Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ádibaba!
Az az első kép nagyon jo, egyből egy pásztor fiu jutott eszembe rola. Nem is látszik hogy még olyan kicsi, olyan minha heverészne a fűbe csak.

Hopocsi!
Köszi a bokot a fiam nevében. Kár hogy mi messze lakunk egymástol és igy nem tudnak a gyerekeink játszani.
Ne is mond a takaritást. Ahogy rendett teszek a férjem megint nyomul a malteros vödrével. Tavaj még a fűtéscsövek is lemaradtak a festéssel mert nem szerettem volna hogy a kisbabám beszivja a festékszagot. Azt hallodtam hogy káros meg a kismamákra is ezért elötte évben azért nem csináltuk. Szoval unatkozni nem fogunk.

Arivirág!
Bennünk nem csak a lakohelyünk közös hanem a folyamatos épitkezésünk is. Ha találkozunk ugy fogunk beszélgetni mint két kömüves, nem ugy mint két kismama. Kitartás!

Sziasztok
Vendég
 


Csilla!

Szonjának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Vendég
 


Sziasztok!

Szonjának!
Kép BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Szonjának utólagos Nagyon Boldog Névnapot!

Hát Judit, hogy mennyire lesz kellemes azt nem tudom. Én már tiszta ideg vagyok, mert holnap kéne valami ruhát venni a lagzira, de a kínálat :cry: Vagy csak az alakom :roll: :cry: !

Tegnap körbenéztem Aszódon Ádámnak már kb tudom mit veszek, de a cipővel gondba vagyok. Kocsicipő vagy rendes????

Na mindegy, majd holnap a piacon. Imádok vásárolni, de ha muszály akkor semmi nem tetszik (vagy drága)

Csütörtökön voltunk mérekezni Ádám 8 kg és 73 cm.

Ja és még etetőszéket se tudtam tegnap venni, mert pont nem volt a használtba!

Hogy ne csak panaszkodjak, Ádámnak már 3 foga van. Kettő alul, meg a szemfoga most jön. Biztos ezért nyűgös annyira. Tegnap vettem úszópelust (már csak nekem kéne fürdőruha).
Az úszópelus, csak ki nem engedi a cuccot, vagy be se???????


Kérdés: Ádámnak van a kukiján 2 kis pötty, olyan mint a pattanás. Megentem sudocrem-mel. Láttatok már ilyesmit???

Kép

Kép
 


Megentem: Bekentem :shock:

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket Szonja nevében is! figyelmesek vagytok!

Ádibaba: szerintem kocsicipőt vegyél Ádinak, az olcsóbb is, meg hiába veszel neki rendeset, mire elkezd járni kinövi, úgyhogy nem használná ki.

a pöttyökhöz nem tudok hozzászólni...

Szerintem az úszópelusnak akkor van értelme, ha be se enged semmit. Különben lehúzná a gyerkőcöt a víz alá... :D Egyébként még nem használzunk, úgyhogy tapasztalatom nincs.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Ja, a képet meg elfelejtettem...
Szonja kapott virágot névnapjára. Kb. 10 percig hordozta a lakásban!

Kép

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Hopocsi: Végülis lehet, hogy igazad van, mármint, hogy minek vegyek 10 000 FT-ért rendes cipőt, ha nem használja ki (Mármint tuti igazit és jó minőségűt kell venni, mert a férjem már megmondta a gyereknek nem veszünk kínait!). Csak az a baj, hogy kocsicipő meg már ekkora lábra alig van.

Már a kínait azért írtam, mert én inkább veszek minden évbe (idényre) egyet, mint egy drágát két évre, mert sajnálom rá.


Ja azért vagyok már ébren, mert megígértem neki, hogy főzök halászlevet és mielőtt megyünk piacra meg akarom csinálni. Remélem ismét jól fog sikerülni :D .

Kép

Kép
 


Jajjj!

Hát Szonja csuda édes :lol: . Na meg az ámulat a fején. Hát gondolom, hogy ilyenkor még jobban zabálni való. Én is úgy várom, hogy már tudja értékelni az ajándékot. Mert most még olyan izé, hogy nekem adják oda.

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy nem jöttem eddig, de ezer dolgo vlt, csak olvasgatalak benneteket.Meg ilyen jó dőben inkább kint voltunk az udvaron a drágámmal, meg sokat kirándultunk.

Ádibaba
Nagyon édes a kisfiad a képeken!

Csilla
Nahát Szonja hogy tud örülni egy kis virágnak, édes lehetett.

Judit
Mi is szeretnénk egy kicsit átrenoválni a lakrészünket, de előbb az autó jön, viszem holnap a szerelőhöz, ő meg műszakira. Ne is említsd a malteros vödröket a férjem kőmüves!!

Arivirág
Remélem ti is jól vagytok, addig nem jutottam el az olvasásban még, bocsi.
Vendég
 


Jaj!

Manó
Bocsi téged meg kihagytalak, hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kicsit zürösek a napjaim. Még mindig küzdünk az ablakokkal mert ,ég csak hétvégén jött a riasztos betenni az uj ablakokba ajtoba a nyitásérzékelőket. Majd sirva fakadtam amikor a majd 100e ft ajtomat furta. :cry:
Igy már minden lyukat be lehetett glettelni és mehet a festés.
Holnap és azután meg nem lesz vizünk 7-20-ig. Jo mi!

A lányom most indult az erdei iskolába, pénteken jön csak.
A nagyfiamnak megvolt tegnap az irásbeli technikusi vizsgája.
A kisebbik fiam már alig jár iskolába az éretségik miatt. Tegnap se kellett mennie.
Robikát már érdekli a 3kerekü bicaj is. Már probálkozik hajtani a pedált!

Ádibaba mi puha cipőcskét vettünk a Robikának ennyi idős korában.

Sziasztok
Nálunk zuhog az eső!
Vendég
 


ádibaba: mekkora lába van a fiadnak, hogy nincs rá kocsicipő??

Én se szeretem a kínai cipőket, de túl drágát se veszek. Szandált pl. 4000 Ft-ért vettem, mert az is ugyanolyan jó, mint pl. a siesta 8.000 -ért. Ott a márkanevet kell megfizetni, minőségben nem annyival jobb. Meg ilyen kis gyereknél nem is annyira számít, hogy tartós legyen egy cipő, mert nagyon hamar kinövi, pár hónapot meg szinte minden cipő kibír.
Én úgy vettem a szandált, hogy bementem egy nagy cipőáruházba, és megnéztem a legolcsóbb és legdrágább szandált. Hát semmi különbség nem volt (ugyanaz az anyag, ugyanolyan a talpbetét stb.), úgyhogy megvettem a legolcsóbbat, amit 3 hónapja nyúz Szonja és semmi baja.
Az a lényeg, hogy ne legyen műbőr, mert abba beleizzad a lába.

Hát igen, az ajándékoknak nagyon tud most már örülni! Bármilyen apróság is megteszi, neki mindegy az ára. Tegnap pl. kapott 250 Ft-os labdát, de nekiaz volt alegszebb ajándék, úgy örült neki!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Nálunk tegnap délután csak 10 fok volt.... majdnem megfagytam :x Ma már tűrhetőbb az idő, de nagyon gáz ez a hirtelen lehűlés. Szonja is rosszul viseli. Meg azt hiszem náthásodik is egy kicsit...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Nektek hogyhogy ilyen jók az avatar képeitek? Én mire lekicsinyítem 10 Kbyte -osra, olyan homályos lesz, hogy alig látszik valami rajta...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Szia Hopocsi!

Jo hogy irtál mert nagyon áll a topik.

Ádibabának is én kicsinyitettem le az avarképét. Ha gondolod küld el priviben és én megcsinálom és visszaküldöm. Hátha élesebb lesz. Na nem bisztos.
Igy hogy a lányom elutazott rendet csináltam a szobájába. Bisztos hiányolja majd a papirfecnieit.

Kaptok egy kiskutyát olyan ari!
Kép Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a kutyust! Nagyon édi!

na ma megvettük Ádámnak a ruhát. Ing+nadrág (kár hogy csak egybe adták,mert különben halászgatyát vettem volna, mert ez hosszú) és még vettünk egy szandált (DR Punto 4990 Ft)
Ez a szandi 18-as. Kínaiba is néztünk de mind nagy volt rá.

Ja tegnap meg magamnak vettünk :lol: .

Még Tamásnak kellene estére másik ing.

Nem is tudom, hogy nyertünk-e a lottón :roll: , vagy majd a lagziba jólakok és utána zsíros kenyeret eszünk. :roll: Még jó hogy érik a paradicsom! :lol: Csak vicceltem :lol:

Dokinőnél is voltunk a kukija miatt. Azt mondta, hogy semmi baj (termelődnek a faggyúmirigyek stb.. stb.. elmagyarázta félig értettem is), na de mindegy azt mondta, nem kell vele foglalkozni.

Kép

Kép
 


Judit: Na mi a helyzet? már festés van? Robika, hogy tűri? Na és te? :lol: Gondolom mindenbe segítene?

Kép

Kép
 


Szia Ádibaba!

A fiamnak se tudtam venni eddig cipőt a kinaiba mert magas a rüsztje. Ami jo volt méret abba nem bele a lába. Idén már kaptunk neki egy 20-as szandit 2500ft-ért. Majd meglátod ahogy nő anyival olcsobb a cipő. Tavaj ezt a szandit még 5000-ért vettem. A kocsicipőt 500ft-ért vettem az Auchanba az csak anyagbol volt és egy méret.

Á dehogy festünk, a férjem dolgozni jár este meg nem kezdünk neki. Ma van a kisebbik fiam szülinapja 15éves lett, de holnap lesz a buli. A lányom táborba és nem akarjuk kihagyni. Délután érkezik a lány 4körül a fiam is kb mert pénteken gyakorlata van. Igy maradt nekem egy vacsora megszervezése. Hagymásrostélyost főzök 9személyre!

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Judit Köszönjük a kutyust nagyon édi!Milyen volt a hagymás rostélyos? Utólag is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT A KISFIADNAK!
A lányod mit szólt a szép tiszta szobához?Mikor álltok neki festeni?

Ádibaba
A lényeg, hogy nincs semmi gond a fiad kukiával, gondolom te is megnyugodtál!Mikor menteka lagziba?

Csilla
Én pont most néztem a kislányomnak szandált siestát, nálunk le van árazva 5500ft.ért már egész jót lehet kapni.A bababoltban meg potom 10000 ft-nél kezdődik, a humanikba meg 8000 ft-ért volt.nálunk csak az a baj, hogy a Bibi lába még csak 18-as és arra nem igazán lehet kapni. A siestából elég nagy választék volt!

Ha nem jönnék: Mindenkinek kellemes hétvégét!
Vendég
 


Jaj el is felejtetem az előbb:

KICSIKNEK ÉS NAGYOKNAK BOLDOG GYEREKNAPOT ÉS PERSZE JÓ IDŐT KÍVÁNOK HOZZÁ!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nekem van elado a szandim a 4.oldalon. 2500ft a szandi pont a feléért adom amennyiért vettem.

Bibis!
Köszi az érdeklődést ari vagy. Nagyon finom lett a vacsi, pedig ilyenkor szoktam elrontani amikor nagyon finomat akarok csinálni. A lányom lefürdött evett és beesett az ágyába és azota alszik. Nagyon elfáradt szegény. A fiam nagyon boldog volt mert a férjem biciklit csinált neki. Holnap festünk, és a kutyát is megnyirom majd teszek fel rola képet hogy tudjatok rajta röhögni. :lol:

Jo éjt!
Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!
Tudom eltüntem egy kicsit de mostanában nagyon sok a dolgom,nincs túl sok időm a gép előtt ülni!Meg a gép is rosszalkodott nem mindíg sikerült belépnem amikor akartam!

Szonjának igaz megkésve ,de nagyon boldog névnapot kívánunk! :D Nagyon szép kislány! :D

Ádi is nagyon aranyos a képeken! :D Jó nagy fiúcska! :D

Rólunk:
Tegnap megvolt a szülinapi buli,igaz csak szűk családi körben de azért nagyon jól éreztük magunkat!Rakok pár képet!
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Manó
Franciskának nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok így utólag is!
Nagyon szép kislányod van, olyan cuki a képeken!Remélem ezen túl sűrübben jössz.

Többiek?
Milyen volt a hétvégétek?
Vendég
 


Mano: Franciska milyen kis Boldog, én is megkóstoltam volna azt a tortát. Hogy-hogy nem valami formatortát csináltattatok. Errefelé mindenkinél az a mánia. Szerintem szépek, csak általában le kell róla szedni a marcipánt és csak úgy tudod megenni.

Hétvégén mi anyuéknál voltunk. Szinte csak aludni jártunk haza. Itt volt a nagymamám (Szegedről: tőlünk 300 km) és ő dédunokázott. Először nagyon sírt tőle Ádám, de utána megszokta.

Judit: Jól olvastam a férjed biciklit csinált :roll: neki?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Bibis!
Köszönöm a köszöntést Franci nevében is! :D Megpróbálok sűrűbben jönni ezek után! :wink:

Ádibaba!
Itt is divat a forma torta,de mi különösebben nem foglalkozunk vele mindíg olyan tortát veszünk amit szeretünk is.Jelen esetben ez gyümölcsös túrótorta volt,és isteni finom! :D De látod ennek is nagyon örült Franci! :D

Judit!
Te merre csavarogsz,hol vannak a képek a megnyírt kutyáról!? :D A nyílászáró cserén már gondolom túl vagytok.Robika jól van? És a nagyok?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Rég voltam! :oops:

Manó!
Kép Francikának!
Jo kis buli volt! Az a csatt, fantasztikus!
Jaj ne is mond a kutyát, nem vitte a gép. Kénytelen leszek olloval nyirni. A szunyog hálokat tettem fel tegnap. Nagy kupi volt festés után is. Hétvére remélem áll már a medencénk is. Szombaton kint fognak aludni a gyerekek sátorba.

Ádibaba!
Igen a férjem heggesztette és rakta össze minden csavarját. Majd lefényképezem neked, öszteleszkopos. Már ez neki a 4.canga amit csinált. Elösször magának aztán a nagyfiamnak utának az exemnek :lol: Igy hogy már elég nagy hozzá most volt 15éves a fiam ő is kapott. Én fel sem tudom emelni olyan nehéz, ebből nincs anyag kisporolva. :lol:
Vendég
 


Ez még lemaradt!
Kép Robika!

Szép napot!

Sziasztok
Vendég
 


Szia Ádibaba!

Evvel a képppel még ados vagyok!
Mindent a férjem csinált, heggesztés, fényezés, még a rugot is. A matricákat én raktam rá. :lol:
Kép Szia

LÁNYOK IRJATOK!
Vendég
 


Sziasztok!

Tök szuper a bicikli, de gondolom nem volt olcsóbb mintha megvettétek volna. De így mindenki ledöbben mint én is hogy a férjed csinálta.

Ádám miatt kialakultak a nem létező érzékszerveim. Mindenhol feláll, csak szegény még nem tudja, hogy nem minden tartja meg őt. Éjszaka állandóan forgolódik, de mindig visszafordítom cumi be és sokszor alszik tovább.

Tegnap kiskutyanézőbe voltunk a sógoroméknál. Ádám örült neki, csak mindig meg akarta taposni.

Ja azt nem is mondtam, tegnap voltam fodrásznál bejött egy cigány csaj és beszólt, hogy nem-e tudná elvállalni a haját a fodrász, mert egy másik elrontotta összetépte, de nem jól. (Nem vagyok fajgyűlölő) De ez nagyon durva volt, képzeljetek hozzá még hangsúlyt is.

Na mindegy az én hajam meg szupi lett, csak az a kár, hogy én ennyire jól nem tudom beszárítani, de majd lehet, hogy össze kell fognom a lagziba, mert meg fogok gyulladni. (Jövőhét szombat).

A héten még sebészeten is voltam, már jól vagyok. De ez kicsit nekem olyan kínos, bár tegnap beszéltem egy pedikűrössel és ő mondta, hogy sok embernek van így. Na elmondom! :oops: A nagylábujjamnál a köröm mindig benő és iszonyatosan begyullad. :oops:

Most jó össze vissza írtam mindent!

Kép

Kép
 


ádibaba: miért kínos a körömbenövés? Én ugyanezzel a gonddal küzdök. Én május elején műttettem meg, de lézerrel csináltattam. Állítólag nagyobb az esély a gyógyulásra. Nekem 13 éves koromban kezdődött, azóta hellyel-közzel megvan ez a probléma. Remélem most ez a lézer meggyógyít...

Sokáig én is mindig visszafordítottam Szonját, ha átfordult éjjel... meg mindig takargattam. Tök sokat aggódtam ilyeneken, nehogy felébredjen. MOst már jó, hogy önállóan úgy fordul, ahogy akar, a takaró gondot meg megoldottam hálózsákkal.

Én úgy örülök, hogy Szonja már ekkora. Megmondom őszintén nem éreztem jól magam a bőrömben, mikor kicsi volt. Igaz, hogy most olyan szempontból nehezebb, hogy nagyon eleven, sok veszély fenyegeti, meg már fejlődik ki az akarata, hisztizik néha. De nem bánom. Sokkal jobb ez, mint mikor nem tudtam, miért sír, miért nem alszik, nem tudtam mivel kössem le, míg ébren van stb...

Judit, ez a bicikli!!!!... Nagyon szuper! Minden elismerésem a férjedé!

Robika meg mint mindig, most is szívtipró!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Judit!
Nagyon vagány Robika a képen,még napszemüvege is van! :D Nagyon aranyos!
Hát hallod nagyon ügyes a férjed!Ez a bicikli nagyon klassz!Tényleg ha szabad ilyet kérdezni az alkatrészeket honnan veszitek?Ezt most csak azért kérdezem,hogy így olcsóbban kijön?
Medence áll már?Mostmár igazi strand idő van! :D

Ádibaba!
Lagziba mentek,de jó nektek,biztos jó buli lesz! :D
Hát ezzel a forgolódással mi is megszenvedtünk,mindíg nekiütközött a kiságy rácsának,és felébredt,meg volt nem egyszer hogy keresztbefordul az ágyba és kidugta a lábát a rácsok között aztán nem tudta kiszabadítani magát!
A körömbenövés szerintem egyáltalán nem kínos dolog,meg is leptél ,hogy mért gondolod így!

Bibis veletek mi újság?Régen írtál már?
Vendég
 


Sziasztok!

Pár kép a szombati kempingezésről:
Kép A nagyfiam csak ugy csinál minha segitene.
Kép Ágyazás!
Kép Ugy csinálnak mindha oriások lennének!
Kép Megirigyelték a kicsiket, ezért a nagyok is kint aludtak.

Nektek hogy telt ez a meleg hétvége?

Sziasztok
Vendég
 


Judit: hú, ez a nagy medence tök szupi! Tesóméknak is volt ilyen tavaly, de kilyukadt... Én is megmártóztam benne néhányszor!

Nálunk nem volt semmi extra program hétvégén, szokás szerint... De ha a párom végez a vizsgáival, utána nagy szervezésbe kezdek! Szeretnék strandra járni, meg állatkertbe menni, kirándulni Szonjával! Terveim vannak, de hogy ebből mi fog megvalósulni?.... Soha semire nincs idő, mindig csak a hajtás van... pedig ez nem jó...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Én tegnap írtam, de csak most látom, hogy nem küldtem el.

A körömmel kapcsolatban, megnyugtatattok. Mostmár látom, hogy naggon sok embernek van ilyen problémája.


Judit: Még a végén ti is megirigyelitek a gyerekeket, és kimentek a kertbe :wink:
Tök jó lehet nekik, gondolom, mennyit alszanak ilyenkor. Megy a buli nem?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hopicsi!
Nekünk is lyukas. :( Tavaj ota, a férjem ugy felfujta hogy a heggesztés melett szakadt el. Veszünk egy másikat és ha ez megadná magát teljesen akkor felállitjuk azt. Kiszámoltam hogy még egy idényre is megéri megvenni 10000-ért. Sokan vagyunk és a strand belépők nagyon drágák. Ja és már ithon megmondom nekik hogy nem veszünk semmit, aztán én nyávogok elösször kukoricáért mert olyan jo illatok terjengenek. :lol:

Ádibaba!
A 10orási filmet még együtt néztük bent a gyerekkel. Utána mentek ki ijesztgetni egymást. A kutya is kint aludt velük.

Tegnap este kicsit felpörgött Robika, megmutatom:
http://www.videoplayer.hu/videos/play/179155

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit: Megnéztem a videót, há tényleg jól felpörgött. Ilyenkor még pár óráig ébren van?, vagy inkább hirtelen beálmosodik és alvás?

A medence hányszor hanyas? Én múltkor is az újságba azt hiszem auchan 15000 ft körül láttam.

MA voltam pedikűrösnél, ki is festette franciára. Olyan szép a körmöm, hogy egész nap azt néztem. Remélem szombatig nem fog lekopni.

Hol vagytok Arivirág Bibis? Ugye csak pihiztek, remélem nem betegek a gyerekek!

Kép

Kép
 


Judit!
Hát ez nagyon aranyos! :lol: :lol: :lol:
Bocsi de most csak ennyire futja tőlem,majd holnap megpróbálok bővebben írni!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi az eltűnésért, de sokszor már este mikor ideérek, hogy írjak, már nincs hozzá türelmem.

Judit
Látom a mult hétvégétek jl telet.Nekünk sajna vsak egy kis medencénk van, amibe a Bibi tud pancsizni, na de sebaj közel van a Balaton!Látom Robikának nagyon sikerült felpörögnie, még az esések se rémisztették el a céljátol!

Ádibaba
Akkor neked most j sorod volt, valaki nekem is leápolhatná a körmeimet, most irigykedek is egy kicsit, bizti szép lehet, meg a lagzi miatt is!

Csilla
Szurkolok, az apának a vizsgáihoz! Meg remélem a terveidet/terveiteket meg tudod valosítani!

Mano
Köszi kérdésed jol vagyunk.Elég sokat vagyonk az udvaron, meg mostanában lefoglal a Bibi is!Nektek hogy telnek a napjaitok?

Képzeljétek vmi kosz került a vizrendszerbe a hétfői nagy zuhé után, így most lajtos kocsi hozza a vizet, majd csak szombaton lehet a csaprl inni meg főzni benne, csak takarításra meg wc öblítésre lehet használni!Olyan a szag a víznek, ami folyik a csapbol, hogy azt egy uszoda is megirigyelné, jol ki is szárad tőle a bőrőm.

Puszika mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Jol kifáradt Robika és kaja tejci után már aludt is.

Ádibaba!
Én is franciára szoktam festeni a körmömet. Tanultam egy körmös csaj mellett, és nagyon sokan mennek pedikűröztetni. Még bácsik is. És most az a divat hogy a lábodon ugyanaz a minta van festve mint a kezeden. A medencénk most 3méteres és 75magas. Azért még most mert ha kapunk akkor holnap már nagyobb lesz.

Bibis!
Szegényke, nekünk meg valami nyomás csökkentőt tettek be és igy 3napig össze vissza volt viz.

Nagyon sokat beszél már a fiam! Csak senki nem érti! :lol:

Szép hétvégét mindenkinek! Bár esni fog! Menjetek ti is moziba, nálunk már játszák a Szex és New Yorkot. Remélem eljutok.

Sziasztok
Vendég
 


ROBIKÁNAK!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit
Mi is boldog névnapot kívánunk az "örökmozgó" Robikának!
Vendég
 


Köszöni Robika a jokivánságokat! Nagyon tetszett neki a micimaci.
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Az igen micsoda sátortábor az udvaron,és a medence is nagyon szupi! :DSikerült venni nagyobb medencét? Irígy vagyok ám,mert én meg itt aszalódok a panelben egész nap,csak délután megyünk le a játszótérre mikor már nem tűz oda a nap! :(

Bibis!
Megértelek sokszor már nekem sincs kedvem írni mire ide jutok,csak olvasgatok!Na mondjuk mostanában azt sem nagyon lehet,nyaral a topik! :D
Ti meg lassan készülődtök a születésnapra! :D Mit kap Bibi ajándékba tudjátok már?

Ádibaba!
Biztos nagyon szép lett a körmöd! :D Na milyen volt a lagzi?Remélem jól sikerült?Képeket nem raksz róla? :D

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj nem is meséltem, hogy megvan az uj medence. :D
Sajna fogadtam a férjemmel, és igy egy ezresem bánta. :cry:
366×91cm
A mostani csak 75magas és be tudunk lépni, a nagyobba meg nem. Igy a következő vásárlásunk egy létra lesz. Ha lenne valakinek az ismerősei között, akinek van felesleges szoljatok.

Amig kitart a másik addig fog állni, ha megadja magát akkor lesz csak felálitva a másik.

Ma gyakorlati vizsgázott a nagyfiam. Igazságtalannak tartotta a vizsgát mert mindenkinek más anyagot adtak. Persze az övé leégett. Hoztak másikat de akkor már kevesebb ideje volt rá. Mindegy csak görbüljön. 52% az csak 2. Ha lesz eredmény megirom. Nagyon szomoruan jött haza, nem igy tervezte.

Hogy álltok a hisztivel? Nekünk már kezd minden napossá válni. :cry:

Sziasztok Kép
Vendég
 


Sziasztok!

mano: panel? Húúú, én nem bírnám... Persze, mert világéletemben kertes házban laktam. Rengeteg meló van vele, de megéri!

Ádibaba: mesélj a lagziról, irigykedem ám! Imádom a lagzikat. Tudom, fogjam be, nemrég voltam...

Judit: Minek is tanul a nagyfiad? Rád meg a medence miatt irigykedem! HA Szonja nagyobb lesz, biztos mi is veszünk!

hiszti: nálunk változó, van, hogy egész nap nincs, de van, hogy napi több is... De általában, ha nem foglalkozom vele, hamar abbahagyja, mert nincs kinek csinálni a műsort... Te hogy próbálod kezelni ezt a dolgot?

Szonja a napokban ölbebaba lett, meg alig eszik, biztos beindultak a szemfogai. Szegényt úgy sajnálom!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Ádibaba!

Ne csigázz! Mindenki a képeidet várja!

Szia
Vendég
 


Sziazstok!

Robikának utólagos Boldog névnapot.
Most csak gyorsan jöttem egy picit, de mennem kell mert Ádám mostanában össze vissza forog.
Nagyon jó volt a lagzi, mindig anyuákhoz vittem altatni (babakocsiba elaludt anyunak), este megettem és otthagytam. Hajnal 3-kor mentünk haza. Reggel kivittem neki és 11-30-ig szundi tovább.

Képeket megpróbálok minnél hamarabb rakni, de még a gépre se tettem fel. Ha Ádám alszik mindig borsót fejtek.

Ja pénteken Ádám elszállt a komppal. Küszöbön keresztül be a szobába. Volt ordítás nem kicsit. De hála Isten minden OK!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hopocsi!
Meg se dicsértelek, ügyi vagy a kicsinyitésben.
A nagyfiam elekrotechnikus lesz, sikerült a gyak. vizsgája is. A Zrinyi Miklos katonai egyetemre is jelentkezett.
A lányomnak csak 4 és 5-sei lesznek, az Ádám fiamnak lesz 2db 3-sa középiskolába ez nem rossz.

Ádibaba!
Még mindig kiváncsi vagyok a képekre. Szegény Ádámka bisztos megijedt a borulástol. Na én ezért sem használtam Robinál a kompot.

Nekünk is jönnek a szemfogaink! Már kint a hegye, tiszta nyál a gyerek mint babakorában.

Arivirág egy hétre felmentve az irástol, mert haza utazott a szüleihez!

Nálatok is borongos az idő?

Sziasztok
Vendég
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: