Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Ez a topik a majdnem vagy már depressziósoknak jöhet a legjobban. De boldog lennék, ha minél többen irnátok ide. Szóval annyi az egész, hogy szerintem minden nap van valami aminek örülni lehet. Csak észre kell venni. Ha már megvan az aznapi, irjuk ide. Ezek persze rend szerint apróságok. De persze a kedélyállapotunknak annál fontosabbak.

zsunya
 
 


(helyesirási hibáimért elnézést Kép )
Kezdem is a sort:
tegnap sikerült porzsákot vennem a porszivóba, és újra le merem rakni a gyereket a szõnyegre Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!

Én pélául annak örültem ma reggel amikor felkelltem,hogy szép nagy a pocim.Mert hogy 23.hetes terhes vagyok,és napról napra nõ bennem egy kisember akit Marcinak hívnak.
Na és nem utolsó sorban süt a NAP!!!!

Mariann
Névtelen
 

 
 

De jó! De jó!
Nagyon jó topik! Én ma ennek örülök!

A kicsit depis, de itt majd mindig jobban lesz mikoo
mikoo
 
 


Sziasztok!

Ma reggel ránéztem az édesdeden alvó lányomra, és örültem, hogy van nekem.Kép Amikor alszik, akkor olyan gyönyörû.
Ma még a következõ két honlap is örömmel töltött el, az egyik a szellemességével, a másik a gyönyörû tartalmával:

[url=http://www.kutyakaki.com" TARGET="_top]http://www.kutyakaki.com[/url]
[url=http://www.fotografus.com" TARGET="_top]http://www.fotografus.com[/url]

És annak is örültem, hogy a kollegáktól megkaptam a harmadik "Dzsedi vagy" jelvényemet, ha még összejön kettõ, kapok egy "Yoda"-t.Kép

Szóval, egész jó napom van.Kép

Puszi:

Dia
Dia
 


Dzsedi vagy kopirájtos, vagy lenyúlhatom az ötletet. Ez meg nekem a mai vidámságom. Ha nem kopirájtos mire hazajön a párom kreálok neki egyet. Levizsgázott ma matekból négyesre. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó ötlet ez a topic, így legalább el kell gondolkodnom minden nap, hogy minek is lehetett örülni.

Mára már meg is találtam: Telefonáltak, hogy mehetünk hitelszerzõdést aláírni a bankba, így végre pont kerülhet a hónapok óta húzódó lakásvásárlásunkra.

Ja, és a rosszevõ nagyobbik lányom mindent megevett az oviban, és még itthon is kért egy kis ráadást.

Anikó
Anikó
 


Zsunya,
a " Errõl - arról: Szép új világ... " topicban valószínûleg visszaéltek a neveddel.
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Én ma annak örültem a legjobban, hogy a nagyobbik fiam rajzolt nekem egy autót. Ez nálunk azért nagy szám, mert egyáltalán nem tud rajzolni, még egy pálcika embert sem.
Az egészben azt sajnáltam, csak, hogy letörölhetõ táblára született az alkotás, ezért gyorsan lefényképeztem, hogy még sokáig örülhessek neki.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


sziasztok, hogy én ma minek örültem?

a gyermekemnek mindig tehát inkább olyanokat írok ami nem mindig van:

1. anyukám csinált nekem hatalmas adag krumplis tésztát
2. szelektív kukáztam egy csomó mûanyag szennyet
3. hideg volt, de pont elértem a buszt
4. végre kaptam egy spec ollót amit már régóta kerestem

hát most ennyi ...
Momo
 


Zsunya!

Nem kopirájtos, lenyúlhatod. Azóta megkaptam a negyediket is.Kép

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Én ma hajnalban annak örültem ,hogy a férjem tündérien oda bújt hozzám,mert fázott.És ez nagyon jól esett.

Mariann
Névtelen
 


Mai eddig, de mivel még sehol sem tart a nap lehet hogy lesz még: lelakkoztam az etetõszéket! Hip hip hutrrrá! Gyerkõc imádja. Most már ehet is belõle. Kép

zsunya
 
 


A barátnõm e-mailje fogadott reggel, hogy kétcsíkos lett a tesztje!!
jade
 
 


Felhívott egy egyetemi évfolyamtársam, akivel ezer éve nem beszéltem. A feleségével babát várnak nyárra!
Lina
 


Ezt én sem hagyom ki!!!
Kaptam kölcsönbe garancialevelet és így kicseréltek egy alkatrészt a mellszívómhoz! És ezért nagyon boldog vagyok ma!!!!!!!KépKépKép
Kanga
Kanga
 


Én sem hagyom ki!
Feljebb ment a hõmKép és tuti megrepedt néhány nappal ezelõtt, a dokim mondta, dejóKép

Nikie
nikie
 
 


NikieKép

Én meg örülök most a Te örömödnek is, mert szoktam ám olvasgatni a "Ma megint megjött..." topicot is, és szorítok mindenkinek!

Puszi, Lina
Lina
 


Hó de izgalmas volt ez a nap. Nikie én is drukkolok nagyon!

Ma még egy jó dolog ért: itt volt egy ismerõsöm, aki mindenfelé felpattan a mérlegekre. Itt is. És közölte, hogy 3 !!! kilóval többet mutat mint kéne. Akkor ezek szerint nem vagyok annyi amennyi. Kép

zsunya
 
 


Én meg annak örülök, hogy rávettem magam arra, hogy tornázzak Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tegnap nálam volt az egyik kedvenc barátnõm, akinek 5 hónapi próbálkozás után végre kétcsíkos lett a tesztje! Olyan boldog, én meg úgy örülök Nekik!!!Kép

Asszem, ma ez fog éltetni egész nap.Kép

No, meg nem utolsó szempont, hogy eddig egyedül voltam a barátaim között, akinek gyereke született, és végre lesz valaki, akivel ilyen témákról is lehet majd beszélni.Kép Önzõ disznó vagyok, mi?Kép

Nikie! Hajrá, meglátod, elõbb-utóbb lesz egy kis sivalkodó manód!

Puszi és remek napot mindenkinek:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Én is örülök a Ti örömeiteknek is,csupa jó hírek!

Én ma reggel kinéztem az ablakon és minden csupa csupa fehér volt,esett a hó az éjjel!!!Ami itt csoda számba megy (Belgium)
Én ennek örültem ma a legjobban idáig!

Mariann
Névtelen
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a drukkot! Sokat segít!

Ma még nem örültem sokmindennek, de tegnap nagyon fincsit fõztem, igaz elég késõn, feldobott az egész konyhai munkaKép
Nahát!

Nikie
nikie
 
 


Tegnapi örömöm: szörnyû nagy kínlódással megmostam és becsavartam a hajam (sok, durva és majdnem derékig érõ...). Az öröm persze az volt, amikor kicsavartam.
Mai örömöm: még mindig loknis a fejem.
mikoo
 
 


Mai örömeim:

1. A fiamnak ma felvágták a nyelvfékét, mert rövid volt neki, és hõs volt, alig sírt! Már el is felejtette.

2. Megvettük az elsõ cipõjét! Eszméletlenül drága volt, de gyönyörû, és mégiscsak az elsõ IGAZI cipõje.

Lina
Lina
 


Lina!
Hogy csinálják az ilyen beavatkozást?

Én ma Corában voltam és ez nagyon fel tud dobni! A páromat nem annyira!Kép
Blankámnak felül is kijött két kucuja , de nem a középsõk , hanem a kettesek! A kis vámpír!Kép

És készenlettem 16 pizzával!!! Mindíg teszek el jó sokat a mélyhûtõbe. Most a tésztát is én gyúrtam!

Mindenkinek jó napot!
Kanga
Kanga
 


Jól kitakarítottam, mialatt anyósomék vigyáztak a kismanóra. Szép rend van a lakásban, remek érzés!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Bocsi OFF leszek.

KangaKép

Az az igazság, hogy én ettõl jobban féltem, mint kellett volna. Az egész annyiból állt, hogy a doki Lidocaint fújt a nyelve alá, majd mikor elzsibbadt neki, egy kis ollóval bemetszette a nyelv alatti hártyát (ez a nyelvfék). Volt egy kis panaszos sírás, de nem alig vérzett, és mikor mentünk kifelé, már vigyorgott. Kész, ennyi.Kép Lassan 1 éves, és eddig vártunk, hátha megnyúlik neki, mert a szopiban nem zavarta, tehát nem volt annyira rövid, csak azért kellett, hogy késõbb szépen tudjon beszélni.

Puszi, Lina
Lina
 


Mai ömöm sok volt. Vendégség nagyon jófej családnál. Akivel mentem az is friss ismerõs, és nagyon élvezetes volt felfedezni mennyi közös dolgunk van.

A legfrissebb örömöm pedig Mikolt. ;)

zsunya
 
 


Öröm: találtam egy ifjúsági regényt az antikváriumban, amit anno nagyon szerettem megvettem és nagyon jó volt újra olvasni: Fantasztikus nagynéni a címe Kép)))

Ja és még valami : kaptam egy kertészeti prosit, ahol kinéztem hogy milyen muskátlikat fogok rendelni hamarosan, mert már jön a tavasz és nagyon szeretem ha van muskátli az ablakban.

Tényleg lányok!! Ti is tegyetek virágot az ablakba, úgy feldobja a házakat és olyan nagy öröm látni a szép ablakokat lentrõl ....
Eszti
 


Miket irok ide? ömömõõõ Kép Tiszta ciki vagyok. Kép

zsunya
 
 


Sziasztok!

Dórikám ma hangosan mondta, hogy APA, miközben mászott az apja felé! Vajon tudatosan??? Kép Holnap kipróbáljuk!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Eszti!
A mi társasházunk már kétszer nyeret egy bizonyos pályázaton , így minden évben virágba borulunk , most már önszorgalomból is! Kép Nagyon szép tud lenni , hogy mind a három emelet pompázik!

Lina!
Köszi a tájékoztatást!Kép

Mindenkinek szép napot!
Kanga

Ui.:Akinek nincs jó kedve ,nézze meg a profilomba a kicsicsajt és szerintem a jó kedv is könnyebben fog jönni! Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


nyeret = nyert Kép
Kanga
Névtelen
 


Sziasztok!
Jó nagyon ez a topic, optimizmust ad...

Eszti!
A virágok tényleg nagyon jól mutatnak és a lelkünknek is használ!

Tegnapi örömöm: este a párocskám olyan édesen bújt hozzám, hogy teljesen felpörögtem hihi.. Kép
nikie
 
 


Nikie, hogy csináltad ezt a vigyorpárt?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


File-ban van meg, ha szeretnéd, akkor mentsd le innen. De vannak még hasonlók is.
nikie
 
 


Sziasztok!

Ma annak örültem eddig a legjobban,hogy végre nagyon jól aludtam,és nem álmodtam mindenféle marhaságot.Hát már ennek is lehet örülni!:-))))))))

Mariann
Névtelen
 


Esik a hó!!! Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Megtaláltam a kidobottnak hitt papirjait a mobiljainknak!

zsunya
 
 


Énma egész nap annak örültem hogy lejön a férjem gyermekünk apja. aztán mondta hogy nem tud jönni csak holnap hajnalban. Így az örömömnek is vége lett, helyette a hiszti és szomorúság meg egyebek kaptak helyet.

Mariann
Névtelen
 


Ma már nem lázas a gyerek! És végre megint az az ördögfióka, ami szokott lenni, amit nagyon sokszor nehezményeztem. Nem fogom többetKép

/s mikozben ezt irtam, olvasom, hogy lezuhant(?) a ColumbiaKép/

-Afonya
afonya
 
 


Ma meglátogattuk azt a barátnõmet, akit a szülés óta ismerek, mert egy szobában voltunk a kórházban. Az õ kislánya Martina, az én fiam Martin.Kép Már a kórházban is jó párost alkottak.Kép
Lina
 


Sikerült kakilnom. igaz, nem olyan álomszépet, mint amirõl Béky úr írt az Elixírben, de magamtól ment:-))) ritka az ilyen:-(((
lilla
 


Nekem meg sikerult pisilnem (kakilnom NEM)! Kép
lilli
 


Zsunya!
Nagyon jó ez a topic!

Hétvégi örömeim eddig: (és még mennyi lesz, húúú)
-Összeírtam az összes kérdésem a dokimnak, jövõ héten rázúdítom, hihiKép
-A misén nem sírtam, ez is valamiKép, igaz most nem volt olyan téma, amire magunkra ismertem volna.
-Aztán a túrógombóc nagyon fincsi lett, a párocskám csak úgy faltaKép
nikie
 
 


Sziasztok!

Nagyon örültem (már pár napja folyamatosan) Áfonya Fürge Ujjak újságjainak,amik átmenetileg nálam dekkolnak, rengeteg szép dolgot láttam, és hát a Fürge Katák ... teljesen elbûvöltek. Kép

(Fürge Kata: egy 45 cm-es baba, akinek kötöttek/varrtak a fürdõruhától kezdve a papucsig meg alkalmi ruháig mindent ..tök jókKép)
Míra
 


Nikie!
Örülök, ha tetszik! Azért van!
Nekem a mai örömöm, hogy az egyik vizsgamunkámmal megvagyok. Igaz hogy van még hátra vagy 8. Dehát. Kép Egyel kevesebb.

zsunya
 
 


MíraKépKép
Teganp megtalaltam egy jol eldugott karacsonyi mezessuti-dobozt, persze nem uresen. Eddig nem jo hirKép Viszont felhasznaltam tiramisu-alapnak, mara teljesen felpuhult es nagy sikere voltKép

-Afonya
afonya
 
 


Én a hétvégén annak örültem a legjobban ,hogy hatalmasakat sétáltunk a férjemmel ,a kis pocaklakómmal meg a kutyunkkal a havas erdõben. :-))))

Mariann
Névtelen
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: