Új privát üzeneted érkezett!

mazsi, irány az asztal!

Kép
Krisztocs
 


mazsi és a szerenád

Kép
Krisztocs
 


emesee, a végleges megmentõ...

Kép
Krisztocs
 

 
 

Egy kis étvágygerjesztõ...

Kép
Krisztocs
 


mazsi és emesee lovaggá üti Ször-Tüszõt

Kép
Krisztocs
 


Fogvatartó a földön...

Kép
Krisztocs
 


Edóka, Vanna, aki tátott szájjal alszik, Juli

Kép
Krisztocs
 


cory, emesee, Edóka

Kép
Krisztocs
 


mazsi, Zsuzska

Kép
Krisztocs
 


Lani

Kép
Krisztocs
 


simine, Hajnii, Lani

Kép
Krisztocs
 


simine, Hajnii

Kép
Krisztocs
 


emesee, Vanna, Juli

Kép
Krisztocs
 


Krisztocs

Kép
Krisztocs
 


Hajnii, Krisztocs, Lani

Kép
Krisztocs
 


simine, Hajnii, Krisztocs, Lani
Krisztocs
 


a kép lemaradt...bocsi

Kép
Krisztocs
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!
Én is nagyon jó érezem magam!!!! Köszi a képeket Mazsi és Krisz!!!!! Meg az ötletet is Kép)))
Puszi: Niki
 
 


Erdeklodnek, hogy vajon Cory tudja-e hogy mit jelent a varazszoknijara irt szoveg??? Remelem sem magyarul, sem angolul nem tanitgatja a sajat a gyerekeinek ezt a "divatos" mondast! Kép
Megdobbenve lattam, hogy az asztalnal ulok kozott van egy kismama (piros ruhaban) es a mellette ulok BUNKO modon - a kozvetlen kozeleben - cigarettaznak!Kép
EJNYE, Holgyeim, azert ez mar tulzas!
Névtelen
 


A 10-es számú képet pont neked készitettük!!!!!!!!
Névtelen
 


A nevedet miért nem adod a hozzászólásodhoz???? Fõleg ha irígykedsz!
Jutka
Névtelen
 


Kézcsókom a Hölgyeknek!

A "bunkózós" hozzászólás írója saját magát minõsíti! Gratulálhatunk neki és csak reménykedhetünk, hogy hasonló alakok nem látogatják majd az ilyen, jó hangulatú összejöveteleket.
Természetes, hogy ez nem egészséges, de ha õt nem zavarja, sõt beül 1 dohányzó részbe, akkor Ön nyugodtan tartózkodhat az efféle rosszindulatú megjegyzésektõl.

1 férj
Névtelen
 


Kép
Emese Vanna Juli
 
 


:o) Mégegyszer

Kép
Emese, Vanna, Juli
 
 


Kép
Krisztocs, Lani
Kép
cscs, mazsi, Zsuzska, cory
Kép
mazsi, Zsuzska cory
Kép
cscs, mazsi Zsuzska cory
Kép
simine, zerko hátaKép
 
 


Lányok! A fotók szuperok, de ezek után mindenki csak hátulról fog megismerni! :o))))
Köszi a képeket!
Zsuzsa
 
 


Hali!
Ezután mindenki csak hátulról fog megismerni?
A képek amúgy nagyon klasszak!
Pá: Zsuzsa
 
 


Kedves névtelen antinikotinista hozzászólónk!

1. cory tudja, hogy mit jelent, azért mutatta meg mindenkinek! Hogy mit tanít a saját gyerekeinek, az a magánügye!

2. Miért kell megdöbbenni azon, hogy az asztalnál ülõk között van egy kismama (piros ruhában)?? Ez egy babanet buli volt! A közvetlenül mellette ülõ BUNKO (aki cigarettázott) az anyja! A bagózás a családban maradt!

És egy számolatlan megjegyzés: Miért érzem úgy, hogy ezt a szócsatát egyszer már - szintén a névtelenség ködébe veszve - a múltkori buli után lefolytattuk? Legközelebb gyere el te is, és akkor rájössz, hogy a kutyát se érdekli, hogy a másik rágyújt-e, iszik-e vagy eszik-e! Egyetlen egy dolog számít, hogy MINDENKI jól érezze magát!

McR
 
 


Jaaaa, még annyi: mazsi-nagyi! Ne haragudj, hogy leBUNKOztalak, de nem úgy gondoltam, hanem csak idéztem a hozzászólásból!

Egyébként szuper nagyasszonyok vagytok!

McR
 
 


Kedves Névtelen!
A múltkori buli után is lefolytattuk eme párbeszédet, akkor én voltam kismama. Örömmel értesítelek, hogy azóta egészséges kicsilányom született,akit Fióna Luca névre kereszteltünk. Nem érzem hogy rossz, felelõtlen anya lennék mert elmerészkedtem egy szórakozóhelyre ahol melleselg dohyányoztak.
Amugy melyik képen láttad hogy hogy a pirosruhás hölgy kismama???? Mert ez a képek alapján nekem nem nyilvánvaló, ugynis a poci nem látszik egyik képen sem, csak tudom róla, mert személyesen is ismerem, és szerintem te is!!! Ugyhogy nyugodtan felfedhetnéd kilétedet. Nem fogunk meghurcolni mert van véleményed.
Üdvözlettel: Both Rita, alias TR
 


Már bocs, de ezen a képen nyilvánvaló, hogy a hölgy kismama: 2003 Február 09 vasárnap - 12h 52
Névtelen
 


Ezen pedig a bagózás mellette: 2003 Február 09 vasárnap - 21h 34
Névtelen
 


Nagyon jók a képek, Remélem legközelebb én is ott leszek!!

Éva
 
 


Kedves Névtelen!

Igazad van! A képeken jól látszik! És jól látszik az is, hogy tényleg mindenki jól szórakozott! Valamint az is, hogy akik a képeket csinálták, szintén jól érezték magukat!
Egy dolog nem látszik: A neved a hozzászólásaidon! Nyugodt lélekkel vállald fel a véleményed! Nem fogunk érte jobban, vagy kevésbé szeretni! Esetleg jobban elfogadunk!

A dohányzásra: 16 évig masszívan bagóztam (napi két - két és fél doboz cigit szívtam el!). Aztán abahagytam! Ma már nem zavar a füst se! Ha zavarna - és gondolom ezzel más is így van - nem mennék olyan helyre, ahol lehet dohányozni!

McR
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: