Új privát üzeneted érkezett!

Az előbb pattant ki a fejemből ez a téma, ami engem nagyon érdekel, remélem, másokat is. Örülnék, ha itt is annyi mindent tanulhatnék, mint a Babanet oly sok topicjában, ezért várom az ezzel kapcsolatos kérdéseiteket, tapasztalataitokat.
Nekem már lenne is egy kérdésem. A vesémmel vannak mindenféle hajcihők, egészen konkrétan bacik vannak a vizeletemben. Természetesen mindent betartok, amit kedvenc dokim ajánl: sokat iszom, gyógyszert is szedtem, már egész jól haladok a gyógyulás útján. Létezik egy vesevédő, -tisztító teakeverék, gondoltam, rásegítek vele kicsit a bacik gyilkolására, de nem mertem még inni belőle, mert nem tudom, hogy használok-e vele vagy ne adj isten ártok. Aranyvesszőfű, mezei zsurlófű, csalánlevél, apróbojtorjánfű, vérehulló fecskefű van benne. Tudja-e valaki, hogy ezeknek van-e valami különleges hatása a terhesség idején?
Remélem, mihamarabb válaszol valaki!
Addig is üdv.: Kata
kata (kata)
 


Az előbb pattant ki a fejemből ez a téma, ami engem nagyon érdekel, remélem, másokat is. Örülnék, ha itt is annyi mindent tanulhatnék, mint a Babanet oly sok topicjában, ezért várom az ezzel kapcsolatos kérdéseiteket, tapasztalataitokat.
Nekem már lenne is egy kérdésem. A vesémmel vannak mindenféle hajcihők, egészen konkrétan bacik vannak a vizeletemben. Természetesen mindent betartok, amit kedvenc dokim ajánl: sokat iszom, gyógyszert is szedtem, már egész jól haladok a gyógyulás útján. Létezik egy vesevédő, -tisztító teakeverék, gondoltam, rásegítek vele kicsit a bacik gyilkolására, de nem mertem még inni belőle, mert nem tudom, hogy használok-e vele vagy ne adj isten ártok. Aranyvesszőfű, mezei zsurlófű, csalánlevél, apróbojtorjánfű, vérehulló fecskefű van benne. Tudja-e valaki, hogy ezeknek van-e valami különleges hatása a terhesség idején?
Remélem, mihamarabb válaszol valaki!
Addig is üdv.: Kata
kata (kata)
 


Azért próbálkozom itt az üzenet újbóli elküldésével, mert nem jelenik meg a listában, így senki sem fogja tudni, hogy írtam. Na, talán most.
kata (kata)
 

 
 

sziasztok
Kata , én olvastam a gyógynövényekről sokat, mivel nagyon sokszor fel szoktam fázni, de nagyon fontos hogy tudd a gyógynövények és a homeopátiás szerek nincsenek bevizsgálva abból a szempontból, hogy ártanak e a babáknak ugyhogy még véletlenül se kisérletezz, mindenképpen orvossal beszéld meg ezt. BUÉK !
SHajni
Shajni
 


Köszi, SHajni az infót, de iigazából valami konkrét infóra lenne szükségem. Én egyáltalán nem értek a témához, de én is sokat olvastam és talán valakinek van már valami tapasztalata ezzel a kérdéssel kapcsolatban.
Te próbáltál valamit? Jártál esetleg természetgyógyászhoz?
BUÉK mindenkinek!
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok, lányok!
Én Virágnak rendszeresen szoktam a megfázásaira adni az Oscillococcinumot. Az Anyák Lapjában azt olvastam, hogy ezt kismamák is szedhetik: jó lázra, hidegrázásra, fájdalomra. Egyetértek SHajnival, mindenképpen orvost kellene megkérdezni erről, mert tudom, hogy pl. az ártatlan petrezselyem meg a málnalevéltea is görcsöket válthat ki. A Kismama mostani számában van egy elég hosszú cikk arról, hogy a terhesség alatt milyen homeopátiás szerek használhatók. Ezeket én nem ismerem, mindenesetre jó, hogy ennyiféle van. Egyébként én nagyon hiszek a homeopátiában, mióta Virág megszületett, csak párszor kellett antibiotikumot adni neki, a homeopátiás szerek mindig segítettek. Most én voltam nagyon beteg, s mivel azt hittem, terhes vagyok, én is Oscillococcinumot szedtem. 3 nap alatt teljesen felépültem, igaz, egy fél lázcsillapítót azért be kellett vennem.

Kata! Szerintem a vesével nagyon kell vigyázni, főleg terhesség alatt, úgyhogy mindenképp fordulj orvoshoz (vannak homeopata orvosok is).
Minden jót, sziasztok: Viráganya
Viráganya
 


Ez a homeopátia nem rossz ötlet, úgyis ezer éve el kéne már mennem. A vesémmel állandó orvosi felügyelet alatt vagyunk, minden kontrollra kell vinnem vizeletvizsgálati eredményt és be is tartok minden utasítást, amit a doki javasolt.
Sziasztok!
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok!
Kata, nagyon jo otlet volt ez a tema, engem is erdekelne. Nekem a fejem szokott idonkent fajni, es ilyenkor csak szenvedek orakig, amig el nem mulik, nem merek semmit bevenni. Van valami otletetek?
Moni
Moni
 


Moni, én magamon azt figyeltem meg, hogy a fejfájásnak mindig valami lelki oka van, nekem általában akkor fáj, ha túl sokat dolgozom, idegeskedem. (Na, erre mostanában nem fog sor kerülni, ha minden igaz, mert máról vagyok itthon. :-))
Te nem szoktad figyelni, hogy mikor kezd el fájni a fejed?
Kata
kata (kata)
 


Szia Kata!
Lehet, hogy van benn valami, de meg igy nem figyeltem meg. Nekem most szilveszterkor fajt utoljara, ami meg ujev napjan is tartott. Lehet, hogy alacsony a vernyomasom, bar migrenes jellegu volt. Varom a Raffairol a beszamolot! Jol vagy egyebkent?
Moni
Moni
 


Sziasztok!

Nemrég kerültem kapcsolatba a homeopátiával és azóta már nagyon sok jót hallottam róla. Most viszont nagyon megrémített, hogy ezek a szerek nincsenek bevizsgálva abból a szempontból, hogy ártanak-e a babának. Én ugyanis most is szedek ilyet és iszok gyógynövényekböl készült teát, miközben 4 hetes terhes vagyok. Azt a hölgyet(nem orvos), aki "felirta" ezeket én megkérdeztem, hogy az esetleges babának (akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok) ugye ez nem ártana (eleve ezt feltételeztem a természetes gyógymód és a "kiméletes gyógyítás" miatt), amit ö meg is erösitett nekem.
Most felmerült bennem, hogy ajanlhatja-e bárki ezeket a szereket teljes biztonsaggal varandos mamaknak ha ezek nincsenek is bevizsgálva? Ha esetleg tudtok valakit, akiben ilyen szempontbol is meg lehet bizni (esetleg azert, mert amugy is orvos), akkor nagyon szivesen megkeresnem. Addig is a biztonsag kedveert abbahagyom, amit most szedek és iszok.

Szile
szile (szile)
 


Szile! Szerintem mindenképpen homeopátiás orvoshoz fordulj a kérdéseddel, én itt Pesten tudok ajánlani egy doktornot. Abban viszont lehet valami, hogy a természetes gyógymódok sokkal kíméletesebbek, de ez csak az én laikus felvetésem, szerintem mindenképpen fordulj dokihoz!
Moni, javaslom, hogy figyeld meg a fejfájásaid és a lelki állapotod közötti összefüggéseket!!!
Üdv.: Kata
kata (kata)
 


Sziasztok!
Hat szerintem a munka miatt van. Tegnap is nagyon fajt, mondjuk az az ehsegtol is lehetett, de ma reggel is ugy ebredtem, hogy nem tiszta. Erzem belul a szorongast, hogy jonnom kell dolgozni. Nem tudom miert van ez. Pedig szeretek tanitani. Felev vegeig mindenkeppen szeretnek dolgozni, a gyerekek miatt. Hogy utana mi lesz nem tudom. Holnap megyek a korzeti dokimhoz, a kivizsgalasra, ami a varandossag elejen szukseges. Majd rakerdezek. Lehet, hogy most morbidul hangzik, de orulnek, ha a Martin beteg lenne, mert akkor otthon maradhatnek. En meg nem akarom kiiratni magam, mert megszolnanak, erzem.
Moni
Moni
 


Moni, én is így voltam a munkahelyemmel kapcsolatban, foleg, amikor tanítanom kellett. Én ezt azzal magyaráztam magamnak, hogy nagyon nehéz bármit is kifelé nyújtani akkor, amikor ekkora változások vannak a szervezetemben. Semmi nem ér többet, mint a nyugalmad és a nyugodt terhességed!!! Én már sokkal lazább vagyok és nyugisabb amióta nem dolgozom, pedig még csak két hete tart a nagy itthonlevés.
kata (kata)
 


Kata!
Érdekelne akkor annak a doktornőnek az elérhetősége, akit tudsz ajánlani.
Móni, egy vicc:
Mit csinál az amerikai, ha egy számára kellemetlen estélyre hivatalos - fejfájásra hivatkozik és nem megy el,
és mit tesz az orosz ugyanebben az esetben - fejfájást csinál magának és így jogosan nem megy elKép
Komolyra fordítva a szót, szerintem ha szorongsz a munka miatt, akkor sokkal jobban jársz, ha kiíratod magad, annak ellenére hogy azt feltételezed, hogy megszólnak, mintha lebetegíted magad (vagy családtagjaidat) hogy jogosan otthon maradhass.
Szile
szile (szile)
 


Szia, Szile!
A doktorno megkérdezése nélkül nem szeretném ide megírni az elérhetoségét, próbáltam az emailedre, de oda nem engedi, remélem, hamarosan helyre áll a rend és akkor elküldöm az email címedre. Gyakran fogom próbálgatni, hogy minél elobb sikerüljön!
Szia! Kata
kata (kata)
 


Fejfájásra kíméletes gyógyszer a Migrenium kapszula, kamillából csinálják.
Névtelen
 


Sziasztok!
Koszonom az otleteiteklet es tanacsaitokat. Szerencsere szombat delelott bucsut intett a fejfajasom.Remelem egyhamar nem fog visszaterni. Egesz hetvegen happy voltam, nagyon jol ereztem magam. Szinte kicsttantam az eletoromtol. Jo volt mar harom napos fejfajas utan. Szinte ujja szulettem. A korzeti orvosom azt mondta, hogy varandossag alatt semmilyen gyogyszert nem ajanl, nincs is. Igy hat marad a szenvedes.
Ha jol vagyok, akkor nem megterhelo a munka, de amikor nem, akkor szornyu. Csutortokon a munkakozossegunknek is bejelemtettem. A munkakoz. vez., egybol mondta, hogy jo, akkor ezt a tanevet vegig tudom dolgozni...
Moni
Moni
 


Sziasztok!
Szile, légysz próbáld meg beírni egyszer úgy a címedet és a nevedet, hogy nem véded le jelszóval, hátha akkor sikerül elküldenem a dokino címét!
Üdv.: Kata
kata (kata)
 


Kata!
Próbálom...
A biztonság kedvéért leírom ide is:
szile@hotmail.com
Szile
szile
 


Sziasztok lányok!
Csak 3 napja tudok erről az oldalról és örömmel csatlakozom.
A vesémmel nekem is a 24. hét óta gondok vannak / coccusok, E. Coli / és már antibiotikum mérgezésem van. Most zsurló, csalán és kamilla keveréket iszom / amiről a dokim is tud / és úgy néz ki meggyógyultam. A gyerkőc is jól van, most a 36. héten járunk. A többi gyógyfüvet is ismerem, de nem tudom, hogyan hatnak. Ez a három viszont tuti.

Üdv, Moncsi
PankaMama
 


Sziasztok!

Van valami tanacsotok derekfajasra (22 het), mert mar ugy bicegek, mint egy santa.

Lili
lili73
 


Sziasztok! A korábbiakhoz kívánnék hozzászólni. nekem a Miralgin mindhárom terhességemnél bevált (most vagyok a harmadik babámmal a terheség vége-felé a 34. hétben), egyebekben pedig a homeopátia híve vagyok. Ezzel kapcsolatos véleményemet és tapasztalataimat már leírtam az Erről-arról rovaton belül levő homeopátáról szóló részénél. Homeopátiával csakis orvosi végzettségű ember gyógyíthat. A mi orvosunk nagyon kedves és aranyos, ellentétben a korábbival aki orvosi szempontból nagyon jó volt, de emberileg egy nagy nulla. A homeopátiás szerek segítettek többek között nekem most, a harmadik terhességemnél, amely több okból is problémás: magas vérnyomás, terhességi diabétesz, stb. Szóval aki teheti, szerintem nyugodtan forduljon homeopata orvoshoz, ezek a szerek ugyanis egyáltalán nem károsak a babára, nemúgy némely illóolaj vagy gyógyfű-féleség. Sziasztok: Norcsi.
Norcsi
 


Sziasztok!

Talán ebbe a topicba illik az évszak örökzöld gondja a megfázásos betegség, illetve ami engem izgat a koraterhességben elõforduló láz. Én az elsõ gyermekemet (jelenlg a harmadikat várom) majdnem elvesztttem egy lázas megbetegedés miatt a 9.héten. Azót sem lettem okosabb a tárgykörben. Lehet egyáltalán bevenni valamit a 12. hét elõtt. A Kismama most foglalkozotta dologgal, összefoglelom: Ha lázas vagy igyál sokat, feküdj le, ha meleged van takarózz ki stb. Ez mondjuk 39 foknál kicsit kevésnek tûnik. A hûtõfürdõn kívül van más megoldás? Vagy csak a legfontosabb marad hátra: imádkozzam,hogy ne legyek lázas. Ha valaki tud valami okosat, írjon!
Bori
Bori
 


Sziasztok!

Én is a megfázás témában kérnék tanácsot. Most vagyok a 37. héten és nagyon megfáztam. Orvoshoz nem mentem, mert nagy lázam nincs, gyógyszert úgysem szednék be- ígyhát minek.
Sajnos tudom, hogy mi miatt fáztam meg, errõl is érdeklne a tapasztalatotok, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben, eddig bárkit kérdeztem, senkinek nem volt ilyen irányú "élménye".

Az elsõ szülésem utánm kb. 6 hétig minden éjszaka 2-szer, 3-szor lucskosra izzadtam magam. Akkor azzal magyaráztam, hogy biztosan így üríti ki a szervezetem magából a terhesség alatt felhalmozott vizet. Sajnos most a második körben már kb. a 7. hónaptól minden éjszaka ez van. Nem fájdalmas dolog, csak nagyon kellemetlen. ÁLlandó hálóing, ágynemûcsere és most amitõl tartottam- nagyon megfáztam, valószínûleg késõn ébredtem fel, mert már csak azt éreztem , hogy nagyon fázik és fáj a vizes hátam.
Bocs, hogy iylen hosszasan írtam errõl, de most állandóan köhögök és szegény kicsi a hasamban szerintem már tengeribetegséget kapott.....

Iszom a lándzsás útifû szirupot, és próbáltam valamilyen homeopátiás szert is találni rá, de sajna elvéreztem a tüneteknél..és általában minden baj akkor esik meg, ha 4 napos ünnep van, hogy még véletlenül se legyen gyógyszertár nyitva. Amilyen homeopátiás szerek vannak itthon abból egyiket sem találtam megfelelõnek.Oscillococcinumot vettem be, gondoltam, árteni csak nem ártok vele....

Ne haragudjatok,olyanra sikeredett ez a fenti esetleírás, mint az öreg nyugdíjasok, SZTK-folyosón szokásos beszélgetései, nem is azt várom, hogy valaki majd valami csodaszert ajánl, de azért hálás lennék, ha valakinek voltak ilyen "izzadós" élményei és túljutott rajta, leírná a tapasztalatait.

Norcsi!

Kerestem a Homeopátiás orvosról szóló leírásodat, de sajnos csak a kórházi horrort találtam (nagyon sajnállak miatta :-(. Ha publikus a homeopata orvosotok elérhetõsége, megtennéd, hogy elküldöd nekem? AHogy írtad, szakmailag és emberileg is jónak találtad- külön-külön nyomokban már nekem is volt részem orvosokban, hátha a Ti bevált orvosotok esetleg ez üygebn is tud segíteni!
Elõre is köszönöm,

Sziasztok,
Enci
Enci
 


Szia Enci!

Izzadás ügyben sajnos nem tudok segíteni, de megfázásra van néhány tippem, legalább azt hiszed, hogy teszel valamit. Én a második terhességem alatt szinte mindvégig náthás voltam. Szóval én is ettem a lándzsás útifüvet, jó volt a sok-sok mézes tea és mellé még C vitamin-1000 pezsgõtabletta. Igyál sokat, lehetõleg citromosat, mézeset. Lehet kapni meghûlés elleni teakeveréket is, de az kissé hagymaízû. Meg tartsd magad melegen, legalább napközben. Más ötletem nincs.
Szia:Bori
Bori
 


Szia Enci!
Az Oscillococcinium az nagyon jó megfázásra is, csak az a lényeg, hogy rögtön az elején, amikor érzed, hogy jön ki rajtad a nátha akkor vedd be, és naponta két adagot. Nekem bevált. Jobbulást: SzMariann
SzMariann
 


Köszi lányok a jótanácsokat! A helyzet sajnos nem javult, sõt azóta egy-egy köhögési roham után el kezd vérezni az orrom. MA is éppen egy bank pénztáránál álltam, nagyon ciki voltaz egyik kezemmel söpörtem volna le a pénzeket a táskámba, a másikkal próbáltam tamponálni az orromat, senki nem kérdezte meg, hogy segítsen-e..... Na, ez egy másik topic.

De ha már így belejöttem a panaszkodásba, akkor még egy kérdés: volt valaki közületek, akinek apró, piros éõ, viszketõ kiütések jelentek meg a hasán az utolsó idõben? Én még a megfázásra ezt is összeszedtem, valószínûleg a kettõnek semmi köze egymáshoz, csak állati kellemetlen, mert állandóan vakarom a hasamat.
Aloe vera zselével próbálom kenni, el nem múlt tõle, de ideig óráig csillapítja a viszketést.

Norcsi, tegnap elfelejtettem beírni az azonosítóba az emeil címemet, ma megteszem.

Mindenkinek egészséges napokat kívánok,
Sziasztok,
Enci
Enci
 


Enci!

Kiütések, voltak. Nekem még félidõtájt, és apránként mindenhol. Akkor a dokim meg a háziorvosom is kísérletezgetett rajtam. Elõbbi a szappant okolta, utóbbi a tejet. Nem jött be, sem a mosakodókrém, sem a tejmentes diéta. Utóbbit nagyon rühelltem is. Végül Pipolphen drazsét kaptam, amibõl a második szemtõl vége volt, totál elmúlt, többet nem is szedtem.
A nõvéremnek tavaly szintén a vége felé lettek kiütései. Õt bõrgyógyászhoz is küldték. Neki egy aranyeres krémtõl indult, az ominózus tájon, majd mindenhova kiterjedt. A bõrgyógyi kitalálta, hogy allergiás a lidokainra. Kapott ezt azt, nem használt. Én javasoltam fenti tablettát, ami hatott, de kiderült, hogy azt viszont arra használják, hogy visszatartsa a szülést (fenyegetõ koraszüléseseknek), így az utolsó hetekben, a szülést már várva nem volt nyerõ. Végül maradt neki a majd a szülés mindent megold helyzet. Viszont a lidokain érzékenysége a szülés körüli érzéstelenítést eléggé elbonyolította.

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildi!

Köszi, legalább jó tudni, hogy másoknál is van. Nálunk még nincsenek ilyen "tudományos" kísérletek, holnap megyek a véreredményért, egy májfunkciót nézetk, meglátjuk a végeredményt. Holnpután beszámolok!

Sziasztok,
Enci
Enci
 


Várandós kismamát keresek, kifejezett pocakal, kölcsönös szimpátia alapján.

askoka@index.hu
Névtelen
 


Kedves Névtelen!
Beszélgetõpartnert keresünk, kifejezett intelligenciával, kölcsönös szimpátia alapján... Talán máshol kéne próbálkoznod, ez itt nem jött be!


Ui.: amúgy õrülten megkívántalak a fenti sorok láttán
nevevan
 


Dr. Lengyel Boglárka homeopata gyermekorvos október 4-tõl homeopátiás tanfolyamot tart szülõknek. A tanfolyam négyszer három órás, négy egymást követõ pénteken délután öttõl nyolc óráig tart.
Helyszín: Budapest, Birtok utca 24.
Témák: a homeopátia története, szabályai és a gyógymód lényege, sérülések, légúti hurutos betegségek, hasmenés, hányás, allergiák kezelése, alkati kezelés.
Jelentkezni személyesen, vagy ezen az internetoldalon lehet
[url=http://home.tvnet.hu/~a3807/tanfolyam.htm" TARGET="_top]http://home.tvnet.hu/~a3807/tanfolyam.htm[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ki tudna segíteni?
Egy megbízható homeopata orvosra lenne szükségem a következõ témában. Egy ultrahang vizsgálat
során kiderült, hogy egy 7 miliméteres polip van az epeholyagomban. A vizsgáló orvos szerint ha
eléri az egy centimétert feltétlen meg kell mûteni, és ha jól értettem az epeholyaggal együtt eltávolítva.
Ellenkezõ esetben a polip el is rákosodhat. Arrol hallotam már, hogy az orrpolipot valamilyen szerrel kezelve
összezsugorodik, majd teljesen elmullik. Épp ezért nem vagyok biztosabban, hogy csak egy barbár mûtét lehet
a kizárólagos megoldás. Mellesleg ezt a megoldást, inkább
csak a tudatlanságból fakadó kényszermegoldásnak tartom, és nem pedig gyógymódnak.
lacapolip
 


Több éve vannak hormonális jellegû problémáim, amelyek közül a pajzsmirigy alulmûködésre 4 éve szedek gyógyszert.
Ezek a tabletták nagyon erõsek. Létezik-e homeopátiás készítmény pajzsmirigyre, valamint a homeopátiás orvos tud-e valamilyen segítséget adni egyéb hormonális jellegû problémáimra.
szendi
 


4 éve szedek losec kapszulát a gyomorsav túltengésemre és nincsen heliko baktérium sem a gyomromra. 23 éves vagyok és szeretnék meggyógyulni.

Enikõ
Névtelen
 


Akác és selyemkóró (virág) méz eladó közvetlenül a méhésztől. Erdőszéli kaptárakból.

Ár:

Akác: 1000 Ft/kg
Virág: 800 Ft/kg

A méz Budapesten átvehető.
Tel: 06-30-655-7791
Kép
 


Sziasztok!

Sürgős segitségre lenne szükségem. Több helyen olvastam, hogy terhesség alatti légúti megbetegedésnél, köhögésnél használható a Lándzsás útifű szirup. Én kb. 10-14 napja nagyon erősen, hol hurutosan, hol szárazan köhögök, amitől már sokszor a hasam, méhem tájéka is fáj. Most kb. 9-10 hetes terhes vagyok. Mára már elviselhetetlen a köhögésem és vettem a fent emlitett szirupból és be is vettem már egy adagot. Viszont most meg több oldalon is, és a betegtájékoztatóban is azt olvasom, hogy nem áll rendelkezésre megfelelő mennyiségű adat az alkalmazásával kapcsolatban, ezért inkább terhesen nem ajánlják a szedését. Teljesen tanácstalan lettem, hogy mitévő legyek. Ráadásul most parázom, hogy lesz e valamilyen baj abból, hogy már vettem be belőle.


Ketsegbeesve,
elhiszem,hogy az vagy.Kép
Szerintem surgosen keresd fel a haziorvosod! Csak o tudna megmondani,mit tegyel! Ha nem tudsz elmenni hooza,akkor legalabb hivd fel. De szerintem ebben a temaban a nogyogyaszodnak is van hozzaertese.
Irj,hogy mi van!!!!!

Inimma
 
 


kata (kata) írta: Az előbb pattant ki a fejemből ez a téma, ami engem nagyon érdekel, remélem, másokat is. Örülnék, ha itt is annyi mindent tanulhatnék, mint a Babanet oly sok topicjában, ezért várom az ezzel kapcsolatos kérdéseiteket, tapasztalataitokat.
Nekem már lenne is egy kérdésem. A vesémmel vannak mindenféle hajcihők, egészen konkrétan bacik vannak a vizeletemben. Természetesen mindent betartok, amit kedvenc dokim ajánl: sokat iszom, gyógyszert is szedtem, már egész jól haladok a gyógyulás útján. Létezik egy vesevédő, -tisztító teakeverék, gondoltam, rásegítek vele kicsit a bacik gyilkolására, de nem mertem még inni belőle, mert nem tudom, hogy használok-e vele vagy ne adj isten ártok. Aranyvesszőfű, mezei zsurlófű, csalánlevél, apróbojtorjánfű, vérehulló fecskefű van benne. Tudja-e valaki, hogy ezeknek van-e valami különleges hatása a terhesség idején?
Remélem, mihamarabb válaszol valaki!
Addig is üdv.: Kata



Szia!

Immunrendszert erősíteni biztos jó lenne próbáld protexinnel (pre- és probiotikum). Nézd meg a neten olvass róla kérdezd meg az orvost.

Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: