Új privát üzeneted érkezett!

Szia D.V.B!Kép

Köszi, tényleg csak ez volt a gond!Kép
Én is megyek HozzádKép!

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Szia Sheila!

De nagyot nőtt Melissa és milyen gyönyörű haja van! Kép

A képen a nagyfiad van? A profilodban levő képen olyan jól nézel ki, hogy ha az utcán együtt mennétek a nagyfiaddal simán néznének a barátnőjének! Kép

És hát olvasom egy másik topicban is a jó hírt, hogy te is babát vársz! Gratulálok!!!!
Mikorra vagy kiírva? Lehet esetleg már tudni, hogy fiú-e vagy kislány?

Puszi!
Menta
 
 

 
 

Szia D.V.B!Kép

Nagyon sokat nőtt a kicsi Melissád. Kész hölgy.Kép És mekkora haja van!Kép
A fiadról inkább ne is beszéljünk. Ha nem láttam volna a férjedet, azt hinném, hogy ő a párod.
Este jövök majd bővebben.

Menta írására reagálva: lemaradtam valamiről?????

K.

KépKép


KépKép
 
 


Drága Menta!

Örülök, hogy írtálKép
Köszönöm, de a gratuláció még kicsit koraiKép,
még nem várok babát, de ami késik nem múlik, júliusban szeretnénk próbálkozni, és ha minden jól megy majd, jövő áprilisban újra lesz egy bőgőmasinámKép
Drukkok kéretnek hozzá!Kép

viszont én ezúton szeretnék GRATULÁLNI Neked
KisGyőzőhöz!KépKépKép
nemrég olvastam a jó hírt, nagyon örültem neki!Kép
Helena is hihetetlenül sokat fejlődött, hiába repül az idő!

Dicséretet köszönöm, bizony néha furcsán néznek ránk az utcán az emberek,ha Rolanddal sétálunkKép
biztos gondolják: barátnőnek túl öreg, anyának túl fiatal...elég hülye helyzet, de azért nem bánom!Kép

D.V.B!Kép

Olyan boldog vagyok, hogy újra beszélgetünkKépKépKép
nézegettem ám rendszeresen a topicodat, figyelemmel kísértem Dodót Kép / nagyon tetszik /,
de annyi levelezőtársad lett, hogy nem is mertem bekapcsolódni...
de most megtenneém, ha nem bánodKép

nem maradtál le semmiről, Te az elsők közt fogod megtudni a "gólyahírt"

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila!
Én is örülök, hogy újra összejöttünk. Talán mert eljött az az idő, amikor a lányok mellett ide tudunk ülni bővebben.
Én is olvasgattalak ha megláttam a neved, de szólni nem igazán akartam. Úgy voltam vele, hogy amennyit a neten vagy, próbálod igazán fontos dolgokra tölteni. Biztos voltam benne, hogy Te éppúgy olvasol engem, mint én Téged, s ha bármelyikünknél valami öröm, boldogság, vagy netalán gond, szomorúság történik, tuti megszólítjuk egymást. Amint látom csak egy ici-pici gond kellett hozzá. Nem vagyok kárörvendő, de örülök, hogy nem sikerült elsőre feltölteni a képeidet és úgy éreztem írnom kell Neked.Kép
Megnyugtattál azért, hogy nem maradtam le semmiről és köszönöm a bizalmat, hogy az elsők között fogok tudni róla.Kép
Írtam az enyémbe is neked az előbb.Kép

Menta!
Én is gratulálok a kicsi fiúhoz, de hangosabban majd csak ha megszületik.Kép
Téged is olvasgatlak ám néha, ha meglátom a neved, éppúgy mint a többieket akikkel együtt voltunk pocakosok. Gondolom Te is így vagy vele, néha rádtör, ha meglátod egy régi ismerős nevét, hogy ugyan mi lehet vele.Kép Én legalábbis így érzem. Ha nincs is időm minden nap, minden órájában az ismerősöket keresni, azért néha visszamenőleg is olvasgatok róluk. Pl. tudom, hogy Ti sosem esztek levest.Kép Megnyugodtam, mert nálunk is talán egy hónapban csak egyszer van leves (vagy mégritkábban), de az is húsleves.Kép

Jó éjt nektek!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sheila! Köszönöm a gratulációt! Hát ezek szerint jól félreértettelek a Telkis topikban! De nem baj, akkor majd nagyon szorítok, hogy akkor jöjjön össze a legkisebb babuci, amikor tervezitek, mert akkor pont 1 év lesz a miénk és a tiétek között!! Kép

Kata! Neked is köszi a gratulációt! Igen-igen! Én is el-el olvasgatok egy-egy régi ismerőst, pont ezért olvastam bele (Sheila miatt) a telkis topikba is.
Leves! Kép

Puszi!
Menta
 
 


D.V.B!Kép

Nagyon igazad van mindenbenKép
Tényleg sok a hasonlóság köztünk, én is pont ezt teszem, fél szememet rajtatok tartottam akkor is,
mikor hosszú ideig nem volt időm v. energiám ide írni...
de akkor is a Babanet volt az első site, ahova benéztem, mert ezt még Melissa mellett is megtehetemKép
viszont az e-mailek...Kép
sajnos sokszor hetekbe telik, mire válaszolok a levelekre...mert inkább itt lógokKép

Mentáékról is mindent tudok / bár az új, hogy nem eszenek levestKép /
de most megnyugodtam, mert mi semKép
ill. csak néha, kb. havonta, mint TIKép
télen húsleves, nyáron gyümölcslevesKép
és még azt hittem, hogy emiatt pocsék háziasszoy vagyok, mert pl. anyuék minden nap esznek levest
/apám levesrajongóKép /


Menta!Kép

Olyan jólesik, hogy a Telkis topicba is benéztél miattam!KépKöszönömKép
Bizony , jó lenne, ha úgy sikerülne a baba,
egyrészt azért, mert akkor kislány lenne a kínai naptár szerintKép
másrészt pedig, mivel Melissa is áprilisi baba,
jók lennének a féltve őrzött, gyönyörű ruhácskákKép

és tök jó lenne, ha pont akkor lenne a kisfiad
1 éves!Kép
Ui: azok a bizonyos pocakkeményedések elmúltak?
ne aggódj, ilyen éjszakáim nekem is voltak MelissávalKép
bizony: többedik várandósságnál már így van ezKép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila!
Szívemből szóltál!KépKép
Nekem is többször eszembe jutott már, hogy pocsék háziasszony vagyok amiért nem főzök levest. Anyuméknál nincs nap leves nélkül. Én mindig a gyerekek miatt érzek bűntudatot. Persze csak az első levesig. Mert ha "nagy bűntudatomban" főzök egy borsó, frankfurti vagy bármilyen levest, akkor szinte a fele megy WC-be.Kép

Azért kicsit irigyellek, hogy Te még vállalkozol egy babára. Én már teljesen eldöntöttem, hogy nem. Egy kivétel van.Kép Ha valaki garantálni tudja, hogy kisfiú lesz. Ilyen pedig nincs.Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kata!Kép

Én azzal szoktam nyugtatni magam, hogy a leves csak olyan haszontalan "valami", ami eltelíti a gyerkőc pocakját, és emiatt nem marad helye az "igazi" főételnek...azért ebben van valami, nem?Kép

emlékszem, gyerekkoromban rengeteget üvöltözött
velem az apám az asztalnál, mert a második "fogásnál" már hányingerem volt, és alig tudtam letuszkolni a falatokatKép
már szabályosan rettegtem a vasárnapoktólKépKép

nincs kizárva, hogy nem az ominózus leves miatt voltKép

mindenesetre, én SOHA nem teszek ilyet a gyerekeimmel, ha akarnak esznek, ha nem: úgysem tehetek semmitKép
nem hülyék, nem fognak éhen halniKép

Két éve még nem gondoltam, hogy újra vállalkozomKép
de a párom annyira szeretné, és most már én isKép
és Melissának is jó lenne, úgy érzem...Kép
én is örülnék, ha lenne egy korban hozzám közel álló húgom v. nővérem...a 10 évvel fiatalabb öcsémmel semmilyen kapcsolatom nincs, sajnosKép

De a Te álláspontodat is megértemKép
Képzeld, a nemek tekintetében nekem mindegyik gyereknél bejött a kínai naptárKép
/ ezért vagyok most is olyan biztos a dolgomban/

remélem, júliusban sikerül, mert utána csak szeptembrben próbálhatjuk újraKép

Puszi:

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila!Kép

Bennem is annyira bennem vannak a gyerekkori levesek. Bár nálam pont az volt a gond, hogy a levesnél volt hányingerem, de "meg kellett enni"Kép
Én is megfogadtam, hogy soha nem erőltetem rá a kaját a gyerekeimre. Ma pl. kelkáposzta főzelék volt fasírttal, de mivel Dancsi nincs oda ezért a főzelékért, ő krumplipürét kapott a fasírthoz. Tudod biztos vagyok benne, hogy a mi szüleink is szerettek minket, mint mi a saját gyerekeinket, de így felnőtt fejjel sem tudom megérteni, hogy akkor miért voltak kötelező kaják.
Anyukám a mai napig nem érti, hogy lehet a vasárnapi ebéd nem húsleves. Náluk a mai napig az van.
Emlékszem volt a gersli leves. Anyu és apu imádta, mi gyerekek nem. De mindig enni kellett, különben nincs második fogás. Tavaly nyáron szóba jött egy családi ebédnél. Sem a két sógornőm sem az én párom nem tudja milyen az.
Én a lányokkal is úgy voltam, hogy nem kell? Nem szereti? Akkor nem kell megenni. Dodó pl. meg nem enné amiben rizs van. Pedig a család többi tagja imádja.Kép

Babadologban szorítok.Kép Csak pozitívan tessék hozzáállni!Kép
Tudod a korkülönbség miatt kicsit én is félek, mert a 6 évvel fiatalabb öcsémmel közel sem olyan jó a kapcsolatom, mint a 3 évvel idősebb bátyámmal.
Bízom benne, hogy lányoknál ez talán nem lesz ennyire kirívó.

Pusssz!

K.

Még valami: változott a nethozzáférésed, hogy gyakrabban tudsz jönni? Csak mert olyan szuper, hogy minden nap látom a neved.KépKépKép

KépKép


KépKép
 
 


KataKép

Olyan jó, hogy ilyen gyorsan írtál, még visszanéztem kilépés előtt, és úgy megörültem!Kép

Nna, megfejtettük: innen származik a mi levesfóbiánkKép
Nálunk Patrik a szörnyen válogatós: ha olyan kaja van, amit mi Tibivel szeretünk, Patrik viszont nem, én is külön készítek v.mit nekiKép
Melissa is roppant válogatós:kedvence a tejfölös v. tejszínes csirke v. pulykamell, /mindegy, csak ó "szószos" legyen rizzsel.../ ezt hetente elkészítem, ilyenkor két nap ugyanaz az ebédjeKép
a brokkolit is szereti, de a spenótot pl. nemKép
iyenkor előfordul, hogy joghurtot, vagy gyümölcsöt és sajtot ebédel...semmi erőszak, nem dől össze ettől a világKép

arról, hogy a szüleim mennyire szerettek anno. nem vagyok meggyőződveKép
erről mesélhetnék órákig, mosr csak annyit, hogy anyu az öcsémet, és az öcsém barátnőjét naponta többször felhívja, engem viszont csak hébe-hóbaKép
még az unokái miatt sem...Kép mindegy, EZ VANKép

ÁÁ, nem változott a hozzáférésem sajnos, még mindig telcsiszámlás modemKép, mivel nem Győrben, hanem attól 8 km-re fekvő "kisközségben" lakunk,
egyelőre nincs remény arra, hogy legyen ADSL-ünkKép
azért igyekszem jönni, főleg miattadKép

Pussz,

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila!

Én nem is néztem az időpontot, hogy talán még itt lehetsz.Kép
Viszont most pedig én lepődtem meg, hogy máris válaszoltál.KépKépKép

Tényleg megvan a levesfóbia titka.Kép
Hidd el nálunk is van, hogy Dodó pl. bébikaját eszik, mert nem szereti az éppen akkor lévő ebédet. Viszon nekem nagy mentőöv, hogy imádja a Nestlé Bolognai spagettit. Ebből mindig van itthon vésztartaléknak.Kép

A szülői szeretet dolgot inkább hagyjuk, mert látom Téged nagyon elszomorít. Hidd el, én is tudnék mesélni nagyon-nagyon szomorú dolgokat, de az nem igazán tartozik a nagynyilvánosságra.Kép

Én meg azonnal írok neked amint tudok, mert azt hittem gyakrabban jöhetsz. Valahogy olyan lehetek most mint a gyerek aki hónapokig nem kapott édességet aztán most amikor van neki egy egész kartonnalKép, állandóan azt enné.Kép
Sebaj, majd figyellek.Kép Az a "főleg miattad" szívszorítóan jól esett.Kép Köszönöm!Kép

Pusssz!

K.

KépKép


KépKép
 
 


D.V.B Kata!Kép

Hihetetlenül boldoggá tettek a fenti soraid, én is köszönömKépKépKép

és a hasonlat az édességgel, könnyeket csalt a szemembe...komolyanKép
tudod, nekem soha nem volt túl sok igaz barátom,
mindig csak legfeljebb gy, a többiekre azt szoktam mondani: csak jó ismerősök...Kép

de most úgy érzem, kettő is van...
az egyik közel lakik hozzám, most várja / napokon belül / a második, jól sikerült házasságából a
második babát / az első házasságból is van egy lánya /...
óvatos ember vagyok, néhány éve nagyot csalódtam egy gyerekkori barátnőmben, még ma is fájKép

ezért Szilvit is csak mostanában "léptettem elő "
barátnő státuszba, miután sok olyan dolog történt, ami öszzekovácsolt bennünket...

a másik lelki társ: Te vagy, Drága Virtuális Barátnőm, pedig személyesen soha nem találkoztunk,
de azt hiszem, remekül értjük egymástKép
kár, hogy nagy a távolság köztünk, de azért bízom benne, hogy fogunk mi még találkozniKépKépKép

igen, ez a szülő probléma örök tüske a szívembenKép
ezért próbálok mindent teljesen másképp csinálni az én gyerekeimmelKép
már arra is gondoltam, hogy talán pszichológus segítségét kéne kérnem, hogy feldolgozhassam a égi sérelmeket, amiken még most is rágódom néhaKép

más: jót derültem magamon, mikor írtad a bébiétel dolgotKép
képzeld: eddig nem mertem említeni, de bizony nálunk is vannak mépg "bébiételes" napok, mivel sokszor tehetetlen vagyok Melissa válogatása miatt...Kép
nálunk a Hipp brokkolis tészta, és a Pulykatál zöldséggel az adu ász, ez mindig bejön...Kép
pedig, Isten látja lelkem én mindent megpróbálok...
megvettem az "Egyél, kicsim"c. köyvet, ebben remek receptek vannak fotókkal, de Melissának igazából egyik sem jön be...majd később újrapróbálom, addig maradunk a jól bevált dolgoknálKép
abban bízom, ha nem erőltetem, ttalán eljön az az idő, amikor jó étvággyal fogadja az új ízeketKép
az nyugtat meg, hogy a gyümölcsöket viszont imádja, szinte kivétel nélkül...Kép

tegnap nem tudtam jönni, mert délután takarítottam, este Apa lelkét ápoltamKép

most is csak kicsit kukkantottam be, nőgyógyihoz megyek 17-re, a szokásos éves cyto miatt, és úgy
féélek...Kép elszoktam már ezektől a dolgoktólKép

de olyan kíváncsi voltam, hogy mit írtálKép

most megyek, de este írok Hozzád is!

Pussz,

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


D.V.B!Kép

kérlek nézd el az elgépelés miatti hibákat, tudom, hogy így is értedKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila (D.V.B.Kép)!

Először is: elnézve!Kép

SajnosKép a barátnő témához engem is kellemetlen emlék fűz.
Leírtam ide a sztorit, de meggondoltam. Inkább majd küldöm mailban.

Az örök tüske miatt szerintem egyeltalán nincs szükséged szakember segítségére. Azért rágódsz rajta állandóan mert Te teljesen másképp szeretnéd a gyermekeidet felnevelni. Ez így természetes, hogy eszedbe jutnak dolgok.

Bébiétel: én meg jót derültem rajtad!Kép
Én attől még egyeltalán nem érzem magam kevésbé jó anyának, mert néha-néha bébiételt eszik a 21 hónapos lányom. Sőt! Inkább egyen azt, mint rákényszerítsem olyan ételekre amiket nem szeret, bár nem mondhatnám, hogy válogatós. De pl. vannak olyan napok amikor egész nap úton vagyunk, nincs időm vagy éppen erőm főzni. Ilyenkor nekünk jó a száraz kaja, de neki mégiscsak szüksége van még a főtt ételre.
Aztán van a rizses téma. Azt nem eszi meg, de mi többféle formában is imádjuk. Na ha most emellé még elkezdek neki egy szedőkanálnyit pacsmagolni, hát jól néznék ki.Kép Lusta dög vagyok, mi?Kép Szóval marad a jól bevált Bolognai.Kép
Ja, és nem beszéltem még arról, hogy szegénykém márhára székrekedésesKép. Egy hete már állandó orvosságunk is van emiatt sajnos.

Most hirtelen ennyi, majd mailban többet mert mennünk kell a suliba Dancsiért!

Pusssz! K.

Ui: nőgyogyinál minden rendben?Kép

KépKép


KépKép
 
 


Szia Kata!Kép

Ok, várom a mailt, majd én is leírom a történetemetKép

Én sem érzem rossz anyának magam a bébiétel miatt,
de van néhány családtag, aki(k)nek nem említemKép
bolognai,ezt Melissa is imádta, tényleg veszek azt is...Kép
holnap pl. tuti bébikaja nap lesz nálunk is, mert ha minden jól megy, vezetni megyek, és akkor nem lesz időm...Kép

Nőgyógyinál minden a lehető legnagyobb rendben, még hüvelyi Uh-val is megnézett, azt mondta, hogy szép, egészséges a méhem és a petefészkek, és biztatott: nyugodtan vágjak bele a babaprojektbe,
nem vagyok még öreg hozzáKép

Pussz, megek Hozzád is!

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Szia Sheila!Kép
Így rövidebb, a többit úgyis tudod.Kép

Mailt most küldtem el. Jó hosszú lett.Kép

Szuper, hogy a dokinál minden ok.Kép Akkor babaprojekt indul, vagy megvárod a júliust?Kép

Bébikaja=vezetés? Miért is?Kép
Most tanulsz vezetni???Kép
Pontosan mettől-meddig? Csak, hogy szóljak a páromnak, hogy holnap még véletlenül se járjon a Győr közeli falvakban, mert egy ámokfuTó száguldozik majd a közutakon???KépKép

Na jó, inkább megyek a saját topicomba szórakozni.Kép

Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Szia Kata!Kép

Válaszmail mentKép

Bébikaja/vezetés: mivel vezetni megyek, és ez csak úgy lehetséges, hogy Győrig busszal megyek (Apa itthon bébivel )nem lenne időm főzni a válogatós kisasszonynakKép

szóval: jogsi van 11 éve...Kép)
viszont: akkor nem volt autónk, így rutinszerzés elmaradtKép
Tibi azóta rágja a fülem, hogy vezessek, mióta együtt vagyunk, de eddig mindig nagyméretű autóink voltak, amikhez nem volt kedvemKép
és hát nem is tudom, mikor vezettem volna, mert a párom mindig úton van...
régóta ígérte, hogy egyszer lesz majd nekem is egy kis autóm, mert nem lehetek örökké ideláncolva Melissával, hiába "csak" 8km Győr tőlünk, a gyerekkel "tömegközlekedni" nem akartam...
és az is tarthatatlan volt, hogy a páromat küldtem vásárolni, mert hetente max. 1x tudtunk együtt elmenniKép
2 hete azonban nagy öröm ért: lett végre autóm egy szép fekete kis Fiat Punto személyébenKépKépKép

így most órákat veszek újra addig, míg nem érzem magam tökéletes biztonságbanKép
utána kezdetben egyedül járok, majd a gyerkőceimmel isKép bár ott tartanék márKép
ÁmokfutóKép

Pussz,

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


D.V.B!Kép

előbb kimaradt: babaprojekt kezdete marad júliusKép
tudod addig készülni kell testileg-lelkileg, mert azért parázok ámKép
de jól haladok: már gyakran álmodom rólaKép
április közepétől pedig elkezdem a fokozottan egészséges életmódot, és szedem az ElevitetKép

nem vagyok már mai teenager elvégreKép)

Pussz,

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila!KépKép

Ok, azt hittem most tanulsz vezetni.Kép
Azért írtam az ámokfuTó-t nagy T-vel.Kép
Persze a T betű ezek szerint még illik rád. És, hogy megy a vezetés? Ha Te is akarod, akkor menni fog, de ha muszájból kellene vezetned, akkor mindig félni fogsz. Ahogy kiveszem a szavaidból Te nagyon szeretnéd.Kép
Én szerencsére imádok vezetni.Kép Igaz a munkahelyemen van is rá alkalmam, na meg az utóbbi időben itthon is. Egyedül akkor féltem autóba ülni amikor vagy 3 éve belémszaladt egy csaj. Szerencsére baja senkinek nem lett. A törött autóval még a munkahelyemre is bementem, aztán aznap már nem mertem vezetni. Másnap viszont már semmi félelem nem volt bennem.

Babaprojekt: akkor majd szorítok nektek, aztán izgulok veletek, hogy összejöjjön. Utána pedig írigykedem majd marhára:Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Drága Barátnőm,

bizony, T betűs vagyok még ezerrel...Kép
tudod, volt egy olyan /elég hosszú / időszak, amikor nem éreztem vágyat a vezetésre, csak kényszert, hogy azért kéne...
aztán, mikor már rászántam magam, történt egy csúnya baleset, épp azzal a volt munkaadómmal, akiről a mailben írtam / akinél az exbarátnőm dolgozik ma is /
szóval: ronda eset volt, nagy port vert fel, újságcikk, miegyébKép
ráadásul itt történt, ahol én lakom, a szlovák határ közelébenKép
ez az az útszakasz, ahol zúgnak a kaminonok, viszont Győrt erre a leggyorsabb megközelíteni...

most viszont, jónéhány "oktatós" órával a hátam mögött határozottam érzem: AKAROK vezetni, és élvezem is márKépKépKép
ezt az oktató is megerősítette és a párom is épp ma,nemrég jöttünk haza az Interspar-ból én vezettemKép
a kis Puntot még szoknom kell, és bizony néha még csinálok hülyeségeket, de nem adom fel!KépKépKép

nagyon aranyos vagy, hogy szorítasz, biztos vagyok benne, hogy a lelki támogatásod sokat segít majd a végtelen hosszú 9 hónap átvészelésében!Kép

egyébként a vezetésre visszatérve: én a legjobban attól tartok, hogy nehogy kárt tegyek valaki testi épségében: az utasoméban, vagy egy vétlen közlekedőébenKép
magamat nem féltem, de azt nem bírnám elviselni, ha miattam esne v.kinek bántódásaKép
persze, óvatos leszek nagyon-nagyonKép

Pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sheila!KépKép

Mail ment! Fontos!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Szia Sheila!Kép

A következők Melissának szólnakKép:

Drága kicsi Melissa!

Szeretnénk Neked itt is Boldog Névnapot kívánni. Küldünk egy virtuális puszit,
Kép

és ezzel a huncutul szerény macsekkal küldünk egy szál virágot is:
Kép

Dórika és Kata

KépKép


KépKép
 
 


Szia D.V.B!Kép

Eltelt több mint egy hónap és újra én szólok itt hozzá. Viszont azért teszem, mert eltelt egy újabb év, hogy a Te Drága kis tündérkéd a világra jött.Kép
Úgyhogy a következő inkább neki szól...Kép

[color=#ff0000][b]

Kép

[color=#ff0000][b]

Dórika és Kata

KépKép


KépKép
 
 


Sheila!
Szeretném megkérdezni, hogy nincs-e egészen véletlenül szükségetek egy 3 éves bengáli lány cicára?

Puszi!

Menta
 
 


Sheila,
gratula a nagyneniseghez!Kép
Es sok sikert a babaprojecthez, legyen szep karacsonyotok jovore!Kép Melissarol uj kepek?

-Afonya
 
 


Áfonya, nagyon szépen köszi a jókívánságotKép

képek mindjárt jönnekKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


most mennem kell, valamiért nem tudok képet csatolni, du. alvásidőben újra próbálkozomKépKépKép

S.

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Én is jártam itt...

Nevem: SENKIKép

KépKép


KépKép
 
 


Még mindig várom a képeket...

Kép

KépKép


KépKép
 
 


Én is éppen azt hiányolom.Kép

Melinda
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron