Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Zsóka!
Van egy furcsa kérdésem: Nem jártál véletlenül 2001. október 8-án Gödöllőn, Máriabesnyőn?
Ha nem Ti voltatok, akkor egy nagyon "hasonló" család, a kisebb gyerek babakocsiban, a nagyobb biciklin. Nagyon hasonlítottak rátok, de én kocsiban ültem, és csak pár másodpercre láttam őket. Ha nem, akkor bocs! Kép
Szia: Judó
judó (judó)
 


Szia Judó,
nem, nem én voltam. Itthon voltunk, a Gellérthegyen csúszdáztattuk a pockainkat a barátnőmmel.
üdv Kép
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Kedves Liesel,készítetek még nem légáteresztõs külsõt? Az árjegyzékben még benne van, a megrendelõn már csak a légáteresztõs van rajta. Vagy valamit elnéztem?
Kellene egy tartalék darab, de nem tudok érte már annyit fizetni, ezért lenne jó a nem légáteresztõs. Elõre is köszi a választ.
Tejbemami
Tejbemami
 

 
 

Sziasztok!
Femike e-mail címét szeretném megtudni! Tud valaki segíteni?
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Kanga!

A chat-röl könnyü ilyesmit lekérni, rögtön bemásolom neked ide:
tpanni@noi2.sote.hu

Gabi
BGabi (bgabi)
 


Sziasztok,
Mindenkinek, aki kérte: a párom filmje pénteken, okt. 26-án megy az m1-en, 15.35-kor, "Alaszka bölcsei" címmel.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Kedves Gabi!
Köszi, köszi, köszi!!!


Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Kanga,

Láttam mostanában irogatsz! Hogy vagytok? Mi van veletek? Olyan régen találkoztunk, jöttök a következõ LLL találkozóra? Találkoztam ma Emesével a babaruha börzén, azt mondta ti is kint vagytok, sajnálom, hogy nem találkoztunk.

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Szia Bóbita!
Igen kintr voltunk . Ibolyával is találkoztam sõt egyszerre a két csajszival! Kép
Már nagyon hiányoztok! Mindíg elkerüljük egymást!
Megyünk a Ligába , jövõ héten lesz , ugye?
Hogy megy a szopi? Még mind a kettõ ûzi?
Mi lehetnénk jobban is , de majd személyesen!
Már várom a találkozást!!!

Üdv
Kanga és a Zsebikéje
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Pele!

Pár napja írtam neked egy e-mailt. Pont egyszerre gondoltunk egymásra!

Megkaptad? A férjem címérõl nem tudok valamiért üzenni, ezért a sajátomról küldtem el.

Puszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Noemi!

Remélem megtalálod, amit írok!
Lehet, hogy félreérthetõ voltam, de már megvan a 3. baba: 3 hónapos múlt és kisfiú. A nagyobbik kislány, a középsõ fiú és 2 éves lesz novemberben. Egyébként énrám is furcsán néztek mindig, amikor azt mondtam, hogy 3 gyereket szeretnénk. Errõl nagyon jókat olvastam a "Nagycsalád kontra társadalom" topicban.

Szia
Mara
Mara
 


Kanga!

Ezt ismered?
[url=http://www.sesameworkshop.org/sesamestreet/coloringpages/0%2C5903%2C" TARGET="_top]00.html,http://www.sesameworkshop.org/sesamestreet/coloringpages/0,5903,,00.html[/url]
bigacsiga
 


Köszi , mostmár igen!!! KépKépKép
KÖSZI!!!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Pele!

Megkaptad az üzeneteimet?

Puszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Szia, Anilla!!
Remélem idetalálsz!
Ha van kedved, levelezzünk itt a csemetékrõl meg a suliról meg magunkról!
Ezek a topicoc olyanok, mint egy jó beszélgetés: óhatatlanul is elkanyarodunk az eredeti témától. Aztán off-ok leszünk. Uff. Kép
Szívesen írok én is, de most sajna, mennem kell!
Várom válaszodat:
Maminti
maminti (maminti)
 


Kedves Maminti!
Idetaláltam! Kép
Magunkról lehetne mailben? leisurecomp@matavnet.hu És a Tiéd?
Csemetékrõl:
Domi most egy XI. ker-i suliba jár (itt lakunk); mivel nagyon szereti az angolt, így egy angol tagozatos iskolát kerestünk neki. A tanárnõk elsõ pillantásra nagyon szimpatikusak voltak, (most is azok), csak az elsõ szülõi értekezleten ért hideg zuhany. Bejött az igazgatónõ, és arról gyõzködte a szülõket, hogy az ilyen problémás gyerekeknél jobb, ha nem erõltetik a szülõk az angolt. Kiderült, hogy integrálták a nyelvi, és a kisegítõ osztályt. Nincsenek elõítéleteim, de akkor megijedtem, amikor a gyerekem napról-napra
újabb sérüléssel érkezett haza. Nem azok a tipikus horzsolások, hanem körzõ, toll a tenyérbe, vonalzó nyoma a szem mellett, etc. Az egyik gyereknek tetanuszt kellett adni, mert tollat szúrtak a vállába. (Ez nem túl uff egy üzenõfüzetbe?) Itt tartunk..
Várom a levélkét,
anilla
anilla (anilla)
 


Bocs, Maminti, a pontos emil-cím: leisure.comp@matavnet.hu Kép Kép
anilla
anilla (anilla)
 


Anilla! Megy a méjl!
Maminti
maminti (maminti)
 


Szia Márti,

Nem tudok neked e-mailt küldeni, a legutolsó levélváltás óta változott valami a címben? Ha igen várom a leveled!

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Kanga!

Láttad a DM-ben Sesamestreet-es karácsonyi csomagot lehet kapni.
habfördõ, sampon, ajakápoló van benne ajándék hátizsákkal 1690,-Ft.

bigacsiga kata
bigacsiga
 


sxx
vi-dor
 


Köszi Kata!!!
Rohanok!!!!!!!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Mindenkinek békés Karácsonyi Ünnepeket, és örömökben gazdag boldog új évet kívánok!

Ha bárki keres, nem vesztem el, majd jan. leszek!

Ildi

Ildi
 
 


Keke!

ezt az oldalt láttad?

[url=http://www.origo.hu/tudomany/elet/20011204autista.pcgi" TARGET="_top]http://www.origo.hu/tudomany/elet/20011204autista.pcgi[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok,
ELNÉZÉST MINDENKITÕL, hogy két helyre másolom be, de azt hiszem, nem mindenki olvassa az Útmutató...-t.
Az alábbi emilt ma kaptam az indexrõl, azt hiszem, itt is megszívlelendõ:


1. Keresd meg a bemutatkozás, vagy a bemutatkozás2 topicot,
*olvass bele* és szólj hozzá. Azaz mondj el Magadról 1-2 dolgot, amit
fontosnak tartasz.

2. Nézd végig a topicok tartalomjegyzékét, minimum 10 napra
visszamenõleg. Olvass bele azokba, amelyikhez a legtöbben szóltak
hozzá.

3. Mielõtt hozzászólsz valamelyik vitához, célszerû az egészet
offline elölrõl végigolvasni, nehogy feltaláld a spanyolviaszt, azaz
olyat mondj, amit elõtted esetleg már húszan kijelentettek, negyvenen
pedig ízekre szedtek.

4. Olvass el néhány olyan topicot is, ami 3-4 hozzászólással
elsüllyedt. Lehet az ilyenekbõl okulni!

5. Mielõtt topicot nyitnál, alaposan bányássz utána, hogy a
témádban nem volt-e már korábban vérre menõ vita. Célszerû nagyon
körültekintõnek lenned, mert sokszor a topic címe nem fedi
pontosan a tartalmát.

6. Soha ne térj el a tárgytól (ne legyél offtopic), csak ha nagyon muszáj,
azaz igyekez
a *témához* hozzászólni. Ha mégis offtopic vagy, akkor kérj elnézést
a többiektõl.

7. Nem muszáj a hejesírás szabályaihoz tartanod magad, de két
szóra ügyelj. Az egyik a muszáj, a másik az egyelõre.
Ezeket sokan balhéból következetesen rosszul írják, de még többen
nem hiszik el nekik, hogy ez csak poén.

8. A vitában elõbb *figyelmesen* olvass, vagy ha úgy nem tudsz,
akkor inkább ne szólj hozzá. Sokan rabolják mások idejét fölöslegesen
azzal, hogy õk döntik el másokról, hogy mit is mondtak, és nem az
eredeti közléssel szállnak vitába, hanem a saját feltételezésükkel.

9. Ne lepõdj meg az indulatokon. Itt sincs belõlük kevesebb, mint
másutt.


üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


LCsilla,
Egyszer írtad, és remélem, jól emléxem, hogy a párod Szicíliáról származik. Meg tudnád írni, hogy mostanában lírában ill forintben vagy akár dollárban) mennyi lehet Szicílián egy pici ház havi bére?
köszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsoka !
Az az igazsag,hogy a Lira mar csak feb.28/ig ervenyes Kép utana mar csak Euro lesz .(De nem is ez a lenyeg Kép )
Attol fugg mikor es hol akarjatok kiberelni.
Az en ferjem az Etna "dombjarol"valo Kép ,ott biztos nagyon olcsok egesz evben.Viszont a tengerparton pl.Taormina kornyeken juliusban es foleg augusztusban egetveroek az arak !
Pl.aug.2 het 2 szobas lakas, kb.DM 2.000 .
Ezt csak ugy tajekoztatasnak! Viszont adok neked egy cimet ahol utana nezhetsz (olyan mint a magyar expressz ujsag)
www.secondamano.it (ott keresd : casa di vacanza in affitto
es utana beadhatod a varost ahol keresel.)
sok sikert ! Ha segithetek valamiben csak szoljal !
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Csilla,
köszi szépen. Nekünk pont egy tûzhányós hely kell (a párom geológiát tanult anno, érdekli a vulkanológia, volt már az Etnátnál meg a többi vulkánnál is arra). A honlapot megnbézem, bár gyanítom, hogy semmit sem fogok belõle érteni (gondolom olasz nyelvû). Nem tudom, ott mikor van szezon, mi olyan márc-ápr-ban mennénk, amikor még nincs nagyon meleg, másfél-két hónapra. Meg egyébként sem mostanában mennénk, pénz is kell Kép. (Eddig minden évben terveztük, jó lenne már téynleg elmenni...)
Hehe, euro-ügyben eléggé le vagyok maradva... Kép
Köszi szépen, valszeg még jelentkezem ez ügyben
Zsóka

Zsóka
 
 


Lcsilla,
Szerinted a vulkános szk-en (Lipari, Volcano, Stromboli) milyenek az árak? Ami árat fentebb írtál, az a drága kaetgóriába esik, és nem az Etnás domboldal, ugye?
A honlapot megnéztem, hát egy szót sem értettem belõle. De kapott egy bookmarkot, majd nézegetem még.
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsoka!
Mondom inkabb attol fugg mikor akartok menni.
En is voltama Vulcano stb.szigeteken,nagyon tetszett.
Arra viszont mar jo elore gondolni,foleg ha nyaron akartok menni!De Aug.tenyleg nem ajanlom !
Igen,a fentebbi ar az mar inkabb Taorminara vonatkozik.
En sokszor benezek arra a honlapra pontosan igy keresd :
1., Casa e Terreni (casa=haz,lakas stb..) ahogy kinyitod a lapot kozepen van !
2., Affitto vacanze
3., utana kijonnek ilyenek,hogy montagna,mare
es mielott raklikkelsz,hogy mare add be a helyet igy gyorsabban keresi !Fentebb van: inserisci la parola :
oda kell beirni,hogy pl.Lipari alatta feltetlen nyomj ra az OFFERTE /RE Aztan raklikkelsz,hogy cerca=keress
Rogton kiadja neked a hirdeteseket!
Csak egy/ket helyen irnak arakat,de legalabb lesz fogalmad rola kb.(most neztem meg van egy villa Liparin 300 euro
azaz kb.590 DM egy het.
Szerintem erdemes keresgelni !
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla,
nagyon köszönöm a kiegéaszítést. Így valóban könnyebben meg fogom találni, amit keresek Kép. És azért az is jó, hogy mégse olyan egetverõ...
köszönöm
Zsóka

Zsóka
 
 


Agi! Bence anyukaja !
Te irtal az anyas maskent cimu topicba,hogy nem Te voltal az elso Agi aki irt?
Ha igen akkor mondd meg legyszi,hogy hogy tudtad magad regisztralni (en tul bena vagyok Kép(( -mert ez tenyleg rossz,hogy massal ossze lehet keverni.
Miutan en mindig LCsilla neven irtam, igy a regisztracional kiirja nekem,hogy ilyen Username mar van hasznalva. Tehat ez azt jelenti,hogy en mar regen beregisztraltam magam?!
Elore is koszi,
szia,
Csilla
LCsilla
 


Valószínû, csak elfelejtetted a jelszavadat, miután már anélkül írsz elég régen. Kérdezd meg Gabit (szerkesztõ) esetleg!

Vagy válassz egy másik nevet és regisztrálj azon! (Mondjuk CsillaL) Kép
Névtelen
 


Szia Csilla!

Igen, en irtam azt, hogy az elozot nem en irtam. Kép Oszinten szolva en csak akkor regisztraltattam magam amikor profilt is fel lehetett tenni a regisztracio melle. Ugyhogy ha regisztralva irok, akkor feljon a nevem mellett zarojelben megegyszer az, hogy Agi, es ha a nevemre kattintassz akkor a profil lathato.
Na ez egyelore nem volt valasz a kerdesedre. Kép Szoval ha itt balra a "Regisztracio, Profil"-ra kattintassz, akkor ott lepesrol lepesre vegigvezetnek a regisztracios proceduran stb. Ha mar van valaki aki hasznalja az LCsilla nevet, akkor regisztralj masneven. Ha jol tudom a kis es nagy betuket is elteresnek veszi, vagyis probald ugy, hogy lcsilla mondjuk. Ha ugy sem fogad el, akkor barmit, mert a nevedre kattintva ugyis latni fogjuk, hogy te vagy az, mert a profil megmutatja. Nem tudom mennyire volt ertheto?

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Koszi Agi !
Megneztem.Ja ! Es eszembe jutott a jelszavam Kép
(hu,de jo hogy hetvege van mar !)
Szia,
Csilla
 
 


Szóval, na mit is.
Adja, hogy ne az légy, akire gondolok. Mert hogy persze biztos csak a ...
Sajátos helyzetem folytán megtanultam nem mindig az a valóság, amit mi annak hiszünk, és az emberek rohadt összetettek. De mindenkiben ott a jó és a rossz is.

De az amit csinálsz Bagolyka, nem ide illõ. Egyszerûen magadat járatod le vele. Ha az vagy, akire gondolok, van neked egy szebb éned is. Hidd el, a harag és hasonlók nem vezetnek sehova. Tök mindegy ki kezdte, egyszerûen nem számít.

Eddig meg voltam róla gyõzõdve RK-hoz nincs közöd, de már nem vagyok benne biztos.

Keke
Névtelen
 


Kedves Nevtelen!


Koszonom a soraidat.
Van egy rossz hirem, nem tudok ki az RK.

Elnezest, hogy Teged bosszat amit irtam, de nem neked szol!

Nekem is van tures hatarom es ez lathato az elmult 2 honapban. De ha valaki nem ert a szep szobol akkor kenytelen vagyok felvenni a "kesztyut" es igen durvan reagalni a dolgokra. Talan akkor megerti, hogy senkinek nincs joga a masik velemenyet nem tiszteletben tartani es mindenkit leszolni, szidni, atkozni. Lsd: pocok irasok.
En haduzenettel harcolok. Pocok pedig elfogadta a kihivast.
A harcot barmikor befejezem pocokkal ha feladja.
Ezert irok kifejezetten az O topikjaba, mert neki szolnak az irasaim es nem masnak. Igy legalabb nem zavarunk senkit sem a mi kis harcunkkal.


Tovabbi jo olvasgatast a babanet tobbi reszen!


HOMO HOMINI LUPUS /latin/ Ember embernek farkasa.


Udvozlettel:Angela
bagolyka
 


Annyira erdekes... Olvasom a Babanetet, indulasa ota, Pocok is elegge regen itt van mar. Kiket atkozott o?? Miert van az, hogy csak neked van vele bajod? a stilusod meg olyan alpari, mint egy kocsisnak valoszinuleg azert azonositanak teged Raczkarcsival. Mit mondjak: van alapja az osszehasonlitasnak.
Eva
Eva
 


Remélem nem dob ki a net, amig leírom.
Én nem Bagolykáról tudom ki, hanem Keri-rõl. Mivel volt oly rendes, teljes nevén bemutatkozni, tudom, ír még ide más néven is. Ez a két énben semmi kivetni való nincs, a net veszélyes üzem.
De valami miatt az az érzésem, Keri és Bagolyka ugyanaz, szeretnék tévedni, szeretném remélni, csak valaki visszaél a névvel, de... Viszont mindig elcsodálkozom, mennyire összetett személyisége is van egy embernek.
ÉS akkor se adnám ki a harmadik nevet, ha biztos lennék e három személy azonosságában.
Tudom fél év mulva a kutya nem fogja kötni Bagolykát Kerivel, de most még vannak szerintm páran.
Én egy dolgot nem szeretnék, hogy egy téma emiatt lejáratódjon.
De mindenki úgy szedi szét a másikat, ahogyan akarja.
Ha már szóba jött ki is az értelmi fogyatékos. Jó lenne, ha nem csak ilyenkor lenne felháborodás. De hát ez egy tabu, vagy Gyárfás Tamást idézve, egy nagyon kényes téma, amihez óvatosan kell nyúlni. Addig meg kit érdekel pár kikötözött gyerek embertelen körülmények közt.

További jó gyilkolászást!

Keke
Névtelen
 


Sziasztok!
Bocs hogy beleszólok ebbe a "dologba" fõleg egészen más téma miatt. De!
Tudna valaki segíteni,hogy hogyan tudok fényképet feltölteni az ismerjük meg egymást.......ba??
Egy aranyos kislány szeretne bemutatkozni!
Köszi:
Attys attys1@freemail.hu
Névtelen
 


Attila,
a kovetkezo szoveget gepeld be:

Kép

vigyazz, hogy merre all az a per jel az elejen,ilyennnek kell lennie, meg a zarojelnek is kapcsosnak, ja es szokoz nelkul ird be,azutan elkuldod.Meg fog jelenni egy ablak, ott kattints a browse-ra, keresd meg, hogy melyik kepet akarod elkuldeni aztan kattints a feltoltesre es kesz.

A ket zarojel koze mindegy mit irsz, az lesz a kep cime.

Remelem hamar lathatjuk azt a kislanyt!!!
Névtelen
 


Hehe, na ez nem jott ossze, mert ugy veszi, mintha en is kepet akarnek kuldeni.

Megprobalom maskepp:


image { foto }


szoval ezt ird be, de szokoz nelkul.
Vendég
 


Hannamama!
d{Köszi a segítséget}, este megpróbálom hogy mûködik!
Addig is Szia!
Attys
Névtelen
 


Balázs Gabriella!
A neved-telefoinszámod megadtam a munkaadónak (gépelés ügyben).
Zsóka

Zsóka
 
 


bla bla
köcsög
 


bla bla
Névtelen
 


Kép
Névtelen
 


Köszi a segítséget hannamama. Ez itt egy próbálkozás,ami sikerült. Õ itt az én kislányom 2001.07-hó. Megtaláltok a Gyermekek rovatban: Betegségek, gondok: Születési rendellenesség!
Julcsi
 


TISZTELT OLVASOK!


EZ UTON SZERETNEK ELNEZEST KERNI MIND AZOKTOL AKIKET VALAMILYEN FORMABAN ZAVAR A MI CSATANK.
ELNEZEST SZERETNEK KERNI AZOKTOL IS AKIKET MIATTAM MEGVADOLTAK VAGY MEGSERTETTEK.

TISZTELETTEL: ANGELA
bagolyka
 


MINDEN ANYUKANAK,
NAGYMAMANAK ES
LEENDO ANYUKANAK
NAGYON BOLDOG ANYAKNAPJAT!
LEGYEN MINDENKI NAGYON BOLDOG!
VALJON VALORA MINDENKINEK MINDEN VAGYA-ALMA.

ANGELA
bagolyka
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron