Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Banyócim: megjött a mail, válaszoltam is rá.
Tali: jó lenne összehozni mielőtt lebabázok. Kép
Gyurci nagyon ügyi, hogy ilyen hamar beleszokott az új ágyába. Kép A képeken is nagyon édes. Kép
A bicajt tekeri????
Írj! Millió puszi!!


Betti: jó hallani rólatok. Kép Szép méreteket öltöttél. KépAkárcsak én. Kép Ez van. majd lemegy. Így megéri hízni. Kép Aztán majd más kifogást kell találni,hogy jókat ehessünk. Kép
Köszönöm a bókot Gergő nevében. Kép
Ti mentek a praxisba? Mikor?
Jobbulást, puszi:
Linda
 
 


Lindi!
Köszi, megkaptamKép. Irok majd.
A héten van jó pár dolgom, meg péntek-szombat-hétfőn mennem kell dolgozni isKép. Ha gondolod, ráérsz, akkor kedd-szerda körül talizhatunk. Majd kitaláljuk, hogy mi menjünk vagy ti jöttök. Oké?
Amit első nap művelt Gyurci az ágyában, azok után én is nagyon csodálkoztam, hogy ilyen szépen megmarad benne. Annyira látszik rajta, hogy szereti és tetszik neki. Most egy pár hete már a kilincset is feléri (magasan van), ezt is élvezi, hogy elvileg bármikor kijöhetne.
Bringát még nem tekeri, de nagyon odavan érteKép.

Pusz

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Benne vagyok a taliban. Kép
Akkor majd lebeszéljük melyik nap lenne jó.
Addig is kitartás és sok puszi: Linda
 
 

 
 

Már válaszoltam isKép. Megkaptad?

KépKép
KépKép
 


Én is válaszoltam. Kép

Linda
 
 


Linda!

Nagyon boldog születésnapot!KépKépKép

Banyóci!

Nagyon cuki a fiad a képeken.

Sok puszi nektekKépKépKép
 
 


Linato: hogy te miket tudsz rólam. Kép Nagyon kedves vagy, köszönöm!!! Kép Kép

Puszi!
Linda
 
 


Linda!

Bevallom lestem a nyári topikbólKépKépKép
puszi
linato
 
 


Látom Linato beelőzöttKépKép, pedig egy pár napja már én is kilestem a dátumotKép.

Linda, nagyon boldog szülinapotKép!

Linato, puszi nektek isKép. Jól vagytok? Nem vagy valami beszédes mostanábanKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Linato: jól esett nagyon. Kép

Banyóci: köszönöm és a lapot is. Kép
Mail jött és ment is. Kép

Linda
 
 


Banyóci!

Nem tudom miért van, talán azért mert itthon vannak a lányok, meg sokat vagyunk az udvaron. Itt ülni sem tudok hosszan a gép előtt, inkább csak olvasok.
De azért nem tűntem el és mindig válaszolok.Kép

Milénán múlnak a pöttyök (bárányhimlős volt), Kori lába is egész jó már(belelépettt egy műanyag játékba és szétnyílt neki alulról két pici ujja fél centi mélyen).

Tegnap voltam vérvételen, holnap hívom a dokimat.
Röviden ennyi van velünk. Azért majd igyekszem és írok nektek.

linato
 
 


LindaKép!
KösziKép, én is irtam. Este várlakKép.

Linato!
Szegény lányokKép, azért örülök, hogy már javulgatnakKép. Velük is mindig történik valamiKép.
Tudom, hogy mindig válaszolszKép, azért is szoktalak szólongatniKép. Majd ird meg, hogy milyen lett az eredményed! Addig is pusziKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


BOLDOG SZÜLINAPOT LINDA!

KépKép
KépKép
 


Hú, de beszédes voltál Betti!!!!!
KépKépKépKép

KépKép
KépKép
 


Kedves Linda!
En is csatlakozom a tobbiekhez.Nagyon boldog szulinapot kivanok.Ne haragudjatok hogy ismeretlenul be pofatlankodom de mar regota olvasgatlak benneteket.Linoto-nak szoktam irogatni.Kicsit magamrol.Amerikaban lakunk van egy majdnem 5 eves kisfiam.Hat most csak ennyit .Nem is tudom meg mit irjak.Hat egyenlore enyi.
Sok puszoka.
Tundi
 
 


sziasztok!

Betti: köszönöm. Kép

Banyócim: írtam mailt!!

Misike: Nagyon kedves vagy köszönöm. Kép Amerikában élsz, az jó messze van! Hogy kerültél oda? Mi jót csinálsz ott? Tervezel tesót is?

Linda
 
 


Linda!
Én isKép.

Betti!
Jobban vagy már? Remélem nem haragszol az előzőért!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Betti!

Merre vagy?

Banyóci!
Tegnap beszéltem a dokival, terheléses cukor eredményem jó lett, jövő héten csütörtökön megyek hozzá, akkor majd megkérdezem pontosan mennyi.
Tegnap este újra kellett telepíteni az egész számítógépet már megint egy kiírthatatlan dög vírus miatt.Kép
 
 


Sziasztok!

Igen, már kicsit jobban vagyok. Már csak köhögök, a tüdőm néha ki akar szakadni a helyéről.
A közérzetem a szokásos béka segge alatti, inkább nem is részletezem..
Ezért voltam ilyen rövid múltkor..

Linda!
Úgy irigyellek már, hogy neked nem sok van hátra a pocisságból! Én nem tudom te hogy vagy vele, de nekem már ....-ra elegem van belőle. Olyan nyűgös vagyok állandóan, és semmire sem vagyok képes.. Már alig várom a nyaralást, hogy egy kicsit ellazuljak. MÁr ha lesz ilyen.. ugyanis egy csapat pasival megyünk, igaz rajtam kívül lesz még egy lány, de nem tudom hogy ő tud e főzni.. hajjajj.. NÉha már addig fajul a dolog, hogy még akár anyósomra is rábíznám Mendit csak valaki vigye már el legalább fél órára, hogy nyugtom legyen tőle. Pedig tényleg nem rossz gyerek.. csak én vagyok kész idegileg, meg talán már fizikailag is. Nem tudom hogy tényleg azért e, mert fiú lesz, de hogy sokkal nehezebb ez a várandósság, mint az első, az tuti! Áh, nem rontom az alaphangulatot..

Banyóci,
nem haragudtam megKép. Túléltem én már nagyobb katasztrófákatKép.
Milyen volt az üdülés? Mikor jöttök le hozzánk? Legalább lenne motivációm kiganézni a lakást. Bár minden hétvégén nagytakarítást csinálok, másnapra ugyanúgy néz ki minden, mint volt..KépKép
Megírhatnád vannak e fejlemények..

Linato,
Itt vagyok én, csak kicsit elástam magamKép.
Még nem válaszoltál a babamozgást illetően, pedig nagyon kíváncsi vagyok ám! Régebben úgy gondoltam hogy nem szeretnék ikreket, de most hogy három ikreket váró anyukával vagyok körülvéve, kezdek kedvet kapni hozzáKép. Na persze nem most, majd talán hat év múlva!
Irigykedem a kertesház miatt!!! Annyira jó lenne, ha csak kiengedném a lányt az udvarra, hadd szaladgáljon, kiraknék egy nyugágyat meg napernyőt, egy kisasztalt, amire rápakolnám a jeges limonádémat, és a rádiót, és döglenék. Csak gyönyörködnék a lányomban és lazítanék. Persze azt sem bánnám ha lenne egy medencénk is. nem kellene túl nagy, csak annyira méretes, hogy beleférjekKép. ühü ühü, akarok ilyet!!!!Kép
Most megint van egy új vírus, ami mailban támad. Asszem Anita a neve, merthogy csak onnan lehet felismerni hogy úgy van aláírva. De nem akarok hülyeséget mondani, úgyhogy nem megyek bele a részletekbe..
Megyek, ledöglök egy cseppet..

jut eszembe, Linda, mi van Mártival? Ősidők óta se híre se hamva! Hogy vannak?

No és a másik lógós -tudom a harmadik én vagyokKép- Süti, ő is rég járt erre.. hiába no, itt a nyár, mindenki tiszta heppi..

Tündi,
üdvKép

pusszancs nektek,
Betti

KépKép
KépKép
 


Jajj, kifeleljtettem a regényemből valamit:
Banyóci,
Gyurci még mindig gyönyörűKép. Adj egy cuppanóst neki a nevemben, és persze Mendiében isKép.

KépKép
KépKép
 


Betti!

Bocsi!
Elfelejtettem válaszolni. Tulajdonképpen ugyan olyan, mint amikor egy baba mozog, azt is lehet érezni mind a két oldalon. De így én most tudom, melyik mikor mozog, mert a kisfiú van jobb a kislány meg baloldalt. Néha felébresztik egymást, de általában külön mocorognak. viszont sokkal nagyobb a pocim így azért látható a különbség.Kép
 
 


Aha, értemKép. Mekkora az a nagy poci? Nem szoktad mérni?
Mendivel én sose mértem, most viszont kíváncsi voltam, mert mindenki dícséri milyen szép nagy pocikám van. ÉS csodálkoznak, mikor megmondom hogy csak szeptember elejére vagyok kiírva..
Van egy szomszédasszonyom, ő is ott jár ahol én hetekben számolva, viszont neki is két baba lesz, mint neked, és már leelőztem két centivel, és két kilóval isKép. Pedig még magasságra is uolyanok vagyunk. Viszont ő vékonyabb testalkat úgy alapban is mint én.
Majd mérd le a pocid, kíváncsi vagyok. De rakhatsz képet is! Lehet hogy én is csinálok valami nem aktot és felrakom. Mert olyan van, amin félig aktozok, de nem tudom fel merjem e rakni..

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Betti: nahát, végre írtál! Kép
Hidd el, hogy nekem is nehezebb ez a várandósság mint az előző, de nem a baba neme miatt, hiszen ő is fiú mint Dani. Az ok elég prózai ,hiszen gyerek nélkül az ember lánya prímán elpihenget amikor csak akar, de ha gyerek van akkor az már nem úgy megy. Kép Szóval valszeg te is azért vagy fáradtabb, nyűgösebb. Amúgy nekem 7 hetem van vissza, de ez mintha lassabban menne mint az egész eddigiek. Kép Eyébként ha rá lehet bízni anyósra, akkor hajrá, bízzd rá és pihenj! A szüleid nem tudnának segíteni?
Nyaralás: az jó, mi nem megyünk sehova.
Márti: nem igazán vagyok képben, mert nem járok a váci topikba csak ritkán. Úgy tudom jól vannak, Timike már elmúlt egy éves, megy az idő. Kép

Linato: nagyon ügyi vagy a jó leletek miatt is. Kép

Banyóci: még gályázol?

Linda
 
 


Betti!

122cm.Kép A lányokkal én sem mértem, de kb. szülés előtt volt ekkora pár héttel.
Most nincs pocis képem új, majd csináltatok apával a hétvégén.Kép

Linda! KösziKép
 
 


Sziasztok Csajok!

Hulla fáradt vagyok, csak bejelentkezem. Holnap próbálok jönni. Addig is csók.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Nem tudok jönni 1-2 napig, és lám felpezsdül az életKép. Gyerekek, én még mindig K.O. vagyok. Ez a péntek, szombat nagyon betett nekem minden szempontból. Kicsit untatlak vele benneteketKépKépKép. Szóval, nem akartam, hogy amig mi gályázunk egész nap, addig Gyurci itt üljön bent a lakásban. Szóltam a tesómnak, hogy anyámmal együtt (akire egyébként a gyereket hagytam) vigye ki magukhoz a lurkót. Ott legalább egész nap kint lehet a kertben, meg hát gyerekek között van. Aztán gondolkodtunk, és rájöttünk, hogy túl sok értelme nincs annak, hogy este 9-kor elhozzuk őket, mert szombat kora reggel indulunk megint melózni. Gondoltuk megkockáztatjuk, hogy kint alszanak náluk. Pénteken tömeg volt a boltban, majd összeestünk a fáradságtól mire hazaértünk. Iszonyú üres volt a lakás Gyurci nélkül. Még hivatalosak voltunk egy szülinapi partyra is...Onnan valamikor hajnalban értünk haza. Alig aludtunk valamennyit, azt is nagyon szarul, hiányzott a kölök. Reggel meg indulhattunk megint dolgozni. Ájuldoztam egész nap a fáradságtól. Fél 6-ra értünk oda Gyurmáért. Gondolhatjátok mi lehetett az üzletben, hisz elméletileg szombaton "csak" 3-ig vagyunk nyitva. Féltem, hogy neheztelni fog ránk, amiért ennyi ideig nem voltunk vele, de nem. Olyan édi volt ahogy futott elénk, és a nyakunkba ugrott. Nagyon örült nekünk és azt mondta, hogy jól érezte magátKép. Na mindegy, egy darabig biztos nem hagyom még senkire ennyi időre. Én vagyok az, aki még nem érett meg erre..Kép.
Holnap megint meló, aztán este fél 10-re megyek dokihoz, kicsit ideges vagyok emiatt.
Igértem kopirnyós képet, de még nem tudok feltenni, mert az uram kölcsönadta a gépet. Talán a jövő héten.

Linato!
Gratula a jó eredményekhez, na meg a méretes pocakhozKép.
VirusKépKépKép.

Betti!
Örülök, hogy jobban vagyKép. Tényleg jöhetnél kicsit gyakrabban, alig tudok rólatok valamitKép. Legalább az ICQ-ra néha!
Milyen üdülésről beszélsz? Lehet, hogy nagyon dinka vagyok, de fogalmam sincs miről van szó. És milyen fejleményket? Anyósra gondolsz? Majd elmesélem, nagyon gáz a nő. Nem tudom mi lesz velünk....Most már jól vagyunk mindannyian, csak nagyon sok dolog volt, meg lesz ezen a héten is. De a következőn remélem össze tudjuk hozni a randitKép. Csókokat átadtam az illetékesnekKép. Mendiről nem teszel képet? Rég láttam már. Hova mentek nyaralni? És mikor? Nem jöttök le valamikor hozzánk Balatonra?

Linda!
Akkoriban hagytuk abba a melót amikor kérdezted. Mi újság van felétek? Irok majd, talán este. Addig megpróbálom összerángatni magam agyilag.

Csók
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Hello csajok.
Halomban áll itthon a vasalnivaló, úgyhogy most csak néhány képet rakok fel a csajról Banyóci kedvéért.
Én nem értem.. egész hétvégén mostam és vasaltam, mégsem érek soha a végére. Mire úgy tűnik hogy kifogyna a szennyestartóm, addigra tele lesz homokos kölökruhával.. Kép kezd elegem lenni.
Ez a hetem nem lesz egyszerű, mert holnap dokihoz kell menjek, szerdán tanácsadásra, csütörtökön szülésfelkészítőre. Jövőhéten meg megyek az utsó vérvételre..
no, de tényleg sietek, mert a végén felkel a lány, és összehányja a szépen kivasalt ruhákat, és akkor idegbeteg leszekKép.
Igyekszem jönni azért, és válaszolok!!
pusszancskák
Betti

KépKép
KépKép
 


Ez a kép friss fodrászolás után készült két hónapja. Most muszáj lesz megint mennünkKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez az öcsém ballagási ebédjén történt, szintén két hónapja, azért is rakom hogy lássátok AKKOR mekkora volt a pocimKép. Már nagyobbKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Talán ezen jobban látszik, már ha fel tudom rakni..sz-rakodik a netem..
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Mendi tévézikKép - és a háttérben a szokásos kupi, amitől a hajam égnek áll..
Kép

KépKép
KépKép
 


Igazi SzabólányKép
Kép

KépKép
KépKép
 


A következő képeken azt figyelhetitek meg, hogy kommunikáltunk apával az icq-n, ott ha raksz érzelemikont, akkor egy kis animált állatka röhög, vagy sír, vagy valami.. Mendinek nagyon tetszett a kukacKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


"kukaa, kukaa síííííl a kukaa"
Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


puszi a kukáának
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez viccesKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez már a játszótéren készült, a szomszéd kisfiúval játszom, Csongival:
Kép

KépKép
KépKép
 


Szokásos módon elkolbászolok anya mellől.. hadd fusson utánam..
Kép

KépKép
KépKép
 


Imádom a labdákatKép
Kép

KépKép
KépKép
 


Ez már a hétvégén készült, otthon lazázok.. piszkálgatom a babakocsim kerekét..
Kép

KépKép
KépKép
 


Ahogy megláttam anyunál a fényképezőgépet, egyből el akarom venni. Apa rászoktatott hogy abban nézzem milyen buta arcokat vág nekemKép
Kép

KépKép
KépKép
 


No, mostmár tényleg megyek, mert nem tartok sehol sem.. utálom ezt a netet, olyan lassú néha..
Egyébként az a játszótér amit láttok közvetlenül a házunk előtt van, de a ház épp nem látszik, csak a játszótér, meg a focipálya mellette. Majd egyszer lefényképezem a házat is. Bár nem egy különleges.. mint bármelyik 30 éves tízemeletes kakaKép.
puszikák , -nem tudok elszakadniKép-
Betti

KépKép
KépKép
 


Szia Betti!

Mendi nagyon szép. Kép
A pocidból sajna nem sok látszik. Kép
Neked hány hetesen van az utcsó vérvétel? Mert nekem 36 hetesen!

Banyóci: mail ment!

Linda
 
 


Kép
még mindig nem szakadtam el a babanettől.. ilyen sem sűrűn van..
Linda!
Nálunk 32 hetesen van. Legalábbis Mendivel is így volt. Neked hányszor vettek vért?
Múltkor próbáltam egy aktot felrkani, amin teliben látszik a poci, de rossz volt a net. Talán megpróbálom még..
mailmailmail...

Betti

KépKép
KépKép
 


Bettike!
Ha ennyire nem tudsz elszakadni, akkor válaszolhatnál isKépKépKép. Vagy utálszKép?

Mi ez a mailmailmail?

Banyóci

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: