Új privát üzeneted érkezett!

Korcsolyázási lehetõségek:

Pólus Center (14x28 m pálya)
300 Ft/óra (egységes belépõ) 9-23 óráig az edzések miatt érdmes érdeklõdni mikor szabad a pálya: 419-4070

IX kerület Vajda J. Gimnázium (Toronyház utca)
az iskola uszodáját alakították át, egész évben használható!!!

Városliget -a klasszikus-
hétköznap: 280 Ft hétvégén a duplája.
Míra
 


Nekem telefonon azt mondták, hogy a Pólusban csak hétvégén van nyitva a nagyközönség számára.
Van egy jégpálya a Rózsakert üzletháznál is. Két infóm van, az egyik szerint csak du. van nyitva, a másik szerint egész nap. Nem tudom, melyik az igaz, az viszont biztos, hogy csak mínuszban mûködik, ilyen nagy melegben Kép zárva van.
Mi pont ma voltunk a városligetin, és igaz, hogy az elmúlt 15 évben nem költöttek semmire, de mindenki tök kedves és hétköznap de. tömeg sincs. A kasszánál vetettek jegyet, de a beengedõ azt mondta, hogy 2,5 éves korig nyugodtan bejöhet ingyen is a gyerek. Gondolom ez azon múlik, aki épp ott áll.
 
 


Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

***REKLÁM***
Lovaglási lehetőség van a sógornőméknél, megkért, hogy rakjam fel a képet.
Kép

üdv
Ed

Edina
Kép
Kép
 
 


Kedves mamák és babák!
Kismama és baba-mama jóga indul az Újpalotai Közösségi Házban 2005. márciusában. Felvilágosítás és jelentkezés: 410-0836 (Simon Patrícia), illetve bővebb információ olvasható a www.ujpalotainfo.hu oldalon.
 


Sziasztok!

Babás jóga az Örsön!

www.jogastudio.hu

1400/alkalom, 4 alkalmas bérlet 4200.-

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
 
 


Lovaglási lehetőség!

Oktatás, családi programok, nyári lovastáborok Szabadszálláson. (Budapesttől 80km, Kecskeméttől 30km)
Információ, jelentkezés: Berhidai Boróka, 30-548-21-93 (csak telefonon lehet érdeklődni, levélben is csak a telefonszámot tudom megadni)

Kép

Edina
Kép
Kép
 
 


Kedves kismamák!

Kőbányán a MAMAVÁR SZABADIDŐ HÁZBAN fogyasztó-alakformáló tornára járhattok,ez idő alatt óvonő vigyáz a gyermekeitekre,az erre a célra fenntartott játszószobában!
Ezen kívül sok más fejlesztő foglalkozás, zenebölcsi,kézműveskedés,torna várja a gyermekeket is!


Cím:
X.Kis Gergely u.3.
T:06 20 9 604 214
aja
 
 


Elindult honlapunk is:
http://www.mamavar.hu/
aja
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron