Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi Judit úgy értem egymás alatt!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát sajna Pesti ovi ügyben én nem tudok semmit!

Judit: A vonalzód nagyon vagány!

Tegnap megjött a fürdőkarika.
Szegény gyerek úgy meg volt lepődve. Imád a fürdőszobába lenni, kezetmosni, tükörbenézni, meg a karika külön is érdekelte.
Na dehát eggyütt!!!!!! Szegény úgy meg volt ilyedve. Szerintem sok volt neki az új dolog. Ja és a vége, alig tudtam belőle kivenni, mert feszítette a lábát.
Vagy szét kell szedni?

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Ádibaba!
Én levettem az aljárol a szivacsot mert nehéz megszáritani. Ha felszeded a tapado korongokat akkor könnyen kijön a gyerek.

Bibis!
Köszi már sikerült!

Arivirág!
A lányom táncal 3.-lett a Ki MIT TUD-on!!!!
Igy fel fog lépni a művházba a MI MIT TUD-on, mert dobogos!
Ők találták ki a táncot és hip hop. Ja és az egyik az én ruhám!
Kép Sziasztok
Vendég
 

 
 

Ádibaba: ilyenkor tavasszal szeretek kertészkedni, jó veteményezni, meg látni, ahogy kikel minden. És a virágok! Azokat nagyon szeretem, főleg a kardvirágot! De mikor kapálni kell… azt nem annyira szeretem. Főleg ha elhanyagolom a kertet és már nagy a gaz. (jellemző rám). De mindenképpen akarok veteményes kertet, mert nagyon fura lenne, ha boltba kéne menni két sárgarépáért, vagy újkrumpliért… Megszoktam, hogy csak kimegyek a kertbe és szedek.

Jók ezek a vonalzók, csajok! Csak így hamar meg fog telni egy-egy oldal a hsz-einkkel... :wink: De nem baj ám!

judit: ügyi a kislányod!! gratula!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Hopcsi
Nem telik meg remélem vele, de az hiszem egy oldalon 50 hozzászólás van, addig nem vált oldalt! :wink:
Vendég
 


Judit, mikor lép fel lányod a Műv házban????
Remélem egyszer Nekem is ilyen ügyes táncosaim lesznek!
 


Judit!
Bocsi el is felejtettem, gratulálok a kislányodnak! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Már jobban vagyok, és már nem fáj a fejem ha monitor elé ülök. Igy jövök ahogy tudok.

Köszönöm a lányom nevében, nagyon jolesett neki. Nemtudom még mikor lép fel a Müvházba.

A nagyfiam ma motorbörzén volt a férjemmel. Utána Robika ment autos boltba az apjával, nagyon élvezte igazi pasi. Sokat dumált.
Most mamás du-tánja van, csak este jön haza. Addig porszivozhatokhogy mire jön tudjon mit össze ropizni. :lol:

Kár hogy elment a nap és hüvös lett! :cry:

Legalább a fű le lett nyirva eső elött.

Sziasztok
Vendég
 


Judit: Örülök, hogy jobban vagy. Nekem a fejfájásnál és a fogfájásnál nincs rosszabb.
A férjem is már alig várja, hogy vihesse magával Ádámot. Kocsikázni, na meg a mostani mánia a horgászás.
Olyan jó lehet a lányodnak, amikor fiatalabb voltam (ez most hülyén hangzik), én is úgy szerettem volna ilyen táncokat tanulni. Csak sajna nem volt rá lehetőségem!

De még most is elmennék egy jó DISCO-ba!

Kép

Kép
 


Nekem is álmom volt, hogy táncolhassak, de nem jött össze! :(

De 3 hét múlva megyünk lagziba!!!! Hú, de várom! :D

Csak sajnos anyagi csőd lesz, vennem kell ruhát meg cipőt, meg a nászajándék ... Bele se gondolok! :(

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!
Judit!
Örülök, hogy jobban vagy!

Hopcsi!
De jó lesz nektek, nagy kanállal ehettek, me táncolhattok egy jót!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Én táncoltam, balettoztam. De suli mellett nem nagyon ment, a baletintézetbe meg nem akartam menni. Jobban tetszettek a moden táncok. Minden hétvégén discoba voltunk. Amikor meglett a nagyfiam az se tartott vissza. Nagyon elegáns helyekre jutottam be a Rendőrpalotába volt olyan disco ahova csak katona és rendőr igazolvánnyal engedtek be. Ott ha kedved volt megnézhettél egy filmet a mozijába utána ihattál egy koktélt és táncolhattál. Szomoruságomra a discok egyre később nyitottak én éjfélig nem tudok fent lenni hogy akkor induljak bulizni.

Legutobb 2éve voltam eskövőn, de ott én voltam a menyasszony!

Sziasztok
Vendég
 


NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT JUDIT!!! :wink:
 


Szia Arivirág!

Köszi szépen a kivánságot és azt is köszi hogy közhirré téteted! :lol: Láttam az Érdi topikban is ott a koromat el is találtad. :lol:
Ja és pont most születtem reggel fél 8-kor!

Szia
Vendég
 


Csak itt a babaneten nem jo az óra!
Vendég
 


Judit! Isten éltessen sokáig!
Vendég
 


Judit: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Akartam neked másolni egy képet, de nem jött össze. Rámentem ..másolás.., idejöttem és semmit nem ajánlott fel.
Na mindegy!
Nekem is két éve volt az esküvőm.

Valószínű nyáron mi is megyünk, de hogy mennyit fogok táncolni azt nem tudom.
Tavaly meg a sógoroméknak volt, de nem buliztam valami nagyot, mert akkora voltam mint egy dömper és a hasam is görcsölt.
De majd most enni biztos sokat fogok, mert előtte majd koplalni fogok, hogy legyen rám ruha.


Mano: Milyen volt a pihenés? KÉPEKET!!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Köszönom szépem a köszöntéseket!

Ádibaba!
Én ugy csinálom a képet hogy, kép mentése másnéven. Akkor beteszi valamelyik mappádba amit kijelölsz. És a gépedről bármikor fel lehet tenni.

Sziasztok
Vendég
 


Hát mi tuti, hogy sokat fogunk táncolni, mert nagyon szeretünk!!!
Holnap megyek ruhát nézni, felmérem a terepet! Olan régen vettem ruhát magamnak, hogy azt se tudom, hova mehjek és milyen érak vannak... Jó lesz egy kicsit magamra is gondolni, költeni már... :oops:

Boldog szülinapot Judit!!!!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Na, látom már gépelni se tudok! Bocsi, de mindig sietek és nem olvasom el, mielőtt elküldöm... :oops:

Most is már nyafog Szonja, felébredt! Úgyhogy lépek! Pá!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Hopicsi!

Köszi a jo kivánságot!

Nemrég tárgyaltuk ki Manoval hogy milyen nehéz vásárolni. Én csak egy farmert szerttem volna venni de csak csipő gatyákat árulnak. Most is szülinapomra ruhát kértem a páromtol de szerintem még meg se gyártották ami nekem tetszene.
:lol:
Remélem te sikerrel jársz és van az izlésednek megfelelő ruha!

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Na hazaérkeztünk! :D Nagyon jól éreztük magunkat,gyorsan eltelt az a pár nap!Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Egy pár kép!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép

Holnap majd kicsit bővebben jövök!
Vendég
 


JUDIT!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED! :lol:


Kép
Vendég
 


Mano: De szupi! Hol volt ez pontosan? Drága volt? KB? Jöhet privibe is!

Hát a vásárlásról annyit, hogy hétvégén voltunk piacon (Imádom) én csak csip-csup dolgokat vettem Ádámnak harisnya pár bady stb.
Egy jó szabadidő nadrágot vettem magamnak (mert elvileg azért indultunk), de azt is ott hagytam. Én azt hittem, hogy Tamás (férjem) hozza ő meg azt hogy én. Úgyhogy megettem egy tábla csokit itthon bánatomba.

Kép

Kép
 


Ádibaba, Én lehet 2 tábla csokit is bevágtam volna, ezek után mérgemben!

Mano, tényleg nagyon jók ezek a képek, Én is már mennék nagyon egy kis wellnessre, de Júliusig várhatok rá!
Hol voltatok?
 


Sziasztok!

Szia Manó!
Jaj de jok a képek, mesélnek helyeted! Nem volt suliba a fiad? /ejnye bejnye/ Köszi a macis képet és köszöntést!

ÁDIBABA!
Én visszamentem volna érte.

Jo éjt!
Vendég
 


Szia Manó!

Itt voltatok? Aquaticum Termál és Wellness Hotel , Debrecen

Bisztos jo lesz saját ágyban aludni.

Jo éjt!
Vendég
 


Na, körülnéztem ruhaügyben, de semmi olcsót nem találtam... Következő körben be kell mennem a drágább boltokba is... Igazatok van, nem könnyű ruhát venni, főleg így, hogyén nagyon sajnálom rá a pénzt. Mindigis a ruha volt az utolsó a listán, amire pénzt költöttem. Ezért nincs is ruhám... ami van, az meg nem jön rám a szülés óta...

Mano: irigyellek, jó lehetett kikapcsolódni! Mi augusztus végén megyünk nyaralni, az még nagyon messze van! De nem baj, lényeg, hogy megyünk!!! Épp ma utaltam el az előleget rá!

Kép Szonja kedvenc meséje az Elmo világa

Csilla & Szonja

Kép
 
 


És mégegy kép, amin látszik az arca:
Kép

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Én meg ruhamániás vagyok, nagyon ritka, hogyha elmegyek itthonról, nem veszek valami új rucit!
Ma is kitettem a lábam a házból, és van is egy új nadrágom, meg egy tök szupi felsőm! :D
 


Hopocsi: A lányod imádja ha fényképezik ugye? Nagyon kis Tündér!

Arivirág: Én se nagyon tudom megállni, hogy ne vegyek valamit. De én még egy zokninak is nagyon tudok örülni. Ez komoly! :)

Kép

Kép
 


Mano: Nem jöttél mesélni! Na de megértem a pihenést ki kell pihenni!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hopcsi
Nagyon édi a kislányod! :D

Ádibaba
Sajnálom a vásárlós ügyet! :(
Vendég
 


Szia Manó!

Jelentkezz már! Itt voltatok? www.aquaticum.hu
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy csak most jelentkezem,de nem nagyon tudom utólérni magam,+ tegnapelőtt nagyon fájt egész nap a torkom,és a fejem,Franci is betaknyosodott,mondjuk ő nem nyűgös csak én! :oops: De mostmár itt vagyok!

Judit!
Igen az Aqvaticumba voltunk Debrecenben! :D Igen Dávid nem ment akkor suliba,de mivel hál'istennek nem beteges,nem szokott hiányozni így belefér! :wink: :D

Nagyon bababarát a hely,mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ádibaba!
Nem titkos,hogy mennyibe került 187e Ft De ebben minden benne van a parkolási díj,id.forg adó minden. Napi két étkezés de degeszre tömhettük magunkat,annyit ettünk amennyit akartunk,svédasztalos vacsora,és reggeli volt,külön még gyerek kaja is,sőt még bébiétel is ha valakinek az kellett! 3 éves korig ingyenes minden!A szomszédba ott az állatkert vidámpark,mondjuk ez utóbbi elég gagyi! :roll:
Nem is tudom mit írjak még róla,kérdezzetek mi az ami még érdekelne benneteket!
Vendég
 


Szia Mano!

Még mindig nagyon irigy vagyok rátok. Sajna a pénzt mi ablakba számoljuk, hogy mennyi jön ki belőle. Ma válsztottam ajtot is 89e és nem is nagy szám. Egyszer nekünk is vége lesz és mi is mehetünk ilyen csodás helyre.
Engem az érdekelne hogy a lánynod nem félt abban a nagy csarnokban, mert másoktol hallodtam hogy meg kell szokni a viznek a zugását és a hangokat.
Jo volt a saját ágyban aludni othon?

Szia
Kép
Vendég
 


Szia Judit!

Nem félt Franci egyáltalán,úgyhogy kellemeset csalódtunk benne,mert egyébként félénk szokott lenni idegen helyeken,de itt kifejezetten jól érezte magát! :D Ja,és jó volt a saját ágyunkban aludni :lol: szerintem ez a hosszú hétvége éppen elég volt egy kis kikapcsolódásra! :D
Ajtó, ablak,hát nem valami olcsóság,na de mi az mostanában,de utána majd megtérül!
A kislányodnak így utólag is gratulálok a ki mit tud-hoz ! :D

Lányok jók az új vonalzók! :wink: :D

Hopocsi!
Nagyon szép kislányod van! :D Látom nálatok is sláger Elmó! :D Franci is nagyon szereti! :D

Arivirág!
Én is ruhamániás vagyok,azaz lennék ha találnék magamra valót,de nem minden mutat jól rajtam ami egyébként tetszene! :( De soha nem jövök el üres kézzel magam helyett Francit lepem meg mindíg valamivel! :D

Ádibaba!
Messze laktok a piactól,hogy nem mentél vissza a naciért? :(
Vendég
 


Mocsival a piac Kb 30 perc. De már hiába mentem volna vissza, mert általában délig vagy 1 óráig vannak. Mi meg elidőztünk anyuéknál és mire észrevettem, már késő volt.

Judit: mi is most csináltatunk ajtót. Nem akarunk bontani, már itt volt az asztalos kb 90- de maximum 100-ból meglesz. 110 cm*210 cm felül domborüveg.

Műanyagból 100 fölött lett volna, mert a domborüveg és a barna szín nagyot nyom az árán.

Ráadásul most kezdtem el még csak kapni a gyedet(ami húha, ku...va kevés) De hát amit meg kell csinálni azt meg kell, vagy majd jövőre is fűtjük az udvart.

Kép

Kép
 


Jajjjjjjjj Mocsink az nincs, csak kocsink!

Kép

Kép
 


Szia Ádibaba!

Műanyag ajtonk lesz! Az ablakok is!
Kép Szia
Vendég
 


Ádibaba: igen, csípi a fényképezőt a kiscsaj, mindig meg akarja szerezni, ezért vannak ilyen közeli képei is…
Köszi a dícséreteket Szonja nevében is!
Elmo nagy kedvenc, már teljesen tisztán tudja is mondani, hogy elmo… És tartja a távirányítót a tv felé, be akarja kapcsolni.

Tegnap voltunk baba-mama klubban, de Szonja nagyon meg volt szeppenve a nagy ricsajban. Volt kb. 15 gyerek, plussz ugyanennyi anyuka. Nekem is megfájdult a fejem tőlük… Mikor nagy nehezen kezdett feloldódni, két gyerek elkezdett visítani, Szonja megijedt, sírva fakadt és onnantól le sem szállt az ölemből. Talán legközelebb már bátrabb lesz.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Ádibaba, a GYED kevés?
Tudod a GYES mennyi?

Judit, jó az ajtótok!
Itt vettétek Érden?
 


Szia Arivirág!

Itt fogjuk, mint mindent az ajto ablak házban. Remélem holnap végre találkozunk, és nevetnek ki a topiktársaink.

Szia
Vendég
 


Helyesbitek:És nem nevetnek ki a topiktársaink!

Ja és mindenkinek ajánlom ezt a helyet:www.ajtoablakhaz.hu
Vendég
 


Jó reggelt!

Judit!
Tetszik az ajtótok,jó választás volt! :D
Mit látok,végre találkoztok Arivirággal?? :D Csináljatok majd képeket! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mano, egy suliban talizunk, szerintem a többi anyuka eléggé furán nézne, ha ott elkezdenénk fotózni egymást! :wink: :D
 


Fotózzatok csak!!!!!! Nem gáz!!!!!!

Én is megyek babatalira, most mindjárt nem sokára. Majd én is fényképezek.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Most már nem nevethettek rajtunk! Találkoztunk Arivirággal!
A gyerekek:
Kép Kép Dominika és Robika

Sziasztok
Vendég
 


Édesek a gyerkőcök!
Látom nem nagyon foglalkoztak vele, hogy fényképezitek őket! :wink:

Nálunk esik az eső... Pedig mennünk kéne boltba, és nincs itthon az autónk...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Arivirág: Kb gondolom, hogy mennyi lesz a GYES (Sajna) :(

Aranyosak a gyerekek, kicsit meg vannak szeppenve! Vagy az első randi mindig ilyen? :lol: Én már nem is tudom! :roll:

Nekünk is jó volt a babatali, nem sokat fényképeztem, de ha lesz időm akkor majd rakok fel. Azért arra rájöttem, hogy a fiamat többet kell idegenek közé vinnem, mert kicsit szerintem félénk.
Bár én már semmit nem tudok, ott azt mondták a lányok, hogy maximalista vagyok a gyerekkel szemben. Mert hogy Ádám már megy ha fogom a kezét, szépen ül és kúszik.
Na de nekik pl. van akinek tök jól forog pedig még csak 6 hónapos, vagy már majdnem egyedül felül.

Hopocsi: Ilyen mikor valaki hozzászokik a jóhoz (mármint kocsi).
Bár én most nem akartam boltba menni, mert egyszerűen azt sem tudom kitalálni, hogy mit főzzek holnap.

Ti mit főztök????????????????,,

Kép

Kép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: