Új privát üzeneted érkezett!

Fiampéter az élmunkás. Kép
Kép

 
 


Zsunya nem felsz, hogy a nyakara tekeredik/tekeri a sok fonal? :-(((
Csak egy ovatlan pillanat es kesz a baj! Kép
aggodo
 


Zsunya,
Fiadpéter mennyiért sző egy pókhálót? Kép
Beteszem ötlettárba, jó?
Jamina, aki legkevésbé sem aggódik, mert tudja, hogy jó kezekben van az a kicsi fiú
 
 

 
 

Zsunya,
tok jo a kep, nekem tetszikKép /csak azert irok ide, mert ilyenkor mindig aggodom, hogy az ekezetnelkuli nevtelenseg arnyeka ramvetul. Bar, en ha nevtelenkedni akarnek, csakis ekezettel tennemKép/
Es en is allandoan aggodom, hogy epp mit teker a nyakara a gyerek, remkepeim nekem is vannak, dehat nem tehetek el mindent elole, se a telefont, se a huzhato jatekautoit, stb...

-Afonya

ui: jok a szinek a kepen, jobb, mint a masikonKép
 
 


Kedves aggódó, nem kell aggódnod, semmi baja nem volt, és nem lesz. Egyrészt mert nem hülye, másrész ügyes, harmadrészt, mert ott ülök és figyelem. De arra azért felhivnám a figyelmedet, hogy valójában szinte bármivel kárt tehet magában, ha úgy alakul.

Afonya, te gyereked tekert valamit a nyakára valaha is? Enyém nem... Valahogy nem jut eszébe a nyakába akasztani hosszú vékony tárgyakat. Kendőt igen, de mást nem.

Azta mindenit! Kendővel is megfojthatja magát. ÁÁÁÁ. Kép

Na jó. Itt egy életkép, ahol csirkecombot rág.
Kép
Ezt meg direkt aggódó kedvéért: igy hallgatott a minap Süsüt.
Kép

 
 


Kép
Kép
Kép

 
 


Ücsörgés szűk helyeken, ez a kedvence. Ez egy üzemen kivüli csap.

Kép

Agallis Julessal és a legkisebbel. Kép
Kép

Maghera Eszterkéje, aki először homokozott.
Kép

 
 


Szia, Zsunya,

gyönyörű a kicsi fiad, nekem főleg az aggódó miatt felrakott kép tetszik, amin épp Süsüt hallgat.

Üdv Gigóca
 
 


Mondom, hogy züllik a "hobbi-topik"!
Fiadpéter sörözik Kép
<Jamináé kólázik> Kép
Az enyém borozna.
Én pedig csokilikőröznék Kép

A lényeget tekintve -pedig- gyönyörű ez a Kölök Kép
 


Köszönöm a sok dicséretet. Kép Ez az utóbbi kettő csak a könnyű linkelés miatt került ide. Nem szép, dolog, dehát.

Phaedra van itt egy kis csokilikőr. Ha erőt veszek magamon marad csütörtökre. Te vezetsz? Mert ha nem, akkor megmentem neked. Kép

 
 


Zsunya! Én is csak dicsérni tudom a fiacskádat Kép Azt a zsákhintát, amiben ül, te csináltad? Fel tudnál tenni róla egy szabásmintát és azt, hogy mivel, hogyan van felfüggesztve? (nem a plafonra, olyan kampónk van befúrva, hanem hogy magához a hintához miféle kötél, heveder, vagy mi csatlakozik és hogyan) Nagyon tetszik, szívesen hintáztatnám én is ilyesmiben Ármint!

Köszi!

Márti
 
 


Márti, nem én csináltam. Még csak nem is itthon készült a kép.
IKEA. Ott ültettem be a zsákba. Véletlenül volt nálunk gép, és katt. Kép Valami orkán anyagból volt. De amitől jó, hogy valami levegővel töltött zsák van benne, amire ül a gyerek. Attól nem süpped bele. Na mindegy. Aszem 7000Ft körül van az ára.

Ime a nyaralás nagyinál:
Burkussal a henye
Kép
Kiszemelte áldozatát a rózsát...
Kép
Egy kisfiú legyen koszos!
Kép

És végül egy itthoni kép, Péterfiam szerel.
Kép

 
 


Márti, nem én csináltam. Még csak nem is itthon készült a kép.
IKEA. Ott ültettem be a zsákba. Véletlenül volt nálunk gép, és katt. Kép Valami orkán anyagból volt. De amitől jó, hogy valami levegővel töltött zsák van benne, amire ül a gyerek. Attól nem süpped bele. Na mindegy. Aszem 7000Ft körül van az ára.

Ime a nyaralás nagyinál:
Burkussal a henye

Kiszemelte áldozatát a rózsát...

Egy kisfiú legyen koszos!


És végül egy itthoni kép, Péterfiam szerel.

 
 


Nahááát. Nem tudom ez hogy sikerült igy. Bocsánat.

 
 


Zsunya! Köszi KépKépKép Egy kisfiú tényleg legyen koszos! Kép

Márti
 
 


Városmajor, gesztenyeszedegetés apával.
Kép

Én-már-nagy-vagyok cimű biciklielkobzás.
Kép .

 
 


NAgyon helyes Fiadpéter a képeken is! A koszos különösen tetszett, legalább tudom, hogy nem csak az enyémek szurtosak!KépKép
Zsuzsa
ui.:találka jövő hét vége felé?
 
 


Kép

 
 


 

 
 


 

 
 


Kép
Kép

 
 


Kép
Kép

 
 


Gloria, gloria in excelsis Deo! Kép
Ez a gyerek egyfolytában édes! Kép
Zsuny, nem próbálnád meg megtudni a kézimunkás csajoktól, hogy lehet rákattintva megnyitni a képeket? Így iszonyú lassan tölt fel, és gyanítom, hogy a modemesek nem győzik kivárni! Pedig érdemes! KépKépKép
Kíváncsi
 


Zsunya!

Nagyon édes a kisfiad!A csirkecombos különösen jó, Ritus is így szokta elpusztítani! Jó látni, hogy nem csak az én gyerekeim ilyen maszatosak!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Timi!
Szerintem akit hagynak enni, az maszatos lesz. Ahogy tapasztalom nagyobb a lelkesedése ha maga ehet, és ezért ilyenkor többet is eszik. Kanállal valamiért nem akar próbálkozni.

 
 


Kép
Kép

 
 


Kép
Kép

 
 


Kép

 
 


 

 
 


Kép

 
 


 

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: