Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa!
A dolog már nem aktuális.
Amekkora örömmel kezdtem és csináltam, olyan csalódás lett a vége. Majd egyszer emilben elmondom, de most még túl friss a rossz élmény.
Alvásért nem irigyellek.Kép
A nagy dumáért sem, mert abban van részem nekem is.Kép Húúú, néha tényleg fárasztó és csodálom, hogy nem fárad el a szája.Kép

Dodónak új szokása van, képzeld. Eddig kérek teát, kérek vizet. Mostanában szeretnék inni teát, szeretnék enni joghurtot, stb.
Aztán délután készülünk Dancsiért a suliba, erre előveszi a cipőjét, hogy "most egyedül megyek Dancsiért". Mondom tényleg? És mivel? Gyalog? "Buta vagy? Hát a pözsóval"
Mosolyogtam egy jót, majd elindultunk. A kocsinál megszólal:"Dodó vezet, tudod!"
Na itt jött a hiszti.Kép Honnan szedte nem tudom, hiszen soha nem ül előttünk mint látom egyes apukánál, hogy ölében a gyerek és együtt vezetnek. Jó álló helyzetben már ült a kormánynál, de ennyi.Kép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Jó volt a hétgéve,köszönjük,egész hamar eljutottunk a hajóig,még várnunk is kellett rá.Kép
Felhívtam a Fővinformot és közölte a pasi,hogy menjek Erzsébet.hídon nyugodtan mehetek,ott semmi érdemleges nem lesz.Mikor felmentem az autópályára,közel s távol sehol egy autóKép!Szóval jó volt, 1 óra alatt fel is értünk...
Bulcsú nagyon örült apukájának,oda is bújt hozzá azonnalKép.És nagyon hiányolta,amíg Apa még kicsit dolgozott.Az alvástól kicsit féltem,hogy egy kabinban meg minden,de végül zokszó nélkül elaludt a szentem,kb 2 perc alatt.Utána még beszélgettünk is Apával,fel sem éberdt egész éjjelKép.Ja,és nagyon jó az utazóágy,amit vettem!!
Másnap voltunk állatkertben is,nagyon élveztük,majd még megyünkKép!

Bulcsú már a ladát is megtanultaKép.Azt írtam,hogy miután megmutattam a ladát és a wartburgot is,azóta azokat is a PA jelzővel illeti.Olyankor mindig mondtam neki,hogy az nem az,hanem....Tegnap utánam mondta,hogy "jagya(lada) és vavu "wartburg" Kép.És használja is őket,ha lát egyet...
Bátor kutyámat meg átkeresztelte "bábu"-vá.

Kata

Köszi,hogy gondoltál ránk,minden rendben voltKép.
Nálunk még a marokrafogás sem megy mindigKép!
Szobatisztasággal egyet értek,én sem siettetem semmivel.Uígy voltam a járásnál is.Nem vezetgettem 2 kézzel idejekorán,ment magától az ágyak-bútorok mellett.Aztán 1 éves múlt,amikor kipróbáltam a vezetgetést 1-2szer és pár napon belül elengedte az egyik kezemet és csak 1 kézzel kellett fogniKép.De azt jó sokáig...Kép!
Ezért nem erőltetem a bilizést/wc-zést sem.Kipróbáltuk,aztán majd lesz vmi.Amíg nem jelzi,hogy mi a helyzet,tök felesleges erőlködni.
Dodó új szokása nagyon tetszikKép!És a pözsós sztori isKép!

Zsuzsa

Hajózás szuper volt(igaz,csak álltunk),de nagyon tetszett Bulcsúnak.Nyáron majd megyünk utakra is,kíváncsi vagyok,ahhoz mit fog szólni!
Nem baj,csak legyél büszke a pocakodra!!!KépÉn büszke lennék rá!Legalább sokáig viselheted!Bár,gondolom,súlya is van...Majd ha eljön az én időm is,akkor megmutatom az enyémet isKép!
Egyébként híztűl is sokat,vagy csak a körméert változott ilyen erősen???
Végül is lett utazóágy,úgyhogy nem problémázom így az alvással,majd csak a bölcsiben lesz érdekes.De lehet,hogy addigra amúgy is szét kell szedni az itthonitKép.
Alvásért én sem irigyellekKép.

Na,megyek!Puszi!

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
végre ide is eljutottam!Már végigolvastam az utóbbi idők terméseit, csak tegnapmár nem volt erőm írni.
Kata
Dodó nagyon édes! Ügyesen eszik, egy felnbőtt is megirigyelhetné Kép És tényleg milyen hosszú a haja!!!! Hannának sem nagyon vágtam, bár most elől igen, mert a csatokat kiszedegette.
Én sem tudok haragudni, amikor reggel ilyen kis aranyos dolgokkal ébreszt. Múltkor azt kezdte, hogy "maszatjani". Hát azt hittem, megzabálomKép
Ma voltam uh-n, és eddig minden oké. 11+2 vagyok, és végre kezdem elhinni, hogy lakik egy babóka a pocakbanKép
jÖVük még, de most vasalnom kellKép
bringa és hanka
bringa
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsuzsa

Örülök,hogy jó lett az AFP és már a mocorgást is érzed.Elődnek mutattad már?Kíváncsi vagyok,mit szól majd hozzáKép!
Nálunk is megy az autófelismerés,a többi szintén autóKép.Egyébként komolyan mondom,hogy a fiúknak ez tuti a vérében van!Kolléganőm csöppje ebben a korban uezt művelteKép!Anyósom mondta is a múltkor,hogy meg van áldva ezzel!Mert neki ugyan hiába mutogatja Bulcsú a kocsikat,ő nem ismeri őketKép!
Vigyázz Malvin...Kép
Bulcsúnak is jó az alvókája,11 órát alszik éjjelés na közben szinte percre pontosan 2-őt.De ő mindig is nagy alvó volt.Amikor a kortársai márrégen egyszer aludtak nap közben,ő akkor is 2szer.Aztán egyszer csak átállt,kb 1 hét alatt,szinte zökkenőmentesen.Innkábbnekem volt furcsa,mint nekiKép!
Mit jelent,hogy súlyod is van?Kép

Bringa

Én is örülök,és még1szer gratulálok,hogy minden OK!Jaj,már megint vki,akire irigykedhetek!KépKépDe azzal vigasztalom magam,hogy majd ha én leszek babás,akkor Ti irigykedtek rámKépKép!Vagy nem...

Anyapoc

anyapoc
 
 


D.V.B!KépKépKép

Örültem, hogy tegnap hallottalak Titeket...Kép
remélem Dodó azért nem sírdogált egészen estigKép
Képzeld, Melissa végig kitartott, igaz, hogy nem sok mindent tudtam csinálni tőle, de nem mondhatnám, hogy olyan mega-nyűgös lett volna...Kép
pedig már harmadik nap bojkottálta a délutáni alvástKép
este még ezerrel pörgött Apával, alig bírtam ágyba dugni fél 10-korKép

Zsuzsa!Kép

Köszönöm szépen Melissa nevében a szülinapi jókívánságot, aranyosak vagytok!Kép

Olvastam fentebb, hogy Előd is sztrájkolt alvásilag...szegénykém, Neked várandósan még nehezebb lehetett...Kép
meddig tartott?

JajjIstenem mennem kell, sír a lányom!!!
Jól kezdődik, ha így ébred...Kép

Pussz,
Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


sziasztok
úgy szeretném, ha már túl lennék ezen a féléven is. nagyon unom a vizsgák, beadandók sorát Kép

Zsuzsa
Hanna most visszaállt, megint alszik napppal,éjjel is jobb kicsivel. végre kibírom, hogy nappal nem alszom mellette, hanem tanulok Kép Kép
Hanna beszólásai: ide nézz, törökméz, itt vagyok ragyogok, mint a fekete sárba (itt kever két dolgot Kép, bocsánat, kacsámat.,
amúgy engem becéz ezerrel. most éppen anyi, anyika vagyok (vagy ezt már írtam??)
Imád táncolni, ugrálni, meg mondókákkal jön elő a szobából. Kedvenc: mókuska, mókuska, leesett a fáról, Bújj, bújj zöldág.
Mocorgás: irigy, irigy Kép
Uh-n voltál már?

Kata
Te merre jársz?

Anyapoc
Igaz, biztosan irigykedni fogunk majd Rád! Mikor lesz vége a sulinak? Párod lesz szabin vmikor?
Az enyém tegnap hazajött Kép Erre fel én a héten három napot is bp-en leszek, suli.... szóval marha sokat nem talizunk.
Jövő héten összefutunk vmikor?

üdv,
bringa és hanka
bringa
 
 


D.V.B!Kép

Megtört a jégKépKépKépKép

Ma du. Melissa 14-től 17:15-ig aludt!!!KépKép
Baromi nagy szükségem volt erre biztos érezte az én okos kislányom...

Pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, de Dodókám beteg volt, és nem igazán gépészkedtem. Még mindig folyik az orra és köhög.Kép
Talán holnap tudok jönni bővebben.

D.V.B!Kép
Én is örültem, hogy beszéltünk.Kép
Dodó akkor, egy egész óráig bőgött.Kép Semmi nem volt jó neki. Végül elmentünk hamarabb Dancsiért (végig bőgött a kocsibanKép), aztán lent maradtunk egy kicsit sétálni. Na ez megnyugtatta. Viszont estére elkezdett csúnyán köhögni, úgyhogy szerintem az volt a gond. Ja, ő is bírta estig, még nyafi sem volt, bár a fürdés és tejcsi után 2 perc alatt elaludt.Kép

Gratula a déli alváshoz!!!!KépKépKép

Áfonya!
Tudom, hogy benézel ide is.Kép
Láttam a képeket.KépKép A többit majd holnap nálad.Kép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Honnan tudod?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Mert többször írtad már, hogy mégha nem is írsz, azért olvasol mindig.Kép Én is így vagyok veletek. Ha nem is szólok hozzá, olvasok mindig amikor új hozzászólásod van a topicodban.Kép Érdekel, hogy mi az amit Réka csinál, milyen ujdonságokat művel éppen.
A képnek nagyon örülök.Kép Végre jobban szemügyre vehettelek.Kép Egy képet láttam rólad eddig, azt a szemüvegest a görög pólóban, amilyet én is csináltam akkor a hecc kedvéért.Kép
Mondták már, hogy Réka tiszta Te? Ahogy most láttam az arcod, a lányod kiköpött anyja.Kép

Bringa!
Szuper, hogy minden ok a pocaklakóval.Kép
Hannáról nincs új képed? Biztos sokat nőtt ő is.
A csattok nálunk is repültek egy időben, de most már nem. Mióta ilyen hosszú, sokszor ő maga kéri, hogy tegyünk bele gumit, csattot.
Maszatjani:Kép

Zsuzsa!
Drága anya:Kép Édes pofa!Kép Autózásnál nem csodálom, elvégre fiú.Kép
Szuper lehet újra érezni a babát a pocidban. Irigyellek is kicsit, de én már befejeztem a babázást. Anitám holnap lesz 17 éves, úgyhogy én már csak unokázni fogok. Persze remélem azért egyhamar még nem.Kép

Anyapoc!
Örülök, hogy sikerült a hajós kirándulás. El bírom képzelni, Bulcsú mennyire örült apának.Kép Nálunk ha napokig nem látja az apját, már minden baja van. Egy párszor már vittük apát dolgozni, vagy mentünk érte, s azt vettem észre, hogy ha két napig nem látja, akkor kéri, hogy menjünk apáért. Ezek szerint csak hiányzik neki.

Rólunk: ma mégis megmutattam a lányokat a gyerekorvosnak. Semmi komoly, de én megnyugodtam.

Dodónál újdonság sem sok van igazán. Vagyis ilyenkor nem jut eszembe.Kép Bezzeg ha Áfonyánál olvasom miket csinál Réka, rögtön beugrik, hogy tényleg ezt Dodó is csinálja, vagy de klassz lehet, Dodónál ezt még nem vettem észre.
Pl. ő még egyeltalán nem rajzol, csak firkál. Ismeri a ..,-cskét, de nem próbálta még rajzolni magától. Ő fest.KépKép
Vagyis ha kivételesen valamit akkor kell lefestenem amikor ő felvan, akkor elé teszek egy üres gipszképet, adok hozzá ecsetet és egy edényben vizet. Szóval fest. Élvezi is, na meg nem lehet elég korán kezdeni a szalvétatechnikázást.Kép
Állandó szövege neki is van. Ha valamelyikünk olyan ruhát vesz fel amit már régen látott rajtunk, akkor azonnal megjegyzi, hogy "csinos vagy, nagyon csinos vagy"
Tegnap nudlit csináltam. Rég volt már, szerintem nem tudta mi az. Elkezdte enni, majd megszólalt: húúúú de finom.Kép
Persze a kedvenc a "husileves". Ha minden nap ez lenne az ebéd, azt sem bánná.
Azért szót ejtek a kellemetlen dolgokról is.Kép Ha vásárolunk nem mindegy ám mit veszek. Ha Danett-et veszek, tuti Danonino kell, és fordítva. Mostanában először kérdezek, aztán veszem el a dolgokat.Kép
Kellemetlen még, hogy nem tudok egyedül mosogatni.Kép Én toltam el a dolgot, mert egyszer amikor kicsit nyűgös volt, magam mellé állítottam egy székre, kezébe adtam egy szivacsot jó habosan és egy csészét, hogy mossa. Míg ő elszórakozott vele én gyorsan elmosogattam. Na azóta nem tudok egyedül mosogatni.Kép
Azt hiszem hirtelen ennyi.

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,kedden voltunk megint Apánál.Hááát,Pest a csúcsforgalomban nem egy leányálom.
Volt egy rossz élményünk is,összevsztünk egy mentőssel.Olyan agresszív volt,hogy teljesen megdöbbentem.Nem szaporítom a szót,a lényeg,hogy nem tudtam neki úgy elsőbbséget adni,ahogy szerette volna(nem tudtam sehova lehúzódni),és elkezdett mutogatni,amit mi hasonlóan viszonoztunk egy idő után.Erre elémvágott és megállásra kényszerített.Kiszállt és üvöltött,erre a férjem is kiszállt...Csak arra lennék kíváncsi,ha annyira sietett menteni,akkor miért állt meg????Arról nem is beszélve,hogy épp koraszülött mentő volt...KépKépKép

Egyébként jó volt,csak a végén nem akart indulni a kocsi,mert lejtőn álltunk és előrefolyt a bezin a tankbanKép!

Kata

Örülök,hogy nincs semmi baj veletek!
Aranyosak Dorka bemondásai!!Jaj,mikor jutunk mi el ideKép!
MosogatásKép
Igen,észrevehetően hiányzik Bulcsúnak is az Apája,nem gondoltam volna.Amikor most kedden is meglátta,érdekesen trillázva kiabálta neki,hogy APA!Olyan édi volt!Kép

Bringa

Én is örülök,hogy minden rendben veletek!Csak gyarapodjatokKép!
Hanna édi lehet a dumájával!Kép
Suli még 2 hónap(nekünk,a gyerekeknek kevesebb),és 2 osztályban érettségiztetek,1-ben meg képesítőztetekKép.Ja,és jegyző is vagyok egyik érettségiző osztályban,ami azt jelenti,hogy minden papírmunkát én csinálok az érettségivel kapcsolatbanKép.
Apának lehet,hogy még lesz 1 hét szabija,de ez nem biztos.Mi megyünk 2x 1 hétre hajókázni majd vmikor nyáron,még nem tudom pontosan,hogy mikor!
Mikorra vagy kiírva???
Persze,fussunk össze jövő héten,nekem a hétfő,csütörtök és péntek du jó,mert kedden-szerdán tanítok du!
Suli azért megyeget?

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Ide majd holnap irok, most csak olvastamKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Akkor a bosszúságokat (mentős, benzintank) félretéveKép jól éreztétek magatokat.Kép
Érdekes, hogy mennyire egyformán fejezik ki ezek a gyerkőcök az apuci hiányát.Kép Dóri pl. most hétvégén állandóan ölelgeti, puszilgatja az apját.Kép Pedig nem is volt a héten távol, bár igaz, hiába jött haza, de akkor már Dóri aludt, reggel amikor elment pedig még aludt.

Beszédben pedig majd meglátod, hogy egyik napról a másikra elkezdi ezeket. Minket is meglep minden nap valami beszólással.
Tegnap meghallgattunk egy 1 évvel ezelőtti hangfelvételt tőle. Először meglepődött, aztán pedig vigyorgott. Na meg mi is.Kép Ahogy akkor ejtette a szavakat...Kép
Ma is volt egy olyan haláli beszólása apának, hogy kb. 2 percig csak nevettünk rajta.Kép Leírnám, de nagyon nem publikus.Kép
Írok publikusat is.Kép
Tegnap babfőzelék volt az ebéd. Dóri még nem evett egyben babot, csak turmixolva vagy összetörve. Sajnos szomorú emlék miatt (anyukámék szomszédjában pár éve megfulladt egy 22 hónapos kislány, mert félrenyelte a babszemetKép). Szóval én nem mertem neki adni.
Na, szóval kivettem pár szemet egy tányérra, hogy megnézzem elég puha-e. Dóri felállt a konyhapulthoz, nézte a babszemeket, lökdöste a fakanállal, vagyis játszott vele. Én, nagyon feltűnően, hogy biztosan észrevegye, bekaptam egy szemet. Látván, hogy ez valami ennivaló, ő is felvett egyet és egy ici-picit beleharapott. Ízlelgette, aztán bekapta az egészet, és mint aki fél, hogy elveszi előle valaki, gyorsan bekapkodta még a többit ami a tányéron volt.Kép Majd megszólalt, hogy "kérek még ilyet"Kép
Mondanom sem kell, hogy ebédnél kétszer kellett neki szedni.Kép Mondjuk én meg végig őt lestem, és elmondtam minden kanálnál, hogy jól rágd meg.Kép

Most ennyi, holnap ha jó idő lesz, mennénk a vadasparkba, majd mesélek.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata

Most nézegetem az albumban a munkáidat,nagyon tetszenek!KépEz a katica-őrület nem semmiKép!Nem létsz még mindenhol pöttyöket?
Mi beparafáztuk a konyhaszekrényt,így néz ki.
Keresztszemes hogy megyKép???

Igen,jó volt a hajókázás,arra leszek még kíváncsi,ahhoz mit szól Bulcsú,ha menni is fog a hajó...Kép.
Tényleg hihetetlen,hogy tudnak hízelegni!!!Újabban,ha megkérdezem,hogy "szeretsz"?Akkorodajön és megsimogat.Néha mondja,hogy "sze".KépIlyenkor el tudnék olvadniKép!

Nagyon édi lehetett Dodó a babbal!Azért van étvágya a kisasszonynak!Kép
Én is szoktam nézegetni régebbi felvételeket és mindig megdöbbenek,hogy mennyire sokat változnak,vagy hogy ezt-azt mennyire nem vettem észre akkor és most milyen szembetűnő!

Ja, a medencére hogy akarsz dekupálni,hogy vízálló legyen?


Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kata,
irtal nekem mostansag levelet az elvtarsnos cimedrol? Mert jott egy ertesito, hogy virus jott vele.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Tuti nem írtam. Kb. 2-3 hónapja nem is használom, mert nem jöttek át a nekem írt levelek. Talán már nem is él a pf.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


sziasztok

Kata
Elég rémisztő a babos sztorid. A párom mindenre azt vallja, hogy benne van a pakliban, hiszen egy felnőttel is megeshet (tudok is olyat, aki palacsintától...) Kép én ezzel nyugtattam magam.de egyébként most háromszor annyit mondom Hankának, hogy rágja meg az ételt Kép
Amikor Hanna eszik, mindig eszembe jut a kép, amit Dodóról tettél fel, hogy milyen szépen eszik. Hát Hanna eléggé maszatol Kép Mikor is van Dodó sznapja? 30-án?Mivel készülsz?


Zsuzsa
Ürölök, hogy márjól van Előd, sajna a szülinap miatt. Alvást elkiabáltam, mert három napja se nappal, se este. Kivétel ma, egyből elaludt. De fogalmam sincs mi az oka. Egyik vizsgámat szabotáltam, így nincs rajtam a nyomás. Kép KépCsak a köv félévreis maradt még hiányzó kreditem, de már csak 4.
Ma voltam először kismama tornán, igaz, itthon már nekiláttam. Feltett szándékom, hogy most nem leszek olyan bálna, mint Hannával Kép Persze már van rajta,m most is....

Anyapoc
Durva ez a mentős sztori! De a lényeg, h apát láttátok. A miénk megint el...
Aranyos Búlcsú ezzel a sze-vel. A Zoti ilyen még, mindennek az első szótagját mondja (legalábbis kb. 2 hónapja így volt, azóta nem találkoztunk). Mikor értek rá?

Na befogom, mert Kata egész topikját kitöltöm Kép

bringa és Hanka
bringa
 
 


Bringa

Nekem jó a csütörtök du,ha addig benézel ide!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
Az sajna nekem nem, de majd csak lesz olyan is, amikor mindekttőnknek jó! Jövő hétfő?
bringa
bringa
 
 


Bringa

Jövő hétfőn 5-ig felügyelek a du-iban és utána nekem jó.Neked?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Végre én is jobban vagyok, bár még fáj kicsit a torkom.Kép
Írtam emilt párotoknak, de itt is kérném, hogy ha nagyon ráértekKép, kedvetek is vanKép, 1-2-3 emilcímetek isKép, akkor szavaznátok Dancsimra? Itt: http://www.boon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=129
Előre is köszi!Kép

Anyapoc!
Láttam a konyhaszekrényedet, nagyon szuper.Kép
Én spec. még nem látok pöttyöket mindenhol, de apa a napokban kicsit megijedt.Kép
Van Dodónak egy kismedencéje. MÉg a bátyám csinálta neki, de olyan rendes, vastag, merev műanyagból, mint a kerti medencéket szokták. Szóval én elterveztem, hogy dekupálok neki rá hajókat, halacskákat, delfineket, csónaklakkal lekenem és hátha bírja majd a kiképzést.
Mondom apának éppen egy katicás kép készítése közben, hogy figyelj, szerinted hogy nézne ki Dodó kismedencéje ha kiszalvétáznám? Válasz: na neeeeee! A konyhába annyi katicát teszel amennyi elfér, de a medencébe inkább ne.Kép Persze azonnal elmagyaráztam, hogy azért ennyire gyagya én sem vagyok, mert nem katicákat akartam odaragasztani neki.
Szóval ennyit a katicamániámról.Kép Már elég kimondani a párom előtt a szalvéta szót és azonnal a katica ugrik be róla neki.Kép

A keresztszemes nekem sehogy nem megy. Próbáltam, de nincs türelmem hozzá, úgyhogy anyu keresztszemez nekem, én pedig szalvétázok neki.Kép

Aranyos lehet Bulcsú ahogy a szavak elejét mondja ki. Úgy emlékszem amikor Dodó csinálta ezt. Egy gond volt, nagyon nehéz volt sokszor rájönni, hogy mit is akar éppen mondani.Kép
A szeretlektől én is el tudok olvadni.Kép
Tegnap elvitték a nagyiék pár órára (én meg jól ki is használtam, mert fodrászhoz mentemKép), szóval mikor hazahozták már akkor azzal fogadott a puszi után, hogy szeretlek. És azóta is, a szokásostól többször mondja.
Ja, neked mondja Bulcsú az apjának is? Csak azért kérdem mert gondolom az az apuka aki állandóan (vagy legalábbis többet) otthon van, talán hamarabb eléri, hogy ezt mondja neki a gyerek, de az én páromnak úgy látom kicsi rosszul esik, hogy neki nem mondja. Ma ugyanis hamar hazaért és röpke 1 óra alatt Dóri 3-szor jött oda hozzám, megölelt és jött a "szejetlek"Kép
És apa bizony szóvá tette, hogy nekem miért nem mondja ezt sose?Kép Magyaráztam én neki, hogy szerintem a távollét, meg ugye én vagyok vele éjjal nappal, de láttam rajta, hogy nem győztem meg.Kép

Zsuzsa!
Látom titeket sem kímélt akkor cseppet sem ez a kórság.Kép Láz nálunk sem volt, csak orrfolyás és köhögés. Egyedül apa nem kapta el, de amilyen gyakranKép itthon van, nem is csodálom.

Dömper és talicskamosás:Kép
Jöhet hozzánk is a kis autómosó!Kép

Rémtörténet: sajnos ez van, tényleg nem tudhatod előre. Ha ki nem lépsz a lakásból, akkor is megeshet bármi, de tudod mivel én elég közelről ismertem azt a babát, valahogy nagyon bennem maradt a dolog.Kép
Tudom hülyeség, hisz pl. a Ferrero-t és a Rafaello-t már rég megeszi Dóri, pedig abban meg ugye elég méretes mandula és mogyoró van. Abban ugyanúgy megfulladhatna.
Szerintem ha nem történik meg ez az eset, Dóri is már régen eszi az egész szemű babot.

Bringa!
Azért nem kell azt gondolni, hogy Dodó ilyen szépen eszik mindent.Kép Ez csak egy kép, hogy így is tud.Kép Azért még nála is előfordul, hogy kézzel-lábbal eszik.Kép
Ma pl. úgy ette a paradicsomos krumplit, mint a disznó.Kép
Dodó: május 29.Kép
Most még nem készülök nagyon, odaadjuk a mi ajándékunkat, meg lesz egy torta. A nagyobb készülődés később lesz, mert együtt szoktuk tartani a két lányét.

Jó hosszúra sikeredtem.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Bulcsú beszédtechnikája rohamosan fejlődik és ezt muszáj elújságolnom!!!!
Tegnap 3 új szót mondott ki:
- előszedte a zsírkrétákat én meg mondtam neki,hogy adok papírt.Erre ő: "papíí".
- du felébredt,kivittem a nagyszobába,ment a tv,a Kapcsoltam és rámutatott a műsorvezetőre: "bácsi".Azt hittem,lefordulok az ágyról,eddig csak bá-bá volt.Kép
-este felszedtem a micimackós szőnyeget,mondván,hogy kimossuk.Persze Bulcsúkám nagyon félti Micimackót és elkezdett kiabálni: "maci-maci"(eddig csak ma-ma volt)KépÉs amíg ment a mosógép,végig üvöltözte!Kép

Kata

Szavaztam vagy 4 emilcímről,de amjd még aktiválni kell.Egész jól álltok,de jobbra mellettetek több az ismerősKép!Némelyik kép nem semmi...
Viszont Dancsi nagyon édesa képen!Nekem tényleg tetszik...és a férjemnek is...a kft-nek is...a tesómnek is...KépKépKép!
Nálunk még nem olyan gyakran van szeretlek,inkább ha kérdezem,megsimogat.De uígy a mamákat,papákat,apát is.Mondani még csak 2-szer mondta...de már abban sem vagyok biztos,mert a szememre is mondja...És hát ahogy írtad,sokszor találgatni kell,hogy akkor most mire gondolKépKép!
Azért elhiszem,hogy Apának rosszul esik.Én sokszor meg szoktam kérdezni bmivel kapcsolatban,hogy "és Apát is"...stb...?És akkor megszokja,hogy neki is mondja...Legalább is remélem.
A legutóbbi találkozásnál már nagyon megimerte az apját,azonnal.Az elsőnél azért elgondolkozottKép.
Konyha:kösziKép
Én szeretek keresztszemezni,főleg vmi jó film közben...igaz,hogy talán egy képkockát sem látokKép!De sebaj,hallgatni mát jól tudok!
Bab:na ezt akartam én is írni...ha nem lett volna ez a szomorú eset,akkor eszedbe sem jut,hogy történhet gond is.Vagy legalább is nem ilyen szinten...Mi az eslő babnánfalattal voltunk így.Először harapott a banánba Bulcsú,és meg is akadt a torkán.Elkezdett vörösödni a feje,nem tudta felköhögni(gondolom),felkaptam,rá a teérdemre és ütöttem a hátát,de marhára megijedtem!!!Ki is jött és szegénykém elkezdett ordítani...de szt inkább attól,ahogy ütöttem a hátát...KépAzóta is akkorákat harap a banánból,hogy nekem is elég lenneKép!De egy biztos:jobb félni...

Zsuzsa

Kilábaltatok teljesen?Azért a kigyúrt figurák sem lehettek semmik.Az a baj,hogy engem az ilyen még inkább arra sarkall,hogy beszóljak nekik!Amíg be nem nyomnak egyszer ...KépKép
Talicska-dömperKép
Betonkeverőt mi is ismerjük és mondd meg Apának,én is meglepődtemKép. Pocak kerekedik?Kép

Anyapoc

Ui.Hűűű,kicsit sok voltam,bocsKép

anyapoc
 
 


Kata,
irtam Neked hozzamKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Látod, olyan gyorsan fejlődik beszédügyileg mint mondtam. Egyik napról a másikra. Azért azt nem gondoltam, hogy az ágyról is lefordulsz emiatt.Kép
Tényleg édes lehetett és persze az ő beszédéhez képest meglepő is.Kép Most már számíthatsz ilyenre minden nap.
Szavazást köszi!Kép
Azt hiszem itt megálltunk, már nem tudok több embert összeszedni. Persze tanulhattam volna a Dodóéból, hogy itt egyeltalán nem a szépség számít, hanem kinek hány netes ismerőse van.
Azért elmentettem az oldalt, elrakom neki.Kép
A dícséretet köszi!Kép
Viszont nagy hírem van: apa elérte szombaton, hogy őt is szereti Dóri.KépKépKép Csak úgy magától mondta neki kétszer is. Azt hittem elolvad életem párja.Kép

TV nézés ismerős. Én esténként ha szalvétázok akkor szoktam így "nézni". Nekem is egész jól megy a hallgatás.Kép

Húúú, ez a hátbaütögetés durva.Kép Egyszer nekünk is volt, nálunk is nagy sírás volt utána, de tuti az ijedségtől, hogy miért ütöm én a hátát. Azóta már volt egy párszor, hogy félrenyelt, olyankor picit megütögetem a hátát, de már nem sír. Sőt néha ha köhög, ő maga nyúlna hátra és próbálja ütni a saját hátát.Kép

Zsuzsa!
Szavazást neked is köszi!Kép
Remélem már Ti is jobban vagytok. Mi mondhatom teljesen rendbejöttünk. Dancsinak fájt kicsit a torka, be is volt ijedve mert ma reggeltől péntek du-ig erdei iskolában vannak (már most hiányzikKépKépKépKépKépKépKépKép).

Áfonya!
Én is ide írok, mert igazad volt a multkor a napló miatt ésszerűbb.Kép
Szóval rajzolásért irigyellek.Kép Nagyon szépen alakul Réka technikája (meglestemKép).
Dórit nem igazán érdekli a rajzolás. Akár ott vagyok, akár nem, hamar megunja. Ő inkább a szerepjátékot szereti. Mint ahogy írod, bármit bármivel képes helyettesíteni. Újabban az tetszik nála, hogy próbálja megváltoztatni a hangját és másképp szólal meg pl. a maci és másképp a malacka.Kép
Vagy pl. ha főz, hát az fárasztó.Kép Képes 2 percig rázni a csepegésgátlós csőrös poharát, hogy nekem a kanálba csepegtessen 2 csepp teát.Kép
Ami hasonlóság megütötte még a szemem nálad. Hall valamit, megjegyzi és 2-3 nap múlva eszébe jut. Példa: anyuéknál voltunk és a macska nem akarta megenni a kaját erre apu berágott kirakta a macskát kajával együtt, hogy "ha finnyás vagy éhen maradsz..."Kép Ez volt szerdán. Ma mondja nekem szomorúan, hogy "papóék cicája éhes". Kérdem miért, honnan tudod? "Hát mejt finnyás."Kép

Bringa!
Olvasam Áfonyánál, hogy Hannád sem igazán arra sétál amerre Te szeretnéd. Sokszor én is irigykedem azokra az anyukákra akik sétálnak és szépen mellettük a Dóri koru gyerek. Na ezt az én lányommal nem lehet megtenni. Ő is órákat el tud sétálni odalent, nem fárad el, nem akar ölbe jönni (na jó a végefelé igenKép) , de ne adj isten, hogy arra menjen amerre én szeretném.
Én betudom annak, hogy bárhová KELL menni mindig kocsival megyünk. Ha gyalog megyünk az csakis céltalan séta és szerintem ezt ő is tudja azért megy mindenfelé. Ugyanis ha azt mondom megyünk a játszótérre akkor olyan nyílegyenesen veszi arra az irányt, hogy talán egyenesvonalat lehetne húzni a nyomába.
Mondókák: nálunk is nagyon megy. Mostanában jobban szereti az énekeket. Nem számít, hogy hosszú, megtanulja. A kedvenc az Icipici lencsi lány. Ha nem jut eszembe új, végignézem a Judit és a zenemanók számait.Kép

Mai szösszenet nem nagy szám, de nekem nagyon tetszett a hangsúly miatt:
Összezártam a telcsimet.
Dóri: "Bezártad. Zájd ki!"
Vigyor...: "Na jóóóóóó, nyisd ki!"Kép

Tényleg: nektek kimondanak már minden betűt a gyerkőcök? Nekünk az "R" még vagy "L" vagy "J".

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép
KataKép

Ezt találtam neked: Bár lehet, hogy már láttad:D

http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=89&cid=9360

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Voltunk vasárnap a TropikáriumbanKép.Asszem nekünk jobban tetszett,mint Bulcsúnak,de legalább neki nem kellett fizetni...nem egy olcsó dologKép.Viszont nagyon szépKép

Zsuzsa

Mi ezKép.Na igen,ez a "legszebb korszak".Aztán jön a miért??...Erről tudna a nagynéném mesélniKép!
Az autóktól már minden bajom vanKép.Mindegyiket mondani kell és lassan az összes autómárkát tudjaKép!A Fordot már felismeri biztosan(anyuéknak van),kezdi a Suzukit is,a Peugeot-ot még nem nagyon tudja kimondaniKépKépKép!

Kata

Szavazás-->egyetértek:meg is jegyeztem,úgy tűnik, a másik kislánynak több internetes ismerőse van.Viszont az első kép nekem nagyon visszataszítóKép.Vhogy annyira nem illik egy kislányhoz ilyen kép..Szép-szép,de vhogy nem is tudomKép
ApaszeretetKép.Én is kérdezgetem Bulcsút,de nem hajlandó nyilatkozni.De azért nincs olyan óra,hogy ne mondaná,hogy Apa a hajón dolgozik.Még azt is tudja,hogy az a DunaKép.Pedig csak egyszer mondtam neki.
HátütögetésKép.
Szerepjáték nálatok is aranyos lehet!Kép

Na megyek haza,puszi!

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Kata
Én is szavaztam ám Kép Én is lógattam már Hannát fejjel lefelé és ütögettem a hátát Kép
De remélem, megússzuk az ilyen izgalmakat a továbbiakban. de erről igazán te tudnál mesélni, hogy mik várnak még ránk.... Kép
Nálunk asszem az r betű nem tiszta, de a mondókáknál sokminden, mert a levegő ki-és befújásnál egyaránt mondja Kép

Anyapoc
Tropikárium, jó lehet!
Nóri anyukáját láttam én is nagy pocival, de nem tudtam, hogy hamarosan szül. nem semmi a 3 kiló! akkor miből van a poci?????? Kép
Bulcsú ügyesedik nagyon a beszédben!

Zsuzsa
Remélem, minden ok azzal a rózsaszín doldoggal. ötlet, hogy mitől?
gyereknapon még nem tudom, időtől függ

hanna nem alszik mostanság megint. mindig nálunk köt ki... én nem bírok annyit ugrálni, apa meg ugye hol van, hol nincs Kép
nagyon élvezi a doktori táskás játékot, a gyüngyfűzést, az éneklést a magnóval együtt, + a boltost.
én nov.22-re vagyok kiírva. te miortól érzed a mozgást? mert mintha...Kép
üdv,
bringa és hanna
bringa
 
 


Kata
A másik topikban már megtettem, de itt is szeretnék:
Nagyon boldog második születésnapot kívánni Dórinak!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Kata!
Pedig én akartam az első lenni!!!!íForti Kép
Szóval: Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk Dodónak!!! Minden szép és jót, de legfőképpen boldog életet!!!!!
bringa és hanka
bringa
 
 


Kedves Dórika!

Mi is szerettünk volna elsők lenni:-)

Nagyon boldog szülinapot kívánunk itt is!!!KépKépKép

küldtünk meglepit mail-ben is, reméljük megkaptadKép

puszi: Melissa Virtuális Kisbarátnőd és az Ő anyukájaKépKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Először is köszönjük szépen a szülinapi jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytok.KépKépKép
Főleg, hogy mindenki első szeretett volna lenni.Kép

Dicsekszem is gyorsan egy kicsitKép: ébredés után felköszöntöttük a kisasszonyt és azt is elmondtuk neki, hogy most már ha valaki megkérdezi hány éves vagy, nem azt kell mondani, hogy 2 leszek, hanem azt, hogy 2. Ahányszor megkérdeztük napközben, mindig jól mondta.Kép

A mai, igazi szülinap csak a fele ünneplés volt, mert két hét múlva tartjuk együtt a Dancsiéval.
Azért az ajándékokat természetesen megkapta és volt torta is.Kép
Már régen kinézett magának egy babát. Egy nagy rongybabát Corában, ami majdnem olyan magas mint ő maga. Ahányszor mentünk és a játékok felé nézelődtünk mindig le kellett neki venni, hogy megölelgesse.Kép Szóval többek között ezt is megkapta, de talán ennek örült a legjobban.Kép Anyukáméktól kapott egy pár arany fülbevalót, mert anyu szerint a régit már kinőtte.Kép


Majd teszek fel még több képet is, de most gyorsan egy pár:

Kicsit meglepődött a tortán, de sikerült elfújni az egyik gyertyát.Kép
Ezt kapta az egyik nagyitól, de a kedvenc ez lett.Kép
Ez a kép pedig csak úgy...Kép

A tortaevős képek, az én drága, gyönyörűen egyedül evő kislányomról, inkább nem publikusak.Kép

Ja, és a profilomban is új kép van, tegnap készült.

K.

Ui: D.V.B!Kép Mélt megkaptuk, köszönjük szépen, este írok!Kép A csacsi nagy sikert aratott.Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
boldog szulinapot Dorinak! Kesz kis holgy lett belole, a profilkepeden egyszeruen lenyugozo, csodaszepKép

-Afonya
afonya
 
 


Kata!
Gratulálok,csodaszép lányaid vannak!


Anita
kacajka
 
 


Kata
Nagyon-nagyon szép kis/nagylány lett Dóriból. Gyönyörű a kis pofija és nagyon vagesz csajszi!
Kicsit előregondolkodva szívesen bevállalnék a fiamnak egy ilyen leányzót. Kép Kép Kép De hát úgy is ő fog majd választani (persze az még odébb van).

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok!

Kata

Akkor hadd gratuláljak Dórinak én utoljáraKép!Szóval BOLDOG SZÜLINAPOT!
Nagyon jók a képek és eszméletlen,mennyi haja van Dórinak!
És tényleg nagyon jók a képek a profilodban!Kép
Azért a tortaevős képekből is dobj fel párad,mert engem nagyon kíváncsivá tettélKép!

Bringa

Részvétem az alvás miattKép.Gondolom így is elég fáradt vagy...én legalábbis az első 12 hétben akár 12 órát is képes voltam aludni egyfolytában...Most meg kipattan a szemem 6 óra után...persze a szitu másKép!
Tök jó,hogy Hanna már ilyeneket játszikKép.Gyöngyfűzés...csodálom,hogy van türelme hozzá!KépA Poci megvan,csak ő fogyottKép.A kezéről és a lábáról!Kíváncsi vagyok,milyük leszKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


D.V.BKépKépKép

Csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban gyönyörű lányaid vannak GRATULÁLOK!KépKépKép

Dórika tündéri az új képeken, a rongybabás igazán szívmelengetőKépKépKép

a profilképen viszont egy igazi, minatűr kis fotómodellKép
a nagylányos frizura különösen tetszikKép

Pussz, Sheila

Ui: örülök, hogy tetszett a csacsiKép
Melissának is ő a kedvence, no meg Micimackó,
vagyis "Mimacok"Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Kata!

Megnéztem a képeket, csuda édesek a lányaid, főleg az ünnepeltKép

Minden jót nektek!
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mégegyszer a jókívánságokat!KépKép

Áfonya!
A Te profilképed is csúcsszuper!KépKép

Anita!
Köszi!Kép Ezt remélem Ádám is észrevette...Kép

Forti!
Esetleg majd jó pár év múlva "véletlenül" összehozzuk őket, mert engem is megfogott ám Levid.Kép

Anyapoc!
Köszi!Kép
Itt még nem is látszik mennyi haja van.Kép Pedig emlékszem anno, hogy irigykedtem Áfonya Rékájának a hajára és tessék, most már végre a Dodóé is szép hossú lett, ráadásul nem is kevés van neki.Kép

Zsuzsa!
Köszönjük szépen, csodálatos ez a gif.Kép
Ha nagyon ráérsz, esetleg emilben részletezhetnéd, hogyan csináltad.Kép

D.V.B!KépKépKép
Köszönöm!Kép
Szánom-bánom bűnöm, de este beestem az ágyba, nem volt erőm írni.Kép
Képzeld a rongybaba azóta le nem szakad a kezéből.Kép Pedig kicsit idegenkedtem tőle, hogy megvegyem neki. Viszont most látom igazán, hogy azzal a játékkal nem is játszik ami 3x annyiba kerültKép mint ez a rongybaba. Úgyhogy ennyit a drága játékról...Kép
Micimackó nálunk is nagy kedvenc. Eddig Dodónak "minkinkó" volt, de most már szépen kimondja (ha akarjaKép). Ha nem, akkor még mindig minkinkó, de vigyorogva, mert tudja, hogy nem így kell kimondani.Kép

Conti!
Köszönjük!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata, ezt inkabb itt iromKép:
en /ha mar az elso lanyka lett, pedig fiut szerettunk volna/ masodikra is lanykat akartam. Persze lehet, hogy kesobb maskepp gondoltam volnaKép

ApaszeretetKépKép

TV nezes nalunk is igy megy, varrok vagy szalvetazok es kozben hallgatom. Amilyen gagyi musorok vannak, sokat nem veszit vele az ember, inkabb csak hatterzaj.

Rajzolas: most a lufik a menok, jo hosszu madzaggalKép De Reka még mindig marokra fogja a ceruzat am, azzal rajzol igy. Mintha azt irtad volna, hogy Dodo mar "szepen" tartja. Vagy csak a kanalat?

Lencsilany nalunk is nagyon menoKépKép Meg most a Pelikanos, meg a Fakatonas. Es tudja oket, hihetetlen agyuk van, nem gyozok amulni rajtuk.

En multkor mar irtam, hogy nalunk az R betu L még mindig /ugy remlett, azt irtad, hogy nalatok mar jo.... még szerencse, hogy nem aggodtam be rajtaKép/. Viszont szotevesztesek nincsenek, Miciko is megjavult marKép Ill. egy hibas szo van most, a krétát nem tudja kimondani, az "kétla"Kép
Ja, es az "s" sem tiszta.

Minap mentunk autoval, en vezettem, Reka hatul. Mondom neki, nezzen ki az ablakon, galambok vannak ott.
Mire o: Papánál is vannak galambok.
En: igen, hol?
Reka: kertben, ...... galambok. /nem ertettem azt a szot/
En: milyen galambok?
Reka: ...nyakú galambok.
En: Milyen nyakú galambok, nem ertem.
Reka: Zold, zold szinu, mint a kabatom!!!!

Eskuszom, mar ideges volt, hogy miert vagyok ilyen ertetlen, tisztara azzal a hangsullyal mondtaKép Mellesleg tenyleg zold a kabatja, igaz, kiwizoldKép Dehogy igy megmagyarazza, magatol...

Zsuzsa,
kullancsoltason en is gondolkodom, bar még nem kerdeztem utana, milyen megterheles ez neki.
Pukizas nalunk is megy direktbol, este, furdes utan, ApariogatasnakKép

Bringa,
itt is gratula a tesohozKép Rekaval en is mar elobb ereztem a mozgast, szerintem tudjuk, mit kell erezniKép
Gyongyfuzes, erre eddig nem is gondoltam. Es van Hannanak turelme hozza, nem gurul be a vegen es nem szorja szet? Mert en ettol tartokKép

-Afonya
afonya
 
 


KataKép

Először is az Isten éltesse a kicsi lányodat, a képek pedig nagyon tündériek!KépKépKép

A szavazásról tudsz már valamit? Hogy álltok?

Most elég zűrös napokat élünk, a topicunkba sem írtam már egy ideje, de majd ha oldódik a probléma, akkor beszámolok róla.

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Köszönjük szépen!Kép
A szavazásnak vége, harmadikok lettünk.
Probléma:Kép Várlak a Miskolcban.Kép

Áfonya!
Nagyon bőbeszédű voltál, szokásodtól eltérően.Kép
Ceruza tartása tényleg tökéletes Dórinál, jól emlékszel, mint a kanál, de rajzolni nem igazán tud, vagy szeret. Pedig nemrégen kapott a nagyiéktól olyan mágneses táblát, amire rajzolni lehet. Maga a ceruza is olyan mint egy igazi toll, csak éppen nem kell a papírt cserélgetni, hanem ezt lehúzni és tiszta a tábla. Nem igazán érdekli ez sem.
Lufi nálunk is nagyon menő, főleg ha Dancsi még tele is rajzolja neki alkoholos filccel.Kép
Nem kell aggódnod, nálunk sincs még R. Vagy L, vagy J. A többi tiszta. Vannak furcsán hangzó szavak amikor énekel, vagy mondókázik és gyorsan akar a végére érni.
Zöld nyakú galamb:Kép Hát nem érted a gyereket???KépKépKép
Én is vagyok így néha, és tényleg Dóri is ideges ha nem értem mondjuk még másodikra sem.Kép Sőt újabban mindtha elkezdené idegesen szótagolni. Pl. nem értem, hogy "Hallod a jepülőt?", akkor egy pár ismétlés után idegesen mondja, hogy "Hal-lod-a-je-pü-lőőőőt?"Kép
Szótévesztés nálunk van, de direkt. Ilyenkor persze vigyorog is hozzá, mert tudja, hogy nem így kell mondani.
Érdekes módon emlékszik a helytelen szavakra is. A doktorbácsi régen "dopikakó" volt és ha megkérdem mi az a dopikakó, akkor mondja, hogy doktorbácsi. Ha megkérdem mi az a minkinkó, akkor mondja, hogy micimackó.
Elsőre megjegyez nagyon sokmindent. Tegnap nevet adtunk a rongybabának és a rongybaba babájának. Zsófi és Fanni. Azóta így hívja, vagy ezen a néven keresi.
Ti a bilizéssel, hogy álltok? Nálunk minden a régi. Szól minden egyes alkalommal, hogy pisiltem, vagy kakiltam, de ha kérdem menjünk-e a WC-re vagy üljünk-e bilire, akkor röhögve elszalad. Pedig semmi rossz élménye nincs róla, soha nem erőltettem.
Sőt a kaki zavarja is, mert újabban mióta minden nap van széklete, kéri, hogy vegyük ki a kakit (vagy "vegyük ki a f.stKép")
Remélem most, hogy helyrejött talán egy idő után annyira zavarja majd, hogy inkább előtte fog szólni.Kép Próbáltam direkt nem kivenni és mondtam is neki, hogy miért nem veszem ki, de nem jött be, mert fél óra alatt gyönyörűen kipirosítja a popsiját.Kép

Zsuzsa!
Én fürdés, altatás után szoktam szalvétázni ha olyan műsor van a TV-ben amit elég hallani is. Márpedig ritka az annyira jó, hogy nézni is kelljen.Kép

Bringa!
Igen, tudnék mesélni.Kép
Persze ez gyerektől függ, de mivel szeretsz olvasni, mesélek, most ráérek.Kép Természetesen nem riogatásképp, hiszen most már nevetünk ezeken a morbid dolgokon, hogy miken keresztülment.
Anitával semmi rémség nem történt, de Dancsival annál több.

Legyelt egy (kb. mint a mostani 1 Ft-os) alufólia darabkát és köhögött, fuldokolt, öklendezett tőle. A szülészorvosom szaladt át a szomszédból, mert mint orvos, hozzá rohant az exférjem akkor. Lábbal lógatta és köhögés közben kijött az alufólia. Rémület persze volt.Kép

Aztán másodpercek alatt kirohant itt Miskolcon az egyik OTP-ből, ami a sétáló utcára nyílik, de ott járnak a villamosok. Ha nincs rajta kapucnis kabát, azóta már nem él.Kép Azt kaptam el és rántottam vissza a gyereket a villamos előtt. Kb. 20 centi volt közte és közlekedő villamos között.Kép

Aztán fejjel belerohant egy 6 mm-es kopolitüvegbe az ABC előtt. Semmi baja nem lett.Kép Az üveg ripityára tört, de neki csak pár pici vérpötty volt az arcán, a rárepülő üvegszilánktól.

Rohantunk vele kórházba, mert feldugott egy gyurmadarabkát az orrába. Soha nem volt ilyen szokása, de egyszer megtette. Amikor beültünk a kocsiba és látta, hogy ennek fele sem tréfa, fújt egy nagyot és kijött a gyurma.Kép

Lakást cseréltünk, és épp az ő biztonsága érdekében az üres lakásban első dolgunk volt az erkélyajtóra láncot szerelni. Míg néztük a magasságot ahová rakjuk addig Dancsi megpróbálta megnézni, hogy szét tudja-e szerelni a konektort a csavarhúzúval.Kép Semmi nem volt a lakásban rajtunk, a biztonsági láncon és a csavarhúzónk kívül. Ő pont az találta meg.Kép Magam sem tudom, hogy léptem-e vagy repültem a szoba másik végébe, hogy elvegyem a gyereket onnan, mert rákiabálni nem mertem, nehogy ijedtében beljebb dugja.Kép

És ezek még csak a nagyobb dolgok.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Bocsánat a késésért, de nemtom mérKép, én abban a tudatban voltam, hogy ma van Bulcsú.
Erre látom a köszöntéseket több helyen is. Nézem a naptárt és tényleg...Kép

Utólag is Boldog névnapot kívánunk Bulcsúnak!KépKépKépKépKép

K. és D.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


sziasztok
csak gyors reakció, mert beadandóim határideje lejár Kép
Kata
csak hűltem-haltam a sztorikon Kép
Zszuzsa
a dadogás miatt ne aggódj szerintem, főleg, ha egy szónál fordult elő Kép
én is álomkóros vagyok, pedig azt hittem, 12. héttől majd elmúlik...

Anyapoc
Nagyon boldog névnapot kívánunk Búlcsúnak.
bringa és hanna
term, bocs, h késve, de nem voltunk itthon.

most csak ennyi, üdv
bringa és hanka
bringa
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseketKép!

A beszéd nagyon beindult nálunk,mégsem marad néma a fiamKép!Már mindent mond,úgyhogy asszem kezdhetünk vigyázni,hogy mit is mondunk,mert azokat a bizonyos szavakat(ami persze csak olyakor csúszik ki az ember száján),azonnal mondjaKép!
Aztán azt vettem észre,hogy kezd belejönni a szerepjátékba.Van egy bábunk,egy maci,amivel a pelenkázón szoktunk játszani.Eddig,ha felvettem és elváltoztatott hangon megkérdeztem a maci nevében,hogy "ki vagyok én"?,akkor mindig azt válaszolta,hogy "anya"Kép.Most megint előkerült a maci,megint eljátszottam vele,és most azt válaszolta,hogy "maci"Kép.

Tegnap számoltam össze,hogy 12 autómárkát ismer fel és mondja is(na jó,némelyik azért még nem az igazi).Ezzel csak anyósom van meglőve,mert ő nem ismeri az autókatKép!

Bringa

Anikóéknak Viktoruk lett,3 héttel az időpont előtt és 3600 grammKép.Szval mint írtam,diétázott...ő fogyott, abab nőttKép!
Mi van Brigivel?Megszült már?
Bírod még a hajtást?

Zsuzsa

Jók a sztorikKép.Ti itt aggódtok a betűk ejtésén,az én csemetém meg még csak a szavaknál tart!!!KépKép
Babanevek: nűlunk egy Bettibaba van,még a Mekiből hoztuk azt a Betti-spagetti babaát.Elég ügyesen csavargatja már a haját fel.
Zsófi és a kukiKép!
AlvásKép.Nem lehet egyszerű...én csak az elején szenvedtem vele,de nagyon jó alvó lett Bulcsú.Van,hogy még most is kétszer alszik nap közben, ha pl vmi miatt korán kel,vagy nyomott az idő.Szóval nincs gond.Az altatás sem gond,mert leteszem és alszik...Majd csak helyrerázódtok Ti isKép!

Kata

Na itt is mondom,hogy olvastam a rémtörténeteidet,egy darabig nem is jöttemKép!Még olvasni is elég volt!
De a sztorik is jók ám!Kép
Kakiügy:9.Nálunk meg nem szabad kivenniKép!Kész cirkusz van belőle,ha ki akarom venniKép.Előbb jól szét kell maszataolni ugyebár a popónKép!

Na megyek,mert még növényeket kell gyűjtenemKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kata, elolvastam a horrort. Nem semmiken mentetek keresztül. Az én Danim is előadott már mindenfélét, de eddig mi is megúsztuk. Persze azóta egy jó pár ősz hajszállal vagyok gazdagabb. Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Kissé már késő van, úgyhogy majd inkább holnap jövök bővebben, de most pár szó:

Mai hivatalos 2 éves paramétereink:
magasság: 91 cm
súly....: 14,2 kg

Bellana!
Üdv nálam, gyere máskor is!Kép
Ősz hajszálat nekem is szaporított Dani. Ő most lesz 9 éves én pedig kb. 6 éve festem a hajam.KépKép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki a szabadban van, nem a gép előtt üldögéltek Ti sem.Kép

Csak egy hír erejéig kukkantottam be, mert mi meg újabban járjuk apával az országot.Kép Dóri marhára élvezi. Azóta nem akar a Peugeotba beülni. Kiveri a hisztit, hogy ő kamionnal akar menni.Kép

Szóval a hír, amit eddig nem akartam elkiabálni. Napközben már nincs szükségünk pelusra.Kép Délben és éjszakára még adok rá, mert jobb félni.Kép Igaz délben mindig szárazon veszem ki alóla, de reggel nem.

Remélem mindenki jól van, pocisok bírják még.Kép Úrísten, lassan babáztok.KépKépKép

Anyapoc!
Veletek mi van? Csak nem hajókáztok?Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!

Gratulálok a pelus nélküli napokhoz, ez tényleg nagyon nagy hír!Kép Továbbra is mentek apával kamionozni? Vagy ennyi volt? És merre jártatok?

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Szia Dodus!

Köszi a gratulát. Azóta is pelus nélküli napjaink vannak.Kép Igaz most kicsit gondban vagyok, mert nemsokára indulunk apával Pestre és nem tudom, hogy fogja elviselni a pelust a kamionban.Kép
Képzeld eddig mindig úgy szólt, hogy "nem pisilek bugyiba" vagy "pisilek bilibe", de most már szépen szól, hogy "pisilni kell"Kép Olyan édes ilyenkor. Persze minket is le kellene filmezni ilyenkor, mert valaki ugrik hozzá, húzzuk le a bugyit, egy másik valaki szalad a biliért.Kép Igaz ma már kibírta, hogy együtt szaladtunk a WC-re.Kép

Sajnos eddig mindig csak Pesten voltunk apával, mert valahogy úgy jött ki, hogy csak oda volt fuvarja. Bezzeg amikor nem tudtunk menni, ment Győrbe, Pécsre, Szegedre.Kép Remélem azért mi is kifogunk majd egy távolabbi helyet.Kép

Veled mizujs?Kép Olvastam, hogy jó lett az AFP-d.Kép Pocakodat már úgy megnézném... Biztosan szép kismama lettél.Kép Használt a pocakot kiemelő ruha a munkahelyeden? Tudod amikor valami ellenőrzés volt Nálad?
Mocorgást érzel már?
Hirtelen ennyi.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata

Kicsit eltűntem,mert millió dolgom voltKép.Sajnos nem felhőtlen a tanárok élete az utolsó napokban,bár senki nem gondoljaKép.Volt olyan,hogy a gyerekem fél órát látott egész napKép.Na de nem panaszkodom,mert ez a hét már nagyjából csak pihenéssel telik,csak az új projekten dolgozom,mert új céget alapítottunk és én csináltam a weboldaltKép!

Először is nagy-nagy gratul a pelusmentességért!És kicsi irigykedés isKép!Azért én tényleg megnéznélek benneteketKép!Bulcsú olykor odamegy a wc-het,felemelei a tejejét és szól,hogy pisi beleKép!Na persze ilyenkor nem kell neki,de addig erőlködik,amíg néhány csepp ki nem jönKép!
Volt,hogy séta közben szólt,hogy az út mellé akar pisilni...nem volt egyszerű műveletKép!

Jó lehet az országot járni,de nem féltek egy ilyen nagy járgányban?Én mindig tartok a kamionoktól...

Mi holnap indulunk Osztrákiába,1 hét,majd jövök élménybeszámolóval és képekkel!

Addig is vigyázzatok magatokra!

Puszi mindenkinek,kismamiknak kitartás!

Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: