Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Gondoltam, itt megbeszélhetnénk, ki jön a gyereknapraKép

Ritkán járok az "osztályba" így talán könnyebb beazonosítani mindenkitKép

Sziasztok!

Kata

ui.: Hûû, kicsit zavaros lett, látom, de naagyon álmos vagyokKép bocsiKép
LadányiKata (ladán
 


Ja, látszik, hogy már nem vagyok magamnál, természetesen a Babarétre a babanetes talira gondolokKép
LadányiKata (ladán
 


Hát jó........akkor nem megyekKép
LadányiKata (ladán
 

 
 

Kata, azért mert nem találtak ide, Ti még kimehettek! Mennék én is, de kicsit messze van! Kép Aztán mesélj, milyen volt! OK? Kép

Solya
 
 


Sziasztok!

A városligeti babanetes tali vasárnap hol lesz? A PECSA elQtti réten?
Jöttök? Mi mégnem voltunk (Kismiki 6 hónapos), és csak 5 babanetest ismerek személyesen. Sokan leszünk?

Éváék
 
 


hát sziasztok nem szép töletek hogy mindig kitiltotok engemet
 
 


hát öszintén meg mondom negtek énem vagyok ojan hogy bárkinek is a gyermekeit báncsam én ojan vagyok hogy én sok szeretetet tudnék adni a gyermekeiteknek és mongyátok meg korinak és a töbieknek hogy ne gondoljanak mindig roszra csak azért mert szeretem a kislányokat
 
 


bump up
lurk

Two guys were walking through the jungle. All of a sudden, a tiger appears from a distance, running towards them.

One of the guys takes out a pair of "Nikes" from his bag and starts to put them on. The other guy with a surprised look and exclaims, "Do you think you will run faster than the tiger with those?"

His friend replies: "I don't have to out run it, I just have to run faster than you."




------------The WOW gold Online Store, Open 24/7 Looking to buy wow gold, Items or Accounts? You would find the cheapest gold here. We always online 24 hours a day, 7 days a week, any questions regarding world of warcraft gold, powerleveling,wow leveling ,warcraft gold, just talk to our representatives using our 24/7 live chat service.world of warcraft gold,wow leveling,

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: