Új privát üzeneted érkezett!

Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 

 
 

Kép
 
 


Most felteszek nektek néhány képet a múltkori balatoni viharról, sikerült 1-2 nagyon jó pillanatot elkapni. Ezzel küldjük üdvözletünket minden gonosztörpös csetesnek:-)))

mazsi és Zsuzska + Bence /még mindig kétFOGú/
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Mazsi!

Köszi!! A többit majd itthon emilben vagy ICQ-n! :-)))

McR
 
 


Szia Mazsi!

Köszi mi isKép) Várjuk a többit! Nektek további jó nyaralást!
Leppke-család
 
 


Szia Moncsur!
Hála virágnak sikerült ide betalálnom napközbeni üzenetekre jó lesz ez is{Kép}
csak azt tudnám miért marad meg a kapcsos zárójel???
Tea
Tea
 


Szuper MOncsur! Látom Te is megtaláltad - de sajnos (?)ma már megyek haza {Kép}, majd este megy a válasz. {Kép}
Tea
P.S.: Szuper jó kis jeleket tudsz!!!
Tea
 


Moncsur!
Kép
KépKép Kép
Tea
 


"Ha én ezt annak idején tudtam volna ..."

Tehát, felkészülés 12 pontban:
A szülõi hivatásra való felkészülés nem kizárólag könyvek olvasásából és a gyerekszoba feldíszítésébõl áll. A következõ tizenkét egyszerû teszt segít a majdani szülõknek, hogy kellõképpen felkészülhessenek a szülõségre, hogy pontosan megtapasztalják, milyen dolog anyának, apának lenni.

1. Az anyaságra való felkészülésként vegyél pongyolát, és akassz a hasad elé egy nagy babzsákot! Hagyd ott kilenc hónapig! Amikor a kilenc hónap letelt, vedd ki a bab 10 %át.

2. Az apaságra való felkészülésként menj le a legközelebbi háztartási boltba, öntsd a pénztárcád tartalmát a pultra, és mondd a pénztárosnak, hogy szolgálja ki magát! Azután menj a szupermarketbe és intézd el, hogy a fizetésedet közvetlenül nekik utalják át! Menj haza! Vedd elõ az újságot és most, utoljára olvasd el!

3. Mielött vállalkozol a gyerekre, találj egy házaspárt, akik már szülõk és fedd meg õket nevelési elveik, türelmetlenségük, alacsony tûrésszintjük miatt, és hogy hogyan engedhették meg gyerekeik ilyen mértékû elkanászodását. Adj tanácsokat, hogyan javíthatnának gyermekeik alvási szokásain, WC-használatán, étkezésnél tanusított magatartásán és általános viselkedésén! Élvezd ki a helyzetet – ez a legutolsó alkalom, hogy minden kérdésre tudni fogod a választ!

4. Hogy átérezd az elkövetkezendõ éjszakákat, sétálj a szobában fel- s alá délután 5 órától este 10-ig, válladon egy 4-6 kilós nedves csomaggal! 10 órakor tedd le a csomagot, állítsd be az ébresztõórát éjfélre, és menj aludni! 2-kor kelj fel, és sétálj megint a csomaggal egy órán át! Állítsd be a vekkert ¾ 3-ra! 3-kor kelj fel és énekelj a sötétben halkan 4-ig! Állítsd át a vekkert 5-re! Kelj fel! Csinálj reggelit! Csináld ezt öt éven keresztül! Közben nézz ki boldognak!

5. Képes vagy elviselni a rendetlenséget, amit a gyerekek csinálnak? Hogy ezt megtudd, kenj csokoládékrémet a kanapéra és lekvárt a függönyökre! Dugj egy halat a HiFi-torony mögé, és hagyd ott egész nyáron át! Dugd az ujjaidat a virágágyásba és tisztítsd meg a frissen festett falon! A foltokat fesd át zsírkrétával! Na, hogy tetszik?

6. A kisgyermekek öltöztetése nem olyan könnyû, mint amilyennek látszik! Végy egy polipot és egy hálós szatyrot! Rakd a polipot a szatyorba úgy, hogy egyik karja se lógjon ki sehol! Rendelkezésedre álló idõ: egész reggel!

7. Óvoda. Végy egy tojástartó dobozt: egy ollóval és egy doboz festékkel csinálj belõle krokodilt! Végy egy tekercs WC-papírt: ragasztószalag és némi celofán segítségével csinálj belõle karácsonyfát! Végül végy egy tejesdobozt, egy ping-pong labdát és egy üres pilótakekszes dobozt: készítsd el az Eiffel-torony pontos mását! Gratulálunk, a helyed biztosítottnak látszik az óvodai csoportban!

8. Felejtsd el a sportautókat, vegyél egy kisbuszt! Ne is gondolj arra, hogy otthagyhatod a ház elõtt fényesen, csillogóan!A családi autók nem így néznek ki! Vegyél egy csokoládé jégkrémet és tedd a kesztyütartóba! Felejtsd ott! Végy egy tízforintost és dugd be a magnóba! Vegyél egy nagy doboz csokisparányt és öntsd a hátsó ülésre! A fûnyíróval néhányszor menj neki a kocsi oldalának! Most már tökéletes!

9. Készülj fel a sétára! Várj a WC elött egy fél órát! Menj ki a bejárati ajtón! Gyere vissza! Menj ki! Gyere vissza! Menj le az utcára! Gyere vissza! Menj le megint! Sétálj az utcán egészen lassan öt percig! Vizsgálj meg útközben minden eldobott cigarettacsikket, rágógumit, használt papírzsebkendõt és döglött bogarat! Ugyan azon az úton gyere vissza! Ordíts olyan hangosan, ahogy csak bírsz, amíg minden szomszéd ki nem jön és rád nem mered! Add fel, menj haza! Most már alkalmas vagy arra, hogy sétálni vigyél egy kisgyereket!

10. Mindent ismételj meg legalább ötször! Menj le a szupermarketbe! Vigyél magaddal valamit, ami jól modellez egy óvodás gyereket! Egy felnõtt kecske remekül megfelel a célnak. Ha többgyereket szeretnél, vigyél több kecskét! Vásárold meg a heti zöldséget anélkül, hogy a kecskéket látótávolságon kívülre engednéd! Fizess ki mindent, amit a kecskék megesznek vagy tönkretesznek! Amíg ezt nem tudod könnyen megcsinálni, ne is ábrándozz a gyerekekrõl!

11. Etetés: Vájd ki egy dinnye belsejét! Csinálj rá egy kis lyukat! Akaszd a mennyezetre, és lendítsd meg! Végy egy tányér spenótot és egy kanállal próbáld meg a spenótot a lengedezõ dinnyébe kanalazni, miközben berregsz, mint egy repülõgép! Csináld amíg a spenót fele el nem fogy! A maradékot öntsd magadra, de úgy, hogy a padlóra is jusson belõle bõven! Most már alkalmas vagy egy egy éves gyermek etetésére!

12. Végül: Tanulj meg minden nevet a Power Rangers-bõl,a Sesam street-bõl és a Tapsi hapsiból! Ha a munkahelyeden azon kapod magad, hogy gyermekdalokat énekelgetsz magadban, végre alkalmas vagy teljesíteni a szülõi hivatást!

Hát rajta!
 
 


Szia Zsoka !
Csak most lattam a regi uzidet,(foleg miutan 1honapig
huztam a lobort otthon Kép - de vegre Sophie mostmar
perfekt magyarul beszel Kép
En is sajnalom,hogy nem talakoztunk pedig neztem hatha
felismerlek,de hat miutan en senkit nem lattam meg "eloben" ,igy szerencse ,hogy P.Ildi is engem ismert fel a fotorol Kép.Szoval akkor delutan megis kint voltal !!!
Kar,hogy nem jott ossze a tali, majd legkozelebb Kép
Akkor iden megsem mentetek Szicibe ugye?!
En sem Kép Kép
Orultem,hogy egy-ket regi "oreg" motorost megiscsak
sikerult megismermen !Kép
Judo !
Irtam Neked emilt de visszajott !
Puszi,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla,
Hát sajna nem megyünk... Kép Nincs pénz... Pedig annyira szereténénk, évek óta tervezzük. Nem baj, majd egyszer.

Ezexerint egy hónapig voltatok itthon? Mikor jöttök legközelebb? Kicsi lányod mennyi idõs is pontosan?

Nem baj, taliztunk így neten kerezstül Kép.
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Zsoka !

Sajnalom,hogy nem jott ossze Nektek iden Szicilia.
De meg ne add fel,hisz ott oktober vegen is tok jo ido van!
Hatha !

A kislanyom mar 2 es fel eves ! Hu,hogy megy az ido!
Te meg mintha tegnap szulted volna Emeset es maris
2 eves o is Kép
Meg iden is gyesen leszel ?
A Tv-ben mi ujsag a helyekkel? Vissza tudsz menni?
(Tudod mondtam,hogy az unokatestverem operator, es regen
emlekszem (10-20 eve) annyi munkaja volt, mostmeg szinte
munkanelkuli lett ! Ugy sajnalom !)

Szia,
Csilla
LCsilla
 


Szio,
Jó lenne, ha összejönne, de idén tutira nem Kép.
Gyesen vagyok még jövõ szeptemberig, akkor tölti be a 3. évét. De jó lenne tovább is gyesen maradni, szeretnénk még babát.
TV: én külsõs voltam egyébként is, és tkp. dolgozom itthon most is (a páromnak), szóval munkám tutira lesz. Majd késõbb jó lenne "igazi" rend. asszisztensnek visszamenni, nem csak itthon dolgozni. Meg majd egyszer végre kitalálni, hogy tulképp mi s akarok lenni ha nagy leszek Kép.
Igen, nagyon érdekes, hogy egyrészt egyre több a tv-állomás, rengeteg tv-adó van, a piac meg tök felhígult, munka nincs, bolog-boldogtalan vágónak megy meg t-vbe dolgozni, de igazából nem értenek semmihez. Aki pedig értett hozzá, ott áll munka náélkül... Sajna ez van... KépKép
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Csilla!
Már azt hittem, elvesztél!

Próbáld már meg újra az e-mailt, küldd légyszi a juditsun@freemail.hu címre, nagyon várom!!!!

Puszi: Judó
 
 


Szia Judo!
Megprobaltam az uj cimre is elkuldeni remelem megkaptad!
Zsoka! Ismered veletlenul a Duna Tv-tol a Csontos Janost?
Csak mert jovoheten jon ki Milanoba forgatni egy dok.
filmet es keres hozza magyar szarmazasu embereket is.
Hat nem tudom ?!- Tudod en mar olyan felhiszemu lettem Kép
Annyi furcsa ember van Kép
Jo lenne ha legalabb Te ismerned Kép
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla!

Megkaptam, köszi, jövõ héten megpróbálok írni.

Puszi: Judó
 
 


Szia Zorkanya!

Van egy eladó autósülés+babahordozó. Azt hiszem 8000 Ft. Ha érdekel, írjál! SOS.
Mazsi
Mazsi
 


Sziasztok!
Megprobalok rovid lenni.A kislanyomnak egy genetikai izombetegsege van: "Multi-mini core" a neve.Ez a neveben is benne van, hogy egy izomsejten belul tobb apro lyukacsok vannak.Ennek a legfobb tunete, hogy az egesz teste sulyosan izomgyenge,szo szerint olyan,mint egy rongy-baba.Most 16 honapos,meg a fejet nem tudja sem emelni,sem forditani magatol,sem tartani,kezet,labat sem tudja tartani,sem emelni.
A keresem az lenne mindenkihez, hogy ha valaki ismer egy multi-minicore-os, vagy central core-os,esetleg multi core-os,ill. mini core-os beteget,legyen az felnott vagy gyerek, mindenkeppen szeretnem megismerni.Ez a betegseg nagyon ritka,semmit nem tudnak rola,igy a kimenetelet sem tudjak megmondani.Viszont a neten valo kutatasaimbol kiderult,hogy a teljes gyogyulastol a kinszenvedeses halalig minden elofordult mar ebben a betegsegben vilagszerte.
Szeretnek tapasztalatokat cserelni.Szeretnem tudni,hogy mire szamithatok es szivesen segitek is olyannak,akinek meg kisebb a gyereke es nem jart meg annyi mindent vegig,mint en.
KERLEK KERDEZZETEK MEG AZ ISMEROSEITEKET IS,HOGY HATHA RATALALOK EGY ILYEN SORSTARSA.UGY TALAN KONNYEBB LESZ MINDKETTONKNEK. KOSZONOM SZEPEN ES MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARACSONYT KIVANOK!!
A mobilszamom: 06-20-464-3738.
 
 


Helló Miss!

Remélem megtalálod ezt az oldalt Kép

Kép
Kép
 
 


Ági! Remélem sikerült megcsinálnom a regisztrálást! Mégegyszer kérték az adatokat!
 


Szia Sziszi!

Nagyon ügyes vagy, jól csináltad :lol:
Holnap mikor leszel itt :?:

Megyek Kép

Ma leszel még???

Ha nem akkor Kép

Kép
Kép
 
 


cső
 


még vagyok
 


Helló Ági!!!A holnapi napomat még nemtudom, de valoszinűleg csak este!Ha nem leszek fáradt!
 


Sziszi!

Itt vagyok csak szörnyű lassú,
ez a babanet :evil:

Kép
Kép
 
 


Anikó!
Itt vagy még?
Írtam mailt :wink:

Kép
Kép
 
 


HELLÓ ÁGI! NAGY BAJ VAN ,MÁR MEGINT ELNYOMTAM VALAMIT,ÉS AZÓTA CSAK NAGYBETŰVEL TUDOK IRNI! A PETI ÜZENI CSAK AZOKAT A KÉPEKET RAKD FEL AMIN NEM LÁTSZÓDIK A RENDSZÁM! ESTE MEGPRÓBÁLOK MÉG IRNI!MEGKÉNE MUTATNOD HOGY HOGYAN TUDOK KÉPET KICSINYITENI! :!:
 


Cső Ági!!!

Megnéztem a Nettit a babanetes fotóalbumba,lehet hogy én is felrakom az Alexet.Mindjárt kel ,úgyhogy megyek!


Ui:már 140 en nézték meg a buszt és volt egy kapás is!

Sziszi
 


Kép

Sziszi!

Rakd fel nyugottan, mert jó csávó a kisfiad!!!
Látod, megérte a 2 db SMS :lol:

Mi legyen holnap az ebéd? Kb mikor értek ide?
Rékáékért mikor mész Kép

Kép
Kép
 
 


Én is megnéztem :roll:


Kép

Kép
Kép
 
 


Ági! Te kibirtad pihenni maga? én eléggé fáradt vagyok!
A gyerkőcnek éjjel bejelzett a bébifon ,fél kettőkor.Felkeltettem nem láttam rajta semmit,de akkor már vihettem át hozzánk aludni.
hatkor kelt,azután meg negyednyolckor.Én nembirok ijen darabosan aludn

Az ebéd mindegy hogy mi,csak finom legyen!

Az ember rendesen be van sózva,már szertne túladni a buszon!!!!!!!!!!!!

Sziszi
 


Sziszi!

Hulla vagyok :? Gergő elég rendesen lefárasztott.

Reggel írok sms-t, az a biztos :roll:

Hozd el a fényképezőt, meg a kábelját, mert
így nem tudom lekicsinyíteni a képeket.


Jó éjt Kép

Kép
Kép
 
 


Cső Ági!!!

Halllotad a nagy újságot ???? Elkelt a busz!!!Mostmár lehet nézni másikat.Az ember megnézte a videót a gyerkőcről és tetszett neki.

Az Alex már majdnam minden este átsirja magát hozzánk,és már hulla vagyok!
NYomás az ágy!!! Kép

Sziszi
 


HELLÓ SZISZI!

GRATULÁLOK!!!!!! Ugyesek voltunk Kép

Valamitől olyan fáradt vagyok :evil:
Reggel megint időben kelek, és még 10órára
fodrászhoz is megyek. De nem a régihez!
Remélem, hogy megdicsérsz!

Képzeld, láttam ma egy olyan édes kiskutyát :roll:
Gyönyörű fehér, 2 hetes, ma nyilt ki a szeme és kb 10-15cm!
Oda adnák, csak a Zolika nem akarja :(
Ráadásul Kislány, olyan édi. Teljesen beleszerettem.
Azt igérték, mivel Zolika nem akarja elhozni,hogy elhozzák nekem! Kép

Jó éjt Kép

Kép
Kép
 
 


Helló Ági

Tegnap nemjutottam oda a gép elé!Mert a peti gyorsabb volt.Fél tizkor meg kérdezés nélkül kikapcsolta.

Már rájöttem,hogy azért is jó lenne az MSN mert ha te leülsz a gép elé és bekapcsolod ,azt énnálam jelzi és ameddig rajta vagy elérhetö vagy.Tegnap kipróbáltuk a hajniékkal és tök jó minőségű a hang.


A peti még mindig be van sózva,még a gyereket is elvitte magával az anyóshoz!

Milyen fajta a kiskutya? Bár teljessen mindegy,mindeggyik kiskutya aranyos!! :wink:

Sziszi
 


Helló Ági!!!!

Küldtem Kép

Sziszi
 


CSŐ ÁGI!!

Tök jó ez a MSN!!! :lol: :lol: :lol:

Legyen már neked is :!: :!: :!:

Mehetek veletek én is az autóér !!Le van zsirozva!!

Sziszi
 


Sziszi!

Csomagolunk és maradunk!

Jobb, hogy nem kell kimenni az autóért, úgy is
mind a négyen fáradtak vagyunk.
Végül ki vezetett volna?


Jó étvágyat a vacsorához Kép

Kép
Kép
 
 


HELLÓ ÁGI!

IGY UTÓLAG TÉNYLEG JOBB! ÉN IS HULLA FÁRADT VAGYOK.
LEHET HOGY AZ IDŐ NYOM!!

AZ EMBER A MENNYBE VAN!! ÚGY ÖRÜL.

MI ÚJSÁG A TESZTEL?IZGULSZ? :? :?

Sziszi
 


Sziszi!

Keresd meg az ismerjük meg egymáson belül azt,
hogy ikergyerkőcök képei! Beszarás amit ott látsz!

Zolinak megkéne mutatni, hogy biztos ikreket szeretne!
Brutális :twisted: ami ott van!

Várlak Kép

Kép
Kép
 
 


Egyszerre írtunk :lol:
Nem bánnám, ha két csíkos lenne!
Majd pénteken kiderül!

Kép
Kép
 
 


Legalább most már tied a Kép addig ütheted
ameddig csak akarod.

Kép
Kép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron