Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretettel üdvözlök mindenkit. Engedjétek meg, hogy bemutassam Gabriel(unokaöcsémet). 2001. március 15.-én született a Szent Margit kórházban 3100g , 5o cm. Az elso kép a születése utáni napon készült. Imádott a kórházi kocsiban aludni.
A második képen már 6 hetes. Inkább beszéljenek magukért a képek. Remélem sikerül feltenni. ez az elso próbálkozásom.
/image(03200001)
/image(03300003)
/image(03300019)
jugabi (jugabi)
 


jugabi!

Rossz zárójelet tettél. A sima zárójel ( ) helyett ilyet kell {} kapcsos zárójel. Ez a magyar billentyüzeten a hosszú o és hosszú ú helyén van csak angol billentyuzet kiosztásban.

bigacsiga Kata

Ui: Várjuk a képeket!
bigacsiga
 


És a / jel helyett a másikat kell használni. (Nekem sem sikerült elõször... Kép )

Juca
Juca (juca)
 

 
 

Szóval a képek:
Kép
jugabi
 


Alakul a dolog!

Segítenék: Kép. Az "én képem" helyre kell beírnod azt a szöveget, amit akarsz, hogy látszódjon, amikor a kép fölé viszik a látogatók a kurzorjukat. Ez lehet bla-bla is. Ezek után be kell, hogy jöjjön egy Feltöltés oldal (vagy valami ilyesmi a címe). Ott egy elérési útvonalat kell megadnod, hogy NÁLAD hol található a kép. Pl. c:\vilmos\mosoly.jpg (Ez az enyém Kép ) És akkor a feltöltés (vagy valami ilyesmi) gomb.

Próbálkozz! Mi türelmesek vagyunk... Kép

Juca
Juca (juca)
 


Alakul a dolog!

Segítenék: image {én képem}. Az "én képem" helyre kell beírnod azt a szöveget, amit akarsz, hogy látszódjon, amikor a kép fölé viszik a látogatók a kurzorjukat. Ez lehet bla-bla is. Ezek után be kell, hogy jöjjön egy Feltöltés oldal (vagy valami ilyesmi a címe). Ott egy elérési útvonalat kell megadnod, hogy NÁLAD hol található a kép. Pl. c:vilmosmosoly.jpg (Ez az enyém Kép ) És akkor a feltöltés (vagy valami ilyesmi) gomb.

Próbálkozz! Mi türelmesek vagyunk... Kép

Juca
Juca (juca)
 


Látod milyen segítökész vagyok??? Kétszer is elküldtem. (Véletlenül.) Kép Kép

Juca
Juca (juca)
 


Szóval a képek:
Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 


Kedves Kata, Juca!

Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat.
Örülök, hogy ilyen kedves embereket ismerhettem meg. A képeket végül Gabi(szerk) tette fel. Hozzá fordultam segítségért. A kérdéseimmel, kéréseimmel is ot zavarom. Ígérem, hogy az új képket a tanácsotok szerint próbálom majd feltennni. Kívánok nektek kellemes, szép napot.
Üdvözlettel: J Gabi
jugabi (jugabi)
 


Gabi!

Látom a fiú alvásával nincs gond! Kép
Nagyon aranyos.

Juca
Juca (juca)
 


Ujabb képek
C:Adat3.jpg
jugabi (jugabi)
 


C:Adatimage(3
)
jugabi (jugabi)
 


C:Adatimage(3.jpg)
jugabi (jugabi)
 


c:Adat3.jpeg {az én képem}
jugabi (jugabi)
 


Sziasztok!Egy kis helyreigazitás.A kis babócát Gábrielnek hívják.Nagyon szépen fejlődik:6.20kg és 60cm az édesanyja!
Névtelen
 


Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 


Kép
jugabi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: