Új privát üzeneted érkezett!

Szomorú vagyokKépKépKép.

KépKép
KépKép
 


Banyóci, ne legyél szomorúúúúúúú!!!!

Már be vagyok sózva. Kép
Remélem egészben odaérünk. Kép
Mail megy. Kép

Bettikém, kérünk részletes beszámolót Mendiről, hétköznapokról, a házaséletről, mármint hogy, milyen férjnél lenni. Kép Kép Kép
Vérvétel: háromszor voltam: az elején teljes vérkép, majd az AFP, utána a terheléses cuki. Az utolsó 36 hetesen szintén a vérkép.

Holnap délután megyek dokihoz, szurkoljatok!
csók:
Linda
 
 


Betti!
Atinak nagyon boldog szülinapotKépKépKép!!!

Linda!
Ne fesd az ördögöt a falra! Hát persze hogy nem lesz semmi gondKép. Megy a drukk a dokihoz, majd ird meg hogy mi volt. Én is voltam este...

Banyóci

KépKép
KépKép
 

 
 

Nahát nahát lányok, mi ez a cininkusság???Kép

Banyóci,
Ati nevében is köszi a köszöntéstKép. Hogy észben tartod, még a végén félreértemKép.
És mi ez a titkolózás?? Milyen dokinál voltál este? Mindent tudni szeretnék!! Léccccilécccci

és jönnek a válaszok is:

Linda,
Sajna anyukám nem tud átjönni segíteni, mert nagyon oda kell figyelniük a vállalkozásukra. Sikkasztanak az alkalmazottak, így anyu kénytelen ott ülni a nyakukon, hogy ne legyen nagy hiány. Pedig nagy szükségem lenne rá.
Mendi keresztanyukája szokott átjönni vigyázni rá ha kell, dehát vele nem csináltathatok házimunkát, mert az mégis hogy néz ki..
Remélem jó lesz a nyaralás.. nem tudom mennyire lesz könnyebb. Reménykedem hogy segítenek a fiúk, ha másban nem, legalább a lányom iszonyatosan nagy mozgás-és emberigényét kielégíteni..Én már feladtam.
hajjajj, házasélet.. majd ha megszületett a cseppség utána nyilatkozomKép. Nem vagyunk toppon az urammal. Én hulla vagyok mire ő hazaér, és sokszor csak puffogunk egymásnak. Nekem rossz, hogy egész álló nap egyedül szenvedek a kölökkel, de neki se jobb sokkal hogy egész nap dolgozik. Én meg nyűgösködök, meg szeretném, ha legalább akkor segítene mikor itthon van, de ez nem mindig sikerül ahogy kéne. Ennek köszönhetően már túl vagyok az első jóslófájásokon, és az első borzasztó éjszakámon, mikor is azon gondolkodtam, hogy ha ez az amire gondolok, akkor milyen eséllyel marad életben a fiam.. szóval most inkább nem írok többet..
Imádkozom hogy teljen el szélsebesen két hónap!
Nálunk is úgy van a vérvétel, hogy a legelején -bár van akinél ezt kihagyják, aztán 16 hetesen a cukros, AFP-s, és most a 32. héten szintén cukros, és teljes vérképes. Bár nekem ez holnap lesz, mert a dokim elmegy szabira elsején, így jövőhéten néz meg UH-n és addigra kell a laboreredmény,mert ha minden OK-lesz, akkor csak augusztus 3-án kell mennem hozzá. Addigra te már túl leszel a szülésenKép irigykedemKép.
Neked mi volt a dokinál?

Linato,
Gratula a pocimérethezKép. Legalább megnyugodtam hogy van az enyémnél nagyobb isKép. Várom a képet!!

Banyóci,
Te nő, akkor ha Gyurci megy a bölcsibe, mit fogsz csinálni? Jó, igaz, ott sem lesz egy napnál továbbKép. Én ugyanilyen nehezen válok meg tőle.. de most kénytelen leszek szokni egy kicsit, mert lassan jönnek a CTG vizsgálatok, és oda sem vihetem magammal + a szülésnél sem igazán szeretném ha ott lenne. Így most szoktatnom kell ahhoz hogy nem lehetek mindig ott vele, és magamat a fordítottjára.. De nagyon nehéz, még ha néha az idegeimre is megy. Mindig az jut az eszembe, hogy mikor azt mondom neki: szeretlek, tudod? akkor olyan édesen csücsörítve mondja: dudom. Meg tudnám zabálniKép.
Abádszalókra megyünk, jövő hónap 12-től egy hétre. Ati barátaival egy házba. Minden évben oda megyünk, kibérelünk közösen egy nagy házat, és szétosztjuk a bérleti díját annyi felé, ahányan vagyunk, így elég olcsón megússzuk. Csak azt bánom, hogy már megint nem mehetek be a vízbeKépKép. Pedig olyan szivesen úsznék egyet. Viszont fürdőrucim sincsKép. Már nem akarok tizenezret kiadni egyre. Áh, nembaj, majd viszek egy lavórt, és abban ücsörgök..
Oké, kíváncsi vagyok anyósfejleményekre -is-.
Jövőhét nekem ok, csak szerdán kell mennem ultrahangra délután.
Lehet hogy élek majd a lehetőséggel ha komolyan gondoltad ezt a Balatont, majd megbeszéljük.OK?
Nem is írtad hogy mit szólsz a lányomhoz? Gyurci már kiábrándult belőle?

Betti

KépKép
KépKép
 


Sajna már nem tudok törölni..

KépKép
KépKép
 


Betti!

Miért akartál törölni?

Kép még nincs, viszont van egy újabb bárányhimlős gyerekem. Korina is pöttyös lett. Nesze nekem hétvégi vendégségbe menés.Kép

Nagyon jók Mendiről a képek. Annyira cuki rajtuk. A számítógéppel látom jóban van.Kép
Az én pocim mérete már 126 cm. Mi lesz ebből? És még van 96 napom kiírásig.KépKépKép
 
 


Linato!

Csak mert nem ment a heppi hangulatú hsz a félórával későbbihez.. áh, hormonok..

Jajj, szegény! Mielőbbi gyógyulást neki. Te voltál már barihimlős?
Köszi a bókokat Mendi nevében. Igen, a számítógép nem idegen tőle, de én ezen nem is csodálkozom, hisz a vérében van.. lehet hogy ő is programozó lesz??Kép
wow, én nem mértem azóta, majd ismét előkerítem a centit.. Sebaj, azért két babával, még így sem sok az a 126 centi. Gondolom azért a mozgásban és alvásnál már azért számítKép.
Én nem tudom hány napom van még "hátra" de éveknek tűnik mindKép.

Bötti

KépKép
KépKép
 


Betti!
Nem tudom milyen cinikusságról beszélsz!?
Nincs mit félreértenedKép, egyszerűen csak emlékeztem, hogy valamikor mostanában vanKép. Megnéztem a régi topikban hogy mikor is van pontosan, közben meg az ICQ is kiirta.
Neked pedig mára kívánok nagyon boldog szülinapotKép.
Nincs semmilyen titkolózás, de ezt is már irtam tegnap az ICQ-n. Rákszűrésen voltam, meg kicsit rendetlenkedik mostanában a ciklusom, erre kérdeztem még rá.
SikkasztásKép: nálunk is volt anno, az ilyen emberektől rövid úton meg kell szabadulni.
Neked meg nem hiszem, hogy állandóan a rossz dolgokon kéne agyalnod, ezt a kiscsávó is megérzi biztos. Tessék egy kicsit pozitivabban hozzáállni a világhozKép!!!
Bölcsi: egyenlőre úgy néz ki, hogy nem vették fel, tehát ettől nem kell tartanom, hogy mit fogok akkor nélküle csinálni. De az azért mégis más, hogy ott van néhány órát, mint az, hogy nem alszik itthon.
Ez a nyaralás dolog jól hangzik, én is úgy elmennék már valahova. De nem lehet amig szezon van. Utána se biztos hogy összejön.
Nem irtam volna, hogy milyen édes Mendi? Jé, ténylegKép. Bocsi. Szóval még mindig nagyon cukorfalatKép. Gyurci nem nyilatkozott az érzéseirőlKép.

ez egy kicsit durva:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=312740#POST312740

Linato!
BárányhimlőKépKépKép. Gyors gyógyulást a lánynak/lányoknak! Tényleg Milénáról elmúltak már a pöttyök? Ezt a 126 cm-es pocakot meg lehet nézni valaholKép? Nagyon kiváncsivá tettélKép.


Azt hiszem nyitok egy topikot, oda fogom tenni ezentúl a képeket...

Linda????????


Sziasztok

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Látom nem éppen rózsás a hangulat a topikban. Kép

Betti: érdekes a vérvétel menete nálatok. Kétszer is van vércukor. Brr!! Nekem elég volt egyszer.
A CTG is ilyen korán kezdődik nálatok?
Sajnálattal olvasom, hogy a kedved továbbra is depire hajló. Pedig van egy gyönyörű kislányod és lesz egy csodapofi kisfiad! Ne búslakodj! És ne ijesztegesd magad. A jóslófájások már elég korán jelentkezhetnek, nem jelent semmi rosszat.
A nyaralás jól hangzik, mi legfeljebb a járdaszigetekre megyünk. Kép Mindenesetre próbáld majd magad jól érezni és lazítani, nem rágódni! OKÉ??? Pancsi: én úgy tudom élővízben lehet lubickolni. Nekem a dokim a strandot nem javasolta. Fürdőruci: nekem van egy nagyobb méretű 2 részesem, a pocim szépen kilátszik,mert a hasam alatt ér véget az alsó rész, de hát miért kéne egy szép nagy babáspocit eldugni? Kép Vigyél egy sima fürdőruhát és kész. Kép
Tényleg mit akartál fentebb törölni??

Linato: Kori: szegényke. Kép Dehát legalább a babák előtt túllesztek rajta.
Nem lehet megnézni a pocakod valahol??

Banyóci: Megvagyok. Kép Jó ötlet a képes topik. Kép
Már úgy is telepakoltuk szegény Bettiét.

Linda
 
 


Linda, köszi hogy próbálsz vígasztalni.. talán nem kéne foglalkoznom néhány dologgal. Valahogy majd túlteszem magam rajta, mint mindig. A tegnapi napom is nagyon jó volt, egy kiadós bőgéssel ért véget a bejárati ajtó sarkába kuporodva. De nem is folytatom, mert csak rontom itt a közhangulatot.
Talán egyszer majd jövök, azthiszem mostmár egyértelmű miért akartam törölni a hozzászólást.
Inkább nem írok, lassan úgysem lesz kinek. De lehet hogy ez is durvaKép.
Jók a képeitekKép.

sziasztok,
Betti

KépKép
KépKép
 


Betti!
Bár nem akarom itt az indulatokat szítani, de azért 1-2 dolog még van a tarsolyomban. Á, inkább hagyjuk, nem tartozik ez másra. Majd irok mailt.

ÉN vagyok cinikus???????????? Tényleg???????????

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Betti, fel a fejjel na! A pityergés belefér, én is többször előadom. Hiába a hormonok sok mindent felerősítenek!
Banyócival azért tettük át a képeket máshova, mert már kínos volt, hogy a topikod hemzseg a képeinktől. Kép Vagy nem baj?
Látod, hogy mi szorgalmasan jövünk, várunk, hiányolunk (olvasdd vissza a topikot!),csak sajna általában nem vagy itt. Kép

Pusz: Linda
 
 


Betti!

Ne aggódj! Minden rendben lesz a babával. A hormonok meg tényleg szórakoznak velünk.
Nekem sincs segítségem, talán majd szülés után egy -két hétig apu, de aztán itt maradok 4 gyerekkel, és kettő csecsemő közülük.Kép
Különben meg mindenkinek vannak rossz napjai. Fel a fejjel.Kép

Puszi: linato
 
 


Sziasztok!

Remélem mostanra elmúltak azok a rossz napokKép.
Köszi a vígasztalást meg mindent!

Linda,
szurkolok hogy legkésőbb holnapra megszülessen Gergő baba, és minden rendben legyen!

Most nem tudok mást írni, kicsit megmakkantamKép.
Lehet hogy teszek egy-két képet a csajról..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
 


Mendi pelenkázza a babát:
Kép

KépKép
KépKép
 


A homokozóban:
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Szia Betti!
Nagyon cuki kislanyod van azokkal a gyonyoru szemekkel.Azt hiszem sok gondod lesz az udvarlokkal.KépOlvastam hogy hamarosan lesz meg egy kis babad mikorra is vagy kiirva?Hogy birod ezt a nagy hoseget? Ne haragudj ha igy ismeretlenul bepofatlankodtam.Nem muszaj valaszolni ha nem akarsz.
Sok puszika
Tundi
 
 


Szia Tündi!

Köszönöm a bókot a lányom nevébenKép.
Semmi baj, gyere nyugodtan, ahogy látod eléggé kihalt a topik mostanábanKép.
Egyébként ismerlek valamennyire Linato topikjából ha jól emlékszem, ott láttalak feltűnni néha-néhaKép.
Szeptember 5-re vagyok kiírva, de nagyon remélem hogy nem húzom már addig.
Hőséget alapból utálom, most még inkább zavar, mert könnyebben leizzadok. Viszont ha meg rossz idő van, nem tudok lemenni a játszótérre Mendivel, és egész nap itt hisztizik a lakásbanKép.
Viszont én semmit sem tudok róladKép. Hány gyermeked van, mennyi idősek... stb..?

Betti

KépKép
KépKép
 


Szia Betti!


Akkor mi ketten vagyunk akik nem szeretnék a végéig kihúzni a pocakosságot. Két héttel korábban simán belemennék a szülésbe. Hogy miért?Kép

Mendi nagyon cuki!Kép Várja már a tesót?
Megvettél már mindent ami kell? Össze vagy pakolva?
Csak a nyár miatt van ez a pangás.


linato
 
 


Szia Linato!

De jó hogy itt vagyKép már elég rég nem futotunk összeKép.
Hogy vagy? Rendben van minden a babucikkal? Mekkora már a pocid?
Hát ha muszáj akkor még kibírom a 38.hétig, bár az is éveknek tűnikKép. Persze a babának jobb lenne ott addig.
Igen, várja a tesót egyre inkább. Szoktam neki mondogatni, hogy anya nem lesz itthon egy darabig, mert a doktorbácsi kiveszi a babát a hasamból. Eddig csak annyit mondott hogy "tácsi ki baba" De mostmár szokta mondani hogy "mama ki baba" és odarakja a kezét a hasamra, hogy vegyem ki valahogy a babátKép. MEg tudnám zabálniKép. Meg ha kérdem hogy várja e már hogy megszülessen Kevin, mindig bólogat, és elő kell vennem neki az utolsó UH képeket. Az egyiken ásított éppen, és az tetszik Mendinek nagyon "baba ásít hááááám" és mutatja isKép.
EGyre több olyan dolgot csinál hogy szétzabálnám legszivesebben. Nagyon büszke vagyok rá ilyenkor. De gondolom ezzel te is így vagyKép.
Most kicsit bepánikoltam, hogy hogy fogok én ennyire szeretni két gyereket..?

Áh, még nagyon gyéren állunk a vásárlással. Ha minden igaz, akkor holnap vagy holnapután feljutunk a Megatoysba Pestre, és megvesszük amit kell. Viszont mivel anyagilag sem állunk valami fényesen, sok dolog szülés utánra hárul. De azért meglesz mindene, ami feltétlenül szükséges.
Persze hogy még a csomagomat sem pakoltam össze. Nem vagyok én olyan ügyes.Kép nem tudom mi van velem, MEndivel már a 34.héten megvolt minden, össze volt pakolva a cuccom, és még a babaruhák is kimosva, kivasalva sorakoztak a szekrénybe. Sőt a hazahozós cuccot is összeraktam már. Most meg.. sehol semmi..
Te hogy állsz ezekkel a dolgokkal?

Betti

KépKép
KépKép
 


Betti!

Ne aggódj, imádni fogod a pici babát is.Kép
Én sem pakoltam össze még semmit, a babafelszerelés is hiányos, pedig lassan időszerű lenne szépen mindent megcsinálni. De már nem aggódom annyira, mint amikor az első babát vártam. Idejében meglesz minden, nem izgatom magam.
Éveknek tűnnek a hetek nekem is, de már nincs messze a vége. Én az olimpia végét tűztem ki minimumnak amíg jó volna egyben a babákkal.Kép Remélem sikerül.
Mendinek puszikKép Édes lehet ahogy Kevinről beszél.
 
 


Linato!

A héten összekaptam magam és sikerült becsomagolnom majdnem mindent ami kellhet a csomagba. Már csak egy kis kaja hiányzik, hogy éhen ne haljak szülés utánKép.
Az aggódás és az izgalom nálam sem olyan mértékű most, mint először. Biztos azért mert már sejtjük mi várható. Bár neked az ikerbabák jelentenek némi újdonságotKép.
Persze,a zért jobb ha minél tovább bentmaradnak a pociban a babák, viszont gondolom te sem szeretnéd sokkal túlhordani őketKép.
Rendben van minden?

Betti

KépKép
KépKép
 


Betti!
Nagyon ügyi vagy. Én még csak most fogok nekilátni kimosni a cuccokat. Csak szépen lassan.
Túlhordani??? Na azt neeeeem!KépKépKép
Kicsit fáradt vagyok, de minden ok.
 
 


Betti! Merre vagy? Csak nem babázol?Kép
 
 


Szia!

Áh, dehogy. Még mindig egyben, csak próbálok pihenni, hogy ha esetleg megindulna a szülés, akkor ne holtfáradtan kezdjek bele. Várom a frontokat, és sétatúrákat szervezek magamnak, de semmi hatásKép.
Láttam az őszi topikban is már lassan mindenki túl van a szülésen, én meg még seholKép. PEdig már egyre jobban szenvedek ettől a várakozástól..
Ti hogy vagytok?
Babócák? Növekednek? Bírod még?
KÉpzeld, tegnap szült a szomszédasszonyom ikerbabákat, egy fiú egy lány felállásban, 3200 és 3400grammosak!! NEm semmi, igaz? CSászáros volt, de ma már úgy szaladgált mint azelőttKép.
Remélem hamarosan én is követem, jó lenne még a gyerekágyas osztályon találkozni veleKép.
MEgyek megfürdetem az egyre hisztisebb nagylányomat..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
 


Hello!
KEzdem hülyén érezni magam, mintha magammal társalognék..Kép kár hogy szétzilálódott a csapat..
No, de azok kedvéért akik még érdeklődnek rakok ide képet a fiamról, aki 2004.09.05-én 07:25kor született 53cm-el és 4400gr-al.
Az első kép tényleg a legelső róla készült fotó néhány pillanattal születése után. Sajnos nem sikerült elkapnom mikor apuka elvágta a köldökzsinórt, annyira hirtelen történt mindenKép.
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez egy kicsit aktos.. az első érintkezésünk kívülrőlKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Én és a kis óriásbébimKép - a kórházban kiselefántnak hívták Kép-
Kép

KépKép
KépKép
 


Itt már kórházi egyenruhában, ami mellesleg elég kényelmetlen. Ja, és már két napos vagyokKép
Kép

KépKép
KépKép
 


A kötelező mérlegelés.. itt még elég jól viseltem..
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez volt az ágyam anya mellett.
-csajok ilyen a felszerelés a kórteremben. itt kicsit látszik az a sárga függöny, amivel az egész magánszférát el lehet különíteni ha akarjátok. Ez nem volt még két éve, mikor Mendit szültem, csak a császárosoknál.-
Kép

KépKép
KépKép
 


Itt szintén uez látszik kb.
Kép

KépKép
KépKép
 


Itt talán jobban látszik a szuperszónikus kórházi ágyikó is. Rettentő kényelmetlen voltKép. Kicsit látszik a rohamcsomag is, amit kaptunk: lázmérő popókrém, hintőpor, és öt db pelus. Bár az előző előttin jobban látszik..
Kép

KépKép
KépKép
 


A szopinyilvántartó füzetke, ha akarjátok részletezem a másik topikban..
Kép

KépKép
KépKép
 


Uez közelről.
ja, az előző képen látszik a pelenkázó, ugyanis azon tárolják a füzetetKép.
Kép

KépKép
KépKép
 


Uez közelről.
ja, az előző képen látszik a pelenkázó, ugyanis azon tárolják a füzetetKép.

KépKép
KépKép
 


Az első otthon töltött percek.. persze a fiam egyből éhes volt, pedig fél órával előtte szopizott..
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez egy kikészülős pillanat, azért kapta a cumit mert már nem bírtam tovább hogy három órán keresztül szopizott egyfolytában.. Azóta kicsit javult a helyzet, már kibír két órát általábanKép.
Kép

KépKép
KépKép
 


no, hirtelen ennyi, gyorsan megyek belinkelem nektek, mert Kevin már ébredezik rendesen!
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
 


Linato!!

Veled mi újság?? Egyben vagytok még? Izgulok érted!
Valahogy majd értesíts ha tudsz, oké?
puszi nektek!!

BEtti

KépKép
KépKép
 


Gratulálok az óriásbébitekhezKép, nagyon cukiKép. És ezek szerint a szopival sincs gondKép, szivből örülök neki.

Pusz

KépKép
KépKép
 


Szia Betti!

Gratulálok "kiselefánthoz", gyönyörű gyerek! Linato már nincs egyben: 09.13-án megszülettek a babák, Ruben Milán 2920 gramm és 52 cm, Lorena Liza pedig 3770 gramm és 56 cm. Többet nem tudok, majd jön a boldog kismama és tájékoztat! Kép

Mendi mit szólt a jövevényhez?

Süti
 
 


Kedves Betti!
Szivbol gratulalok a "kis" fiacskadhoz.Gyonyoru baba.Bocsi hogy nem irtam magamrol meg semmit nem felejtettem el csak mindig ido hianyba vagyok.Sokat olvasgatok csak mire irasra kerulne a sor addigra mindig valami kozbejon.Igerem 7 vegen tobbet irok.Hogy telnek napjaitok?Lanykad mit szolt a kis tesonak? Sok sok puszika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bókokatKép a fiam nevében.
Sajnos nem sok időt hagy a két gyerek magamra, így még pihenni sincs időm ,nem még netezniKép. Néha úgy érzem sosem lesz vége ennek az állapotnak ami itthon uralkodik.. de túl kell élni valahogy..
Azért ígérem ha lesz időm rakok új képeket , meg írok kicsit magunkról, de most lépnem kell mer a lányom a tornacipőivel közelít a fiamhoz, és ebből semmi jó nem származhat...
pusszancs,

és Linatonak nagy gratula a babákhoz itt isKép.

Betti

KépKép
KépKép
 


Szia Betti!!

Itt Linda jelentkezik. Kép megnéztem a képeket, nagyon jók, meghatóak és szépek. Kép Kis óriásbébi. Kép Dani is pont ennyivel született, úgyhogy eltudom képzelni milyen lehetett megszülni. Kép Én is elvagyok havazva, de majd próbálok többször erre jönni és visszaolvasni. Kép
Amúgy Gergő tegnap volt 2 hónapos és szintén cicinfüggő. Kép alig bír ki 2-2-5 órát... Kép Kép

pusszancs:
lINDA
 
 


No, itt van néhány új kép ..
az elsőn Kevin másfél hónaposan:
Kép

KépKép
KépKép
 


Itt pont két hónaposan, duma közben:
Kép

KépKép
KépKép
 


Mendi a Kenguru boltban buborékokkal:
Kép

KépKép
KépKép
 


Apa a hős:
Kép

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron