Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Judó!

Sajnos minden e-mailem visszajön tõled napok óta : ((
Kérlek, küldj egy mailt, ha megjavul a szerveretek!

Köszönöm
Edina
Jade
 


Sziasztok!A Pocok-Bagolyka csata már véget ért??
Azt láttam,hogy a Pocokfarm megszünt,de kiderült-e ki a Bagolyka,vagy béke született :o)
Bocsánat de nem vagyok képben.
Névtelen
 


Ne aggódj kedves Névtelen, szvsz senki sincs képben Kép Én is kíváncsi lennék, mi a helyzet most...
Zsóka

Zsóka
 
 

 
 

Jó,akkor nem aggódom...biztos megtudhatunk valamit valamikor..KépÖrülök,hogy nem én vagyok kíváncsi egyedül!
Elnézést tegnap lefelejtettem a nevem!
Üdvözlet:Mariann
Névtelen
 


JulcsiKép
Csodaszép ez a babácskaKép Gratulálok és szívbõl kívánom, hogy meggyógyuljon és teljesen egészséges életet élhessenKép

Puszi: Doris
 
 


Kedves Doris!
Köszönöm az elismerést. Igaz, hogy ez a kép kb. 2 éve készült, de most is ilyen szép. Szerencsére a gyerekeknél ebbõl nincs hiány. De a babaneten nagyon rég, te vagy az elsõ aki szólt hozzánk. Talán a levelem amit feltettem ilyesztette el a beszélgetõket, pedig nem csak errõl lehet velem beszélgetni. Valahogy ez nekem nem jön össze.
üdvözlettel: Julcsi ui: Barátot a legnehezebb találni!
Julcsi
 


Szia Julcsi!

Én is írtam neked a szemüveges topicban, ezek szerint nem találtad meg?Kép

Minden jót nektek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


JulcsiKép
Ne haragudj, hogy csak most reagálok de mostanában sûrû volt az életünk és én a napjaim nagy részét a ..."ma megint megjött"... topikban élem...
Mindjárt átnézek a Gyermekek rovatba aztán elolvaslak benneteket hátha találok valami friss infót rólatokKép

Puszi: Doris
 
 


JulcsiKép
Itt vagyok újra, úgy tûnik nem igazán sikerült levelezõ társakra akadnotok... sajnálom. Én nagyon szívesen segítenék, mert tudom, hogy érzelmileg milyen nagy szüksége lenne az embernek lelki támaszra, barátokra ezért ha gondolod szívesen leveleznék VeletekKép Érdekel, hogy hogy alakul most az életetekKép
Nekem sajnos nincs még gyermekem ezért fogalmam sincs micsoda fájdalom egy "beteg" gyermeket nevelni de biztos vagyok benne, hogy a szeretetetek felfokozott hisz mással aligha pótolható az amit el kell szenvednie a babácskátoknak. Szívbõl kívánom a legjobbakat és ha kedved van keress meg bátran (a nevemre kattintva látszik az e-mail címem) de itt is írogathatunk egymásnak hisz sokszor már az is segít, ha kiírhatjuk önmagunkból a szomorúságot, dühöt, bánatotKépKép

Szeretettel puszil Titeket: Doris
 
 


Sziasztok

Mindenkinek halas koszonet akik ebrentartottak engem es jotanacsokkal lattak el. Fogorvos bacsi megoldotta vegul a problemamat... szepen osszevarta a foghelyemet es kitomte, hogy ne verezzen. Halistennek semmi komolyabb bajt nem talalt.

Napocska
 


JulcsiKép
Sajna nem tudtunk "beszélni" mert úgy tûnik mostanában nem kukkantottál be ide, de remélem a szabadságom után majd jelentkezelKép A profilod nincs kitöltve, ezért nem tudtam Neked magában írni...

Puszillak Titeket és ezt a gyönyörû babácskátKép Nincs frissebb képetek? Szívesen megnéznémKép

Doris
 
 


Szia Judó!
Ha még jársz ebbe a rovatba és van még kedved levelezni írj a régi címemre, vagy ide. Próbáltam Neked emilt küldeni, de mindig visszadobja a szerver.
Sajnos csak mostanra lettünk megint mûködõképesek Kép.
Addig is szia.
Katica
Katica
 


Szia itt is, Katica!
Írtam e-mailt a régi címedre! Én azért nem kaptam meg, mert megváltozott a címem!
Örülök, hogy végre megvagy!
Puszi: Judó
 
 


Sziasztok!!!


Döbbentem fedeztem fel egy nagyon régi ismerõsömet a babanetes családok listájában!!!Kusnyerik Emesérõl van szó, aki (állitólag) Baraccka azonositóval szokott irni. Sajna a keresõben egy ilyen hozzászólást sem találtam. Kérlek Emese, vagy aki tud róla valamit jelentkezz/etek!!!
Istenem, milyen kicsi a világ...
ZA
ZA
 


Sziasztok Lányok!

Vírus van az interneten!

Ha az áll a tárgyban, hogy your password (a te jelszavad) dobd ki
nyugodtan.
Belül piros tintával van írva angol szöveg.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Itt a tegnap írt vírus leírása:

[url=http://www.fn.hu/cikk.cmt?id=150211" TARGET="_top]http://www.fn.hu/cikk.cmt?id=150211[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok,
hol találom Apát?
Köszi:

Virág
Virág (fiore)
 


A Chaten is szokott lenni.
Névtelen
 


LCsilla,
Mondták ma a talin, hogy voltál... Én késõn tudtam csak menni (egész délig nem voltam benne biztos, hogy tudok menni), pedig mindenképp akartam veled találkozni... KépKépKép
Most nagyon Kép vagyok... (Nemcsak Szicília miatt!!)
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Virág!
A chat-en megtalálsz!Kép
apa
apa
 


Apa,
lécci küldj nekem egy mélt (cím a profilban), nem szoktam chatelni, de írni szeretnék Neked. Köszi, pussszancs:

Virág
Virág (fiore)
 


Pgsm mobil mûhelyesek!

Elromlott a hangfalam, legyen szives vki adja meg a kistehenes (ülök a fa tetején) csengõhang letöltési számát...
Köszi
Kistehén
Névtelen
 


Kistehén!

Mi lenne ha megnéznéd a mobil.hu oldalon?
Névtelen
 


Hahó névtelen!

Pgsm kell, mert itt mások a kódok. Valaki nézze már meg nekem az emlitett oldalon, és irja már be legyen szives. (www.pgsm.hu). Eddig kiidrták a cimeket is a kód mellé, de most már nem, ezért bonyolult a dolog. (Legalábbis nekem..)
Kistehén
 


Mazsi!
Ha a képeket esetleg, inkább, talán, lehetne, hogy emilben küld el nekem, azt nagyon +köszönném! Jobb, mint ha innen kell egyesével letöltenem õket!
Köszi!
McR
 
 


Szia McRobi!!!!

Ne töltsd le innen, igérem, ha hazaérünk és netközelségbe kerülök átküldöm icq-n, úgy gyorsabban megy!!!!

Addig is csókacsaládnak!!!!!

mazsi

ui: ja, és teszem a képeket:-))))
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Szia McR!

hát ennyi lett volna, a többit majd otthonról küldöm emilben vagy icq-n!!!!

szia
mazsi
 
 


Szia Leppke!

Néhány kép Dóriról, a többit majd otthonról küldöm nektek:-)))
Hétvégén kánikula lesz!!! Jöttök???:-))

Szia, puszi

mazsi
 
 


Kép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron