Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
gondoltam csinálok egy ilyen topicot, ahol üzenhetünk egymásnak. Két dolgo miatt gondoltam, hogy egy ilyen külön "üzenős" top0c jó lenne, mert
- egyrészt megzavarják az ember lányát/fiát a topicokban elhintett üzenetek, és ezek ált. nem a témához kapcsolódnbak
- lehet, hogy akinek üzen az ember lánya, épp nem olvassa azt a topicot

És egyúttal üzenném Anonymusnak, hogy megkaptam az emiljét, de nme merek válaszolni - hátha más is olvassa a postáját... Írj légyszi, hogy írhatok-e.
És drukkolok Neked!!
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Szia Zsóka!
Kérlek hívj fel pelus-ügyben (már anyunál van), nem találom sehol a telefonszámod. Ezer bocs a trehányságért!!! Várom a jelentkezésed!
Üdv: Bobo
Bobo
 


Szia Bobo!
Ma próbáltalak híívi, nem sikerült. Egy emil is ment a számommal, de holnap próbállak újra hívni.
Az én fiam is pakol :))
szia
Zsóka
Zsóka
 

 
 

Kedves Betti!
En csak probalkozom, probalkozom az e-mail kuldessel, de nem sikerul. Leirom ide az en emil cimemet, irj te nekem, hatha reply-ben sikeresebbek leszunk!!!
KOszi, udv
Eva
Eva
 


Kedves Gabó!

Kérlek, rakd fel ide a honlapod linkjét, mert nem találom, pedig a múltkor megnéztem, nagyon tetszett és szeretném még olvasgatni!
Köszönöm:
Ancsa
Ancsa
 


Nagyon szívesen, örülök, hogy tetszett:Gabó kuckója
Gabó
 


Javaslom mindenkinek, aki szeretne többször felkeresni egy honlapot tegye bookmark /könyvjelző/-be, akkor nem kell keresgélni.
Gabó
 


Szia Antónia!
Válaszoltam az emiledre, megkaptad? (textilpelus ügyben)
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Köszi Gabó, de nekem már annyi bookmark-om van, hogy lassan eltakarja a képernyőt (hahaha). Megyek olvasom a korcsolya oldalakat - imádom.
Még egyszer kösz:

Ancsa
Ancsa
 


Ancsa, én a bookmarkokat időnként átnézem és szelektálok. Ha van olyan oldal, ami érdekes, de jelenleg nem érint, akkor kitörölöm. Így nem tudnak olyan szintre nőni, hogy átláthatatlan legyen.
A korcsolya általában érdekel, vagy vki konkrétan?
Gabó
 


Kedves Antónia !

Írtam Neked e-mailt jónéhány napja, várom rá a választ. ( remélem megkaptad ? ) Légyszi írj !

Szióka Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Kerlek benneteket, ha raakadtatok arra a fotora a neten ami a kis pocaklakorol keszult, aki megfogta a doktor kezet, nos akkor kuldjetek at a cimemre vagy adjatok emg, hopgy hol nezheto meg!
Koszi!
Erzsi
liz
 


Erzsi,

[url=http://www.handhope.com" TARGET="_top]http://www.handhope.com[/url] (Lehet, hogy csak Explorer-rel jon be...)

Ha nem sikerul, szolj!

Faline
Faline
 


Gabó, régen nagyon nagy korcsolya rajongó voltam, ismertem a teljes élmezőnyt, megnéztem minden nemzetközi közvetítést. Aztán 1994-ben, amikor 1 éven belül volt EB, VB, Téli Olimpia, akkor a Dean-ék (szerintem igazságtalan) VB veresége után évekig nem néztem egyáltalán. Ezért is keltette föl az oldaladon az érdeklődésemet a korcsolya rovat. A Szergej Grinkov halála teljesen leforrázott... (Ennyire nem vagyok képben.)
Most kezdtem újra bekapcsolódni, de alig ismerek valakit; ráadásul nekünk csak 3 adó jön be (m1, RTL, tv2) - így nem tudom annyira követni, mint amikor otthon még volt Eurosport.

Ancsa
Ancsa
 


Liz a honlapomon fent van a kép a kommentárral együtt: Gabó kuckója - sajtófotó
Gabó
 


Ancsa, Sergei Grinkov sajnos már 1995-ben meghalt. De a rézsleteket megtudod a honlapon. Nem irigyellek, mivel a fenti adokon a kommentator csajszi katasztrofalis :( Én inkább nézem a Eurosporton angolul, ott e felét nem értem, de legalább normálisak.
Gabó
 


Pethes Ildikó:
szia Ildi!
Olvastam, hogy a XVII. ker-ben laksz. Hol, merre? Én is ott laktam boldogult leánykoromban...
Írtad, hogy a SOTE I-en szültél. Mik voltak a konkrét tapasztalataid?
Írhatsz emilben, hogy ne untassuk a többieket.

Bobo!
A hugom ma elment a pelusokért, ezer köszönet! Anyukád nagyon aranyos volt, amikor telefonon beszéltünk és mondtam hogy beteg a fiam, felajánlotta, hogy elhozza ő. Köszi mégegyszer, Neki is!
sziasztok
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Gabň !

Egyszeruen szuper jo a honlapod !
Gratulalok !
Elŕrulnŕd hogy hogy csinaltad ?
Vagy ez technikai titok ?
( Gondolom sok computer tapasztalat es črtčs
kell hozzŕ )
Szia,
Csilla
Csilla
 


Csilla ha most elkezdeném taglalni a folyamatot, ami a honlap jelenlegi állapotához vezetett, akkor nem győznétek olvasni :) Röviden: másfél év, eleinte vért izzadva, sokszor a nem bírom tovább, feladom, aztán egyszercsak kezdtem ráérezni. De amire büszke vagyok az az, hogy amit ott láttok, az bár közel sem tökéletes, de a szívem-lelkem benne van és önerőből készült. Ne gondold, hogy nagy számítógépes tapasztalattal rendelkezem. Életemben először 3 évvel ezelőtt ültem géphez 28 évesen!

Azért a vendégkönyvemben is hagyhatnátok üzenetet ha tényleg tetszik, meg szavazhatnátok is. Nagy segítséget jelent a munkámban.
Gabó
 


Kedves Monó!
Ha olvasol, írd meg, hogy mi van Veletek.
szia:I.T.
I.T.
 


Kedves Zsóka !

Hogy vagy ? Bírod még ? Mikorra is vagy kiírva?
Még egy hét,vagy másfél hét ?
Írj ám nekünk ha ki akar bújni a pocaklakód !!!
Tényleg azt tudod, hogy fiú lesz-e vagy lány ?

Férjed haza tud majd jönni ? Vagy egy jóideig nem is fogja látni a picit ?

Várom jelentkezésed !

Pihenj sokat !!!

Szióka Szilvy
Szilvy
 


szia Szilvy! no és a többiek!
Köszi az érdeklődést, ha azt írom, hogy nagyon jólesett, az nem is fedi a valóságot. Hihetetlenül jólesett hogy gondolsz/tok rám... :))))
Papírforma szerint még két hét (szeot 15-re vagyok kiírva), de ha 12-ig nem lesz meg a kicsi, akkor be kell feküdnöm, mert az első császár volt. Szerintem ez marhaság, úgymond azt akarják, hogy jó kezekben legyek, megfigyeljenek. És ha hamarabb jön?? Ennek a befektetésnek akkor lenne értelme, ha a szülés előre kiszámolt dátuma ezer százalékig biztos lenne. De hát mindannyian tudjuk, hogy nem az. Szerintem akkor is a jó öreg TB által a kórházi ágyakra adott támogatás áll a háttérben (mint ahogy anno az amnio-t is nagyon rám akarták erőszakolni. Azóta megtudtam, hogy az amnio-t kiemelten támogatja a TB, ami ugye az egyetemi klinikáknak plánre jól jön).
Na, bocsi a kitérőért. Pénteken voltam UH-on, 38 hét 5 napos lurkócskámra 3310 g-ot mondtak, és 34 cm-es buksit. Ha még két hétig bennmarad, ő is jó nagy lesz, mint a bátyja (aki majndem napra pontosan ekkor, 38 hét 3 naposan 3650 g volt, aztán három héttel később megszületett 4220 g-mal)... Az UH szerint a magzatvíz kicsit kevesebb, mint az átlag, ezzerl a frászt hozták rám. De az UH és a CTG is mindent rendben lévőnek mutatott.
Császárosok! Nekem most UH-on megnézták a császár hegvastagságát, ami 5 mm, a dokinő szerint határeset, beszél a főnökével, hogy lehet-e akkor normál szülnöm v. nem. Mindenesetre olvastam vhol, hogy nem veszélytelen főleg a babára, de a mamára sem, ha szétnyílik vajúdás-szülés közben a heg... Bármennyire szeretnék rendesen szülni, akkor már inkább a császár... Arról nem is beszélve, hiogy már-már betegesen rettegek a szüléstől (két éve is meg voltam győződve, hogy bele fogok halni).

Férjurammal négyszer (!) beszéltem már telefonon, ami azért nagy szó, mert egyébként nem igazán telefonál haza külf-ről. Most azonban nagyon hiányozhatunk neki... Mondta, hogy pusziljam meg Ábelt a nevében, most rögtön (mármint amikor beszáéltünk), meg majd a kicsit is... Úgy elszorult a szívem... Okt közepe táján jön, addig sajna egyedül (mármint anyukámmal) leszek. Nagyon rossz így. Nem akaródzott neki sem menni, de mit csináljunk, amikor muszáj... Úgyhogy kb. 4-6 hetesen fogja látni a kicsit...
Na, most aztán jól kisírom magamat, ez inkább a mondd el mi bánt topicba való lenne. Bocsi.
Pihenek, amennyit tudok, most a hugom van velem, így tudsok aludni délutánonként is. Csak az a baj, hogy kb. mindne második éjszaka nem alszom, csak 4-5 órát. Gondolom, afféle szülés előtti rossz idegállapot, plusz nem tudom hová tenni a nagy pocakomat, sehogy sem kényelmes a fekvés...

Minden jót nektek, jeletnkezem, amíg itthon vagyok, aztán majd a hugommal üzenek Nektek az eseményről.
üdv
Zsóka

ui: hű, most jut el az agyamig: miénk lesz a "dicsőség", a kicsi lesz a babanet "első babája"? :)
Zsóka
 


Kedves Zsoka !

Akar hiszed, akŕr nem en is sokat gondolok
Rad mostanaban ! Foleg, mert ha nem tevedek
irtad hogy az elso szules nem volt valami
"fantasztikus". Hat szivembol remelem
hogy a kovetkezo sokkal szerencsesebb lesz !
Most ahogy igy irtad,hogy nem alszol sokat
stb. visszajottek a "kepek" az en terhessegem,
rol is ami nem is olyan reg volt ( 6 honapja ).
Az utolso honap szamomra is szornyu volt.
Foleg az a sok varakozas mert raadasul a
pici Sophie meg a kiadott idopontra sem
akart megszuletni !
Azt meg egyaltalan nem akarom feszegetni,
hogy milyen lehet a fer "tavolletjeben" szulni.
Hat igen, nincs konnyu dolgod az biztos !
Minden esetre sok-sok szerencset es
foleg nagyon szep, egeszseges kibabat
kivanok Neked en is !
Csilla
Csilla
 


Sziasztok lányok!
Csak két szó: köszönöm mindenkinek, aki gondol rám!!
Egyébként szerintem nem húzzuk már soká... Tegnap egész éjjel úgy fájt a pocakom, mint akinek borzasztó izomláza van. Pedig nem is csináltam felüléseket... :))
Ma pedig egész nap olyan volt a pocakom, mint a kő. Hát ennyi,
üdv mindenkinek
Zsóka
Zsóka
 


Szia Zsóka! (No meg a többiek)
Én ma olvastalak először. (Érthető, én még csak fél év mulva fogok szülni, most kezd érdekelni.)
Hát minden elismerésem a tiéd! Csak így tovább!
Friderika
Friderika
 


Szia Krisztina!
Azt hiszem, még nem kérdeztem meg, hogy Olivér megy-e oviba az idén? Zazó marad bölcsiben. Írj légyszi, hogy Nálatok mi a helyzet!
Szia: Judó

Kedves Zsóka!
Nagyon drukkolok Nektek!
Ha hazaértetek és lesz egy szusszanásnyi időd, szivesen olvasnánk egy beszámolót a szülésről, ha van kedved írni!
Minden jót: Judó
Judó
 


Sziasztok lányok!
Úgy tűnik, eltűnök egy pár napra - na még nem babaügyben, csak épp nem jutok most egy pár napig a netre. Ígérem, jelentkezem, amint tudok. (Lassan már babanetfüggő vagyok, a hugom szerint belehülyültem... Ezt vegye minden babanetező bóknak! :) )
Egyébként be vagyok tojva rendesen, a kicsi már csak minimálisan mocorog (bár lehet, hogy már alig van helye...).
minden jót mindenkinek
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Zsóka !

Hát lehet, hogy elkezdődött ?

Szívből kívánom, hogy könnyű, gyors szülésed legyen !

Sokat gondolok Rád !

Szióka Szilvy
Szilvy
 


Szia, Zsóka!

Sok sikert és könnyű szülést kívánok, ha addig nem "találkoznánk"!

Mindannyian drukkolunk neked!

Szió: Krisztina
Krisztina
 


Szia, Judó!

Olivér marad bölcsiben, az már bevált, itt jól érzi magát, és kaptam rá ígéretet, hogy ha megszületik a kistesó esetleg nyár elején, akkor is maradhat szeptemberig.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Látom, most sokan vagyunk itt, a Babaneten. Nem próbáljuk ki az online chat-et? A szerk. topicban megírta nekem a Gabi a linket, onnan be tudtok jönni, csak előbb regisztráltatni kell magatokat, de arra majd úgyis rájöttök. Én benn leszek, és várlak titeket!!!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!
Ahogy írtam is, nem babaügyben maradtam távol a nettől, hanem a Matáv dicsőséges dolgai miatt. Bekavart az azonosítómba. De spongya rá, csak két nap kellett kibírnom nélkületek...
Találtam ma az internettón egy képsorozatot a szülésről. Kicsit véres, de a kicsi lurkó gyönyörű... Remélem sikerül ide felraknom:
[url=http://www.mounet.com/~gablau/birth.html" TARGET="_top]képek a szülésről[/url].
A kicsi ma egy csomót mocorgott, úgyhogy megnyugodtam (néha alig mocorog). Viszont állandóan aludnék, pont úgy, mint az első időkben. Ma de. 1/2 11-től du. 1/2 3-ig aludtam. Normális ez az aluszékonyság? A szervezetem erőt gyűjt a szüléshez? Vagy vmi gubanc van (vérnyomás, vérszegénység, mittudomén)? Mindegy, holnap megyek CTG-re meg a dokihoz, majd magkérdezem tőle (is).

Bementem a chat-re, többször is, de mindig egyszál magamban voltam... Kellene csinálni egy statisztikát, hogy ki mikor netezik, mert így "élőben" sosem fogunk találkozni...
üdv mindenkinek
Zsóka (akinek a pocakja egyfolytában görcsöl és keményedik, egyenlőre eredmény nélkül...)
Zsóka
 


Sziasztok!

Du én is felnéztem a chat-re, szép kék volt:) Bea

Kedves Zsóka! Kitartás, már nincs sok hátra! Üdv, Bea
Bea
 


Sziasztok!

Akkor mi Krisztinával voltunk eddig a legügyesebbek, mert tegnap kora du. chateltünk egy sort. Amúgy a többségnél látszik, hogy ki az, aki este ér rá, és ki az, aki munka közben teszi.
De van benne valami, hogy meg kell beszélni hozzá egy időpontot!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!

Na, én most felmegyek a chatre, mindenkit szeretettel várok!!!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Van egy ötletem: ha valaki felmegy a chatre, az előbb írjon ide, az üzenőfüzetbe, akkor nagyobb az esélye, hogy többen összefuthatunk a chat-en.

Én főleg délelőttönként tudnék ott megfordulni (10-11 körül), ha nincs sok munkám, de lehet, hogy délután is bekukkantok néha.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Lányok!

Én esténként érek rá, tegnap is elnéztem oda, ott volt kukacmatyi, csak nem volt hajlandó
" beszélgetni" Most is benézek, hátha van ott valaki, holnap is este 6-tól többszőr is átnézek oda is. Várok mindenkit szeretettel !

Sziasztok Szilvy
( ott Szilvia )
Szilvy
 


Sziasztok!

Én este 6-tól tudok a chat-re menni mert este6-tól reggel 7-ig szól a net előfizetésünk.

Sziasztok
Magdi
Gallainé Magdi
 


Kriszina!

Itt ülünk tömegesen a chat-en, hol maradsz?
Ildi
Pethes Ildikó
 


Judó!

Bocs, de bejött a főnököm, és nem tudtalak figyelni benneteket, mire meg visszanéztem, már kiléptetek.
ILdi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!

Jellemzően, amikor én felmegyek a chat-re, általában senki sincs bent.
De azért Judóval már sikerült jót beszélgetnünk :-) Még ha főnökeink miatt csak rövidet is...

Ancsa
Ancsa
 


Sziasztok! :)

A közeljövőben sajnos nagyon ritkán fogok netközelbe kerülni, úgyhogy előre is elnézést, ha nem reagálok a levelekre. Akinek van kedve, nézegesse a honlapomat, bár sajnos azt is ritkábban fogom frissíteni. Magánban megtaláltok.

Szeretettel: Gabó
Gabó kuckója
Gabó
 


Sziasztok lányok,
vmelyik topicban (nem a keres-kínálban) írtam, hogy szükségem lenne még a meglevőkön kívül textilpelusra (nadrágpelus helyett nappal azt haszálunk). Azért írok most, mert nem szeretnék sóhernek látszani, és nem akarom, hogy félreértsétek: nem ingyen szeretném! Szívesen megveszem bárki elfekvő készletét, ha már nincs szüksége rá. A boltokban a cseh pelus 190 Ft, tehát ez alatt nekem az ár már jó. (Egyébként volt aki ingyen adta, nem fogadott el semmit érte, ezer köszönet érte ezúton is!!!!! :)) )
üdv mindenkinek
Zsóka
Zsóka
 


Szia, Ildi!

Bocs, de pénteken a főnököm igen jókedvében volt, és hazaengedett még délelőtt, így - mivel munkahelyről szoktam internetezni - nem tudtalak titeket olvasni! Sajnálom, hogy lekéstem a tömeges chatet! Remélem, legközelebb sikerül csatlakoznom!

Puszi: Krisztina
Krisztina
 


Szia Ildi!
Persze, hogy nem baj, hogy kiléptél, csak sajnálom, hogy nem jött át akkor, amit írtál. Remélem még összefutunk.
Judó
Judó
 


Sziasztok !

Hallot valaki mostanában a Katáról. Ő kezdte el az " ami a szülés előtt van " című rovatot.
Sokat leveleztem vele, most valahogy eltűnt.

Kösz:Kati
Király Kati
 


Es Zorkanaya??? Vele vajon mi van?
Eva
Eva
 


Bocs, Zorkanyat akartam irni....:0))))
Eva
 


Kedves Krisztina, Ildi, Éva, Nita és Mindenki!
Ma 3x néztem be a chat-re, de nem jött senki. Holnap de. 11 körül próbálkozom.
Sziasztok:
Judó
Judó
 


Ha már itt tartunk, Haraszti Timi is eltűnt... Sokan eltűntek mostanában, mióta átszervezték a babanetet...
üdv
Zsóka
Zsóka
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: