Új privát üzeneted érkezett!

Bebe baba, akinek polgári neve Szilágyi György Ádám, 2001. május 9-én született, 47 cm-rel és 2750 g-mal.
Jamina
 


Kép
Jamina
 


Kép
Jamina
 

 
 

Kép
Jamina
 


Persze nem rakhatom fel az összes róla készült képet (pedig szívesen megtenném), de ha lesznek újabbak, megosztom veletek is. Ezek kb. 3 hónapos korában készültek.
Friss adatok a Bebéről: múlt héten 6330 g és 65 cm volt, egyre többet fordul hasra, amivel csak az a baj, hogy vissza még nem tud fordulni (illetve egy párszor már sikerült, de nem ez a jellemzö), és mivel nagyon utál hason feküdni, olyankor mindig kitör a balhé Kép
Jamina
 


Szia Jamina!

Mint már írtam neked, tüneményes Bebe-baba!Kép
Gratulálok hozzá!
És aztán jöjjenek ám az újabb fotók, ahogy ígérted!!!

Szia: cscs
cscs
 


Szia cscs,
mihelyt újra kölcsönkapjuk a digitkamerát, máris teszem fel az új képeket. Sajnálom, hogy nincs szkennerem, nagyon jók lettek a legutóbb elöhívatott ,,hagyományos" képek Kép!
Kösz, hogy meglátogattál minket:
Jamina
Jamina
 


Szuper ez a kiscsávó ;)
Steffl
 


Hozd el azokat a "hagyományos" képeket és beszkennelem.
Steffl
 


Oké, majd Katival elküldöm, ha legközelebb jön.
Jamina
 


Papa, még egy kérdés: hogy tudom lekicsinyíteni a képeket, hogy ne kelljen ilyen sokáig letölteni?
Jamina
 


Papa, mit találatam:

Károlyi Amy
Hívjad a …

Hívjad a, hívjad a falovacskát
Add neki, add neki zabocskát!
Jóllakik attól.
Hízik a zabtól
A lovacskám.

Hívjad a, hívjad a kicsi kecskét,
Add neki, add neki a tejecskét!
Jóllakik ettöl,
Hízik a tejtöl
Kicsi kecském.
Jamina
 


Aranyos ;)

A képátméretezést és a szkennelést pedig elintézhetjük, 23-án, ha haza jöttök...
Steffl
 


Bebus újabban folyton a lábát eszi. Felváltva hol egyiket, hol másikat. És már hangosan kacag, ha megcsiklandozzuk.
A fürcsizést még mindnig nem élvezi maradandóan, ellenben egyre gyakrabban végig alussza az éjszakákat.
Szóval remek kisfickó.
Jamina
Jamina
 


Jamina, nagyon szep a pici fiu, gratulalok!
Cili2
Cili2
 


Kedves Cili2,
köszönjük a gratulát Kép
Sajnos újabb képek még mindig csak papírképként...
Jamina
Jamina
 


Jamina, én is gratulálok a pici fiadhoz, igazán aranyos!
Emese
Emese (emese)
 


Szia Jamina!
Nagyon édes Bebebaba! Igazi vasgyúrónak néz ki!
Minden jót nektek!
Evey
Evey
 


Kedves Jamina!
Nagyon édes ez a manó!
Köszi az emailt, megkaptam, majd válaszolok a kérdésedre.
Ági
Ági
 


imagec:dokumentumokebenet101
Steffl
 


Úgy látom, nem megy nekem a képfeltöltés,
átküldöm e-mail -en, és rakd föl Te ;)
Steffl
 


Szia Jamina !

Gyönyörû kisfiad van !
Gratulálok!
.........teljesen véletlenül fedeztem fel ezt a topic-ot ! Tudod, hogy ki vagyok ?.......együtt szidtuk a Postát.
Hello
Monbebe
monbebe (monbebe)
 


Vannak új képek!
Kép
Jamina
 


Itt még kicsike...

Kép
Jamina
 


Kép
Jamina
 


Kép
Jamina
 


Nagyon jók !
Mennyivel született korábban ?
Sajnos számomra is ismerõsek az ilyen képek, a lányom 10 évvel ezelött a 28.héten futott be.

Hello
Monbebe
monbebe (monbebe)
 


Szia Monbebe Kép Kép
Bocs, hogy a múltkorira még nem válaszoltam, el voltam foglalva a feltöltéssel Kép
Kereken 1 hónappal jött hamarabb, a 36. héten. De ugye, hogy nem látszik rajta?
Azt hiszem, Neked is küldtem új képeket, megkaptad?
A sípolós kizmozdony pedig kedvenccé lépett elõ Kép
Szia:
Jamina
Jamina
 


Szia Jamina !

Nem kaptam képeket.
Abszolút nem látszik rajta, hogy korábban érkezett egy kicsit. Nagyon jól "megszerkesztett" kisfiú.
Amúgy is a koraszülöttekben olyan nagy az "élniakarás", hogy pillanatok alatt behozzák, sõt túl is szárnyalják az ídõre születetteket. A lányomról az elsõ pár hónapot leszámítva, senki sem mondaná meg, hogy valaha mini volt. Ha majd idõm és energiám engedi, én is teszek fel majd képeket a lányomról és a fiamról is.
Örülök, hogy szereti a mozdonyt !
Hello
Monbebe
monbebe (monbebe)
 


Jamina, csodaszep kisfiad van! Egyaltalan nem latszik, hogy koran erkezett! Formas, edes, ennivalo! Olyan "Apu hasan alszom" kepunk nekunk is van Kamillarol!
Puszi
Eri
Aussie Eri
 


Szia Jamina!

Most itt is szeretnék nektek minden jót kívánni az elkövetkezendõ idõkre (és nemcsak a jövõ évre!). Kép.
Nagyon édes Bebe baba, bár már eddig is nézegettem, de még nem írtam "véleményt". Jelentkezz ha lesz egy kis idõd, jó?
Szerencsésen átvészeltétek az ünnepeket? Én is írok majd, de ha lesznek újabb képek, akkor várjuk ám!
Sok puszi: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Szia Jamina!

Nem írtam eddig, mert nem tudtam hogy mit írjak, nagyon szormorú voltam mikor megtudtam hogy mi történt veled!KépKépKép De ez a kis Bebe baba olyan aranyos és szép kisfiú, biztosan sikerülnie fog majd megvigasztalnia téged!Kép Kívánom neked hogy mielõbb rendbejöjjél és a "régi" Jamina térhessen majd vissza a különbözõ topicokba.
Szia és vigyázz magadra és Bebére! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Jamina!

Gratulálok a kisfiadhoz, akit külön azért néztem meg, mert nekem is van ám egy Bebe babám! Illetve nekünk van, korban is közel állnak egymáshoz, hiszen csak 10 nap a különbség. Az én kisfiam Bárány Benedek, 2001. április 30-dikán született, hiába kértem, hogy várja meg a májust, mert áprilisi gyerekem már van. Kép
Nem tudom, hogy eljut-e hozzád ez a hozzászólás, hiszen látom, hogy már jó régen nem írt ide senki, de hátha. Nagyon remélem, hogy az a bizonyos, általam ismeretlen baj már elmúlt, elfújta a szél a fekete felhõket. Ha elérnek a soraim, esetleg keress meg a 35 év feletti kismamáknál, oda szoktam írni!
Szia!
Kíváncsi
 


Igaz, már van egy file Bebe baba( Jamináé) címmel, de egyszerûen képtelen vagyok megnyitni Kép. Azt hiszem, a hiba az én készülékemben van...
 
 


Nos, akkor elõször Ádiról egy kép
Kép
 
 


És aztán most jöjjön Szaffi (aki Szófia, és idén febr. 27-én született)
Kép
 
 


Szia Jamina!

Nagyon szépek, Ádi nagyon jóképû kissrác lett!Kép Szaffi meg tényleg gyönyörû, semmi túlzás nem volt abban amit róla írtál!Kép (Majdnem egy napon van a szülinapja Julcsiéval, csak õ február 26-án született!Kép)

Puszi és jó egészséget Nektek!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Szia Jamina!
Örülök, hogy rábukkantál a soraimra, annak meg még inkább, hogy már két ilyen szép babád van Kép
Még így is látszik, hogy az egyiket szembõl, a másikat profilból fotóztátok, mennyire hasonlítanak egymásra. Különben azóta nekem is született Bebe mellé még egy (ötödik) kis lurkó, január 15-dikén, Kelemen névre hallgat. Nálatok minden rendben a szoptatás körül?
 


Papa,
ma voltunk mázsáltatni a Szaffit; hát nem nagyon hízott, 6080g; de megint nőtt egy centit: 65 cm. Kapott oltást ő is, meg az Ádi is (ő kullancs ellen).
Ádi újabb szava: asszik (=alszik). Tegnap kijött utánam a konyhába: Anya! Apa asszik! De ezt olyan képpel mondta, hogy így volt értendő: anya, képzeld, apa fényes nappal képes aludni Kép
Meg tud még néhány új szót; de nem jelentős mennyiségben. Újabban már saját magát is megnevezi (Áádi vagy valami hasonló Kép). Egyre okosabb, olyan asszociációi vannak, hogy csak bámulunk. Megismeri a számokat; persze nem úgy, hogy kettes mag ötös, hanem ha számot lát, akkor mondja hogy száza (ez a százasból származik, minden pénz százas neki Kép). És még véletlenül sem mondja egy betűre, hogy az szám. Mit szólsz, milyen okos unokád van?!
Kislyányod
 
 


Friss kép Szaffiról
Kép
 
 


Szaffi és Kikkó, Evey nagyfia. Hátul a piros kardigán én vagyok KépKép
 
 


Még kettő
Kép

Kép
 
 


Nagyon szépek a csemeték!
Gratula hozzájuk , Neked is Evey!Kép
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Jamina!

Nekem a röhögös tetszik. Kép
Szépek és milyen nagyok már. Kép Kép Képű

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kanga,
Köszi Kép
Bigacsiga,
a Szaffi mindig vigyorog Kép Néha még alvás közben is Kép, nem vicc!
Jamina
 
 


Szia Jamina!

Hat en is idetalaltamKép
Nagyon helyesek a gyerkoceid, Adival lesz eleg gondod, ha megnoKép Az a nezes... Szaffi meg igazi szep kis holgy.
Tehetnel fel gyakrabban kepeket.

-Afonya

ui: ja, es nehogy sertodes legyen, hogy kihagytalak, Te is jol nezel ki a piros puloverbenKép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: