Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Zsolt !

Nektek is ( Zsokaekhoz hasonloan ) nagyon sok
boldogsagot es egeszseget kivanok !
Csilla
Csilla
 


Kedves Zsolt1 Gratula a varva vart kislanyhoz!!! Minden jot es jo egeszseget nektek!
Udv
Eva
Eva
 


Kedves Zsolt!

Én is gratulálok Nektek és sok boldogságot a sok gyermek mellé.

Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 

 
 

Kedves Csilla, Eva, es Magdi!

Koszonjuk.

udv
zsolt
Zsolt
 


Kedves Zsolt és családja!

Gratulálok nektek a kis "szoknyáshoz".
Mostmár a kedves feleséged sincs "egyedül".
Ennyi fiú mellett biztos biztonságban érzi magát a picuri. Sok-sok örömet kívánok a gyermekeitekhez...

Üdv.:Sissy
Sissy
 


Szia Sissy!

Koszi, valoban megerdemelt vegre egy lanyt. Szerintem vagyott mar ra nagyon.
A fiuk? Mar cipelik az egy hetes kishugukat, mint egy jatekmackot, ha sirvafakad, es nincs eppen ott az anyja, hogy vigasztalja.... Szerintem tenyleg biztonsagban erzi magat, lesik minden "kivansagat"...

udv
zsolt
Zsolt
 


Sziasztok gondoltam ha már pár napja chattelek, akkor ideje lenne bemutatkoznom. Lugosiné P Zsuzsa vagyok, 20 éves. Első gyermekünket várjuk, jelenleg 14 hetes terhes vagyok. Már nagyon várom a csöppség érkezését.
Nagyon jó dolognak tartom a Babanetet, remélem hogy minél gyakrabban be tudok nézni ide. Sajnos ez elég nehéz lesz, mert a férjem számitógépmegszállott és csak nagy könyörgés után enged a géphez. Remélem sokatokkal találkozom az élő chatban is. Sziasztok: Zsuzsa
U.i.: Zsolt, gratulálok a pici lányhoz.
LnéZsuzsa
 


Sziasztok akkor én is bemutatkozom. Jánosné Tóth Erika vagyok. 27 éves. Férjemmel Százhalombattán lakunk. Most már 8 hetes kismama vagyok, egyenlőre úgy tűnik 3 pocaklakóval. Én is írtam már egy két helyre, és nagyon tetszik a babanet.
Egyébként vegyészmérnőkként dolgozom a MOL-nál, de ez nem olyan fontos.
Sziasztok!
Tóth Erika
 


Erika! 3 pocakalkó? Gratulálok!
Hajni
Hajni
 


Zsuzsa!

Koszonjuk
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Hajni!

Köszi a gratulát.
Neked meg kitartást!

Szia: Erika
Tóth Erika
 


Erika!

Gratulálok a kismanók megfoganásáhóz! Jó érzés lehet! Még dolgozol?

Andi
Andi
 


Szia Andi!

Köszönöm a gratulációt, igen rettenetesen jó érzés mert nagyon sokáig vártunk rájuk és orvosi segítség is kellett hozzá.
Sajnos olyan döntést kellett hoznunk, hogy 1 babucit el fognak venni, mert nem merjük vállalni a hármat a nagyon nagy kockázati tényezők miatt.
Még dolgozok (most töltöttem be a 9. hetet), nem mondta az orvosom, hogy ne kellene, és azt hiszem jó ez így, viszonylag jól érzem magam főleg ha valamit rágcsálok, nagyon nyugis a munkahelyem, utaznom sem kell, otthon sem kell összetörnöm magamat, és próbálok sokat pihenni, nem emelni stb. Azt gondolom normális keretek között mindent megteszek azért, hogy minden rendben legyen.
A beavatkozás után (amikor elveszik az egyik babucit) otthon leszek "vigyázz-fekvésben" min. 1 hétig, aztán utána amíg bírom addig még szeretnék dolgozni.

Minden jót neked is, szió: Erika
Tóth Erika
 


Keves Erika !

En is gratulalok Neked, es szerintem nagyon
helyesen dontottel akkor is ha biztos hogy ra voltal szorulva es sajnos nagy fajdalommal fog jarni az eggyik baba elvetele.
De legalabb lesz masik ketto gyonyoru egeszseges !
Vigyazzal magatokra !
Csilla
Csilla
 


Szia Erika!

Mindenképpen el kell venni az egyik babát? Már döntöttél? A mi környékünkön mostanában 2 hármas ikerpár is született és nemsokára megszületik állitólag a következö hármas, a Kaáli Intézet segítségével és gondozásában és egészséges babák.

Üdvözlettel, Andi
(Jó kismamáskodást!)
Andi
 


Kedves Csilla!

Köszi a bíztatást!

Kedves Andi!

Igen már eldöntöttük, több okból is a két baba mellett maradtunk, de a lelki vívódás a miénk volt, és a döntés meghozása után már nem meditálunk.

Sziasztok: Erika
Tóth Erika
 


Sziasztok!
Gondoltam, én is bemutatkozom: Szűcsné Horváth Anikó vagyok, 25 éves. Van egy 11 hónapos kislányom, Adrienn.( A Fényképtárban kép is van róla). Foglalkozásom kozmetikus, jelenleg egy főiskolára járok levelezőn, pénzügyi szakon. Kispesten élünk férjemmel és Adri babával.
Szűcsné Anikó
 


Sziasztok!

Latom mar nagyon regen elindult ez a topic, de csak most van idom csatlakozni.
Regota olvasoja vagyok a babanetnek, es a chaten gyakrabban elofordulok, igy en is bemutatkozom:
Agnes Osmar-nak hivnak, Calgaryban, Kanadaban elek lassan 5 eve. 27 eves vagyok, a ferjem kanadai, oktober 15-en szuletett az elso babank, Devon Bence. Kepet a Garam honlapjan a vendegoldalon lathattok rolunk.
agi (agi)
 


Szia Ági!

Bencéhez gratulálok ismét, a neve még mindíg nagyon szép, remélem jól vagytok. Szülésed elõtt chat-en találkoztunk, ha még emlékszel. Érdekelne, hogy sikerült-e arról a valmikori osztálytársamról akármit is kiderítened, aki utlosó infóm szerint Kanadában él.

Üdv
Zsolt
Zsolt
 


sziasztok.
nikea
 


Sziasztok!
Már olvasgattalak benneteket egy ideje, de most van hozzáférésem, hogy írhassak is. Három fiam van, öt és három évesek és hat hónapos a pici. Otthon vagyok velük, de mellettük most már öt éve foglalkozom hordozókendõk készítésével és népszerûsítésével, és szoptatási tanácsadással. A termékbemutató rovatban már ott vagyunk egy ideje, ott látható vagyok a pici fiammal. Üdvözlök mindenkit,
Liesel
 


Sziasztok!
Nagyon tetszik a levelezésetek,örömmel csatlakoznék.Magamról röviden:28 éves vagyok,egy tündéri 9 hónapos kislány mamája.Szivesen leveleznék hasonló "korú" ill. tapasztaltabb kismamákkal.E-mail cimem:magyary3@matavnet.hu.
Kislányom táplálék allergiás,ezért nyitnék egy új témát ezen a cimen.Egyébként teljesen kezdő internetező vagyok0bocs a hibákért.
Sziasztok:Annamari
Annamari
 


Sziasztok!
A Kodály körönd környékéről keresek olyan anyukát, aki szívesen társulna hozzánk sétára, játszásra stb. Jó lenne néha egy kicsit másokkal is találkozni, akik hasonló cipőben járnak. Mi: 28 éves anyuka 1 éves lurkóval, aki imádja a gyerekeket.
Névtelen
 


Sziasztok!
A Kodály körönd környékéről keresek olyan anyukát, aki szívesen társulna hozzánk sétára, játszásra stb. Jó lenne néha egy kicsit másokkal is találkozni, akik hasonló cipőben járnak. Mi: 28 éves anyuka 1 éves lurkóval, aki imádja a gyerekeket.

bar_csi@freemail.hu
barcsi
 


Sziasztok Mindenki!

Ciki, de csak 3 napja tudok erről a címről de máris imádom. Udvari Mónika a becsületes nevem, itthon vagyok a /XVI. kerületben lakom/, 36. hetet kezdjük az állítólagos lányommal,/ első baba/ 27 éves leszek a hónap végén. Eü-i végzettségű vagyok, ingatlanforgalmazóként dolgoztam és nyáron lettem grafológus. A férjem, András telefonos cégnél mérnök. Ma voltunk szülőszoba látogatáson és én elkezdtem majrézni a szülés miatt. Anyukák segítsetek! Privát cím: udvari@mail.matav.hu

Üdv mindenkinek: Moncsi
PankaMama
 


Sziasztok,

Szégyen ugyan, de én is csak most fedeztelek fel titeket. Van ugyan egy két éves kislányom, internetezni is szoktam egy ideje (bár inkább a tanuláshoz és munkához). Hogy miért pont most fedeztem fel a társaságot? Mert ma derült ki, hogy ismét babánk lesz és gondoltam, ma lazítok, baba oldalakat keresek.

Őszintén örülök, hogy rátok találtam, ha nem leszek ennyire fáradt, hozzá szólok majd a vitákhoz is, szeretnék továbbá újabb témát is felvetni: A baba mellett tovább tanuló mamák véleményére, tapasztalataira lennék kíváncsi.

Ildikó
Fábián Ildi
 


Ildiko! Szivbol gratulalok a jo hirhez es sok oromot mind a ket picihez! mamma
mamma (mamma)
 


Kedves Ildiko! Udv a Babaneten!!
Mi nagyon szeretjuk, biztos te is fogod!
Eva
Ui: en is gyerek mellet szereztem a masodik diplomamat, kerdezz csak nyugodtan. Egy biztos; nagyon kimerito tud lenni... Kép)
Eva
 


Kedves Ildikó!
Gratulálok a pocaklakóhoz!
Továbbtanulás témában: Én akkor kezdtem másoddiplomás képzésbe, mikor kisfiam fél éves volt. Ehhez szükség volt édesanyám segítségére, aki kéthetente péntekenként, és a vizsgák időpontjában a kicsivel volt. A Külkerre jártam, és sajnos már másfél éve meg kellett volna írni a szakdolit, amivel azóta is adós vagyok magamnak, de leginkább a családomnak, akik mindenben segítettek a suli ideje alatt. Minden vizsgám és szigorlatom megvan, csak a szakdoli hiányzik a diplomához. Szégyellem magam, de azóta már dolgozom is, és küzdök a család és munka egyensúlyának megteremtésével is, így nehezen szánom rá magam a "tudományos" elfoglaltságra. De remélem ezen a tavaszon menni fog!
Neked is sok sikert a tanuláshoz! Én már gondolkoztam, mit fogok tanulni a következő babavárás időszakában, és talán franciául, mert olyankor is jól esik a szellemi "megterhelés".
Írj bármikor!
Üdv: Judó
Judó
 


Szia Ildikó!

Én az elsõt harmadév után szültem (a párom is harmadév után volt), két év egyetemet csináltunk mellette. Az utolsó hónapokat pedig már újabb két babával a pocimban. Az ikrek épp csak kivárták az államvizsgát, a három héttel késõbbi diplomaosztó napján vittük õket haza. Egy gyerek mellett ment a dolog, három mellett nem vállaltam a folytatást, kivártam három évet. Mikorra ovisok lettek kezdtem el a PhD-t (nem ösztöndíjjal, de azt pótló állással), így most már ezt is kipróbáltam. Ha tudok segíteni szívesen.
Ildi
u.i.: örülök, hogy hosszabb néven futsz, reméljük így nem lesz keveredés a neveinkkel, mert egynémely gyakoribb névvel volt már ilyen gond.
Pethes Ildikó
 


dhdhd
Névtelen
 


Szisztok!

33 éves vagyok és egy hat hetes Liza Anna nevű csöppség anyukája.Várom olyan kismamák jelentkezését akik a XII.kerület Fodor utca környékén szívesen sétálnának babájukkal együtt társaságban.
Névtelen
 


sziasztok! 32éves vagyok 8éves kisfiú és 6hónapos kislány anyukája.4.kerületben lakunk.olyan kismamamák jelentkezését várom akinek délutánonként van szabadidejük elsősorban /fiam játszotársát/ és nem akarnak egyedül sétálgatni sziasztok rila
Névtelen
 


Sziasztok!
Nemrég találtam rá a babanetre, és nagyon tetszik!
27 éves vagyok, a 3,5 éves Áron és a 8 hónapos Hanna anyukája.
Az első babám nekem is harmadév után született, akkor még a párom is egyetemista volt. Most Hannával írtam a szakdolimat, és ha minden igaz, most fogok államvizsgázni (pszichológus leszek). Én szerettem babával tanulni, pedig nem nagyon volt segítségünk. Sőt, ha másképp csinálhatnám, előbb szülnék (első- másodévben).
Sok boldogságot kívánok mindenkinek a lurkókhoz!
Pele
pele (pele)
 


Sziasztok!
22 éves vagyok, egy 11 és fél hónapos kisfiú, és egy öthetes pocaklakó anyukája. Szívesen leveleznék, ismerkednék második gyereküket váró anyukákkal, akiknél szintén kicsi lesz a korkülönbség a gyerekek között.
E-mail címem: v.eszterke@freemail.hu
Névtelen
 


sziasztok
2 éves leszek van egy tündérien édes 13 hónapos kisfiam,és három hónapos terhes vagyok,szívesen beszélgetnék hasonló kismamákkal,esetleg csemetéink is játszhatnának
kispimpi@kiwwi.hu
Névtelen
 


22 éves leszek nem 2,bocsika:-))))))))))))
Névtelen
 


Sziasztok!
Bende Gabi vagyok,van egy 3éves Krisztián és egy 7 honapos Martin nevű kisfiam,na meg egy férjem ,szivesen leveleznék bárkivel aki ráér nekem irni . Elég nagy gondunk van,mert a Krisztián nem hajlando beszélni,pedig pár nap és 3 éves lesz.A gyerekorvos szerint csak lusta .Nincs valami ötletetek hogyan érjük el nála ,hogy elkezdjen beszélni?Örülnék ha irnátok és megosztanátok a tapasztalataitokat velünk.Cimem:bendegabi@dpg.hu
Névtelen
 


Gabi$

Az én kisebbik fiam is úgy ment 3 évesen oviba, hogy rettegtem mi lesz vele. 2.5 éves elmúlt mikor egyáltalán beszélni kezdett, ráadásul piszok sok hibával. Rengeteg hangzója hiányzott, sokat gyakoroltam vele. MOst a nyáron 6 lesz, és elkezdett egyedül olvasni...
Gondolom próbálkoztál már olyasmivel, de tán ez a legjobbnak tûnõ ötlet, hogy egyszerûen ne legyél hajlandó õt megérteni, ha nem mondja ki amit akar. Nálunk mindenre azt mondta a fiam, hogy : õ-õõ-õ. Ezzel totál mindent ki tudott fejezni, megértette magát. De úgy döntöttünk, nem csináljuk meg neki amit kér, nem adjuk oda, amit szeretne, csak ha kimondja. (megérteni mindent értett, ezzel nem volt gond).
Az oviban viszont van egy kislány (ill. már a nõvére is ilyen volt), aki otthon beszél, de az oviban egyszerûen nem hajlandó megszólalni. Nem is játszik a többiekkel, csak ül és rajzol. A szüleivel az oviban is beszél, eleinte rá is vágták a gyerekeim: jé, a Melinda tud beszélni?
Ildi
Pethes Ildikó
 


Kedves Rila, Gabi,Pele és a többiek!
Néhány hete vagyunk a neten,nemrég leltem rá a Babanetre,azóta mindennap itt olvasgatok.
30 éves vagyok,van egy 3 és fél éves kisfiam,és egy 10 hónapos kislányom.
Újpesten lakunk,és szívesen sétálgatnánk ,játszótereznénk veletek.
Sziasztok Mona
Mona
 


Kapd be
Névtelen
 


"Kedves" Névtelen!

Nagyon kedves a beszólásod! Biztos vagyok benne, hogy jól fog esni a többieknek is!

Te tényleg ilyen korlátolt bunkó vagy, vagy csak most az agyadra ment valami vírus???????????

Hány óra (esetleg hét) alatt sikerült legépelned ezt 6 betüt? Vagy ugye csak Te diktáltad, mert szerintem amilyen bunkó paraszt vagy, még gépelni sem tudsz csak szép kifejezően beszélni!!!

Egyszóval büszke lehetsz magadra, engedd meg, hogy én gratuláljak elöször!

Egyébként tudom neked ajánlani az rtlklub-nak a fórumját (gyengébbek kedvéért azaz a kedvedért: www.rtlklub.hu), ott olvastam már ilyen színvonalas szövegeket, ott biztos társadra találsz, de örülnék ha a babanetröl eltakarodnál!

Üdv Atiapuka!
Atiapuka
 


Atiapuka!

Szívemből szóltál...

Csók:

Dia
Dia
 


Atiapuka!
Valahol olvastam (mar nem is tudom ki irta,talan Ildi?!),hogyha nem szolsz vissza az ilyen "kevesbe kulturalt" kedves nevteleneknek a megkedvesebb beszolasaihoz akkor tuti hogy jobban fogod idegiseteni mint a fentebb irt leveleddel!
(Amivel ugyan teljesen egyetertek en is)
Gondolj csak bele mennyit rohoghetett a "hulye" hogy Te (meg a tobbiek is!) igy begurultal !
Kar ! Inkabb ette volna meg a guta ha atugorjuk es inkabb a kovetkezo egyen elmondja,hogy ki ,mit csinal stb ...(ahogy ez a topic megkivanja).
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla!

Tökéletesen igazad van, de sajnos agyilag eléggé fel vagyok spanolva, és elég ingerlékeny vagyok.

Tényleg az ilyen bunkókkal nem érdemes foglalkozni!!!

Üdv Atiapuka
Névtelen
 


Sziasztok!
Márti vgyok 27 éves. Nagyon szeretem a netet.Két lányom van kriszta és lívi.
ctax@matavnet.hu
Márti
 


Szia Márti!
Jó hogy benéztél! Ajánlom figyelmedbe a chat-et. Ott igazából élvezheted a net pozitívumait. Leginkább minden nap este nyolc után!
Várunk, apa
apa
 


Sziasztok,

Bodorné Németh Tünde vagyok, 32 éves, két 4 éves ( Nóri, Lili - ikrek), és egy 3 és fél hónapos ( Stefi )leány anyukája.
Gyógypedagógus vagyok. Budaörsön lakunk, férjem, Péter közgazdász. O is 32 éves, gimiben osztálytársak voltunk.
Remélem mindenkivel találkozgatom majd itt-ott...
Tünde
Névtelen
 


Sziasztok!
Örülök, hogy pár napja felfedeztelek Benneteket! Emese vagyok, 31 éves, 3 gyermekem van (1, 3, 5 évesek) + egy "készen kapott" 15 éves. Nagyon jó fejek. Remélem, sikerül majd megismerkednem Veletek, mert eddig csak olvasgattam a levelezéseteket, és így is nagyon szimpatikusnak tartom az egész "bandát"
Tündének külön is SZIA, mert: Te is új vagy ebben a dologban, ráadásul olyan őrült, mint én, aki pedagógiára adta a fejét. (bár a gyógyped. azért más ám...)
Megnézem, a chat-et is, remélem, ott is találkozhatok Veletek!
(Bocs, hogy névtelenül írok, de gondjaim voltak a regisztrációval, most várom Gabi válaszát.
Üdv mindenkinek:
Emese
Névtelen
 


Sziasztok!

Én Móni vagyok. Eddig csak olvastalak Benneteket, de most már bemutatkozom. 33 éves vagyok. Ádám fiam 4 éves múlt, Anna lányom pedig 1 éves. A XII. kerületben lakunk.
Várom annak a Névtelennek a jelentkezését, aki A Fodor utca környékén sétálgat Liza Annával.
Gábor Móni
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: