Új privát üzeneted érkezett!

Szia Áfonya!
Hát én nem tudom, kikre ütöttek ezek a gyerekek, de egyik sem barna hajú és barna szemű, mint az anyjuk és az apjuk Kép
Képeket tennék én fel akár minden nap, de a technika hiánya megakadályoz benne Kép vagy inkább Kép
Köszi a piros pulóver nevében is Kép
Jamina
 
 


Hurrá-hurrá-hurrá!
Szaffi ma kétszer egymás után, minden erőlködés nélkül visszafordult hasról hátra!!!
Milyen ügyes kicsi lányom van KépKépKép
büszke Jamina
 
 


Szaffi Nirvana-rajongó! Kép
Ma vasalás közben beraktam a Nirvana-kazettámat (szvsz erre lehet a legjobban vasalni Kép), erre Szafaládé elkezdett ,,tombolni" járt keze-lába, vigyorgott, sikongatott elragadottan Kép
Tegnap óta megtalálta a lábát is: ma egész nap azt rágcsálja -már amikor nem alszik emiatt a dög meleg miatt...
 
 

 
 

El sem hiszem, új képek Kép
Először ÁdirólKép
 
 


Így készül lefekvéshez
Kép
 
 


Még néhány:
Kép
Kép
Kép
 
 


Szaffi baba jön:
Kép
Kép
KépKép
 
 


És a legnagyobb ,,baba"; apika:
Kép
 
 


Jamina,

tüneményes gyermekeid vannak, és mennyi a hasonlóság az én csemetéimmel, nemhiába születtek majdnem egyszerre KépKép
Tomi hasonlóan készülődött aludni, egészen múlt péntekig, azóta nincs cumi Kép
Lucám pedig szintén olyan édesen durmol, mint Szaffi, csak ő a jobb ujját szopja.
Nem csodálom, hogy büszke vagy rájuk!

Puszi, Erika
 
 


Erika,
kösziKép; Te sem panaszkodhatsz, Tiéd gyerekeid is nagyon szépek Kép
Cumi még marad, nem tudom, mikor fogja már elvinni a cica...
Jamina
 
 


Jamina! Nagyon szépek a gyerkőcök!

 
 


Jamina
Szuperek a kepek,nagyon aranyosak a gyerekeid, de mar igazan juthatna rad is egy egesz kepkockaKép

Napocska
 


Jamina

Na,eljutottam ide,ahogy ígértem.És nagggyon jók a képek!!Épp itt volt az ideje a frissítésnek!Lassan a lagzikra készültök,aztán kép meg seholKépKép....

És persze a legnagyobb gyerek..Kép...

Lányod háton alszik?Olyan édi!
A fiad meg egy komoly férfi lassan!

Tényleg értük érdemes élni..Kép

Anyapoc

 
 


lányok,
köszi mindenkinek, hogy bekukk Kép

Napocska,
mivel mindig én fényképezek, így én lemaradok a képekről. Igaz, van a gépen időzítő, de én ahhoz béna vagyok Kép

Anyapoc,
Szaffi mostanában egyre gyakrabban alszik hason, amit én se értek, mert utál hason lenni. De már vissza tud fordulni legalább, így nincs emiatt hiszti Kép

Zsunya,
Fiadpéternek menyasszony? Kép

Büszke Jamina
 
 


Nakivanitt!!!
Legközelebb az archívba is betekintek!
ÉrdemesKép!
Csók!
Majdnemrokon!
Névtelen
 


Tessek mondani, az elso kepen COCA-COLAT iszik a kisbaba??? Kép
Névtelen
 


Köszönjük a rokonlátogatást! Kép

Névtelen,
nem, Pepsit.

Jamina, a felelőtlen anyautánzat
 
 


Jamina dragamKép En is ezt szoktam mondani, de azert idonkent egy felnot kezebe adhatnad a gepet. Szegeny gyerekeidnek nem lesz mama kepuk.
Tudod milyen jo az tpar ev mulva nezegetni, hogy mama hogy nezte ki mikor en ilyen picike voltam.
Aztan ha mar gyerekeidnek keszitesz mama kepet akkor mutathatsz nekunk is.

Napocska
 


Napocska,
igazad van Kép Le fogom magam fotóztatni Kép
Jamina
 
 


Kép Kép
 
 


Kép
 
 


Jamina,

tündériek a gyerkőcök, már láttuk apát is , de hol van Anya????

Üdv Gigóca
 
 


Anyát belepték a szalvétákKép
Csi
 
 


Jófanna, most már télleg leszek fényképen én is Kép Csak olyan kis szégyellős vagyok Kép
Jamina
 
 


Friss fotók. A dátumozás ne tévesszen meg senkit, nem tudom beállítani Kép

Kádban együtt
KépKép
 
 


Fürcsi után, már pizsamában. Szaffi szó szerint eszi a kefét Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szaffi már ügyesen csücsül egyedül. A képeken egy kicsit morcos, merta bátyja folyton nyúzni akarta, de jelen pillanatban éppen sikongat jókedvében (sajnos azt nem tudom lefotózni Kép)
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Együtt a két roszcsont
KépKép
KépKép
 
 


2 kép Ádicicáról
KépKép
 
 


Szia Jamina

Édik a Csemeték!!!!Szaffi kész kisasszony már!És végre Anya is látszik a képenKép!

Anyapoc

 
 


Jamina,
de helyesek! Még két ilyen "kéttojás" gyereket! Kép Azért Szaffi sokkal nőiesebb, ahogy ott elképedve nézi a csibészkedő bátyját! Kép
Kelemen akkor szokott ilyen jófiúsan-elnézően-értetlenül-elképedve nézni, amikor Bence ordibál valamiért. Nagynéha Kép
Kíváncsi
 


Jamina!

Gyönyörűek a gyerekeid! Ádámnak olyan a szeme mint a tiéd, bár neked csak az egyik látszik a képen, de gondolom a másik szemed is olyan!
Szaffi hatalmasat nőtt, és nagyon aranyos!

Szia, Timi.

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Jamina!

Nagyon szépek a gyerekek!!! Kép Kép Kép
És tényleg röhögőgép a kiscsaj. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Anyapoc, Kíváncsi, Timi és Bigacsiga,
köszönjük, hogy benéztetek Kép
Szaffi és Ádi éppen alszik, így ők nem tudnak személyesen is köszönetet mondani, de így legalább az anyukájuknak van ideje egy picit a géphez ülni Kép
Jamina
 
 


Hát, így van ez. Ha az ember nem hagyja itt a névjegyét, akkor már nem is feltételezik róla, hogy járt itt...Pedig de. És nem is csak most, hogy már megteheti.

Timi!
Jaminának nincsen másik szeme. Olyan sokat nézett rám ferde szemmel, hogy a másik egyszerűen benőtt.
És különbenis Ádit tükör előtt pózoltatják, hogy így tudjon mosolyogniKép

Jó volt Nálatok!

Üdvözlettel:
Majdnemrokon

Na, akkor pontosítok:
Itt jártam:
CsiKép
Majdnemrokon
 


Csi, KépKépKép
 


Talan most lesz idom irni is.. mert a kepeket nezegettem eddig is, Szaffi tunderiKép
Na meg ha rossz a kedvem, benezek, elolvasom Timi ertekezeset a fel szemedrol es ugy rohogok, hogy folyik a konnyemKépKép

-Afonya
 
 


Csi,
a jóimdulatú leleplezéseidből csak az maradt ki, hogy Szaffi kék kontaktlencsét hord Kép

Mindig akarom írni Ádi aranyköpéseit (jókat mond, holott a beszédközpontja mostanában kezd aktiválódniKép), de mindig kimegy abból a szita agyamból...
Mai:

Tévéreklám: Leesett az Opel ára!
Ádi: Hoppá!

J.
 
 


Jamina!
Az egy dolog, de méér kellett ekkorát venni neki? Majd belenő?
Csi

off: Áfonya képeit azért nem nézegetem, mert lassan egy éve tudatosult bennem, hogy a Rékának több haja van, mint nekem eddig összesen voltKép. Még a végén azt hinné Áfonya, hogy megyek sóvárogniKép

Csi
 
 


Csi,
akkor gyere rokonlátogatóba és áradozz itt Réka-babáról!

Kíváncsi,
jut eszembe: Tiéd csemetéid hol láthatók? Küldhetnél képeket, legalább a hasonkorúakról Kép
Jamina
 
 


Jamina,
majd Karácsony után küldök képeket! Akkorra veszünk digitálist. Most nincs hozzá semmim, szkennerem se, sőt, az elfotózott filmeket se hívatom elő, olyan drága itt. És senki se keres nekem olcsóbbat...nekem meg túl sűrű az élet a kicsikkel.
Nna mindegy, majd lesz másként is! Addig is van néhány "kegyelemfénykép" (ismerős csinálta digitálissal a szegény jóbarátnak Kép) a Fotóalbumban, Kíváncsiék címszó alatt! Kép
Kíváncsi
 


Csí!

Nagyon meglepett, amit Jamina szeméről és Ádi mosolyáról írtál! Nem gondoltam volna, hogy Jamina ilyen "szemtelen", de most már értem, hogy miért maradt le a képről!

Jamina!

Szaffi kontaktlencséit hol szereztétek be, mert gyönyörűek! Nekem is kellene néhány!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Jamina
 


Jamina,
azért mostmár egyre markánsabbak a különbségek a hölgy és az úr között!
Látom, nagyon megnyúlt az úrfi, hol van már Adi baba???Kép Ez az uccsó kép pedig...! "Nade uram, hogy képzeli, pfúj!" Kép
Kíváncsi
 


A legfrissebbek:
Kép
Kép
Kép
Jamina
 


Jamina,
de helyes ez a Szaffi baba, igazi mosolyalbum.
Ádi mekkorát nőtt!!!!

Puszi, Erika

Ja, a zenélős vonat nálunk is sláger Kép
 
 


Kép
 
 


Gyönyörűek a Manók!

És a dodgemes kép...nagyon menő!Kép

Anyapoc

 
 


Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
 
 


És akkor a kommentárKép
Az eslő képeken az látszik, hogy Apa és Fia mennyire élvezték a búcsúban a hintákat meg a dodzsemet (tegnap volt búcsú nálunk).
Aztán Ádi szülinapja, a mama csinált neki tortát, a képeken én nem vagyok látható, csak anyósom meg sógornőm.

Jolánka -akarom mondani, SzaffiKép- képein látszik egymás után, mennyit nőtt.
Legutoljára a kómás-pizsamás kép készült.

Anyapoc,
lehet, hogy az apja még jobban élvezte a dodzsemet, nem tudom, mindketten nagyokat kacarásztakKépKépKép

Jamina
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: