül. A Bibi meg addigint volt velem a friss levegőn!
Ja és édes Robika, ahogy csúszdázik! :D
Vendég
 


Szia Bibis!

Ne is mond a fűnyirást mert felhuzom magam. Előkészültem zsák, hosszabitó, hintaágy felrecipelés. És nem indult az a ....! A sufniba megtaláltam a baltát, nem sok kellett neki hogy kapjon. Már nem elösször csinálj de mindig velem. Holnap jön a férjem haza ha neki elindul megfogadom soha én elő nem veszem.
A slagrol nem is beszélve. Nálam mindig ereszt valahol, vagy képen lő perszem szüveges vagyok.
Jo a vonalzod!

Holnaptol ablakcserézünk!

Jo éjt!
Vendég
 


Nálunk tegnap volt az asztalos, az erkély ajtót megrenoválta. Ma azt festegettem. Imádok ilyeneket festeni. Mármint tényleg.

Az új ajtót valószínú csak júniusba csinálja, már alig várom.

Holnapra jó takarítást, mert gondolom lesz mit!

Bibis jó a vonalzód!

Kép

Kép
 


sziasztok!

ádibaba: Szonját általában én altatom. Eddig esti altatásnál kétszer volt vele anyu, és ugyanúgy elaludt neki, mint nekem. Jövő szombaton megyünk lagziba, akkor is anyuval lesz. De eddig még mindig itthon aludt, anyuék jöttek el hozzánk, és most is így lesz.

Egyébként nem kell cipelni, míg elalszik, csak magamra fektetem, és pár perc alatt alszik.

Ruhát már vettem: egy nadrágkosztümöt! Nagyon csini, világoskék, vagy inkább szürkéskék a nadrágja, a kabát meg csíkos.
Már nagyon várom! Az esküvőre visszük Szonját is, aztán anyuék hazahozzák, mi meg ottmaradunk a lagziban! Egyébként a párom lesz a menyasszonyi autó sofőrje...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Ádibaba!
Nálunk minden műanyag lesz. Nem kell festeni. A régiházunkba fábol voltak és 2évente ledobta magárol a festéket. Kész az első ablak!

Hopocsi!
A kislányod mibe lesz? Majd képeket is kérünk.

Bibis!
Csapágyas volt a fűnyiro! Ma bepotoltam!

Mano miért nem irsz?

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Kösz,hogy hiányolsz!
Nagyon el voltam havazva a héten,kihasználva a jó időt,nagy takarítást csináltunk,na meg sokat csavarogtunk is ebben a jó időben!
Nagyon helyesek a gyerekeid a képen,és a csúzdázós videó is nagyon tetszik!Franci is nagyon szeret csúszdázni! :D
Műanyag nyílászáró szerintem is sokkal jobb lesz mint a fa!Nekem nem kell füvet nyírnom szerencsére,bár most,hogy itt a jó idő,és remélem marad is,szivesen laknék kertesházba!

Ádibaba!
Nagyon jók lettek a babatalizós képek! Szép a kisfiad,és hatalmas! :D
Tök jó,hogy meglett a nadrág,ritka az ilyen eladó,hogy még el is teszi! :D
Vendég
 


Az igen sehol senki :shock: ,biztos mindenki kihasználta ezt a szép időt! :D
Vendég
 


Hát igen mi is csavarogtunk. Anyuéknál voltunk. Ott voltak a tesómék is. A keresztfiam júliusba lesz két éves, és egyfolytába magyaráz. Na meg imádja Ádámot. Egész nap: Ádibaba, Ádibaba.

Most a férjem itthon lesz a héten, úgyhogy nem tudom mennyi időm lesz ide ülni. Most a kinti lépcsőhöz csinált korlátot, mert mostmár nyitva szoktam hagyni az ajtót, Ádám meg megtanult ugratni a küszöbön. Úgyhogy már nincs akadály!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Mostmár tuti biztos,hogy mindenki a jó időt élvezi,mi is nagyon sokat vagyunk kint! :D De remélem ez már így is marad,mármint az,hogy jó idő van!

Judit!
Megvolt már a nyílászáró csere?

Hopocsi!
Ti meg hétvégén lagziztok,de jó lesz nektek! :D

Ádibaba!
Azért próbálj meg jönni! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mano!

Lényegében a kertben lakunk. A konyha ablak a legrosszabb mert használhatatlan a konyha. Tegnap zacskobol ettünk, a kertbe hamburger volt sültkrumpival. Ma már vakolás van igy sütni már tudtam csak a kerbe volt az előkészület. Ja és a fürdőkádban mosogatok, mert az ablak alatt volt a mosogató. És a szobában van az étkező. Estére rendeződünk. Elhalaszjuk az utolso ablakot mert esőt mondanak. Végre egy kis pihi! Majd jövök.

Sziasztok!
Vendég
 


Na itt vagyok!
Ádám nem akart aludni. Az ágyon ordított mint akinek elmentek otthonról, ha meg fölvettem, vagy beraktam a babakocsiba akkor magyarázott és közbe vihogott. Ilyenkor tiszta ideg vagyok. szerintem még fél óra és tiszta gyogyi lesz.

Judit: Elképzeltem hogy mi lehet nálatok :shock: . Egyébként a zacskós kajákat imádom. Gondolom a gyerekeid is! Hamburger hot-dod bármikor jöhet, na meg pizza.
Én ma nem főztem Tamás horgászik, remélem hazafelé hoz gyrost (jó írtam?).

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!

Robikám még alszik! Irok addig pár sort nektek.
Tegnap helyre állt a konyha, ma még ki kell takaritani és mindent a helyére rakni. Bár ma nem is lesz rászükség, mert a nagyok az apjukkal majálisoznak a férjem szolgálatban, nekem meg Robinak jo a maradék kaja is. Holnap meg a tűzoltok főznek nekünk, mert reggeltől ott leszünk az Érdi laktanyában. Lesz légvár, foci, kvad, kaja, pia. Remélem a gyerekek jol fogják érezni magukat, mert ha egy benyomja az unalmast elrontja a többi jokedvét is.

Igy nekünk holnap lesz a majális. De nektek mára eső mentes ünnepet kivánok!

Ádibaba nekem gyengém a gyros!!!!!!

Sziasztok
Vendég
 


Na gyrost azt nem hozott! Csak halat. Tegnap csináltam halászlét. Azt mondta, hogy nagyon tök jó, még apósomnak is ízlett. Most csináltam először, olyan büszke voltam magamra.

Tegnap szegény fiam akkorát esett, hogy még én is sírtam. :( Anyósom állítani akarta a kiságyba, és amikor nem nézett oda a gyerek elengedte a rácsot és nekiesett a fejrésznél lévő résznek.
Tudom hogy ilyen még sok lesz, de akkorát koppant, úgy megijedtünk. Utána láttuk, hogy nincs akkora gond.

Holnapra jó bulit!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hű, de régen írtam már!
Mindig úgy elmegy az a kis idő, míg Szonja alszik, hogy nem érek ide.

Szonja beteg, két napig lázas volt, az elmúlt, most meg náthás. Ez egy kicsit megnehezíti az alvását, mert nem mindig kap rendesen levegőt, de nem vészes.

Holnap megyünk esküvőre, majd csinálok képeket! Ugyanis vettem digit fényképezőt!!!!!! Most kiélhetem a vágyaimat, imádok fényképezni!

Az az egy dolog zavar, hogy este anyuék lesznek Szonjával, és így nekik kell majd leszívni az orrát. Meg hát remélem, nem alszik nekik rosszul majd.

Én is nekiálltam a nagytakarításnak (anyu segítségével), már elég sokminden megvan, jövő héten folytatjuk. Épp május 1-én csináltam, munkával ünnepeltem a munka ünnepét... :D

Vasárnap meg el kell menni anyósékhoz is, mert ugye anyák napja lesz (ennek nem örülök, mármint nem az anyák napjának, hanem, hogy menni kell)

Csilla & Szonja

Kép
 
 


ádibaba: miért akarta anyósod állítani a kiságyban a kisfiadat? Majd áll ő, ha akar, vagyis ha elér oda a fejlettsége. Sose szerettem ha valaki pl. vezetgeti a gyereket, mikor még alig áll a lábán, meg felállítja, mikor még nem megy neki igazán. Soha semmit nem tanítgattam Szonjának, mindenre magától jött rá. Ő érzi, hogy mikor mire képes.

Szonja is rengeteget esik, de eddig az igazán nagy eséseket megúsztuk. Mindig vagy seggre ül, vagy térdre esik, ritkán üti be a fejét.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Anyósom csak tanítani akarta. Már sokszor rászoltunk, hogy ne erőltesse, de most úgy látom tanult a dologból.
Mikor még nem tudott kúszni, akkor állandóan a földön akart a gyerekkel gyakorolni. Mármint őt tanítani.
Én nem nagyon raktam őt le a földre pokrócra, mert nem maradt. Inkább mindig az ágyon játszottunk. Ő meg úgy gondolta, hogy azért nem mászik.
Na mindegy! Végülis kúszni tud, ülni is (azért még néha dől), na meg szalad.

Orszívó-porszívózod Szonja orrát? Én csak úgy tudom Ádámnak, ha totál lefogom. Apósom, meg apu hát a férfiak nézni sem bírják. Akár mit mondok szerintük ez kínzás.


Holnapra nagyon jó szórakozást!


TÖBBIEK HOL VAGYTOK??????????????
ARIVIRÁG? BIBIS?

Kép

Kép
 


Mi van veletek?

Anyuéknál ma Bucsú volt. Mi ott voltunk! Hát Ádám még nem érdtékelte valami nagyra, de nem baj majd jövőre. Mi vettünk egy csomó finomságot, most is azt eszem (jó drága volt).

Na azért ha ráértek majd írjatok!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!

Nagyon jol éreztük magunkat a tűzoltoságon. Annyit ettünk ittunk fagyiztunk amennyit akartunk. Sok kép is lett, megtudjátok nézni a lakohely szerinti Érdre költöztünk topikban.

Hopocsi!
Épp május 1-én csináltam, munkával ünnepeltem a munka ünnepét...
Ez nagyon jo! Már majdnem én is igy jártam, ha nem végeztem volna az ablakok utáni takaritással.

Ádibaba!
Nekem mindegyik gyerekem ezt csinálta, hogy addig álltak a kiságyba amig birtak és utána csak lazán elengedték a rácsot és bum felborultak. Az is egy technika mire megtanulják hogy le is lehet ülni. A járással is ez lesz, csak menni, menni, menni, alvásig. Alvás után feltöltődve ugyanez. :lol:

Arivirág!
Most hogy már othon vagy nincs mentség hogy nem irsz!

Milyen szép virágokat kaptatok?

Sziasztok
Vendég
 


Ez még lemaradt:

Hopocsi!
Robika is lázas, de semmi tünet. Remélem neki is elindul az orra. Fényképeket kérünk!
Vendég
 


Sziasztok!
Na végre idejutottam, mostanában csak olvasni tudtam bekukkantani hozzátok, nem nagyon volt időm írni.Mostanában ezer a dolgom, minden összejött, még a vasalás vár rám, de most kicsit lustizok.
Judit
Sajnálom a fünyíró ügyet :( , remélem ezután már nem rendetlenkedik. Én szombaton nyírtam megint füvet, de pechemre nem akart beindulni, így először is gyeryát kellett tisztítanom, na meg persze a benzin sem volt elég, így nem tudtam lenyírni az egészet, lusta voltam elmenni benzinért :shock:
Ádibaba
A felnőttek néha jobban élvezik a bucsút :) . Ja a kiságyban még ráér álldogálni, majd mindent a maga idejében felfedez és megcsinálja. A mamák már csak azt hiszik, hogy az unokájuk egyszerre mindent meg tud csinálni :shock:
Csilla
Szonja hogy birta az estét anyukádéknál az esküvő napján?

Majd még jövök élménybeszámolózni az elmult napokról, ha nem zavar senkit :!: :?:
Vendég
 


Judit: Lakóhely szerint, csak olyan van, hogy Érdligetiek tartsunk össze. Nem találom az Érdre költöztünk-t!!!!!!

Kép

Kép
 


Na megtaláltam, a legelején volt. HÚÚÚÚÚ nagyon szupi lehetett. Hogy-hogy ilyen helyre mehettek. A férjed Tűzoltó?. Vagy ide mindenki mehetett, de akkor hogy hogy ingyenes?
Hát én még azt sem néztem meg a Búcsúban, hogy mennyibe kerül a körhinta. A Kvadot (na hát ezt tuti nem jó írtam) el sem tudom képzelni.

Bibis még szép, hogy nem zavarsz! :D

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Bibis!
Akkor neked még bonyolultabb a fűnyirás, mert benzin kell bele. Nekem csak be kell dugni a konektorba de csapágyasan ugy se megy.

Ádibaba!
Ez egy munkahelyi buli volt. Más nem is jöhetet be a kapun. Igen városkánk tűzoltója a férjem. Flórián napot szoktak tartani mert ő a tűzoltók védőszentje. Ugyi vagy hogy megtaláltad a topikot!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Átlestem én is a másik topikba,nagyon jók a képek,jó buli volt! :D Robcsi nagyon édes ahogy vezet! :D De látszik,hogy a tesók is jól érezték magukat! :D Akkor mostmár beköltöztetek az udvarról? :lol:

Ádibaba!
Hát bizony lesznek még ilyen esések ha beindul Ádi!De az a szerencse,hogy nem történt semmi komoly!Én is imádom a búcsúkat,szeretek nézelődni,és a sok finomságnak én sem tudok ellenállni nagyon édesszájú vagyok! :D

Hopocsi!
Milyen volt a lagzi? Várjuk a képeket!Szonja remélem már meggyógyult?

Bibis!
Várjuk az élménybeszámolót! :D

Arivirág!
Már nagyon régen írtál!Remélem jól vagytok?Kislányodat felvették az óvodába?
Vendég
 


Sziasztok!

A lagzi nagyon jó volt, jót buliztunk!

De Szonja az esküvőn kifordult magából. Nem lehetett vele bírni... Pörgött ezerrel, és hisztizett, ha nem engedtem valamit (pl. kimenni az útra, felmászni a kerítésre). Az esküvőn se maradt meg az ölemben, így 5 perc után kivittem, és még a templomi esküvő előtt elvittem anyuékhoz. Így sok fénykép se készült róla...

Anyuékkal nagyon jól elvolt este, nézegetett az ajtó felé fürdésnél meg altatásnál, várt engem. De nem nyafizott. Édes volt!

A búcsúról jut eszembe, nálunk jövő héten lesz! Kíváncsi vagyok, Szonja mit szól majd hozzá.

Szonja már megygógyult, de most meg én vagyok náthás...
Mindjárt csatolok képeket is, de le kell még kicsinyítenem őket.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Kép Szonja esküvői ruhapróbája
Kép a városházán leült egy pillanatra...
Kép középen az ifjú pár, a két szélen pedig mi
Kép bulizunk!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Elnézést az eltűnésemért, kicsit elutaztunk haza amíg a férjem építette a házunkat!
Nem olvastam még el miket írtatok, de ígérem pótolóm!!

Amúgy van egy nagy boldogságos hírem!!!
Biankát felvették az oviba!!!
 


Sziasztok lányok!

Hopocsi!
Nagyon csini volt a kislányod. Nagyon passzolna a fiamhoz. Látszik hogy jol éreztétek magatokat. Meddig birtátok?
Milyen magas a lányod?

Manó!
Beköltöztünk de vasárnap nekiugrunk a szobánknak.

Arivirág!
Kár hogy nem voltál talin. Én csak azért tudtam menni mert nem volt itthon viz. Se mosni, főzni semmi. Robika volt a leg szégyenlősebb, amikor hozzá szoltak még sirt is.

Sziasztok


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit, sajnálom Én is hogy nem voltam! :cry:
Robikáról nem is tudom elképzelni, hogy szégyenlős volt, velem olyan gyorsan meghaverkodott!
Most mikor otthon voltunk, egyszerre 6-an kezdtek el Dominikámmal is haverkodni, na ő is olyan keserves sírásba kezdett….
 


Sziasztok!

Judit!
Húha akkor lesz megint felfordulás,dehát ez ezzel jár majd meglesz és utána hátra lehet dőlni és pihizni egy nagyot! :D Franci is szégyenlős,nem nagyon szólal meg idegeneknek,mindíg bújik belém!Mindíg kell neki egy kis idő,hogy feloldódjon!
Látom Robika is szereti a mocit! :D

Hopocsi!
Nagyon jó lehetett a lagzi ahogy elnézlek benneteket! :D Látom szerettek bulizni!
Szonja is tündéri volt! :D És milyen ügyes,hogy elvolt a mamáékkal,mert így tényleg nagyot tudtatok bulizni! :D Nagyon jók lettek a képek!

Arivirág!
Gratulálok!Nagyon örülök,hogy felvették Biankát az oviba! :D

Ádibaba!
Már nagyon régen írtál!Hogy vagytok?

Kép
Vendég
 


Szia Manó!

Az a vicc hogy nem is vittünk motort. :lol: Babakocsival mentünk, de ment egy másik motorral is. Kapott pár napja egy pedálos autot, mindenhova avval menne. Majd lefényképezem.
Ma volt nekünk anyáknapi ünnepség, ugy sirt a lányom, és ezért én is. Még a feje is megfájdult.

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Judit: Igazából nem tudom, most milyen magas Szonja, mert már majdnem 3 hónapja mérték utoljára. Akkor 75 cm volt. Majd május végén megyünk 15 hós oltásra, akkor lesz mérezkedés. De szerintem sokat nem nőtt, meg sajnos nem is hízott. Félek, hogy vérvétel lesz belőle (vashiány gyanúja miatt). Alig eszik a drága...

Egyébként már én is mondtam, hogy összeillenének a gyerkőceink... :wink:

A lagziban fél 2-ig voltunk. Bírtuk volna tovább is, de mivel tudtuk, hogy Szonja reggel ugyanúgy kel majd, mint máskor, ezért nem maradtunk tovább. Így is nagyon jó volt, kikapcsolódtunk egy kicsit!

Nagyon szeretünk táncolni, főleg a lagzikat szeretjük, csak sajnos ritkán van...

Szonja is szégyenlős, idegen helyen nehezen oldódik fel. Ezért is csodálkoztam, hogy az esküvőn és már előtte is olyan volt, mint az égető tűz... :D

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap este írni akartam, de a férjem kikapcsolta a gépet :x Már nem akartam visszakapcsolni.

Hopocsi: Szonja nagyon cuki volt. Nem akart, vagy nem volt rá lehetőség hogy koszorúslány legyen. Nekem tök tetszenek ha ilyen pici gyerkőcök a koszorúslányok. Nekünk az esküvőn csak egy kislány volt aki a gyűrűt is hozta.
Hát látom te is jó kis lapos hasú vagy! Jó volt a felsőd.

Arivirág: Most hogy Biankát felvették az oviba, majd lassan kezdtheted előről Dominikával. Vagy azt már lebeszélted?

Mano: Nem vagyok elveszve. Csak délelőtt takarítok főzök (itt meg olvasok). Délután meg mivel Ádám az ágyon alszik nem lendülök bele nagy írásokba. Néha sikerül betennem az ágyába akkor vagyok nyugodt. Mindig körberakom őt a nagyágyon mindennel, de ha fölkel hasra fordul és már kúszik.


Csütörtökön voltunk Pesten a kórházba. (Ádám feje miatt). Azt mondta a doki, hogy szépen begyógyult, hát csak nincs ott haja. Menjünk vissza 1 év múlva, addig a feje is nől egy kicsit, így lehet hogy a hegg kisebb lesz. 1 max két műtéttel (lekopogom kopp-kopp) meg lehet csinálni.

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!

Teszek pár képet Robikárol:
Kép Hinta
Kép Kép
Kép Most ez a kocsi a minden.

Megyünk ki az ajton, már fordul is visza és hozza a kocsiját.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Nagyon édes! :D Kalssz az a kocsi! Lábbal kell hajtani,pedálos?Nagyon szuper,tetszik! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Judit: Jó a fiad járgánya. Igaza van minek menjen gyalog, ha már kocsival is mehet. Drága volt?

Most jöttünk haza. A férjem Alsópeténybe horgászik. Mi meg anyósomékkal elugrottunk megnézni. Hát én hulla fáradt vagyok. Kiszívta a nap minden erőmet. Most jó lenne ha valaki azt mondaná: "majd én vigyázok Ádira feküdj le aludni"
Bilibe lóg a kezem! :(

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Ki van cserélve az utolso és a legnagyobb ablakom! Márcsak vakolgatás van. És jo napot választottam mert semmi felhő eső nem volt. Ma már mondják az esőt.

Igen pedálos, a Corába vettük 10e-ért. A névnapjára kapta ami még egy fél honap mulva lesz.

Hozdd át Ádibabát és szusszanjál!

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit tényleg nagyon jó kis járgánya van Robikának!
Biztos az Én „Robikám” is örülne a Névnapjára egy nagy új autónak! :wink: :wink:

Ádibab, nekem most alszanak a lányaim, olyan fáradt vagyok, és itt netezek :shock: , nem tudom mért nem pihenek le velük?? :roll:

Nem tudom Dominikával, hogy lesz ez az ovi dolog, felveszik, nem?
Majd egy év múlva kiderül….. :?

Hopocsi, irigykedve néztem a lagzis képeket, mi idén tuti nem megyünk, valahogy nem akarnak házasodni az ismeröseink!!!
 


ádibaba: Szonja még szerintem kicsi a koszorúslánysághoz. Tuti nem arra ment volna, amerre kell.... De egyébként nekem is tetszik, ha vannak egy esküvőn, de itt nem voltak.

Judit: csodaszép a fiad! Vagyis jóképű, egy fiúra ez jobban illik!

Vasárnap búcsú lesz nálunk, úgyhogy a héten arra készülgetek. Még be kell fejeznem a tavaszi nagytakarítást. A fürdő, meg a kazánház még hátravan, meg néhány ajtó lemosása... Hú, de utálok takarítani!

A kertet rendbe tettem, hátha a vendégek megnézik, nem akarok égni. Aztán még sütni meg főzni is kell... Nem szeretem ezt a nagy feljatást, de faluhelyen a bucsu nagy ünnep! Eyébként ez az egy alkalom van az évben, amikor kajálni hívjuk a rokonokat (párom családját). Úgyhogy kibírom.

Nagyon jó, hogy ilyen jó idő van! Csak még mindig félek levetkőztetni Szonját... Meg még nem vettem neki naptejet se, így nem akarom rövidujjúra vetkőztetni. A kézfeje meg az arca már tavasztól szép fokozatosan lebarnult, de a többi testrészét már nem akarom védelem nélkül hirtelen kitenni az erős napsugárzásnak. Ezen a héten veszek neki, mert hétvégére 30 fokot jósolnak, úgyhogy muszáj lesz levetkőzni!

Erről jut eszembe, hogy lapos hasú vagyok??? Hát sokkal laposabb volt szülés előtt. Ruhában nem nagyon látszik, de fürdőruciban elég gáz lesz... legalábbis nekem fura.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Húú. Annyit vasaltam! Majd meg gyuladok. Ádám mindjárt kellni fog csinálok neki valami kaját. Magunknak nem főzök, mert megkértem anyut csináljon szilvásgombócot.

Arivirág: Én nem is nagyon próbálkozom, hogy Ádámmal aludjak, mert sokkal nyomibb leszek ha felkelek. Na meg mire elaludnék már kelünk is. Ő max 2x 45 percet alszik délután. Délelőtt meg 1 órát.

Egy pár kép a hétvégéről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: