Új privát üzeneted érkezett!

kedves Moiram!

nekem is van,de én még nem szültem.viszont időről időre bedurran,és akkor nem tudok vele mit kezdeni.
néhány dolog amit észrevettem,és nálam működik:
-ne ülj,állj sokat egyhuzamban,ne emelj nehezet,túlsúly??
-ne egyél sok tökmagot,szotyit,fűszereset
-Minden nagywc után megmosni(nekem ez a legfontosabb,ha erre nem figyelek,akkor kész)
-meleg kamillás ülőfürdő néhanapján okés.
-rendesen száritsd meg fürdés után,ne maradjon nedves,akár hajszáritóval,és utána kencézz
hú,most nem jut eszembe más...pedig biztos van.
lehet,hogy hülyeségeket irtam,akkor bocsi,de azért remélem tudsz hasznositani vmit.

ha mégis arra adod a fejed,hogy megműtteted,akkor a sebészetre kell menned,de nézz utána a neten,mert biztos van újabb eljárás,mint a hagyományos műtét,ami elég fájdalmas utána.
sok sikert

B.B.
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy betolakodtam közétek.
Azzal kapcsolatban írok, hogy a párom szaunákat gyárt. (szauna asztalos, de nem csak szaunákat gyárt)
Ami elég sok egészségügyi problémára jó hatással van.
Egyedi méretben is gyárt szaunákat, bármilyet. (finn, infra, kombi).
Kültéri szaunákat is készít.
Az infrába olyan emberek is bemehetnek amibe a finn szaunába nem szabadna.
Móni

 


legenyb írta:kedves Moiram!

nekem is van,de én még nem szültem.viszont időről időre bedurran,és akkor nem tudok vele mit kezdeni.
néhány dolog amit észrevettem,és nálam működik:
-ne ülj,állj sokat egyhuzamban,ne emelj nehezet,túlsúly??
-ne egyél sok tökmagot,szotyit,fűszereset
-Minden nagywc után megmosni(nekem ez a legfontosabb,ha erre nem figyelek,akkor kész)
-meleg kamillás ülőfürdő néhanapján okés.
-rendesen száritsd meg fürdés után,ne maradjon nedves,akár hajszáritóval,és utána kencézz
hú,most nem jut eszembe más...pedig biztos van.
lehet,hogy hülyeségeket irtam,akkor bocsi,de azért remélem tudsz hasznositani vmit.

ha mégis arra adod a fejed,hogy megműtteted,akkor a sebészetre kell menned,de nézz utána a neten,mert biztos van újabb eljárás,mint a hagyományos műtét,ami elég fájdalmas utána.
sok sikert


Szerintem tök jókat írtál. Még szerintem az fontos hogy laza maradjon a széklet sokat inni nem túl sok fehér lisztből készült péksütemény, és mellé probiotikum.

Andi
 

 
 


Sziasztok! Azért írok, mert már évek óta szenvedek a menstruációmmal, és gondoltam beírok ide a közösbe, hátha valaki hasonló cipőben jár. Férjemmel már gimi óta együtt vagyunk, így szegénykém hozzászokott már h nálam a nehéz napok valóban nagyon azok..utáltam az egészet, mivel bármelyik dokihoz mentem, szinte egytölegyig azt hitték, hogy szimulálok vagy mi..tényleg nagyon fájt a menstruáció közben!! Sokszor azt hittem, ott pusztulok, nem egyszer volt, hogy hánytam is, vagy betegszabit kellett kivennem melóhelyről..aztán szerencsére beleakadtam egy cikkbe a neten, amiben a tüneteimre ismertem és azt írták, hogy endometriózis (endo) lehet ez az egész..nagyon akartam már valami megoldást, mert egyszerűen nem volt szabad már többet hiányoznom melóból, féltem, hogy kirúgnak!! És nagyon fájt is, olyan fájdalmaim voltak, hogy már az egész derekam, combom is fájt de nagyon!! És az nekem nem válasz, hogy miután már sok UH-n voltam túl, mindig csak a fájdalomcsillapítókat, gyulladáscsökkentőket, volt, hogy antibiotikumot kaptamL Volt olyan doki, aki annyival lerendezett h „Van ilyen!, Ki kell pihenni!”… szóval gondolhatjátok, mennyire örültem, amikor végre találtam, bár önállóan megoldást, mert a dokiktól sokra nem számíthattam… A cikk, amit az előbb mondtam, az alapján jutottam el Vereczkey dokihoz (Dr. Vereczkey Attila), aki miután kivizsgált, egyből tudta, hogy endo ez és azt javasolta, műtsük meg. Féltem, de furcsa h meg is könnyebbültem, mert végre valaki elhitte h bajom van!! És lett is rá megoldás. Ilyen minimálinvazív technikával operált meg Vereczkey doki, és már 1 nap után hazaengedtek! Pár apró hegem volt csak utána és aminek még jobban örülök, hogy végre egy kedves és türelmes dokihoz kerültem. Ez legalább annyira volt jó, mint hogy nem egy kőkorszaki technikával nyúltak hozzám..ez azért nem mindegy! Most már a férjemmel kontrollokra járunk, mert babát szeretnénk, amivel évek óta próbálkoztunk, de ez a borzasztó fájdalom nem hagyott nyugodni. Már most sokat segített a műtét, sokkal jobban tudok figyelni munkában is, nem kell kihagynom napokat, nincs para h kirúgnak és a legjobb, hogy végre hittek nekem!! Remélem, ha valaki magára ismer, annak tudok segíteni, senki mást nem ajánlanék, csak Vereczkey dokit, a Versysben rendel.


 
 


Jónapot! Turzik Gábor Lászlóné vagyok!
 Röviden el mondanám mi is az én problémám..Én 2014.03.23-án szültem és még szoptatok..és olyan problémám van h nekem azota nincs vérzésem..és h ez most a szoptatás miatt van?? Köszönöm szépen a válaszokat..
 
 
 


Sziasztok!
Balya Boglárka vagyok, 4. éves dietetikus hallgató, és szeretném a segítségeteket kérni kérdőívem kitöltésében! A toxémiás anyukák/kismamák táplálkozási szokásait vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha kitöltené az, akit érint/érintett ez a kór! Lehet várandós és anyuka is, a lényeg az információszerzés! Köszönöm :)

https://docs.google.com/forms/d/1A8nA-n ... w/viewform
 
 


Sziasztok!
Részben egészségügy... (jobb kategóriát nem találtam neki). 
Próbált már valaki közületek terhesen ilyen mágneses műszempillát? 


https://www.peachgirl.hu/magneses-muszempillak

A ragasztósat most nem merem használni, ki tudja mi van benne, de ez talán nem olyan vegyszeres... van esetleg valakinek tapasztalata?
Előre is köszi :)

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: